Νέα

Η Μαρία Αλεξάνδρου στο νοσοκομείο;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.319
Κριτικές
9
Like
4.644
Πόντοι
1.830
IMG-20130410-02171-300x225.jpg


Η Μαρία Λιαγουροπούλου είναι ένα κορίτσι που έσκασε ως κομήτης στην εγχώρια showbiz. Απο μικρό παιδί από τα 16 της χρόνια μπήκε στον χώρο του modeling.

«Ξεκίνησα στην Κρίστυ στα 16 μου χρόνια. Ήμουν στην αρχή ρομαντική και φιλόδοξη. Όμως δεν πίστευα ποτέ τι θ΄ακολουθούσε». Την συνάντησα σε γνωστό στέκι στο Παλαιό Φάληρο ν΄απολαμβάνει Κρητικές νοστιμιές και για περίπου δύο ώρες προσπάθησα να την σκιαγραφήσω. Αν και μόλις 20 ετών με έπεισε για πολλά.

Είναι ειλικρινής. Είναι έξω καρδιά. Eίναι συνειδητοποιημένη. Είναι απόλυτη. «Στα 19 μου διαπίστωσα ότι δεν υπάρχει modeling στην Ελλάδα. Υπάρχει ένα καλά στημένο εργοστάσιο Βίζιτας. Όσες πετυχαίνουν δεν είναι στην Ελλάδα αλλά στο εξωτερικό. Κι αυτές που κάνουν κάτι εντός των συνόρων ή έχουν χορηγό ή έχουν συγγένεια με κάποιους με επιρροή. Εγώ δεν είχα ούτε το ένα ούτε το άλλο. Επέλεξα λοιπόν να κάνω κάτι που γουστάρω, να παίξω σε ταινία του Δημήτρη Σειρηνάκη από το να πουλάω το κορμί μου στις βίζιτες. Και μη νομίζετε ότι αυτό που λέμε μόδα στην Ελλάδα είναι κολέγιο. Είναι απλά βιτρίνα. Πίσω από την βιτρίνα κινείται ένα σύστημα που διοχετεύει κορίτσια σε ισχυρούς. Κι εγώ αυτό δε το γουστάρω. Γουστάρω να δίνω το κορμί μου εκεί που θέλω εγώ! »

Στην Ελλάδα των ταμπού. Στην Ελλάδα της υπέρμετρης υποκρισίας. Στην Ελλάδα που οι περισσότεροι βάζουν ταμπέλες σε κορίτσια που παίζουν σε ταινίες πορνό και μετά οι ίδιοι άνθρωποι απολαμβάνουν τα βράδια τις ταινίες τους…άκουσα σήμερα πολλές αλήθειες. Από ένα κορίτσι μόλις 20 ετών…



(Σε ποιο έχει παίξει ρε παιδιά; Δεν κατάφερα να την εντοπίσω, αν υπάρχει ήδη θέμα για αυτήν ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη)
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
χαχαχαχαχα ρε ξυδη μονο εσυ δεν πηρες χαμπαρι.φαγωθηκες με τους χρυσαυγιτες. :grin:
η λυδια ειναι.δεν εκανε δηλαδη βιζιτες και τωρα θα τις σταματησει? :grin: :grin:
 

Mr.Fregoli

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
161
Κριτικές
6
Like
180
Πόντοι
281
Ποια η διαφορά? Για να καταλάβω..
Το κορμί της πουλάει με τον ένα και με τον άλλο τρόπο..
Ηθικά δεν απέχουν οι δυο τρόποι μεταξυ τους/..

Και ένα μοντέλο που κυκλοφορεί ξεβράκωτο πάνω στην πασαρέλα πουλά το κορμί του...αλλα ας δεχτούμε πως έχει μια διαφορά απο το να το πουλάει ως βορά στα χάδια διάφορων ευτραφών στην κοιλια και στην τσέπη κυρίων..

Νομίζω η διαστρέβλωση της αλήθειας ήταν πάντα ένα απο τα χαρακτηριστικά των δημοσιογραφικών ικανοτήτων. τώρα έγινε και γ διαστρέβλωση της ηθικής..
Και καλα αυτή είναι ανάλγητη ηθικά και δικαιωμα της...

Ο άλλος ο χαζοβιολης απο δίπλα τι μας ωραιοποιεί αυτή την κατάσταση λες και βλέπουμε το βίο της Οσίας Μαρίας της Αιγυπτίας?

Αει στο διάολο... :uglystupid:
 
OP
OP
Γιώργος Ξύδης

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.319
Κριτικές
9
Like
4.644
Πόντοι
1.830
χαχαχαχαχα ρε ξυδη μονο εσυ δεν πηρες χαμπαρι.φαγωθηκες με τους χρυσαυγιτες. :grin:
η λυδια ειναι.δεν εκανε δηλαδη βιζιτες και τωρα θα τις σταματησει? :grin: :grin:

:thumbsup: :thumbsup: thanks φίλος! Βιάστηκα να το βάλω και ενώ μου θύμιζε κάτι είπα ας ανεβάσω το θέμα και βλέπουμε.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
Επέλεξα λοιπόν να κάνω κάτι που γουστάρω, να παίξω σε ταινία του Δημήτρη Σειρηνάκη από το να πουλάω το κορμί μου στις βίζιτες.

Ίσως το 'ριξε στις τσόντες, γιατί δεν της έδιναν τα ποσά που ζητούσε για τις βίζιτες. :grin:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Ποια η διαφορά? Για να καταλάβω..
Το κορμί της πουλάει με τον ένα και με τον άλλο τρόπο..
Ηθικά δεν απέχουν οι δυο τρόποι μεταξυ τους/..

Και ένα μοντέλο που κυκλοφορεί ξεβράκωτο πάνω στην πασαρέλα πουλά το κορμί του...αλλα ας δεχτούμε πως έχει μια διαφορά απο το να το πουλάει ως βορά στα χάδια διάφορων ευτραφών στην κοιλια και στην τσέπη κυρίων..

Νομίζω η διαστρέβλωση της αλήθειας ήταν πάντα ένα απο τα χαρακτηριστικά των δημοσιογραφικών ικανοτήτων. τώρα έγινε και γ διαστρέβλωση της ηθικής..
Και καλα αυτή είναι ανάλγητη ηθικά και δικαιωμα της...

Ο άλλος ο χαζοβιολης απο δίπλα τι μας ωραιοποιεί αυτή την κατάσταση λες και βλέπουμε το βίο της Οσίας Μαρίας της Αιγυπτίας?

Αει στο διάολο... :uglystupid:
λιγοι τα πιανουν νοηματα αρτεμη που λεει ο χαρρυ κλυνν. :grin: :grin:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
μπα,ο σπυρακης ο ρεβης,αυτη η κοντοπουτανη εχει κονε και σπρωχνει...και η ΄΄Λυδια΄΄βιζιτες με 170 και μαλιστα με καταγγελιες για στησιματα πελατων..το παιζει οτι δεν ξεπατωθηκε αρκετα δηλαδη?
Μαλλον γιατι νομιζει οτι ετσι δεν ειναι ξεκωλο..
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
39
Πόντοι
16

Μαρία Λιαγουροπούλου: Έπαιξα πορνό γιατί δε γούσταρα να κάνω Βίζιτες ως μοντέλο





  -  A την καυλιάρα!


 ;)






 
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Ποια η διαφορά? Για να καταλάβω..
Το κορμί της πουλάει με τον ένα και με τον άλλο τρόπο..
Ηθικά δεν απέχουν οι δυο τρόποι μεταξυ τους/..

Και ένα μοντέλο που κυκλοφορεί ξεβράκωτο πάνω στην πασαρέλα πουλά το κορμί του...αλλα ας δεχτούμε πως έχει μια διαφορά απο το να το πουλάει ως βορά στα χάδια διάφορων ευτραφών στην κοιλια και στην τσέπη κυρίων..

Νομίζω η διαστρέβλωση της αλήθειας ήταν πάντα ένα απο τα χαρακτηριστικά των δημοσιογραφικών ικανοτήτων. τώρα έγινε και γ διαστρέβλωση της ηθικής..
Και καλα αυτή είναι ανάλγητη ηθικά και δικαιωμα της...

Ο άλλος ο χαζοβιολης απο δίπλα τι μας ωραιοποιεί αυτή την κατάσταση λες και βλέπουμε το βίο της Οσίας Μαρίας της Αιγυπτίας?

Αει στο διάολο... :uglystupid:

Δεν ξέρω ποιός μπορεί να κρίνει και με ποιά κριτήρια τι είναι ηθικό και τι όχι σε αυτά τα θέματα.Για άλλους μπορεί να είναι ανήθικο το πορνό και οι πορνοστάρ για άλλους όχι...Τώρα φαντάζομαι ότι η μεγάλη διαφορά του πορνό με τις βίζιτες είναι ότι στις βίζιτες πρέπει να πηγαίνεις με πολλούς τη βδομάδα,ενώ με μια τσόντα και πχ.ένα πήδημα το μήνα μάλλον βγάζεις και περισσότερα χρήματα από τις βίζιτες ενός μήνα.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
από το να πουλάω το κορμί μου στις βίζιτες. Γουστάρω να δίνω το κορμί μου εκεί που θέλω εγώ! »
:think:
Και στις δυο περιπτωσεις δεν της πεφτει λογος ποιος θα την γαμησει. Τι, την ρωταει ο Σειρηνας με ποιον θελει να γαμηθει?
Τι μαλακιες διαβαζουμε.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
39
Πόντοι
16
Δεν ξέρω ποιός μπορεί να κρίνει και με ποιά κριτήρια τι είναι ηθικό και τι όχι σε αυτά τα θέματα.Για άλλους μπορεί να είναι ανήθικο το πορνό και οι πορνοστάρ για άλλους όχι...Τώρα φαντάζομαι ότι η μεγάλη διαφορά του πορνό με τις βίζιτες είναι ότι στις βίζιτες πρέπει να πηγαίνεις με πολλούς τη βδομάδα,ενώ με μια τσόντα και πχ.ένα πήδημα το μήνα μάλλον βγάζεις και περισσότερα χρήματα από τις βίζιτες ενός μήνα.


Πόσα να πήρε καλέ;


Κάνα ταληρο;


 :grin:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
:think:
Και στις δυο περιπτωσεις δεν της πεφτει λογος ποιος θα την γαμησει. Τι, την ρωταει ο Σειρηνας με ποιον θελει να γαμηθει?
Τι μαλακιες διαβαζουμε.
αν το ρεπορταζ εχει υπογραφη γουμενιδης προκειται για παραποιηση και φουσκωμα με πολυ κιτρινο μελανι σε συνδυασμο με τις απαντησεις απο τα ξεκωλα και το εκρηκτικο κοκτειλ ειναι ετοιμο,σημασια εχει οτι τις βιζιτες τις εκανε,τι πιπες λεει στον αλλο τον ασχετο τρομπα και τα χαφτει ο χανος..στο γουμενιδη πες του πχ οτι κανουν ακαποτα εκει και ειναι ικανος να γραψει αρθρο που οι πυραυλοι της Κορεας θα ειναι 2η ειδηση..
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
αραγε θα υπαρξουν πυρφοροι αγαπουληδες που θα τα χαψουν ολα αυτα? :grin: :grin:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.295
Κριτικές
178
Like
38.644
Πόντοι
21.896
το  γιαι μερικες φορες κοκκινιζουν  τα γραμματααα οταν ποσταρουμε?? ποιος τα κοκκινιζει ο αντμ????
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
το  γιαι μερικες φορες κοκκινιζουν  τα γραμματααα οταν ποσταρουμε?? ποιος τα κοκκινιζει ο αντμ????
κοκκινιζουν απο αυτα που γραφονται :headbang:...ο καθενας μπορει να το κανει φιλε απο την προεπισκοπηση.. :offtopic:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
το  γιαι μερικες φορες κοκκινιζουν  τα γραμματααα οταν ποσταρουμε?? ποιος τα κοκκινιζει ο αντμ????
Επιλογη του καθενος ειναι, το ρυθμιζεις στην "Αλλαγη χρωματος" απλα για να τονισεις την συγκεκριμενη λεξη η προταση.
Εκτος αμα κανεις καποια μορφη πλακας που δεν επιασα.  :huh:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Φαντάζομαι ότι έστησε και το crew της βιντεοσκόπησης?

buhahahahaha
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom