Αναζήτηση

Σελίδες: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 14   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: εθισμος στις πουτανες  (Αναγνώστηκε 4993 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
foibos22
Ανώτερος
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: 18/03/13, 16:04 »

Σας εχει τυχει να εθιστειτε στις πουτανες?
με λιγα λογια σας εχει τυχει να εχετε σχεση κανονικα με κοπελα και το μυαλο σας να ειναι στο να πατε σε κανα μπουρδελο να πηδηξετε?
Δυστηχως εχω περασει απο αυτην την φαση.και ηταν και ευκαιρια να βαλω κανα φραγκο στην ακρη μιας και θα γαμουσα πλεον τσαμπα...
το πρωτο που θα σκεφτει καποιος να με ρωτησει ειναι οτι μαλλον δεν εκανε καλο σεξ η κοπελα μου.Η απαντηση ειναι οχι.η κοπελια εκανε τελειο σεξ και πιπες και απ'ολα...και ομως το μυαλο ηταν να παω σε καμια πουτανα ,να κανω καμια μπουρδελοτσαρκα..
το συμπερασμα κατ'εμε ειναι οτι η χρονια χρηση αγοραιου ερωτα σε ωθει στον εθισμο,κατι παρομοιο με το αλκοολ και το τσιγαρο..δυσκολα τα κοβεις αλλα τα κοβεις αν το θες πραγματικα.η αληθεια ειναι οτι μπορεσα να απο-εθιστω βοηθουμενος απο την οικονομικη κριση μιας και τα 30-40 ευρω για ενα πηδημα σε σχεση μετα 800€ που βγαζω τωρα και οχι τα 1200€ που εβγαζα καποτε με βοηθησε τα μαλα...
να και καπου που βοηθησε η κριση
Καταγράφηκε
SPEED
Τιμημένος

Φύλο: Άντρας

Stop In The Top

« Απάντηση #1 στις: 18/03/13, 16:04 »

Καταγράφηκε

Twaction contwol? Wot twaction contwol?
If you need computew to dwive youw caw then buy a playstation!
apolyto_arseniko
Ο παλιός, είν' αλλιώς

δε θέλω μεροκάματο θέλω χιλιάρα μηχανή και θάνατο

« Απάντηση #2 στις: 18/03/13, 16:04 »

το συμπερασμα κατ'εμε ειναι οτι η χρονια χρηση αγοραιου ερωτα σε ωθει στον εθισμο,κατι παρομοιο με το αλκοολ και το τσιγαρο..δυσκολα τα κοβεις αλλα τα κοβεις αν το θες πραγματικα.
σωστος τυπε
και οπως το τσιγαρο και το ποτο,ετσι και τα μπουρδελα θα τα κοψεις οταν σου πει ο γιατρος Grin
Καταγράφηκε
dmtrsxxx
Έιμαι παιδί
Μάλαμα
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

« Απάντηση #3 στις: 18/03/13, 16:04 »

εγω παω με πορνοκόριτσα γιατι απλα δεν ειμαι τζαμπατζης, να εχω κοπελα για το τσαμπα (λεμε τωρα) γαμησι,
εκτος αυτου πιστευω οτι οι γυναικες οταν πληρωνονται αποδιδουν καλυτερα...με εξιταρει βεβαια και το γαμησι με μια αγνωστη, μετα παω σπιτι μου και παιζω παιχνιδια στο pc
Καταγράφηκε
redmanftw
Στη φάση βετεράνος
Ο παλιός, είν' αλλιώς

In cult we trash

« Απάντηση #4 στις: 18/03/13, 17:05 »

εγω μολις γαμησω μετα λεω τι μαλακια εκανα
Καταγράφηκε

Μην πιστεύεις πούστη λόγια και πουτάνας μοιρολόγια
dmtrsxxx
Έιμαι παιδί
Μάλαμα

« Απάντηση #5 στις: 18/03/13, 17:05 »

σε πιανουν οι τυψεις ?
Καταγράφηκε
soukeras
Ο παλιός, είν' αλλιώς

ΔΕΝ ΤΟΝ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΝΟΜΟ ΠΡΟΦΕΣΟΡΑ

« Απάντηση #6 στις: 18/03/13, 17:05 »

και εγω πιστευω,η το εχεις η δεν το εχεις,αμα σου αρεσει εστω και λιγο το πορνογαμησι τελειωσες 2funny fuck1 fuck2 θα πεθανεις στο γαμησι,η θα σου αρεσει η βρωμια η οχι,δεν υπαρχει μεση λυση,και εισαι και ευτυχησμενως Grin
Καταγράφηκε

Dancing Smiley :ΘΕΛΟΥΜΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ''ghorry''......ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΞΑΡΤΗΜΕΝΗ   Headbaning! Headbaning!
Βασιλι Ζαιτσεφ
Ειδήμων

« Απάντηση #7 στις: 18/03/13, 17:05 »

εποπ είσαι φίλε;
Καταγράφηκε

"Δεν ξέρω την ερώτηση, αλλά το σεξ είναι σίγουρα η απάντηση."
Γούντυ Άλλεν
apolyto_arseniko
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #8 στις: 18/03/13, 17:05 »

αηδιαζεις τον εαυτο σου τυπε? Grin
Καταγράφηκε
mpouzoklidos
Μάλαμα

« Απάντηση #9 στις: 18/03/13, 17:05 »

με λιγα λογια σας εχει τυχει να εχετε σχεση κανονικα με κοπελα και το μυαλο σας να ειναι στο να πατε σε κανα μπουρδελο να πηδηξετε?
Δυστηχως εχω περασει απο αυτην την φαση.και ηταν και ευκαιρια να βαλω κανα φραγκο στην ακρη μιας και θα γαμουσα πλεον τσαμπα...
το πρωτο που θα σκεφτει καποιος να με ρωτησει ειναι οτι μαλλον δεν εκανε καλο σεξ η κοπελα μου.Η απαντηση ειναι οχι.η κοπελια εκανε τελειο σεξ και πιπες και απ'ολα...και ομως το μυαλο ηταν να παω σε καμια πουτανα ,να κανω καμια μπουρδελοτσαρκα..
το συμπερασμα κατ'εμε ειναι οτι η χρονια χρηση αγοραιου ερωτα σε ωθει στον εθισμο,κατι παρομοιο με το αλκοολ και το τσιγαρο..δυσκολα τα κοβεις αλλα τα κοβεις αν το θες πραγματικα.η αληθεια ειναι οτι μπορεσα να απο-εθιστω βοηθουμενος απο την οικονομικη κριση μιας και τα 30-40 ευρω για ενα πηδημα σε σχεση μετα 800€ που βγαζω τωρα και οχι τα 1200€ που εβγαζα καποτε με βοηθησε τα μαλα...

τι λες ρε τύπε έπαθες τέτοιο πράγμα  2funny 2funny 2funny

Καταγράφηκε
soukeras
Ο παλιός, είν' αλλιώς

ΔΕΝ ΤΟΝ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΝΟΜΟ ΠΡΟΦΕΣΟΡΑ

« Απάντηση #10 στις: 18/03/13, 17:05 »

πσσσσσσσσ να εχεις ομως το γυναικακι σου καθαρο ωραιο μυρωδατο και να το αφηνεις και να πηγαινεις με μαυρες απλυτες βρωμιαρες καλντερμιτζουδες,πσσσσσσσσσσσσ καλτικη στα μεγαλεια του 2funny 2funny Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning!
Καταγράφηκε

Dancing Smiley :ΘΕΛΟΥΜΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ''ghorry''......ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΞΑΡΤΗΜΕΝΗ   Headbaning! Headbaning!
redmanftw
Στη φάση βετεράνος
Ο παλιός, είν' αλλιώς

In cult we trash

« Απάντηση #11 στις: 18/03/13, 17:05 »

αηδιαζεις τον εαυτο σου τυπε? Grin
ξενερωνω μολις χυνω,αμα παω σε μπουρδελο να γαμησω μετα λεω τζαμπα τα λεφτα
Καταγράφηκε

Μην πιστεύεις πούστη λόγια και πουτάνας μοιρολόγια
apolyto_arseniko
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #12 στις: 18/03/13, 17:05 »

ξενερωνω μολις χυνω,αμα παω σε μπουρδελο να γαμησω μετα λεω τζαμπα τα λεφτα
γιατι ρε τυπε ετσι? Hmmm....
Καταγράφηκε
BAΣΙΒΟΥΖΟΥΚΟΣ
Ειδήμων

« Απάντηση #13 στις: 18/03/13, 17:05 »

γιατι ρε τυπε ετσι? Hmmm....

Θελει συναισθημα το παιδι τυπε δεν ειναι ζωο  Cool
Καταγράφηκε
dmtrsxxx
Έιμαι παιδί
Μάλαμα

« Απάντηση #14 στις: 18/03/13, 17:05 »

Παράθεση
πσσσσσσσσ να εχεις ομως το γυναικακι σου καθαρο ωραιο μυρωδατο και να το αφηνεις και να πηγαινεις με μαυρες απλυτες βρωμιαρες καλντερμιτζουδες,πσσσσσσσσσσσσ καλτικη στα μεγαλεια του 2funny 2funny Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning!

τυπε μου οσοι πηδανε γκομενακια τσαμπα μη νομιζεις οτι γαμανε και μοντελες , οτι σαπιο - χοντρη ασχημη κυκλοφορει γαμανε ..και τις βγαζουν και για καφε δημοσια πρωτα.... 2funny  2funny
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 14   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: