Νέα

Ηλιάννα Λέκκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 475
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ηλιάννα Λέκκα :

  • Αδιάφορη

    Ψήφοι: 49 18,5%
  • Καλά το κουνάει, αλλά δεν κάνει για χορεύτρια

    Ψήφοι: 17 6,4%
  • Στα 4

    Ψήφοι: 199 75,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    265

mouchas

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2012
Μηνύματα
2.022
Like
0
Πόντοι
16
το κοριτσι προκαλει ταραχη λεμε
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Πιο άσχημη κι από τον κώλο μου όταν χέζω
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
ξ-ε-ρ-ο-χ-υ-ν-ω///// :cum: :cum: :cum: :cum:
 

malone

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
232
Like
177
Πόντοι
1
...υπερκλασσικη ελλεινιδα που κραζει μεσω fb οσες κοπελες παιξαν στην sirina κ της λυδιας συμπεριλαμβανομενης οσες εχουν την μαγκια και την ψυχικη δυναμη(κατ εμε) καθως κ την χειραφετηση να γινουν call girls..κ αυτην αν την πεις πουτανα στραβωνει..που λεει οτι εγω δεν καταδεχομαι να δωσω ουτε 1 ευρο οταν βγω με αντρα κ ειναι ολοι γυφτοι κ ψαχνω εναν να παιρνει 10.000 ευρο τον μηνα κ να δινει σ εμενα τα 5 χαχαχαχαχαχαχαχ...αυτα γραφει συνεχεια στο fb της..νουμερο απο τα λιγα..ειχε παει κ στο next top model αλλα δεν την πηραν κ πηγε ακλαφτη...κ επειδη καποιοι θα ρωτησουν ποσα παιρνει κτλ σας λεω ολα αυτα τα κραζει κ τα σιχαινεται κατα δηλωση της..οποτε μην ασχολειστε..τουμπανο κ ξεκωλοπορνιδιο μεν αλλα κουραδες οπως λεει κ ο γεωργιου μεσα στο μυαλο δε...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
..υπερκλασσικη ελλεινιδα που κραζει μεσω fb οσες κοπελες παιξαν στην sirina κ της λυδιας συμπεριλαμβανομενης οσες εχουν την μαγκια και την ψυχικη δυναμη(κατ εμε) καθως κ την χειραφετηση να γινουν call girls..κ αυτην αν την πεις πουτανα στραβωνει..που λεει οτι εγω δεν καταδεχομαι να δωσω ουτε 1 ευρο οταν βγω με αντρα κ ειναι ολοι γυφτοι κ ψαχνω εναν να παιρνει 10.000 ευρο τον μηνα κ να δινει σ εμενα τα 5 χαχαχαχαχαχαχαχ...αυτα γραφει συνεχεια στο fb της..νουμερο απο τα λιγα..ειχε παει κ στο next top model αλλα δεν την πηραν κ πηγε ακλαφτη...κ επειδη καποιοι θα ρωτησουν ποσα παιρνει κτλ σας λεω ολα αυτα τα κραζει κ τα σιχαινεται κατα δηλωση της..οποτε μην ασχολειστε..τουμπανο κ ξεκωλοπορνιδιο μεν αλλα κουραδες οπως λεει κ ο γεωργιου μεσα στο μυαλο δε...
ναι...αλλα απο καπου θα τον τρωει κ αυτη...δεν μπορει... :fuck1: :fuck1: :fuck1:
...εκτος αν της αρεσουν τα πλακομουνια σαν την Ζετα.... :tooth:
 

malone

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
232
Like
177
Πόντοι
1
Οποιος εχει φραγκα την γαμαει..δε πα να ειναι βρωμικος ασχημος με ενα ματι αλβανος πακιστανος αφγανος..θα την ξεσκισει...κ ωραιος να εισαι σοβαρο παιδι κτλ κ να της την πεσεις αν δεν εισαι χορηγος θα σε γειωσει απο χιλιομετρα κ θα σε ξεφτιλισει κιολας..κατα τα αλλα οχι δεν ειναι πουτανα ειναι καλο κοριτσι για να ανοιξει σπιτι..χαχαχαχαχαχα
 

STRAIGHT_EDGE

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2013
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
οπως λεει και το γνωστο ανεκδοτο,το κεφαλακι δεν το βουταμε μεσα Ηλιαννα;;;  :headbang: :headbang:  :badair: *P *P *P
 

SpasmenoKaravi

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
341
Like
6
Πόντοι
1
Μπαζόλα. Γι'αυτό άλλωστε και τα βγάζει όλα.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Ονομα και φάτσα Αλβανίδας .
 

malone

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
232
Like
177
Πόντοι
1
Δεν την γνωριζω προσωπικα..την ξερουν ομως αρκετοι γνωστοι μου συν οτι ολα που της συμβαινουν τα γραφει στο fb που την εχω φιλη...οχι φιλε ελληνιδα 100% ειναι...
 

malone

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
232
Like
177
Πόντοι
1
Στον SOLID SNAKE αναφερομαι κ στο οτι ειναι ελλεεινιδα στον HOUSE of FUN... :grin:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
καταχώρηση στο φατσοβιβλίο :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom