Νέα

tiffani n

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georst
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KongZhanShuang

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2012
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
OP
OP
G

georst

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
210
Κριτικές
3
Like
99
Πόντοι
1
στο λινκ που εστειλες εχουν κανει λαθος το ονομα...τελικα δεν την εχει συναντησει κανεις?
 
OP
OP
G

georst

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
210
Κριτικές
3
Like
99
Πόντοι
1
telika mapa to karpoyzi..
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.512
Κριτικές
37
Like
1.436
Πόντοι
1.096
<<telika mapa to karpoyzi..>>

τι εννοείς συνοδοιπόρε στην οδό της αμαρτίας ???

γίνε πιο σαφής παρακαλώ, αν δοκίμασες γράψε και μια κριτική για το λαουτζίκο !
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
<<telika mapa to karpoyzi..>>

τι εννοείς συνοδοιπόρε στην οδό της αμαρτίας ???

γίνε πιο σαφής παρακαλώ, αν δοκίμασες γράψε και μια κριτική για το λαουτζίκο !

αυτος ειναι στην οδο της αμαρτιας εμεις ειμαστε στο ΣΩΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
μηπως ειναι fake?
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
[quote author=mpozanis  link=topic=166650.msg4335319#msg4335319 date=1360011133]
μηπως ειναι fake?
[/quote]

να παει η επιτροπη για αυτοψια.βαλτε ολοι απο ενα 10ρικο και φυγαμε
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
να παει η επιτροπη για αυτοψια.βαλτε ολοι απο ενα 10ρικο και φυγαμε

Προτείνω σοβαρά αρχηγε η επιτροπή να ανοίξει εναν λογαριασμό στο PayPal και τα μελη να κανουν donate.
Εσυ ταμίας.
 

KongZhanShuang

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2012
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
πέρα απ το χαβαλέ θεωρώ το bourdela ένα απ τα καλύτερα αντρικά site γιατι οντως μερικοί ξεστραβωνόμαστε σε ορισμένες περιπτώσεις και ειδικά σε αυτό το τομέα που πέρα απο τα χρήματα εχει να κανει και με την υγεία του καθενός μας .εγω μπαίνω και ενημερώνομαι χωρίς να χω κάνει login αρκετες φορές,αυτο το λεω για να μην νομίσουν κάποιοι οτι είμαι κλώνος.τωρα οσο αφορά τη συγκεκριμένη κοπελα αποκλείεται να μην εχει πάει κάποιος βρε παιδια.όποιος μπορει και θέλει ας μας πεί κατι ωστε να μη κλαίμε οι υπολοιποι τα εναπομείναντα χρηματα μας.
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Προτείνω σοβαρά αρχηγε η επιτροπή να ανοίξει εναν λογαριασμό στο PayPal και τα μελη να κανουν donate.
Εσυ ταμίας.

ΕΓΩ ΤΑΜΙΑΣ. ΤΕΛΟΣ. και εαν παιζει και κανα βρωμοξυλο πουθενα χωρις εξτρα χρεωση  :grin:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
4.072
Πόντοι
606
πέρα απ το χαβαλέ θεωρώ το bourdela ένα απ τα καλύτερα αντρικά site γιατι οντως μερικοί ξεστραβωνόμαστε σε ορισμένες περιπτώσεις και ειδικά σε αυτό το τομέα που πέρα απο τα χρήματα εχει να κανει και με την υγεία του καθενός μας .εγω μπαίνω και ενημερώνομαι χωρίς να χω κάνει login αρκετες φορές,αυτο το λεω για να μην νομίσουν κάποιοι οτι είμαι κλώνος.τωρα οσο αφορά τη συγκεκριμένη κοπελα αποκλείεται να μην εχει πάει κάποιος βρε παιδια.όποιος μπορει και θέλει ας μας πεί κατι ωστε να μη κλαίμε οι υπολοιποι τα εναπομείναντα χρηματα μας.


αρχισε να κλες δεν βλεπω φως..
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
πέρα απ το χαβαλέ θεωρώ το bourdela ένα απ τα καλύτερα αντρικά site γιατι οντως μερικοί ξεστραβωνόμαστε σε ορισμένες περιπτώσεις και ειδικά σε αυτό το τομέα που [size=14pt]πέρα απο τα χρήματα εχει να κανει και με την υγεία του καθενός μας[/size] .εγω μπαίνω και ενημερώνομαι χωρίς να χω κάνει login αρκετες φορές,αυτο το λεω για να μην νομίσουν κάποιοι οτι είμαι κλώνος.τωρα οσο αφορά τη συγκεκριμένη κοπελα αποκλείεται να μην εχει πάει κάποιος βρε παιδια.όποιος μπορει και θέλει ας μας πεί κατι ωστε να μη κλαίμε οι υπολοιποι τα εναπομείναντα χρηματα μας.
:thumbsup:
Είπες τοπιο σημαντικό που το γνωρίζουμε αλλα δεν το συζητάμε και τοπαραβλέπουμε στις συζητήσεις,
Δίνεις ωραία ιδεα για την δημιουργία θέματος υγείας παράλληλο με τα παρόντα ειδικά εδώ  νήματα!
Τίτλος ....   :hmm:
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.424
Like
4.735
:thumbsup:
Είπες τοπιο σημαντικό που το γνωρίζουμε αλλα δεν το συζητάμε και τοπαραβλέπουμε στις συζητήσεις,
Δίνεις ωραία ιδεα για την δημιουργία θέματος υγείας παράλληλο με τα παρόντα ειδικά εδώ  νήματα!
Τίτλος ....   :hmm:
Θεια hoty Ph D Τρανσολογος-CDολογος,Διδακτωρ στο Boyrdela Univercity
Δεχεται καθ εκαστην και ο,τι ωρα ναναι.Παροχη πιστοποιησης ISO τραβελιων
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
4.072
Πόντοι
606
hotako σου παει....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom