Νέα

Πιστευετε οτι οι στραπονατζουδες παιρνουν μεριδιο αγορας απο τις τραβεστι-τρανς?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα muresan79
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

muresan79

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2011
Μηνύματα
96
Like
18
Πόντοι
0
Μεγάλη αυξηση τελευταία εχουμε στις γυναίκες αφεντρες που χρησιμοποιουν φοβερα σεξουαλικα κολπα (penetration,εξευτελισμο,στραπον κλπ.Θεωρείτε οτι μπορουν να παρουν μερίδιο αγορας απο τις τραβεστι-transexual?Θα πεσουν οι τιμες στις τρανς μετα την αθροα εισροη γυναικων-αφεντρων.Ειδικος εμπειρογνωμονας θα ελεγα ο maletsouli για να μας απαντησει.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Μεγάλη αυξηση τελευταία εχουμε στις γυναίκες αφεντρες που χρησιμοποιουν φοβερα σεξουαλικα κολπα (penetration,εξευτελισμο,στραπον κλπ.Θεωρείτε οτι μπορουν να παρουν μερίδιο αγορας απο τις τραβεστι-transexual?Θα πεσουν οι τιμες στις τρανς μετα την αθροα εισροη γυναικων-αφεντρων.Ειδικος εμπειρογνωμονας θα ελεγα ο maletsouli για να μας απαντησει.
Σκεφτεσαι να μπεις στο επαγγελμα και φοβασαι τον ανταγωνισμο; :huh:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Μεγάλη αυξηση τελευταία εχουμε στις γυναίκες αφεντρες που χρησιμοποιουν φοβερα σεξουαλικα κολπα (penetration,εξευτελισμο,στραπον κλπ.Θεωρείτε οτι μπορουν να παρουν μερίδιο αγορας απο τις τραβεστι-transexual?Θα πεσουν οι τιμες στις τρανς μετα την αθροα εισροη γυναικων-αφεντρων.Ειδικος εμπειρογνωμονας θα ελεγα ο maletsouli για να μας απαντησει.

:hmm: :hmm: :hmm:
Βέβαι άλλο να τρώει κάποιος πλαστικές τροφές με λουκάνικα μεταλλαγμένα η απο πετρέλαιο και άλλο αυθεντικό κρέας!
Το δίλημα είναι όμως ότι οι στραπονοντζούδες είναι πριζούλες τριπολικές και με  γείωση ενώ τα τραβελάκια πριζούλες διπολίκές άνευ γειώσεως.
Τα γούστα όμως γούστα.
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
:hmm: :hmm: :hmm:
Βέβαι άλλο να τρώει κάποιος πλαστικές τροφές με λουκάνικα μεταλλαγμένα η απο πετρέλαιο και άλλο αυθεντικό κρέας!
Το δίλημα είναι όμως ότι οι στραπονοντζούδες είναι πριζούλες τριπολικές και με  γείωση ενώ τα τραβελάκια πριζούλες διπολίκές άνευ γειώσεως.
Τα γούστα όμως γούστα.

νομίζω στις αφέντρες πάει οποιος δεν θέλει να τον πούνε πούστη, έχω δει σχετικό ντοκιμαντέρ στο nova! :dancing: :dancing: :dancing:
 

menios34

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
502
Like
0
Πόντοι
6
Τα μισά θέματα τον τελευταίο καιρό αφορούν οπισθογεμείς καταστάσεις. Δεν ξέρω αν είναι προπαγάνδα ή αν παρατηρούμε μία έκρηξη "απελευθέρωσης" και σεξουαλικού πειραματισμού, ίσως ως αντίδραση στην οικονομική κρίση.
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
Τα μισά θέματα τον τελευταίο καιρό αφορούν οπισθογεμείς καταστάσεις. Δεν ξέρω αν είναι προπαγάνδα ή αν παρατηρούμε μία έκρηξη "απελευθέρωσης" και σεξουαλικού πειραματισμού, ίσως ως αντίδραση στην οικονομική κρίση.
δεν φταίει η οικονομική κρίση φτάει ότι έχουνε κουμπώσει την όπισθεν και δεν βγαίνει  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
νομίζω στις αφέντρες πάει οποιος δεν θέλει να τον πούνε πούστη, έχω δει σχετικό ντοκιμαντέρ στο nova! :dancing: :dancing: :dancing:

Οι στραπωνιάρες εχουν ψευτικο καβλί
Λές αυτοί αυτοί που πάνε να είναι ψευτόπουστες ημιτασιόν?  :think:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.369
Πόντοι
456
θάθελα νάξερα ποιός τα σκέφτεται τέτοια θέματα... χαχαχαχαχαχαχχα
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
αφού εσύ hoty μου, το κωλαράκι σου είναι ανέπαφο,αυτά είναι κακά πράγματα μην ασχολeiσai παικταρά μου!  :birdman:
Εχω στραβό τραχύ και τρακτερωτό παχιό εντερο και οποια πούτσα το επιχειρήσει θα κλατάρει.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Κανονικά οι αφέντρες όσο πάει χάνουν πελάτες από τις τραβεστί, τρανς κλπ. Οι "σκλάβοι" αληθωρίζουν προς άλλες κατευθύνσεις και μας "χαλάνε" τις τραβεστί και τις ζητάνε να ειναι ενεργητικές!!!  :cussing:
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
Οι στραπωνιάρες εχουν ψευτικο καβλί
Λές αυτοί αυτοί που πάνε να είναι ψευτόπουστες ημιτασιόν?  :think:

[size=10pt]δεν παιζεσαι ρε καριολη αντρα. παει τελειωσε. δεν παιζεσαι με τιποτα. που τα σκεφτεσαι ηθελα να ηξερα...[/size]  :2funny: :2funny: :2funny:
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
6
απιστευτο θεμα!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom