Νέα

Ts hande

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα notsober
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

notsober

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2008
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά..συνάντησα χτες αυτή την hande , στο γνωστό σπίτι στο παγκράτι..αν και ομολογώ ότι δεν έχω και καμια σοβαρή εμπειρία σε επαφές τέτοιου είδους από την πρώτη στιγμή με άφησε άφωνο με την ομορφιά της και τη σωματάρα της(αχχχχ τώρα που το ξανασκέφτομαι)..Η κοπέλα έχει τέλειο στήθος και κώλο και εργαλείο κανονικό (ας πούμε 16 πόντους) αλλά πλήρως λειτουργικό..ήταν ενεργοπαθητική και καυλιάρα καθ' όλη τη διάρκεια της συνάντησής μας..Από τιμές τα κλασσικά πάνω κάτω,100 η μισή και 150 για μια ώρα.Πριν την χαιρετήσω την παρακάλεσα να την τραβήξω μια φωτογραφία για ενθύμιο της συνάντησης μας αλλα δυστυχώς είχε ντυθεί(χαχα)..Από ότι μου πε θα είναι εδώ μέχρι 3 απριλίου και αν τα καταφέρω οικονομικά θα την ξαναεπισκεφτώ σίγουρα..και δια του λόγου το αληθές
 

Συνημμένα

  • 0.jpg
    0.jpg
    285,4 KB · Εμφανίσεις: 12

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
σωστός ο φίλος, καλώς ήρθες στην παρέα  ;)
 
OP
OP
N

notsober

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2008
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
σε ευχαριστώ βασίλη..καλως με δεχτήκατε  :grin:
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
απο που ειναι;
 
OP
OP
N

notsober

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2008
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ισπανία νομίζω αλλά τα αγγλικά τα μιλάει μια χαρά..η επικοινωνία μαζί της ξέχασα να πω είναι σε πολυ καλό επίπεδο ..γιατί μου έχει τύχει και με άλλες που μιλάγαμε μόνο με νοήματα..πολύ σπάσιμο
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
για τσολιάς βγάζει εκτός πολλές γκόμενες
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.369
Πόντοι
456
όντως είναι πολύ όμορφη κι αν κρινω και απο το ύφος της... πολύ καυλιάρα...
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
πράγματι, ρε φίλε, είναι η μοναδική λέξη που περιγράφει το ύφος της. Είσαι εύστοχος 100% για άλλη μιά φορά !
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Η συγκεκριμένη ψάχνει κυρίως σχέση (είχε άλλο προφίλ στο τι εσ ντέιτινγκ που το ζητοκραύγαζε και το σκάιπ της ήταν ορατό στους πάντες)
Οπότε οι ερωτιάρηδες ας ορμήξουν.  :P
Αν δεν με απατάει η φτωχή μνήμη μου μένει μόνιμα Γερμανία και πρέπει να έχει Τούρκικη ή Αραβική καταγωγή (τα χρώματά της παραπέμπουν σε Αραβία)

Η φωτογραφία που την τράβηξε ο φίλος πριν φύγει παίζει κατά 50% να τραβήχτηκε από το δεξιό χέρι της εν λόγω κορασίδας, το οποίο φαίνεται απλωμένο  ;)
Εκτός αν σου πιάνει τον πούτσο ενώ την φωτογράφιζες  :2funny: :2funny: :2funny:
Σε πειράζω φίλος Άντε καλό σκ σε όλους! :rockon:

Έχει όντως κάτι πολύ λάγνο στη φάτσα της...
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.965
Κριτικές
2
Like
294
Πόντοι
36
Η συγκεκριμένη ψάχνει κυρίως σχέση (είχε άλλο προφίλ στο τι εσ ντέιτινγκ που το ζητοκραύγαζε και το σκάιπ της ήταν ορατό στους πάντες)
Οπότε οι ερωτιάρηδες ας ορμήξουν.  :P
Αν δεν με απατάει η φτωχή μνήμη μου μένει μόνιμα Γερμανία και πρέπει να έχει Τούρκικη ή Αραβική καταγωγή (τα χρώματά της παραπέμπουν σε Αραβία)

Η φωτογραφία που την τράβηξε ο φίλος πριν φύγει παίζει κατά 50% να τραβήχτηκε από το δεξιό χέρι της εν λόγω κορασίδας, το οποίο φαίνεται απλωμένο  ;)
Εκτός αν σου πιάνει τον πούτσο ενώ την φωτογράφιζες  :2funny: :2funny: :2funny:
Σε πειράζω φίλος Άντε καλό σκ σε όλους! :rockon:

Έχει όντως κάτι πολύ λάγνο στη φάτσα της...
ε τωρα που να τον παιξεις μπαλα τον αθρωπο σ αυτα ειναι επιστημονας προσκυνω δαβιδ τελος :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
εγω τωρα οπως την κοβω ετουτη εδω σε φατσα ειναι δεν ειναι για 50 ευρα βιζιτα με το ζορι μην τρελαθουμε τωρα χαλαρωστε λιγο
δλδ να σου δωσω να καταλαβεις γιατρε αν τρελενεσαι με το κορμι και τουτη εδω τι φατσα και σκας 100 και 150 για τι νινα μας ποσα θα δωσεις???
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.304
Κριτικές
5
Like
3.945
Πόντοι
606
ε τωρα που να τον παιξεις μπαλα τον αθρωπο σ αυτα ειναι επιστημονας προσκυνω δαβιδ τελος :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
εγω τωρα οπως την κοβω ετουτη εδω σε φατσα ειναι δεν ειναι για 50 ευρα βιζιτα με το ζορι μην τρελαθουμε τωρα χαλαρωστε λιγο
δλδ να σου δωσω να καταλαβεις γιατρε αν τρελενεσαι με το κορμι και τουτη εδω τι φατσα και σκας 100 και 150 για τι νινα μας ποσα θα δωσεις???
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:εχω φαει και τις ρακες μου
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

404 - Requested page was not found


Τελικά τι έγινε;

Εφυγε;

Η μηοως συμβαίνει κατι άλλο και διέγραψε ξαφνικά το προφίλ της....
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

deflight

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2012
Μηνύματα
310
Like
475
Πόντοι
21
ανάμεσα στο handle και το delux θέλει underscope
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom