Νέα

angela23atene την εχει δοκιμασει κανεις;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
1.75 μικρο βυζι γεροδεμενα ομορφα ποδια μετριο εργαλειο κωλος πολυ καλος σφιχτος. πιο πολυ παθητικη ετσι την  εχω παρει εγω δυο φορες που εχει ερθει κρητη. καθαρο και ευχαριστο τρανςακι. συστηνεται.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Καλά τα λέει ο από πάνω εκτός από το εργαλειο που δεν έχω άποψη.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Καλά τα λένε οι απο πάνω εκτός απο το βυζί τον κώλο το εργαλείο τον χαρακτήρα και το πρόσωπο που δεν έχω καμμία αποψη.
Και ουτε επιθυμώ να εχω αφου δεν μου κάνει κλίκ..
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.304
Κριτικές
5
Like
3.945
Πόντοι
606
καλα τα λεν οι παρα πανω σηγοθρα ενα τεστ θα πρεπει να το κανεις κ μονος για 1 φορα καλη ειναι αναλογα τα γουστα βεβαια παντα   η τιμη δεν πεφτη κατω απο 60 για κανενα λογο για να ξερεις πριν παρεις τηλ :s&m_3:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Μπααααα...
Και τώρα που βλέπω την φάτσα κάρτα στο προφίλ της η μάπα της μου θυμίζει την μούρη κουτοπόνηρου βλάχου που άλλα του λές άλλα θέλει να καταλαβαίνει και όλο πάει να σου την φέρει.. :2funny:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Μπααααα...
Και τώρα που βλέπω την φάτσα κάρτα στο προφίλ της η μάπα της μου θυμίζει την μούρη κουτοπόνηρου βλάχου που άλλα του λές άλλα θέλει να καταλαβαίνει και όλο πάει να σου την φέρει.. :2funny:

απο λαρισσα γαρ...... αλλα ειναι καλο τοχω κουτουπωμενο. ο κωλος εξαιρετικος. και σε σχεση με τις περισσοτερες τα φραγκα της τα αξιζει. :s&m_2:
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Όντως ,το πάει σιγούλια-σιγούλια το κορίτσι και αφήνει περιθώριο για παραπάνω εκτονώσεις (sic)  :cum:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
καλημερα παιδια,.
την δοκιμασα τη νυχτα σε ενα ξενοδοχειο το σταθμο ,,,,αναλυτικη κριτικη το μεσημερη με πολυ καλεσ εντυπωσεισ παιδια.μιλαμε για την λαρισα οπου βρισκετε το μωρακι.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
πωσ μπορω παιδια να παω τησ φωτω στησ κριτικεσ να γραψω κριτικη για την ατζελα ξερει καπιοσ.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.425
Κριτικές
61
Like
38.542
Πόντοι
21.555

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
γραφω εδω παιδια την κριτικη τωρα αμεσωσ,για την χθεσινη συναντηση με την αντζελα.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
η συναντηση εγινε λοιπων χθεσ τη νυχτα σε ενα ξενοδοχειο στο σταθμο του οσε.
στα πολυ υπερ του ξενοδοχειου οτι μπαινεισ απο την πισω μερια με αποτελεσμα να μην σε περνει κανενασ ματι ουτε η ρεσεψιον ουτε κανεισ.
ανεβενωντασ λοιπων την ξυλινεσ σκαλεσ μου ανογει η ατζελα κ παθαινω ευχαριστη πλακα.
ενα πανεμωρφω μωρω νταρντανοειδεσ με ματαρεσ πολυ ομορφεσ κ γενικα κουκλακι με πλουσιεσ καμπυλεσ.
ηταν κ μια αλλη μεσα τρανσ βανα νομιζω κ μου προτινανε να την παρω παρτουζα με 70 ε για μια ωριτσα αλλα ευγενικα αρνηθηκα γιατι η βανα δεν μου κανε το κλικ ητανε μια αδυνατουλα μελαχροινη.μασ αφηνει η βανα κ φευγει κ δινω τα 50 ε στην ατζελα για μια ωρα και με 2 εκτονωσεισ.
αγκαλιαζωμαστε στα ορθια να σπασει ο παγοσ κ τα πραγματα παν φωβερα με γλοσωφυλλα κ αγκαλιτσεσ ξαπλονουμε στο κρεβατακι κ αρχιζουμε την τρελιτσεσ φυλλια παντου ρουφηχτα κτλ κτλ.
σιγα σιγα τησ τα βγαζω ολα σουτιεν φουστα κ μενει με το στριγκ ενω τα βυζακια τησ εινε πολυ μικρα παιδια αλλα εινε τοσο ζεστη που θα περασεστε πολυ σουπερ.
μου αρχιζει κατι γλυψυδια στησ ρωγεσ μου που με τρελαναν γλοσωφυλλα στο φουλ δαγκωματακια στα αυτακια ολα με πολυ ορεξη κ χαμογελω απο μερουσ τησ ατζελασ.
σηκονωμε στα ορθιοσ στη γωνια του κρεβατιου κ αυτη στα γονατα μου περναει πιπα χωρισ να το καταλαβω καν με το στομα τησ κ αρχηζει μια πιπα μαγκεσ για σεμηναριο με βαθια μπουκοματα αναστεναγμουσ κ αρχυδωγλυψιμο στο φουλ ενα μου πεταξε κ κατι κολογλυψυδια στον κολο μου.
ημουν βεβαια φρεσκομπανιαρησμενοσ ελαμπα κ με γουσταρε κ αυτη ειμε βλεπεται κ ομορφουλησ τη να κανουμε τωρα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
τη στυνω στα 4 κ την αρχιζω ενα καβαλητω μαγκεσ πολυ σπεσιαλ εβαλε κρεμουλα ελαχιστα στο κολοτρυπιδυ τησ που μοσχοβολουσε,
καθωσ την ειχα κολοδαχτυλιασει πολεσ φωρεσ κ σπαρταρουσε απο γκαυλα αν ξερετε να το φερεστε το κοριτσι κ να το βαζετε κολοδαχτυλο με τροπο σιγΑ ΣΙΓΑ Κ ΕΥΓΕΝΙΚΑ.
την καρφωσα λοιπων δυνατα κ την εχυσα στα 4 ολα μεσα ενα την κοκινησα τον κολο απο τα σφαλιαρωματα που τα γουσταρε πολυ.
τσιγαρακι 5 λεπτα κ 2ο γυρω με πανω κατω τα ιδια πολυ θετικα πραγματα.
χρωνωσ παραμονησ στο κρεβατακι 70 λεπτα μαγκεσ πολυ ναζιαρα πολυ ζεστη σε ολα πολυ ομορφη με ματαρεσ κ την προτινω με χιλια σε ολουσ και ακομα περισοτερω σε αυτουσ που εινε οπωσ εγω ενεργητικη.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
η συναντηση εγινε λοιπων χθεσ τη νυχτα σε ενα ξενοδοχειο στο σταθμο του οσε.
στα πολυ υπερ του ξενοδοχειου οτι μπαινεισ απο την πισω μερια με αποτελεσμα να μην σε περνει κανενασ ματι ουτε η ρεσεψιον ουτε κανεισ.
ανεβενωντασ λοιπων την ξυλινεσ σκαλεσ μου ανογει η ατζελα κ παθαινω ευχαριστη πλακα.
ενα πανεμωρφω μωρω νταρντανοειδεσ με ματαρεσ πολυ ομορφεσ κ γενικα κουκλακι με πλουσιεσ καμπυλεσ.
ηταν κ μια αλλη μεσα τρανσ βανα νομιζω κ μου προτινανε να την παρω παρτουζα με 70 ε για μια ωριτσα αλλα ευγενικα αρνηθηκα γιατι η βανα δεν μου κανε το κλικ ητανε μια αδυνατουλα μελαχροινη.μασ αφηνει η βανα κ φευγει κ δινω τα 50 ε στην ατζελα για μια ωρα και με 2 εκτονωσεισ.
αγκαλιαζωμαστε στα ορθια να σπασει ο παγοσ κ τα πραγματα παν φωβερα με γλοσωφυλλα κ αγκαλιτσεσ ξαπλονουμε στο κρεβατακι κ αρχιζουμε την τρελιτσεσ φυλλια παντου ρουφηχτα κτλ κτλ.
σιγα σιγα τησ τα βγαζω ολα σουτιεν φουστα κ μενει με το στριγκ ενω τα βυζακια τησ εινε πολυ μικρα παιδια αλλα εινε τοσο ζεστη που θα περασεστε πολυ σουπερ.
μου αρχιζει κατι γλυψυδια στησ ρωγεσ μου που με τρελαναν γλοσωφυλλα στο φουλ δαγκωματακια στα αυτακια ολα με πολυ ορεξη κ χαμογελω απο μερουσ τησ ατζελασ.
σηκονωμε στα ορθιοσ στη γωνια του κρεβατιου κ αυτη στα γονατα μου περναει πιπα χωρισ να το καταλαβω καν με το στομα τησ κ αρχηζει μια πιπα μαγκεσ για σεμηναριο με βαθια μπουκοματα αναστεναγμουσ κ αρχυδωγλυψιμο στο φουλ ενα μου πεταξε κ κατι κολογλυψυδια στον κολο μου. ημουν βεβαια φρεσκομπανιαρησμενοσ ελαμπα κ με γουσταρε κ αυτη ειμε βλεπεται κ ομορφουλησ τη να κανουμε τωρα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
τη στυνω στα 4 κ την αρχιζω ενα καβαλητω μαγκεσ πολυ σπεσιαλ εβαλε κρεμουλα ελαχιστα στο κολοτρυπιδυ τησ που μοσχοβολουσε,
καθωσ την ειχα κολοδαχτυλιασει πολεσ φωρεσ κ σπαρταρουσε απο γκαυλα αν ξερετε να το φερεστε το κοριτσι κ να το βαζετε κολοδαχτυλο με τροπο σιγΑ ΣΙΓΑ Κ ΕΥΓΕΝΙΚΑ.
την καρφωσα λοιπων δυνατα κ την εχυσα στα 4 ολα μεσα ενα την κοκινησα τον κολο απο τα σφαλιαρωματα που τα γουσταρε πολυ.
τσιγαρακι 5 λεπτα κ 2ο γυρω με πανω κατω τα ιδια πολυ θετικα πραγματα.
χρωνωσ παραμονησ στο κρεβατακι 70 λεπτα μαγκεσ πολυ ναζιαρα πολυ ζεστη σε ολα πολυ ομορφη με ματαρεσ κ την προτινω με χιλια σε ολουσ και ακομα περισοτερω σε αυτουσ που εινε οπωσ εγω ενεργητικη.
:thumbsup: Μπράβο φίλε φοβερή η κριτική σου και πολύ εμπεριστατωμένη.
Πάντα τετοια.


Να μας πούν τώρα  οι κκ Μάϊκ και βάτραχος που την δοκίμασαν
εαν ετυχαν τέτοιας σπέσιαλ κα(ω)λομεταχείρησης.  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom