Νέα

Πιστεύετε οτι μια τρανς μπορείνα νιώσει πραγματική ευχαριστηση με μία γυναίκα?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmakis19868686
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
σε πολλα βιντεο εχουμε δει shemale on girl..επισης διαφορες τρανς δεχονται και ζευγαρια..κατα τη γνωμη σας τις εξιταρει κατι η ολο αυτο γινεται για το επαγγελματικο του πραγματος...η συμμετοχη τρανς στο θρεντ θα βοηθουσε αρκετα!!
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
σε πολλα βιντεο εχουμε δει shemale on girl..επισης διαφορες τρανς δεχονται και ζευγαρια..κατα τη γνωμη σας τις εξιταρει κατι η ολο αυτο γινεται για το επαγγελματικο του πραγματος...η συμμετοχη τρανς στο θρεντ θα βοηθουσε αρκετα!!
:2funny:  :2funny:

για το επαγελματικο ρε φιλε ,λες να γουσταρουν γυναικες ενω θελουν να ειναι γυναικες οι ιδιοι/ες?  :2funny:
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
:2funny:   :2funny:

για το επαγελματικο ρε φιλε ,λες να γουσταρουν γυναικες ενω θελουν να ειναι γυναικες οι ιδιοι/ες?  :2funny:

δεν ειναι απολυτως απαραιτητο..μια φορα καποια μου εχει πει οτι δεν της φαινεται ασχημη αισθηση το να παει με γυναικα,απλα θεωρει σαφως καλυτερο με αντρα...αλλες παλι λενε οτι ουτε καν θελουν να της ακουμπησει γυναικα..
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
ητανε μπαισεξουλ τραβεστι δηλαδη?  :2funny:

 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.798
Like
4.542
Πόντοι
606
:2funny:   :2funny:

για το επαγελματικο ρε φιλε ,λες να γουσταρουν γυναικες ενω θελουν να ειναι γυναικες οι ιδιοι/ες?  :2funny:

Μην το λες! Υπήρχε μια τρανς, εγχειρισμένη μάλιστα που μετά ως "γυναίκα" δήλωνε λεσβία και σαφώς προτιμούσε τις γυναίκες.
Είχε μιλήσει και σε εκπομπή του Θοδωράκη.


Και έχω και προσωπική εμπειρία από δυο χειρουργημένες (τις κορυφαίες της πιάτσας θεωρώ και φίλες μεταξύ τους, η μία έχει σταματήσει) με τις οποίες είχα κάνει τρίο και η εμειρία ήταν εξαιρετική.
"Παίζανε" πάρα πολύ καλά η μία με την άλλη, όπως και μ' εμένα. Και ξέρω πως πήγαιναν και με άλλες γυναίκες (του χώρου) και τους άρεσε πολύ.

Τώρα για φάση male/shemale/female, δεν έχω εμπειρία (γενικώς με αχειρούργητες δεν έχω εμπειρία), αλλά πολύ ωραίο μου ακούγεται.
Αντί να πηδήσεις μια ξεκωλιάρα γκόμενα που γουστάρει dp και πίπα-κώλο κλπ με έναν ή και περισσότερους άλλους άνδρες, που αισθητικά δεν είναι του γούστου μου (ιδίως το να με ακουμπάνε με τις τρίχες τους) το κάνεις με μια όμορφη shemale και το ευχαριστιέσαι.
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
μπα δε μου αρεσει η πολυκοσμια φιλε   :2funny:

τωρα για το θεμα εγω ειπα τη γνωμη μου.δε γνωριζω προσωπικα καμμια τραβεστι αλλα μου φαινεται παραλογο να θελει ας πουμε να ειναι γυναικα και μετα να λεει οτι προτιμα γυναικες  :2funny: μετα γιατι να ειναι τραβεστι κι οχι κανονικος αντρας?
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
παιζουν πολλα ρολο..εμενα μικροτερο με εξιταρε εμφανισιακα μια γυναικα μεχρι που σιγα σιγα καταλαβα οτι στην πραξη δεν...σιγα σιγα δεν μου αρεσει ακομα και σε τρανς ουτε το στηθος να πιανω..αλλα τα προτερηματα ενος αντρα και εντελως διαφορετικη η αισθηση να εισαι υπο αν ειναι στα γουστα σου...με τον καιρο το καταλαβαινεις..πολλες τρανς ομως δεν ειχαν ποτε καμια επαφη με γυναικα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.305
Κριτικές
5
Like
3.947
Πόντοι
606
μιαλο ειναι κ το χανεις φιλε τη νωμιζεις οτι το οριζεις
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.798
Like
4.542
Πόντοι
606
μπα δε μου αρεσει η πολυκοσμια φιλε   :2funny:

τωρα για το θεμα εγω ειπα τη γνωμη μου.δε γνωριζω προσωπικα καμμια τραβεστι αλλα μου φαινεται παραλογο να θελει ας πουμε να ειναι γυναικα και μετα να λεει οτι προτιμα γυναικες  :2funny: μετα γιατι να ειναι τραβεστι κι οχι κανονικος αντρας?

Όλες οι τραβεστί που φτάνουν στο τέλος (τον κόβουν) το κάνουν από μια εσωτερική παρόρμηση να γίνουν γυναίκες ΓΙ ΑΥΤΕΣ, γιατί έτσι αισθάνονται πως είναι ο εαυτός τους, αυτό που πάντα ήθελαν να γίνουν. Συχνά έτσι χάνουν και μεγάλο μέρος της "πελατείας" τους διότι ως γυναίκες εκ μετατροπής έχουν κάποιο ντεζαβαντάζ στην πιάτσα, ενώ ως αχειρούργητες πληρώνονταν καλά για να πηδάνε παθητικούς.

Τώρα η απλή λογική λέει πως μια γυναίκα θα θέλει άντρες, αλλά υπάρχουν και γυναίκες που θέλουν γυναίκες, ή έστω και γυναίκες.
Αν το θέμα τους ήταν απλά πως προτιμούσαν τους άντρες ως σεξουαλικούς συντρόφους, παρέμεναν και gay. Χωρίς χειρουργεία, ορμόνες, ψυχοθεραπείες και βάσανα...
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
οχι ρε παιδια τι ''υπο'' λετε τωρα  :2funny:

γιατι δε σου αρεσουν οι γυναικες ? ενταξει μερικες ειναι μαλακισμενες αλλα συγκρινεται γυναικειο κορμι με τα υπολοιπα?  :2funny:

 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
Όλες οι τραβεστί που φτάνουν στο τέλος (τον κόβουν) το κάνουν από μια εσωτερική παρόρμηση να γίνουν γυναίκες ΓΙ ΑΥΤΕΣ, γιατί έτσι αισθάνονται πως είναι ο εαυτός τους, αυτό που πάντα ήθελαν να γίνουν. Συχνά έτσι χάνουν και μεγάλο μέρος της "πελατείας" τους διότι ως γυναίκες εκ μετατροπής έχουν κάποιο ντεζαβαντάζ στην πιάτσα, ενώ ως αχειρούργητες πληρώνονταν καλά για να πηδάνε παθητικούς.

Τώρα η απλή λογική λέει πως μια γυναίκα θα θέλει άντρες, αλλά υπάρχουν και γυναίκες που θέλουν γυναίκες, ή έστω και γυναίκες.
Αν το θέμα τους ήταν απλά πως προτιμούσαν τους άντρες ως σεξουαλικούς συντρόφους, παρέμεναν και gay. Χωρίς χειρουργεία, ορμόνες, ψυχοθεραπείες και βάσανα...
πολυ μπερδεμα.ειχα δει μια εκπομπη πριν χρονια και λεγανε αυτο που ειπες οτι οι περισσοτεροι πελατες θελουν να ΤΟΥΣ πηδανε οχι να πηδανε ΑΥΤΟΙ.

οποτε λογικα σπασιμο για τα τραβεστι  :2funny:

 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
οχι ρε παιδια τι ''υπο'' λετε τωρα  :2funny:

γιατι δε σου αρεσουν οι γυναικες ? ενταξει μερικες ειναι μαλακισμενες αλλα συγκρινεται γυναικειο κορμι με τα υπολοιπα?  :2funny:

ο καθενας εχει τα γουστα του...το να σε εξουσιαζει ενας αντρας στο σεξ για μενα δεν συγκρινεται με το σεξ με γυναικα...τα γεννητικα οργανα της γυναικας πρωτα απολα προσωπικα με απωθουν ενω εγκεφαλικα μια πουτσα με εξιταρει..το να πλησιασω το προσωπο μου σε ενα μουνι μου βγαζει μια αποστροφη και το λεω απο εμπειρια ενω αν μυρισω αρχιδια ξεσηκωνομαι...δεν μου αρεσει να διεισδυω ενω μου αρεσει να καθομαι και να βυθιζομαι σε ενα σκληρο εργαλειο...δυο λεπτα ποδια δεν μου αρεσουν ενω οι μπουταρες καποιου με εξιταρουν...τι φτιαχνει τον καθενα ειναι..απλα πραγματα!!
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
ο καθενας εχει τα γουστα του...το να σε εξουσιαζει ενας αντρας στο σεξ για μενα δεν συγκρινεται με το σεξ με γυναικα...τα γεννητικα οργανα της γυναικας πρωτα απολα προσωπικα με απωθουν ενω εγκεφαλικα μια πουτσα με εξιταρει..το να πλησιασω το προσωπο μου σε ενα μουνι μου βγαζει μια αποστροφη και το λεω απο εμπειρια ενω αν μυρισω αρχιδια ξεσηκωνομαι...δεν μου αρεσει να διεισδυω ενω μου αρεσει να καθομαι και να βυθιζομαι σε ενα σκληρο εργαλειο...δυο λεπτα ποδια δεν μου αρεσουν ενω οι μπουταρες καποιου με εξιταρουν...τι φτιαχνει τον καθενα ειναι..απλα πραγματα!!
δε χρειαζοτανε τετοια περιγραφη ρε φιλε  :2funny: ενταξει γουστα ειναι αυτα συμφωνω αλλα δεν ηθελα να το διαβασω αυτο  :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
παιζουν πολλα ρολο..εμενα μικροτερο με εξιταρε εμφανισιακα μια γυναικα μεχρι που σιγα σιγα καταλαβα οτι στην πραξη δεν...σιγα σιγα δεν μου αρεσει ακομα και σε τρανς ουτε το στηθος να πιανω..αλλα τα προτερηματα ενος αντρα και εντελως διαφορετικη η αισθηση να εισαι υπο αν ειναι στα γουστα σου...με τον καιρο το καταλαβαινεις..πολλες τρανς ομως δεν ειχαν ποτε καμια επαφη με γυναικα
ρε μακη ασε τα ναζια και γυρνα στα μουνια,δεν υπαρχει τιποτα ομορφοτερο απο ενα γλυκο,υγρο μουνακι.Ασε τις πουτσες για τις γυναικες ρε.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.305
Κριτικές
5
Like
3.947
Πόντοι
606
ο καθενας εχει τα γουστα του...το να σε εξουσιαζει ενας αντρας στο σεξ για μενα δεν συγκρινεται με το σεξ με γυναικα...τα γεννητικα οργανα της γυναικας πρωτα απολα προσωπικα με απωθουν ενω εγκεφαλικα μια πουτσα με εξιταρει..το να πλησιασω το προσωπο μου σε ενα μουνι μου βγαζει μια αποστροφη και το λεω απο εμπειρια ενω αν μυρισω αρχιδια ξεσηκωνομαι...δεν μου αρεσει να διεισδυω ενω μου αρεσει να καθομαι και να βυθιζομαι σε ενα σκληρο εργαλειο...δυο λεπτα ποδια δεν μου αρεσουν ενω οι μπουταρες καποιου με εξιταρουν...τι φτιαχνει τον καθενα ειναι..απλα πραγματα!!


μακι προσεχε τις βυθισεις
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
ρε μακη ασε τα ναζια και γυρνα στα μουνια,δεν υπαρχει τιποτα ομορφοτερο απο ενα γλυκο,υγρο μουνακι.Ασε τις πουτσες για τις γυναικες ρε.

δεν ξερω αν υπαρχει δυνατοτητα επιστροφης
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
συμφωνω με τους αλλους φιλε,γυρνα στα μουνια  :2funny:

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
ο καθενας εχει τα γουστα του...το να σε εξουσιαζει ενας αντρας στο σεξ για μενα δεν συγκρινεται με το σεξ με γυναικα...τα γεννητικα οργανα της γυναικας πρωτα απολα προσωπικα με απωθουν ενω εγκεφαλικα μια πουτσα με εξιταρει..το να πλησιασω το προσωπο μου σε ενα μουνι μου βγαζει μια αποστροφη και το λεω απο εμπειρια ενω αν μυρισω αρχιδια ξεσηκωνομαι...δεν μου αρεσει να διεισδυω ενω μου αρεσει να καθομαι και να βυθιζομαι σε ενα σκληρο εργαλειο...δυο λεπτα ποδια δεν μου αρεσουν ενω οι μπουταρες καποιου με εξιταρουν...τι φτιαχνει τον καθενα ειναι..απλα πραγματα!!
Μακη εδω μου τα χαλας.Εχω μια υποψια οτι μπορει να εισαι γκευ. :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom