Νέα

Εlina 21

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tesla!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.304
Κριτικές
5
Like
3.945
Πόντοι
606

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.965
Κριτικές
2
Like
294
Πόντοι
36
πες μου ρε γιατρε με ποσα λεφτα θα την παρεις αυτη? :think: :think:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.369
Πόντοι
456

Για κροσακι μια χαρα μου κανει. Εχει κανεις γνωμη;
από κοντά είναι λιγάκι πιο.. αντρουά.. μικρή σε ηλικία όντως γι αυτό κι έχει καλή στύση αλλά στο κρεββάτι δεν βάζει και φωτιές... δεν έχει ας πούμε τον αυθορμητισμό και τη καύλα της Νταίζης... την είχα συναντήσει σε διαμέρισμα σ'ενα στενό κάθετο στη Χ. Τρικούπη, μου είχε ζητήσει 50 ευρώ και είχε χύσει κιόλας
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
με μένα δεν έχυσε ! μάλλον δεν έχω γλυκιά μουτσούνα  ;)
θα ξαναπήγαινες ? ναι , μετά από καιρό όμως .
τιμή 50
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.965
Κριτικές
2
Like
294
Πόντοι
36
από κοντά είναι λιγάκι πιο.. αντρουά.. μικρή σε ηλικία όντως γι αυτό κι έχει καλή στύση αλλά στο κρεββάτι δεν βάζει και φωτιές... δεν έχει ας πούμε τον αυθορμητισμό και τη καύλα της Νταίζης... την είχα συναντήσει σε διαμέρισμα σ'ενα στενό κάθετο στη Χ. Τρικούπη, μου είχε ζητήσει 50 ευρώ και είχε χύσει κιόλας
εγω ρε γιατρε αυτη τη νταιζη ποτε θα τι δοκιμασω ρε γμτ??? :S :S
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.512
Κριτικές
37
Like
1.432
Πόντοι
1.096
είναι ένα νεαρό άβυζο cd, αλλά καυλιάρικο και με όρεξη για ματσάκι. Λεπτό σώμα και σκληρό κολαράκι.

έχει ένα μικρό διαμέρισμα στην οδό Διγενή Ακρίτα, κοντά στην λεωφ. Αλεξάνδρας περίπου

το σουτ κοστίζει 50 ευρώ, αλλά είναι χαλαρή με την ώρα και κυρίως δεκτική για υπερβάσεις και εξτραβαγκάντζες (βρισίδι, φίστινγκ, πουτσοσκάμπιλα και άλλα τέτοια ρομαντικά)

δεν μπορώ να πω, ήταν μια καλή (έως και πολύ καλή) εμπειρία. Στο τέλος έχυσε επάνω της, καθώς όσο της τον σφύριζα, αυτή τον έπαιζε.

Στο ίδιο στυλ είναι και η Ναταλί που δέχεται λίγο πιο κάτω (προς την Ερεσσού), αλλά είναι πιο θηλυκή :
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.304
Κριτικές
5
Like
3.945
Πόντοι
606
είναι ένα νεαρό άβυζο cd, αλλά καυλιάρικο και με όρεξη για ματσάκι. Λεπτό σώμα και σκληρό κολαράκι.

έχει ένα μικρό διαμέρισμα στην οδό Διγενή Ακρίτα, κοντά στην λεωφ. Αλεξάνδρας περίπου

το σουτ κοστίζει 50 ευρώ, αλλά είναι χαλαρή με την ώρα και κυρίως δεκτική για υπερβάσεις και εξτραβαγκάντζες (βρισίδι, φίστινγκ, πουτσοσκάμπιλα και άλλα τέτοια ρομαντικά)

δεν μπορώ να πω, ήταν μια καλή (έως και πολύ καλή) εμπειρία. Στο τέλος έχυσε επάνω της, καθώς όσο της τον σφύριζα, αυτή τον έπαιζε.

Στο ίδιο στυλ είναι και η Ναταλί που δέχεται λίγο πιο κάτω (προς την Ερεσσού), αλλά είναι πιο θηλυκή :
απο κολαρα μια χαρα ειναι η ναταλη απο φατσα δεν βλεπω κ καλα παλιοτερα ηταν δυαδα απο τη ειχα καταλαβει .....ειχα κανει κινηση για φαση τσαμπα κ η μια γουσταρε αλλα δεν την αφισε η αλλη παντος φιλε lycienr πανω απο 30 δεν εδινα με τηποτα
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.965
Κριτικές
2
Like
294
Πόντοι
36
είναι ένα νεαρό άβυζο cd, αλλά καυλιάρικο και με όρεξη για ματσάκι. Λεπτό σώμα και σκληρό κολαράκι.

έχει ένα μικρό διαμέρισμα στην οδό Διγενή Ακρίτα, κοντά στην λεωφ. Αλεξάνδρας περίπου

το σουτ κοστίζει 50 ευρώ, αλλά είναι χαλαρή με την ώρα και κυρίως δεκτική για υπερβάσεις και εξτραβαγκάντζες (βρισίδι, φίστινγκ, πουτσοσκάμπιλα και άλλα τέτοια ρομαντικά)

δεν μπορώ να πω, ήταν μια καλή (έως και πολύ καλή) εμπειρία. Στο τέλος έχυσε επάνω της, καθώς όσο της τον σφύριζα, αυτή τον έπαιζε.

Στο ίδιο στυλ είναι και η Ναταλί που δέχεται λίγο πιο κάτω (προς την Ερεσσού), αλλά είναι πιο θηλυκή :
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
ρε γιατρε απο που ξεφυτρωσε τουτο εδω το κορμι???
τρομερο μπραβο!!!
και εγω πιστευω οτι ολα αυτα τα κροσσακια ως ενα σημειο το καναν τζαμπε το θεμα αλλα υπαρχουν κατι γλοιωδεις μαλακακοπυτουρες που πανε και τα χωνουν χωρις λογο και αιτια και χαλαν την πιατσα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.304
Κριτικές
5
Like
3.945
Πόντοι
606
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
ρε γιατρε απο που ξεφυτρωσε τουτο εδω το κορμι???
τρομερο μπραβο!!!
και εγω πιστευω οτι ολα αυτα τα κροσσακια ως ενα σημειο το καναν τζαμπε το θεμα αλλα υπαρχουν κατι γλοιωδεις μαλακακοπυτουρες που πανε και τα χωνουν χωρις λογο και αιτια και χαλαν την πιατσα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
φιλε μην ξεχνας οτι υπαρχουν κ μαλακες
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
φίλοι μου, τα καλά κροσάκια που το κάνουν τσαμπέ απλά κάνουν μια βόλτα στα μπαράκια και τα στέκια και διαλέγουν, δεν έχουν ανάγκη από αγγελίες. Απλά μαθήματα πολιτικής οικονομίας.
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.965
Κριτικές
2
Like
294
Πόντοι
36
φίλοι μου, τα καλά κροσάκια που το κάνουν τσαμπέ απλά κάνουν μια βόλτα στα μπαράκια και τα στέκια και διαλέγουν, δεν έχουν ανάγκη από αγγελίες. Απλά μαθήματα πολιτικής οικονομίας.
συμφωνω εν μερη μπιλι αλλα ετσι ακριβως δεν ειναι τα γραμματα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.304
Κριτικές
5
Like
3.945
Πόντοι
606
φίλοι μου, τα καλά κροσάκια που το κάνουν τσαμπέ απλά κάνουν μια βόλτα στα μπαράκια και τα στέκια και διαλέγουν, δεν έχουν ανάγκη από αγγελίες. Απλά μαθήματα πολιτικής οικονομίας.
εγω παλη πηστευω οτι αν δεν εχει κ λιγο βιζακι το θεμα στη μεση δεν κανω παιχνιδι με χαλα σε καμια περιπτωση δεν πεταω φραγκο σε δαυτες ....θελω να βλεπω θηληκοτιτα....
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
εγω παλη πηστευω οτι αν δεν εχει κ λιγο βιζακι το θεμα στη μεση δεν κανω παιχνιδι με χαλα σε καμια περιπτωση δεν πεταω φραγκο σε δαυτες ....θελω να βλεπω θηληκοτιτα....
  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom