Νέα

sonya

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα batraxomouris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
4.072
Πόντοι
606
κρατηστε τα βηζα κ τα πουλια εγω θελω τη sonya ......  :2funny: :2funny: :2funny: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
βατραχε μουνι τις καλλιροης μπαινεις στο mirc και ψαχνεσαι???
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
4.072
Πόντοι
606
βατραχε μουνι τις καλλιροης μπαινεις στο mirc και ψαχνεσαι???

βατραχε μουνι τις καλλιροης μπαινεις στο mirc και ψαχνεσαι???


δεν ξερω καν τη ειναι το mirc .Την ειχα παρει καπια στιγμη πριν μια εβδομαδα κ ηταν ακομα θες
ξερεις αν ειναι ακομα πανω???
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
δεν ξερω καν τη ειναι το mirc .Την ειχα παρει καπια στιγμη πριν μια εβδομαδα κ ηταν ακομα θες
ξερεις αν ειναι ακομα πανω???
βρε φελε το σαιτ τα εκανε σκατα και γραφει αθηνα
σου ειπε εσενα οτι θα κατεβει κατω??
να ξερεις οτι με το δικο σου νικ νειμ υπαρχει καποιος στα mirc και ψαχνει τρανς να το δεις σε αντιγραφουν :grin: :grin:
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
4.072
Πόντοι
606
στανταρ παιζει μου ειχαι πει οτι θα κατεβει το ποτε ομως οχι
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
βρε φελε το σαιτ τα εκανε σκατα και γραφει αθηνα
σου ειπε εσενα οτι θα κατεβει κατω??
να ξερεις οτι με το δικο σου νικ νειμ υπαρχει καποιος στα mirc και ψαχνει τρανς να το δεις σε αντιγραφουν :grin: :grin:

ενας ειναι ο βατραχος! :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

Lordboy

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2012
Μηνύματα
255
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Είναι ακόμη θεσσαλονίκη και μάλλον δυσκολα για Αθηνα αυτη την περίοδο....

Χτές είχα συνάντηση μαζί της και αυριο θα γράψω αναλυτικά κριτική.
  :sunglasses:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Είναι ακόμη θεσσαλονίκη και μάλλον δυσκολα για Αθηνα αυτη την περίοδο....

Χτές είχα συνάντηση μαζί της και αυριο θα γράψω αναλυτικά κριτική.
  :sunglasses:
τελικα βυζια γιοκ ε?
 

Lordboy

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2012
Μηνύματα
255
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Είναι το τελευταίο που θα σε απασχολήσει εαν συνεβρεθείς μαζί της σύντεκνε Mike ;)

Πάντως απο την κουβέντα που κάναμε, ενδιαφέρεται σοβαρά να προχωρήσει λειαν συντόμως σε πλαστική.
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Είναι το τελευταίο που θα σε απασχολήσει εαν συνεβρεθείς μαζί της σύντεκνε Mike ;)

Πάντως απο την κουβέντα που κάναμε, ενδιαφέρεται σοβαρά να προχωρήσει λειαν συντόμως σε πλαστική.
με απασχολει σφοδρα. να ενημερωθω παραυτα μετα την τοποθετηση βυζιων  :s&m_3: :s&m_3:
 

Lordboy

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2012
Μηνύματα
255
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Για την Σόνυα λοιπόν....  :P

Γνωριστήκαμε σε γνωστό μπάρ στην Θεσσαλονίκη, τρακάραμε βασικά στην έξοδο προς τις τουαλέτες και ήταν μια αφορμή να μιλήσουμε για πρωτη φορά.
Δεν την περίμενα τόσο Σέξυ,ψηλή και.....θυληπρεπή.

Στις φώτο φαίνεται λίγο κοντούλα, αλλά δεν είναι στην πραγματικότητα.

Επειδή ήμουν με παρέα το ίδιο βράδυ,δεν επιχείρησα κάτι να κάνω, απλά κοιτιόμασταν, ήταν με δική της παρέα και εγώ με κάτι δικές μου Τράνς και μη, φιλαράκια.

Το επόμενο βράδυ,επισκέφθηκα το μέρος Σόλο και δεν είχε τόσο βαβούρα όσο την προηγούμενη και βουαλά, ήταν πάλι εκεί στο σημείο της, επίσης μόνη.

Την πλησίασα και τα είπαμε, λίγα γελάκια και χαβαλέ, μύριζε όμορφα και έχει πολύ θηλυπρεπή παρουσία, κάτι που μου αρέσει πολύ στις Τράνς.
Απο σώμα επίσης σκίζει,είναι ακριβώς όπως μου αρέσουν εμένα προσωπικά, ασχέτως όντως ότι δεν διαθέτει στήθος,αλλά αυτό εμένα προσωπικά δεν με πειράζει, οπότε εδω βάλτε μου μείον στο οτι δεν είμαι αμερόλιπτος όσο θα επρεπε.  :grin:

Φύγαμε για το σπίτι της, κάπου τελος Μοναστηριου ( σορρυ δεν είμαι απο την όμορφη Σαλονίκη, ξέρω μόνο τα βασικα).

Ομορφος χώρος καθαρός, η Σόνυα ήταν απο την αρχή ευδιάθετη για παιχνίδι, μιλήσαμε για χρόνο φυσικά, μου είπε γύρω στην 1 ώρα,αλλά είναι πολυ ανετη μέσα και δεν ενιωσα σε καμια περίπτωση "πίεση χρόνου" μαζί της.

Πολυ θερμή στο κρεβάτι, όμορφη, καθαρή παντου, μοσχομυριζε όπως κάθε θηλυκό που σέβεται τον εαυτό της, παθιάρικα φιλιά παντου.

Το μωρό καβλώνει ευκολα και δεν συμπεριφέρεται σαν επαγγελματίας στο κρεβάτι, τουλάχιστον έτσι το έζησα εγώ , που σημαίνει πολυ GFE και πραγματικα΄το ζούσε.
Είναι απο τις λίγες που τόλμησα να πάρω το "γλυφιτζούρι" της στο στόμα και να την κάνω και αυτή να νιώσει όμορφα για τις στιγμές που μου χάρισε.

Κάνει πολυ υγρό στοματικό,στενή και όμορφη "πίσω" πόρτα, την ζεί και την απολαμβάνει την συνέυρεση....

Η Σόνυα είναι μια NATURE Ρωσο-Τσέχα Τράνς,που δεν θα σας το παίξει μη μου άπτου, μια πολυ τίμια προταση για  αυτο που προσφέρει και μπορώ να την προτείνω ανεπιφύλακτα σε συναγωνιστές του είδος.
Εγω περασα πολυ καλα μαζί της και πραγματικά λυπάμαι που δεν μένει στον Νότο ,ίσως ειχαμε καλή χημεία μαζι, αφου δεν έχω διαβάσει αλλές κριτικές για αυτήν.

Καθαρή, πρόθυμη, σεξυ,παθιάρα, Κυρία μες στα αμάξι, ήταν λες και πηγα βόλτα με την δικιά μου.

Μετα για ποτάκι και χορό στο γνωστό πια Μπάρ.


Ελπίζω να βοήθησα κάποιους συναγωνιστές που θα σκέφτονταν κάποια μελλοντική συνεύρεση μαζί της.Προσωπικά πέρασα πάρα πολυ καλά μαζί της.  :sunglasses:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
ειλικρινα γιατρε αν δεν ειχα ιδια αντιληψη επι του θεματος θα γελουσα μεχρι το πασχα μ αυτα που γραφεις
στα του αγωνα εισαι μεσα 1000% αλλα οι σαλτσες τα αλατια και τα πιπερια για μπαρ και δεν συμαζευεται ειναι να γελαν και τα τσιμεντα
ποιο χρησιμο για τον λαο επειδη εγω λεω οτι εσυ εχεις επαφη με την κυρια(σταματω στην επαφη και δεν παω παρακατω τωρα)θα ηταν να μας πεις ποσο ασφαλες ειναι να την επισκεφθει καποιος στο σπιτι της
αυτο θελουν απαντες να μαθουν και οχι πως πινεται ποτα στο μπαρ
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
4.072
Πόντοι
606
ειλικρινα γιατρε αν δεν ειχα ιδια αντιληψη επι του θεματος θα γελουσα μεχρι το πασχα μ αυτα που γραφεις
στα του αγωνα εισαι μεσα 1000% αλλα οι σαλτσες τα αλατια και τα πιπερια για μπαρ και δεν συμαζευεται ειναι να γελαν και τα τσιμεντα
ποιο χρησιμο για τον λαο επειδη εγω λεω οτι εσυ εχεις επαφη με την κυρια(σταματω στην επαφη και δεν παω παρακατω τωρα)θα ηταν να μας πεις ποσο ασφαλες ειναι να την επισκεφθει καποιος στο σπιτι της
αυτο θελουν απαντες να μαθουν και οχι πως πινεται ποτα στο μπαρ


συμφωνω με ολα αλλα ποιο πολυ με το τσιμεντα
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
Για την Σόνυα λοιπόν....  :P

Γνωριστήκαμε σε γνωστό μπάρ στην Θεσσαλονίκη, τρακάραμε βασικά στην έξοδο προς τις τουαλέτες και ήταν μια αφορμή να μιλήσουμε για πρωτη φορά.


Επειδή ήμουν με παρέα το ίδιο βράδυ,δεν επιχείρησα κάτι να κάνω, απλά κοιτιόμασταν, ήταν με δική της παρέα και εγώ με κάτι δικές μου Τράνς και μη, φιλαράκια.

Το επόμενο βράδυ,επισκέφθηκα το μέρος Σόλο και δεν είχε τόσο βαβούρα όσο την προηγούμενη και βουαλά, ήταν πάλι εκεί στο σημείο της, επίσης μόνη.

Μετα για ποτάκι και χορό στο γνωστό πια Μπάρ.


Ελπίζω να βοήθησα κάποιους συναγωνιστές που θα σκέφτονταν κάποια μελλοντική συνεύρεση μαζί της.Προσωπικά πέρασα πάρα πολυ καλά μαζί της.  :sunglasses:

[size=10pt]1)[/size] [size=10pt]Αυτο το γαμημενο το μπαρ που στον πουτσο ειναι στην θεσσαλονικη? [/size]
[size=10pt]
2)
[/size]
[size=10pt]Εχεις τοσες πολλες φιλες τρανς? μπραβο δικε μου. καμια πασα παιζει προς τον άμοιρο λαο σου ?[/size]

[size=10pt]3)[/size] [size=10pt]Πολυ κωλοφαρδια ρε παιδι μου να πας στο ιδιο μπαρ και να ειναι παλι εκει. δεν εχει κριση η λεγαμενη ? τες πα...[/size]

[size=10pt]4)[/size] [size=10pt]Και στην συνεχεια παλι τυχερος ο παικτης. σε γουσταρισε με την πρώτη η γκομενα και μετα τα σοδομα και τα γομορα ειπε να σε τραταρει ποτακι να σε γλυκανει. μπραβο τυχη ο ελληνας... και μετα σου λενε ειμαστε λαος ατυχος... και παλι τες πα...[/size]

[size=10pt]5)[/size] [size=10pt]Αν και οχι σαλονικιος το μπαρ το ηξερες, αλλα, το που ακριβως στην μοναστηριου σου επεφτε πλακωμα. αντε και παλι τες πα...[/size]

[size=10pt]6)[/size] [size=10pt]ΌΟΟΟΟχι δεν βοηθησες κανεναν μας. διοτι φιλαρακι το μονο ουσιαστικό που μας ειπες ειναι τι γουσταρεις εσυ, και τι εξιταρει εσενα, και πως, στην τελικη εχεις πολυ πέραση στις τρανς. δηλαδη ενας συνχρονος[/size] [size=10pt]ΑΔΩΝΗΣ.[/size]  [size=10pt]δωσε αναλυτικη για να την παρουμε και εμεις χαμπαρι. Με ποτακια και γλυκιες ματιες γαμας την σημερον ημεραν? εδω δεν λεω τες πα. λεω απλα πεστα ολα... μολόγοτα μολόγατα
[/size]
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
4.072
Πόντοι
606
[size=10pt]1)[/size] [size=10pt]Αυτο το γαμημενο το μπαρ που στον πουτσο ειναι στην θεσσαλονικη? [/size]
[size=10pt]
2)
[/size]
[size=10pt]Εχεις τοσες πολλες φιλες τρανς? μπραβο δικε μου. καμια πασα παιζει προς τον άμοιρο λαο σου ?[/size]

[size=10pt]3)[/size] [size=10pt]Πολυ κωλοφαρδια ρε παιδι μου να πας στο ιδιο μπαρ και να ειναι παλι εκει. δεν εχει κριση η λεγαμενη ? τες πα...[/size]

[size=10pt]4)[/size] [size=10pt]Και στην συνεχεια παλι τυχερος ο παικτης. σε γουσταρισε με την πρώτη η γκομενα και μετα τα σοδομα και τα γομορα ειπε να σε τραταρει ποτακι να σε γλυκανει. μπραβο τυχη ο ελληνας... και μετα σου λενε ειμαστε λαος ατυχος... και παλι τες πα...[/size]

[size=10pt]5)[/size] [size=10pt]Αν και οχι σαλονικιος το μπαρ το ηξερες, αλλα, το που ακριβως στην μοναστηριου σου επεφτε πλακωμα. αντε και παλι τες πα...[/size]

[size=10pt]6)[/size] [size=10pt]ΌΟΟΟΟχι δεν βοηθησες κανεναν μας. διοτι φιλαρακι το μονο ουσιαστικό που μας ειπες ειναι τι γουσταρεις εσυ, και τι εξιταρει εσενα, και πως, στην τελικη εχεις πολυ πέραση στις τρανς. δηλαδη ενας συνχρονος[/size] [size=10pt]ΑΔΩΝΗΣ.[/size]  [size=10pt]δωσε αναλυτικη για να την παρουμε και εμεις χαμπαρι. Με ποτακια και γλυκιες ματιες γαμας την σημερον ημεραν? εδω δεν λεω τες πα. λεω απλα πεστα ολα... μολόγοτα μολόγατα
[/size]


απολα αυτα συμφωνω με το τες πα...παιδες να σας πω κατι εμενα μου κανει κ οτι κ να μου λετε καλο κακο εγω θα το τιμησω το μωρο τελος .....αν κατευει ποτε ξανα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom