Νέα

Νεφέλη Βριλησσού 42/Κηφισού 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nefeli sexy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nefeli sexy

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
82
Like
0
καλησπέρα αγόρια μου ,,πολλά φιλια από μένα ,, η νεφέλη που δούλευε φίλης 104 :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
γεια σου νεφελακι που εισαι τωρα που χαθηκες?
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
βαλέ καμιά φωτογραφία  να μας φρεσκάρεις την μνήμη
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
ουτε που σε θυμωμαστε βαλε καμμια φωτο να δουμε
 

Taseas Tony Montana

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2013
Μηνύματα
747
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
6
καλή αρχή νεφελάκι...

Θα σε επισκεφθουμαι μωρό μου
 

baby-alexandra

Ιερόδουλη
Εγγρ.
20 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.517
Like
0
εννοείτε μωρό για μένα τελειωσε το big brother με όλες star,,, είμαι τέλεια και περνάω πολύ καύλα :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

κρίμα που ξυπνήσαμε τόσο αργά έπρεπε να το κάναμε πιο νωρίς.....όμως καλύτερα αργά παρα ποτε.........τώρα δεν πρέπει να προσέχουμε τι μιλάμε και τι κάνουμε ....  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΝΕΦΕΛΑΚΙ

Ιερόδουλη
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
1.104
Like
0
κρίμα που ξυπνήσαμε τόσο αργά έπρεπε να το κάναμε πιο νωρίς.....όμως καλύτερα αργά παρα ποτε.........τώρα δεν πρέπει να προσέχουμε τι μιλάμε και τι κάνουμε ....  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
εννοείτε καύλα μου σήμερα ήτανε η καλύτερα μέρα πέρασα πολύ καλά στη δουλειά και με πολλά γαμήσια :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

baby-alexandra

Ιερόδουλη
Εγγρ.
20 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.517
Like
0
εννοείτε καύλα μου σήμερα ήτανε η καλύτερα μέρα πέρασα πολύ καλά στη δουλειά και με πολλά γαμήσια :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:

τώρα τα δεις πως είναι να δουλεύεις και να παίρνεις λεφτά στα χερια όχι να χασίς χρόνο για τίποτα.....και χωρίς προσφορα...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom