Νέα

Μίνα Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnsdim
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.512
Κριτικές
37
Like
1.433
Πόντοι
1.096
Συγγνώμη ρε μάγκες καλοί, αλλά τι είναι αυτό το μπάζο ???

είπαμε : ευγένεια κλπ κλπ, αλλά δεν είμαι Σουηδός και δεν σπούδασα στο Ήτον ! (για το 2ο, κρίμα βεβαίως βεβαίως)

αρκετά με την μαλακία του pollitically correct ! ένα μπάζο είναι ένα μπάζο είναι ένα μπάζο, που λέει και ο διανοητής
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Συγγνώμη ρε μάγκες καλοί, αλλά τι είναι αυτό το μπάζο ???

είπαμε : ευγένεια κλπ κλπ, αλλά δεν είμαι Σουηδός και δεν σπούδασα στο Ήτον ! (για το 2ο, κρίμα βεβαίως βεβαίως)

αρκετά με την μαλακία του pollitically correct ! ένα μπάζο είναι ένα μπάζο είναι ένα μπάζο, που λέει και ο διανοητής
αμα το πω εγω θα με πει παλι μια ψυχη κανιβαλλο
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
628
Κριτικές
9
Like
219
Πόντοι
26
:headbang: τι ειναι αυτο το μπαζο.......... :jerking:
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.424
Like
4.731
αμα το πω εγω θα με πει παλι μια ψυχη κανιβαλλο
το ειπα σε σενα με το θαρρος της σχεσης που εχουμε,εστω της ιντερνρτικης.Τι θα πει δηλαδη μπαζο;Καθενας εχει να δωσει αυτο που εχει και καποιος σιγουρα το χρειαζεται.Στο Συμπαν δεν υπαρχει τιποτα περιττο!Κι απ την αλλη δεν καταλαβα δηλαδη εσεις ολοι ειστε κουκλοι;Αλλα και και τις κουκλες για τον πουτσο τις εχετε.Επομενως;
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.017
Like
2.756
Πόντοι
506
μπαζο θα πει σκουπιδι
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
το ειπα σε σενα με το θαρρος της σχεσης που εχουμε,εστω της ιντερνρτικης.Τι θα πει δηλαδη μπαζο;Καθενας εχει να δωσει αυτο που εχει και καποιος σιγουρα το χρειαζεται.Στο Συμπαν δεν υπαρχει τιποτα περιττο!Κι απ την αλλη δεν καταλαβα δηλαδη εσεις ολοι ειστε κουκλοι;Αλλα και και τις κουκλες για τον πουτσο τις εχετε.Επομενως;
εγω ειμαι κουκλος και δεν εχω καμμια για τον πουτσο ανηψια.
ισα ισα που τις παω και κανα βολταρακι μετα τις παρεξηγησεις  :grin:
αρα αποδεχομαι εν μερει τον χαρακτηρισμο του κανιβαλου για προσωπικους λογους και μονο  :s&m_2:
 

matakias24

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
πιστευω οτι εαν τη δω βραδυ θα τρομαξω ... χιχιχι
 

bettega29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2013
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Μακρια απο αυτη..Εκτος οτι σε ξενερωνει με τη συμπεριφορα της,μιλωντας μαζι της στο τηλ για την περιπτωση ραντεβου,μου λεει ελα τωρα ειμαι ''καυλωμενος'' και ΚΥΡΙΩΣ οταν της ειπα ειμαι στη δουλεια και δε μπορω να ερθω απευθειας γιατι πρεπει να παω για ''μπανακι'',μου λεει σιγα ελα ετσι δεν με πειραζει εμενα...Βγαλτε συμπερασμα μονοι σας..Η τυπισσα εχει τοση σχεση με την καθαριοτητα οση ειχε ο Ωνασης με τη φτωχεια,απολυτως καμια...
 

tsmelina

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2013
Μηνύματα
93
Like
2
Πόντοι
0
Για το συγκεκριμενο ατομο που μιλατε εχω την εξης αποψη...Την γνωριζω προσωπικα μιας και ειναι απο τα πιο αξιολογα ατομα του χωρου μου. Γνωριζω επισης οτι ειναι απο τα λιγα ατομα του χωρου μας που εχει πιστοποιητικο υγειας οσον αφορα για την ηλικια της δεν την γνωριζετε καν οποτε δεν μπορειτε να εχετε αποψη πανω σε αυτο.. :) το γραφω μονο και μονο γιατι με πνιγει η αδικια... :-* :-* :-* :-* :-* :-* φιλακια πολλα να περνατε καλα..
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.380
Πόντοι
456
Για το συγκεκριμενο ατομο που μιλατε εχω την εξης αποψη...Την γνωριζω προσωπικα μιας και ειναι απο τα πιο αξιολογα ατομα του χωρου μου. Γνωριζω επισης οτι ειναι απο τα λιγα ατομα του χωρου μας που εχει πιστοποιητικο υγειας οσον αφορα για την ηλικια της δεν την γνωριζετε καν οποτε δεν μπορειτε να εχετε αποψη πανω σε αυτο.. :) το γραφω μονο και μονο γιατι με πνιγει η αδικια... :-* :-* :-* :-* :-* :-* φιλακια πολλα να περνατε καλα..
άλλο να είσαι υγιής κι άλλο να μην είσαι βρωμιάρης.. έχει μια μικρή διαφορά.. πες μας εσυ που τη γνωρίζεις για την ηλικία της...
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
σωστός διαχωρισμός εννοιών  :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom