Νέα

Transexual - Αγρίνιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gk2510
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 9K
  • Ετικέτες
    αγρίνιο
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gk2510

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα και απο εμενα ειμαι νεος εδω ! κανω  βολτες ακουω διαβαζω ! μπραβο στην σελιδα :)

στο θεμα μας ακουσα και θελω καποιος να μου δωσει πληρεις πληροφοριες οτι κυκλοφορει στο Αγρινιο TS αληθευει ? Το καλοκαιρι που μας περασε καπου σε ενα club την ειχα δει ! αλλα δεν εδωσα τοσο σημασια !

Οποιος μπορει να βοηθησει...


ευχαριστω !
 

Επισκέπτης
Τυπε, εχω ενα φιλο στο Αγρινιο που μενει εκει με τη δικια του (τραβεστι).
Δε χανεις να του στειλεις κανα pm να σου πει τι γνωριζει.

lagoudakis λεγεται. :thumbsup:
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.677
Κριτικές
3
Like
4.199
Πόντοι
606
Ο λαγουδακης ειναι απ'τη βονιτσα
 

Επισκέπτης
Ο λαγουδακης ειναι απ'τη βονιτσα
Δεν ξερω απο που ειναι, αλλα ο Σοφιας ειναι απο Αγρινιο και με μεγαλη προικα.
Ο Λαγουδακης πηγε σωγαμπρος εκει και ανοιξανε κομμωτηριο. Τωρα λυνει και δενει εκει...
 
OP
OP
G

gk2510

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Βασικα στο Αγρινιο εχει μονο τραβεστι ? Οχι τρανσεξουαλ ?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
[size=16pt]Η Αγρινιώτικη Λίλα!! [/size]
Πρίν αρκετά χρόνια που εκανα τα trans  με το καμιόνι και είμουν τρελός cd   :2funny: ενώ ερχόμουν απόγευμα φορτωμένος απο Γιάννενα μου έκανε οτοστόπ στην ευθεία μετά την Αμφιλοχία ένας τύπος.
(Το κατείχε το άθλημα του οτοστόπ γιατί είχε στηθεί και περίμενε πάνω στην καμπουρα του δρόμου. Δεν σταματάς βαρύ όχημα χωρίς λόγο ούτε στον κατήφορο ούτε στον ανήφορο.)
Είχε κάτι χέρια σκασμένα γεμάτα ρόζους σαν κουπιά , ψηλός και κακατσούμπαλος.
Διάλογος:
Για που πάς πάς δικέ μου?
Αγρίνιο.
Απο εκεί είσαι?
Ναί.
Πώς πάει ρε μεγάλε η δουλειά?
Καλά.
Είσαι επιχειρηματίας??
Όχι αγρότης και εχω και 15 προβάτια.
κλπ κλπ
Απο γκόμενες πώς πάς, πηδάς κανα καλό πιπίνι?

Όχι εγώ πάω με άντρες!!!!
Ααααχαχαχαχα

Μαρεσ να με γα. :fuck1:. :fuck2: άν θελεις να σου βγάλω την υποχρέωση για το εισητηριο...

Αααααχαχαχαχα
Η λίλα γκομενάρα μπροστά του!!!

Τι λες;  δηλαδή είσαι πούστης!!
....
Εχουν μεγάλες ψωλές εδώ στην περιοχή γλύκα?
Οχι μετρια πραμτα!!!

Και εδώ ο παρθενώπης έκανε την καίρια ερώτηση.
Θελς να σταματησμε να σδειξω εδο μες ταμαξ τη σιουφρα μου να σαφησω να μου τον βαλσ να ξαλαφρωσεις? Πιπλάω πουλί  :pipa1: ουρεα και θα ξεκουρατις!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μόλις τον ξεφόρτωσα 3 χλμ απο τη διασταυρωση στο Φανάρι που ήθελε να κατεβει -απο"λάθος δεν άκουσα τι είπε" μπάς και με το περπάτημα ξελαμπικάριζε και του ξελάδωναν τα μπουζί.

σήμερα πρέπει ναναι καμια 40-45 και ισως είναι η που-σταρ της περιοχής.
Η Αγρινιώτικη Λίλα!! :2funny:

Ψάξτο μεγάλε ισως βρείς τον ερωτα της ζωής σου μην τρεχεις στις Πάτρες ή στις βραζιλιάνες και χαλάς το χρήμα σου.
 
OP
OP
G

gk2510

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
σιγα απλα θα ηθελα να δοκιμασω καθαρα τρανσεξουαλ εγχειρισμενη ή οχι δεν με πειραζει ! αυτο ολο !
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Δεν ξερω απο που ειναι, αλλα ο Σοφιας ειναι απο Αγρινιο και με μεγαλη προικα.
Ο Λαγουδακης πηγε σωγαμπρος εκει και ανοιξανε κομμωτηριο. Τωρα λυνει και δενει εκει...

ο λαγουδακης αγαπαει.... δεν ειναι προικοκοθηρας τυπε  :s&m_2:
 

Επισκέπτης
ο λαγουδακης αγαπαει.... δεν ειναι προικοκοθηρας τυπε  :s&m_2:
Δε το λεω για κακο. Μακαρι να ειμασταν ολοι τυχεροι σαν τον lagoudakis.

Ektoras, του εστειλες μηνυμα; Αργει να απαντησει γιατι τωρα ειναι οικογενειαρχης :grin:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Δε το λεω για κακο. Μακαρι να ειμασταν ολοι τυχεροι σαν τον lagoudakis.

Ektoras, του εστειλες μηνυμα; Αργει να απαντησει γιατι τωρα ειναι οικογενειαρχης :grin:

να παει για κουρεμα και θα του πει ο σοφιας...
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
είναι ένας από το αγρίνιο και γυρνάει σε μερικά χωριά και πηδάει πούστηδες, επί πληρωμής.
τον είχαν πετύχει μια φορά σε ένα λιοστάσι στη λεπενού να πηδάει έναν λεπενιώτη. ο ένας είχε στηθεί στον κορμό της ελιάς με τα παντελόνια κατεβασμένα και ο άλλος από πίσω τον κάρφωνε.
κάποια στιγμή σκύβει αυτός που γαμούσε και έψαχνε τα παντελόνια του άλλου, που ήταν στους αστραγάλους. Γυρνάει ο πούστης και τον ρωτάει γιατί σταμάτησε και τι ψάχνει.
είχε χώσει τα χέρια στις τσέπες του παντελονιού του άλλου και του απαντάει ότι ψάχνει ψιλά για να πάρει μετά τσιγάρα
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
είναι ένας από το αγρίνιο και γυρνάει σε μερικά χωριά και πηδάει πούστηδες, επί πληρωμής.
τον είχαν πετύχει μια φορά σε ένα λιοστάσι στη λεπενού να πηδάει έναν λεπενιώτη. ο ένας είχε στηθεί στον κορμό της ελιάς με τα παντελόνια κατεβασμένα και ο άλλος από πίσω τον κάρφωνε.
κάποια στιγμή σκύβει αυτός που γαμούσε και έψαχνε τα παντελόνια του άλλου, που ήταν στους αστραγάλους. Γυρνάει ο πούστης και τον ρωτάει γιατί σταμάτησε και τι ψάχνει.
είχε χώσει τα χέρια στις τσέπες του παντελονιού του άλλου και του απαντάει ότι ψάχνει ψιλά για να πάρει μετά τσιγάρα

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.304
Κριτικές
5
Like
3.945
Πόντοι
606
:2funny: :2funny:καλοοοοοο
 
OP
OP
G

gk2510

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες μου δεν ειμαι πουστης τρανσεξουαλ θελω να δοκιμασω ΓΟΥΣΤΑ ειναι αυτα ! χαχαχα
 

EasyRider2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
257
Κριτικές
38
Like
23
Πόντοι
381
καλημέρα φίλε  κατα καιρους πολλά κομμάτια από αθήνα πηγενουν βόλτα στο αγρίνιο
επεισεις τώρα με τη κρίση εάν έχεις 4-5 γνωστούς που γουστάρουν φάση με τραβέλια μπορείς να μπεις στο και να δεις τη σου αρέσει και να το καλέσεις για ένα δυημερο με το ανάλογο αντίτιμο φυσικά ....
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.304
Κριτικές
5
Like
3.945
Πόντοι
606
μια χαρα τοτε εχεται λεφτα ακομα εκει πανω????/
 
OP
OP
G

gk2510

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα .. αν περασει καμια τρανς απο Αγρίνιο ας με ενημερωσει ενδιαφερομαι να περασω την 1η εμπειρία μου με μια Τρανς!!! :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom