Νέα

Amsterdam

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tin_kanw_sfentona
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 220K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
Μάγκες ακούστε το σκηνικό!!(σρι για greenglish αλλα είμαι σε pc ξενοδοχείου και δεν γραφει ελληνικά!!)Ήρθαμε σήμερα, ʼμστερνταμ και ψάχνουμε καμια καλή πληροφορία για κάνα private house και γενικά για οτιδήποτε αξίζει !!πχ στριπτητζάδικα, κλπ..Είχα διαβάσει και το παλιό forum και θυμάμαι οτι υπήρχαν δάσκαλοι του είδους όπως ο gobr!!Φίλοι "συμβουρδελιαριδες" περιμένω τα φώτα σας με αγωνια!!! ;) ;)(ps. το pc που έχω ανήκει κλείνει σε 5 λεπτά!!please απαντήστε γρήγορα!!

 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
μη με αγχωνεις νυχτιατικα. δε μπορω να κανω τπτ αυτη τη στιγμη. βγες βολτα στη RLD. δωσε μου λιγο χρονο και διαβασε παλι τα παλια ποστ πρωτα.
Α! white widow.
 

Επισκέπτης
Μάγκες ακούστε το σκηνικό!!(σρι για greenglish αλλα είμαι σε pc ξενοδοχείου και δεν γραφει ελληνικά!!)Ήρθαμε σήμερα, ʼμστερνταμ και ψάχνουμε καμια καλή πληροφορία για κάνα private house και γενικά για οτιδήποτε αξίζει !!πχ στριπτητζάδικα, κλπ..Είχα διαβάσει και το παλιό forum και θυμάμαι pti υπήρχαν δάσκαλοι του είδους όπως ο gobr!!Φίλοι "συμβουρδελιαριδες" περιμένω τα φώτα σας με αγωνια!!! ;) ;)(ps. το pc που έχω ανήκει κλείνει σε 5 λεπτά!!please απαντήστε γρήγορα!!

αγαπητε Antisheni εσυ μπηκες σε αυτον τον κοπο??? απλη περιεργια ...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.960
Πόντοι
14.565

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Συναγωνιστή.  Στο Αμστερνταμ υπάρχει μιά μεγάλη ποικιλία από sex- παροχές και πραγματικά με μιά μικρή βόλτα στην RLD δεν θα δυσκολευτείς να βρείς αυτό που θέλεις. Ειδικά όμως για Live-show αυτή την εποχή (φυσιλογικά) παίζουν 3 μόνο μαγαζία . Το τουριστικό Casa - Rosso, το (πολύ καλύτερο) La vie en rose και ένα άλλο (απέναντι από το  Casa - Rosso) του οποίου μου διαφεύγει το όνομα. Μην σε παρασύρουν διάφοροι κράχτες γιατί ούτως ή άλλως σε ένα από αυτά τα  μαγαζία θα σε οδηγήσουν. ούτε επίσης οι ψεύτικες προσθήκες - βιτρίνες που διαφημίζουν ζωντανό σεξ , γιατί και από εκεί σε ένα από τα παραπάνω μαγαζία θα οδηγηθείς. Το show είναι κυκλικό και επαναλαμβάνεται ανά μιά ώρα περίπου και περιλαμβάνει τα πάντα από γκόμενες να μαλακίζονται με δονητές, ζευγάρια στρείτ και λεσβιακό , αλλά καμιά φορά και πιό προχωρημένα πράγματα (βλ. La vie en rose ) και με συμμετοχή του κοινού ακόμα. Μπορείς άνετα να πάρεις και τη γυναίκα ή κοπέλα σου. Μην παρασυρθείς μόνο  και πάρεις το εισητήριο προσφορά με τις 4 μπύρες δωρεάν. Υπάρχει επίσης το bananarama όπου αν πας με αντροπαρέα (και καλύτερα μετά από μιά επίσκεψη σε ένα κοφφε σοπ ) θα περάσεις υπέροχα, καθώς κάμποσες γκόμενες (5-7 δεν θυμάμαι καλά) κάνουν απίστευτα κόλπα μπροστα (κυριολεκτώ) στα μάτια σου.
Ζωντανό σεξ επίσης έχει και στα δύο peep show που υπάρχουν στην περιοχή (κύττα τις πινακίδες με τις φωτογραφίες απέξω για ναδείς την ώρα που παίζει το ζευγάρι). Το ένα λέγεται Sexyland, το άλλο δεν θυμάμαι. Υπάρχει  επίσης και ένα μαγαζί με Table dance αλλά νομίζω ότι ξεφεύγουμε από το θέμα μας.
Φυσικά σε όλα το Αμστερνταμ υπάρχουν μερικές δεκάδες ακόμη κλαμπ (πολλά πριβέ, άλλα όχι) για swingers, στα οποία κάποια μέρα (νομίζω την Τρίτη) επιτρέπουν την εισοδο και solo (κάποια μόνο για μάτι, κάποια συμμετέχεις κιόλας) , οπότε όχι μόνο μπορείς να δείς αλλά και να μετάσχεις κιόλας.
Αυτά τα ολίγα και έχε  υπόψη σου ότι υπάρχουν άλλες δύο περιοχές με σεξ υπήρεσίες το Be Pijip και η  amsteκάπως. Δεν θα δυσκολευτείς να τις βρείς και αν δυσκολευτείς μη κωλώσεις , μπές στο πρώτο σεξ σοπ που θα βρείς και ρώτα. θα σου απαντήσουν ευγενέστατα.
Αν θέλεις και άλλες πληροφορίες στείλε E-maill.  :sunglasses:
 

Antony06

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας συναγωνιστές ... :dancing:
Θα ήθελα να μας αναφέρει κάποιος νέα από Αμστερνταμ. Συγχαρητηρια στον gobr που με τις οδηγίες του μας έχει βοηθήσει πολύ.
Καλό είναι κάποια στιγμή να οργανωθούμε για εξόρμηση  :grouphug:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Γειά σας συναγωνιστές ... :dancing:
Θα ήθελα να μας αναφέρει κάποιος νέα από Αμστερνταμ. Συγχαρητηρια στον gobr που με τις οδηγίες του μας έχει βοηθήσει πολύ.
Καλό είναι κάποια στιγμή να οργανωθούμε για εξόρμηση  :grouphug:

ετσι,ετσι.......θελουμε πολλα και φρεσκα νεα!!!!!!!!!!
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Antony06, Vasos,
                            τι ακριβώς πληροφορίες (RLD- cg- coffe shop - μπουρδέλλα- live show)  θέλετε, για να σας ενημερώσω ειδικότερα ?
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Εχουν γινει αποστολες αλλα δε βλεπω να γραφουν. Για γραψτε οσοι ζητησατε πληροφοριες με πμ για να διαβασουμε ...
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
GOBR Σ'ευχαριστώ.........8 μέρες στο παράδεισο του ΑΜΣΤΕΡΝΤΑΜ....Νομίζω πως τα γύρισα όλα !!!

Να πω για τους άλλους φίλους εδώ πως κάθε πρωι είμουν σε κάποιο Coffeshop (Ηunter's bar) ιντερνετ και στο bourdela.com να μιλάω online με τον φίλο gobr και να με καθοδηγεί !!!!
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
GOBR Σ'ευχαριστώ.........8 μέρες στο παράδεισο του ΑΜΣΤΕΡΝΤΑΜ....Νομίζω πως τα γύρισα όλα !!!

Να πω για τους άλλους φίλους εδώ πως κάθε πρωι είμουν σε κάποιο Coffeshop (Ηunter's bar) ιντερνετ και στο bourdela.com να μιλάω online με τον φίλο gobr και να με καθοδηγεί !!!!

Με εκαψες τωρα


Για πες μας ομως περισσοτερα.
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Ευτυχός που υπάρχουν οι κάμερες και οι φωτογραφικές γιατί έχω κάποια κενά μνήμης !!! ΧΑΑΧΧΑΑΧΧΑ

Φυσικά όλα τα λεφτά ήταν το GangBang Party....Πισίνα,σάουνες,Dark room,Σεξ όσο αντέχεις....το ποτάκι σου...τα τσιγαράκια σου...σε ένα φανταστικό χώρο...Που στο Ελλαδιστάν δεν παίζει να δούμε τέτοια πράγματα ΠΟΤΕ....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Antony06, Vasos,
                             τι ακριβώς πληροφορίες (RLD- cg- coffe shop - μπουρδέλλα- live show)  θέλετε, για να σας ενημερώσω ειδικότερα ?

βασικα θελουμε να μας πεις ποια ειναι τα καλα privehuis οπου θα βρουμε και μουναρες και τζακουζια και γαρα.....
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
επιλεξτε στο δευτερο πινακα clubs/prive για να βρειτε τα privehouis
ο οδηγος ειναι λιγο παλιος, αλλα στο message board θα βρειτε τα παντα για οτι γαμιεται και καπνιζετε. Αυτο το σαιτ ειναι ο απολυτος οδηγος του ξεφρενου ταξιδιωτη. Ξεκοκκαλιστε το message board στην ενοτητα Amsterdam. Μονο σε οποιον αφιερωσει καποιες ωρες διαβαζοντας το μπορω να βοηθησω περισσοτερο. Γιατι οι ερωτησεις τι και που ειναι αοριστες. Ολες οι απαντησεις ειναι εκει, και μετα για περισσοτερα ρωτηστε με.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Λοιπόν σύντροφοι΄
                             έχουμε και λέμε : κατ΄αρχάς και γκόμενες και τζακούζι και γάρα όλα μαζί δεν γίνεται. Και αυτό γιατί στα περισσότερα κλαμπ δεν επιτρέπουν το κάπνισμα γάρου και σε κάποια ακόμη και τσιγάρου . Παρ΄όλα αυτά μην αμελήσετε να επισκεφτήτε το υπέροχο coffe shop 'De Kuil" . Είναι όπως κατεβαίνουμε την κεντρική λεωφόρο (Ντάμρακ) από τον σιδηροδρομικό σταθμό , δεύτερο στενάκι δεξιά (Ouderbrugsteeg Rd.)  στο αριστερό μας χέρι. Και τώρα στην ουσία . Κατάστάσεις με τζακούζι και cg πολυτελείας (από όλα τα μέρη της γης , για όλα τα γούστα ) παίζουν παντού  και αναφέρονται στα περιοδικά που θά έχει σίγουρα το ξενοδοχείο σας. Το πιό γνωστό είναι το περίφημο yab yam (Siegel 295 και ένα μικρό παράρτημά του στην RLD), αλλά θα πρέπει να υπολογίζετε τουλάχιστον 300? (κοπέλλα, δωμάτιο, πισίνα , σαουνα κλπ) . Ωραία φάση γίνεται στα βόρεια του Αμστερνταμ (με φέρρυ από τον Σιδηροδρομικό σταθμό) στο Paradise club, όπου με είσοδο 50? έχετε πρόσβαση σε πισίνα, σαουνες και μπορείτε να πίνετε το ποτό σας κάνοντας ματι στους swingers που παίζουν στην σκηνή ή και να συμμετάσχετε (νομίζω ότι ΠΣΚ είναι μόνο για ζευγάρια. Τηλεφωνήστε  πριν τηλ. 206373416).
Για τα λοιπά δείτε το παραπάνω post μου με την προσθήκη ότι καλύτερο live show θα βρείτε στο moulin rouge.
Α και αν πάτε στην Χάγη τρέχτε στο Doma Club. Το πιό hard show ever ! (μόνο ΠΣ).
Καλή διασκέδαση!  :sunglasses:
 

Buttman

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Θα πάω ʼμστερνταμ μέσα στισ γιορτές. 20 με 29 Δεκεμβρίου.
Αν κάποιος γουστάρει να πάμε παρέα ή σκοπεύει να πάει και εκείνος τότε ,ας επικοινωνήσει μαζί μου
 

monkey_business

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2005
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
1o post...

Το λοιπον, ειμαι εδω και περιπου 4 μηνες -για μονιμα - στην Ολλανδια .
Εχω επισκεφτει το Αμστερνταμ για διαφορους λογους και ενας απο αυτους ειναι φυσικα και η red light district.
επειδη φραγκα για σπεσιαλ και για πριβε δεν παιζουν θα σας πω δυο πργματα για τις βιτρινες..

Το red light district, η ''αυτονομη'' συνοικια στο κεντρο του αμστερνταμ - μολις 3 λεπτα περπατημα απο τον κεντρικο σταθμο Amsterdam Centraal,  εχει απο ολα τα καλα , ΘΕΕΣ (ουτε σε τσοντες τετοια παιδια), πατσαβουρες, μαυρες, ασπρες , ασιατισες , χοντρες και λιχνες. Γενικα εχει τα παντα και για μενα αριστη ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΜΟΥΝΙΩΝ.

Πριν γαμησετε ψαχτε το λιγακι, αλλα οχι πολυ δεν θα ξερετε πια να πρωτογαμησετε.
Κοστος 50 ευρω (15-20 λεπτα)....για ''suck & fuck''.

ελευθερα πιασιματα τις περισσοτερρες φορες.Μια κοπελα μου ειπε οτι για 30 λεπτα = 100 Ε και 1 ωρα= 150 ευρω (ειχε και εξτρα περιποιηση)!!

Προσοχη ρωτηστε πριν μπειτε τι μπορειτε να κανετε με 50 Ε γιατι σε καποιες περιπτωσεις μπορει η πουτανα με αυτα τα λεφτα να κανει μονο handjob ή πιπα!! κριμα ειναι...
Σπεσιαλ προγραμματα γινονται και απο τις κοπελες πισω απο τα παραθυρα.Εχουν ολα τα αξεσουαρ.

Τα καλυτερα γαμησια λογω συμπεριφορας τα εχω κανει με Ταιλανδεζες και 2 κοπελες απο Τrinidad μαυρακια!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom