Νέα

Markelatr

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
πολλα πινει.......
 

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
οχι κατι ιδιαιτερο......και να μην πας μαζι της δεν χανεις και τιποτα..μαλλον κερδος
θα εχεις
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
thancks  gia tis sustaseis
telika exw pollous kalous.... filous...
makia
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.965
Κριτικές
2
Like
297
Πόντοι
36
Ημερομηνία εγγραφής: σήμερα στις 15:35
Τελευταία σύνδεση: σήμερα στις 16:05


ρε τι ρουφιανοι κυκλοφορουν στα λιμερια μας ρε γιατρε  :headbang: :headbang: :headbang:
ευτηχως που δεν μπαινει καμια εδω γιατι εδω γραφουν γιατρε λεει μονο κατι χασομερηδες κομπλεξικοι
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
καλα κανουν και μπαινουν
μπας και βελτιωθουν
ασε τι λενε , γιατι να σαι σιγουρος οτι ολες μπαινουν ασχετα αν λιγες εμφανιζονται
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
θα συμφωνησω.
η κριτικη παντα μασ κανει καλυτερους. κ ειναι παντα ευπροδεχτη.
κανεις δεν ειναι τελειος ετσι κ αλλιως κ τα γουστα παντα ποικιλουν
μακια
μαρκελα τρ
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.965
Κριτικές
2
Like
297
Πόντοι
36
θα συμφωνησω.
η κριτικη παντα μασ κανει καλυτερους. κ ειναι παντα ευπροδεχτη.
κανεις δεν ειναι τελειος ετσι κ αλλιως κ τα γουστα παντα ποικιλουν
μακια
μαρκελα τρ
ετσι θα μπαινεται εδω κυριες θα λετε τα καλυτερα για τα παιδια και το σαιτ :grin:
και να γινεστε καλυτερες
εδω θα ειμαστε να τα λεμε και τα κακα και τα καλα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.304
Κριτικές
5
Like
3.945
Πόντοι
606
θα συμφωνησω.
η κριτικη παντα μασ κανει καλυτερους. κ ειναι παντα ευπροδεχτη.
κανεις δεν ειναι τελειος ετσι κ αλλιως κ τα γουστα παντα ποικιλουν
μακια
μαρκελα τρ
καλα κανουν και μπαινουν
μπας και βελτιωθουν
ασε τι λενε , γιατι να σαι σιγουρος οτι ολες μπαινουν ασχετα αν λιγες εμφανιζονται
στανταρ
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
ετσι κ αλλιως δεν εχω να πω τιποτα κακο για κανεναν ακομα κ για κοινους που λενε πραματα που δεν ισχυουν.
απλα ακουω το μελεταω κ διορθωνω.
να σται καλα ολοι κ αν με καποιον δεν τα βρηκα ισως να ταν η στιγμη η και  η χημεια μας.
μακια!!!
μαρκελλα τρ
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.304
Κριτικές
5
Like
3.945
Πόντοι
606
ετσι κ αλλιως δεν εχω να πω τιποτα κακο για κανεναν ακομα κ για κοινους που λενε πραματα που δεν ισχυουν.
απλα ακουω το μελεταω κ διορθωνω.
να σται καλα ολοι κ αν με καποιον δεν τα βρηκα ισως να ταν η στιγμη η και  η χημεια μας.
μακια!!!
μαρκελλα τρ

εισαι θεα.....αστους ν λεν
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.965
Κριτικές
2
Like
297
Πόντοι
36
ετσι κ αλλιως δεν εχω να πω τιποτα κακο για κανεναν ακομα κ για κοινους που λενε πραματα που δεν ισχυουν.
απλα ακουω το μελεταω κ διορθωνω.
να σται καλα ολοι κ αν με καποιον δεν τα βρηκα ισως να ταν η στιγμη η και  η χημεια μας.
μακια!!!
μαρκελλα τρ
δε μου λετε κυρια μου μιας και σας βρηκαμε εδω τι εστι χειμεια για σας ακριβως?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ετσι κ αλλιως δεν εχω να πω τιποτα κακο για κανεναν ακομα κ για κοινους που λενε πραματα που δεν ισχυουν.
απλα ακουω το μελεταω κ διορθωνω.
να σται καλα ολοι κ αν με καποιον δεν τα βρηκα ισως να ταν η στιγμη η και  η χημεια μας.
μακια!!!
μαρκελλα τρ

Ο βάτραχος ήθελε να πεί "εισαι θεα.....αστους ν λεν"
Για να το λέει το φιλαράκι πάω πάσο.
Και καλά εκανες και μπαίνεις εδώ για να λύνονται και οι παρεξηγήσεις και να σε γνωρίσουμε καλλίτερα  οσοι δεν σε ξέρουμε .
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
χημεια εννοω το ταιριασμα δυο ανθρωπων κ ως χαρακτηρες κ ως σεξ.
δεν μπορει να ταιριαζουμε μ ολους πιστευω ακομα κ αν κανεις επαγγελμα.
ο ανταγωνισμος ειναι αθεμιτος κ εγω δεν μπορω να κανω κατι.
κατανοω οτι μπορει να πικρανα καποιους κ δεν λεω κατι διοτι εκεινοι εχουν δικιο. οταν καποιος δεχεται τη συμφωνια μας (πχ εγω χωρις προφυλακτικο ποτε κ για κανενα λογο) αν δεν περασει καλα εχω μεγαλο μεριδιο ευθυνης. οπως κ καθε κριση για την εμφαανιση μου κτλ ειναι δεκτη κ ασχολιαστη. το μονο που δεν μπορουν να καταλαβουν ομως πολοι ειναι οτι ειμαι κ γω ανθρωπος με ευαισθησιες κ ως τρανσεξουαλ στην ελλαδα ζω το δικο μου γολγοθα που ειναι δυσκολο να το καταλαβει καποιος που μαζι μου κανει το κεφι του κ καλα κανει.
αν σας κουρασα συγνωμη!!!
μακια

μαρκελλα τρ
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.965
Κριτικές
2
Like
297
Πόντοι
36
χημεια εννοω το ταιριασμα δυο ανθρωπων κ ως χαρακτηρες κ ως σεξ.
δεν μπορει να ταιριαζουμε μ ολους πιστευω ακομα κ αν κανεις επαγγελμα.
ο ανταγωνισμος ειναι αθεμιτος κ εγω δεν μπορω να κανω κατι.
κατανοω οτι μπορει να πικρανα καποιους κ δεν λεω κατι διοτι εκεινοι εχουν δικιο. οταν καποιος δεχεται τη συμφωνια μας (πχ εγω χωρις προφυλακτικο ποτε κ για κανενα λογο) αν δεν περασει καλα εχω μεγαλο μεριδιο ευθυνης. οπως κ καθε κριση για την εμφαανιση μου κτλ ειναι δεκτη κ ασχολιαστη. το μονο που δεν μπορουν να καταλαβουν ομως πολοι ειναι οτι ειμαι κ γω ανθρωπος με ευαισθησιες κ ως τρανσεξουαλ στην ελλαδα ζω το δικο μου γολγοθα που ειναι δυσκολο να το καταλαβει καποιος που μαζι μου κανει το κεφι του κ καλα κανει.
αν σας κουρασα συγνωμη!!!
μακια

μαρκελλα τρ
κυρια μου εχεις ορθη αποψη για το θεμα μπραβο σου εισαι απο τις λιγες που λενε οτι για ολα δεν φταιει ο πελατης
φυσικα καλα κανεις και κανεις σεχ παντα με προφυλακτικο γιατι πρωτα προστατευεις αυτον και μετα εσενα και ειναι βλακας και δεν μπορει να το σκεφτει αυτο
τωρα οσον αφορα τον γολγοθα σε παρακαλω τα εχουμε ακουσει χιλιαδες φορες ειναι εξερετικα κουραστικο(μπορω να σου αποδειξω οτι δεν υπαρχει γολγοθας σε 3 γραμμες)και ειδικα στις μερες μας που υπαρχουν ανθρωποι που πειναν κυριολεκτικα να μιλουν αλλοι που βγαζουν αρκετα για γολγοθα
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
θα συμφωνησω μ αυτο που λετε, σιγουρα ο κοσμος περναει μεγαλη δοκιμασια κ εμεις ειμαστε το λιγοτερο σ ολο αυτο που βιωνει η χωρα μας.
ας το παρακαμψουμε λοιπον αυτο κ να ευχηθουμε γρηγορα να φτιαξουν ολα για ολους τους ανθρωπους.
μακια!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom