Νέα

Βοήθεια προς Ναυτιλλομένο! Παίρνεις τηλέφωνο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Johnny be good
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Johnny be good

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά και καλή Χρονιά...

Είμαι σχετικά νέος στο site και έχω διαβάσει με μεγάλη προσοχή τα comments, αλλά θα ήθελα να επανέλθω σε ένα παλιότερο θέμα που είχε συζητηθεί.

Μια εισαγωγή να κάνω, σε strip έχω πάει 10φορές στη ζωή μου (38 γάρ), τις 6 από αυτές στο εξωτερικό (μέσω δουλειάς) και 3 σε bachelor στην Ελλάδα... Πρίν 10μέρες έτυχα και πήγα στην Αθήνα λόγο ειδικής περίπτωσης φίλου (όνομα μαγαζιού δεν λέω για προφανείς λόγους)και είχαμε το εξής σκηνικό...

Μπαίνουμε κατά τις 4 στο μαγαζί το οποίο είναι φίσκα. Καθόμαστε σε ένα κεντρικό τραπέζι με 3 φίλους. Παιρνάει η ώρα τα κορίτσια παρέλασαν οι φίλοι φούλ στο χωρό. Μετά από 5-6 που ήρθαν και ζήταγαν επίμονα χορό και αρνειόμουνα ευγενικότατα σκάει παίδες ένα μωρό και παθαίνω ζημιά. Αρχίζει κουβέντα του τύπου πως σε λένε, έχεις ξανα έρθει, τι μουσική σου αρέσει και γενικά άσχετη με το αντικείμενο. Μιλάμε για κανά 10λεπτο (γεμάτο μαγαζί), τις λέω για χορό δεν έχεις έρθει? Μου λέει εντάξει μόνο 2 κάρτες μου λείπουν (μετά έμαθα από το site τι σημαίνει αυτό)... Της λέω λοιπόν, κοίτα έχω έρθει λόγο παρέας αλλά αν θέλεις εσύ ΟΚ. Ανοίγει τσαντάκι και με ρωτάει αν θέλω τσίχλα... Μου δίνει 1 και άλλη 1 αυτή...

Να μην τα πολυλογώ, γίνεται ο χορός εγώ μούγκα. - Τι έχεις μου λέει? Μην με κοιτάς έτσι... -Τι να έχω έχω πάθει πλάκα και δεν θα έπρεπε. -Θέλεις να σου δώσω το τηλέφωνο να βγούμε για καφέ μέσα στην εβδομάδα? -Ξέρω και εγώ, αν θέλεις γράψτο σε ένα χαρτί και δώστο μου. -Δεν πειράζει φέρε το κινητό σου να στο δώσω...

Με τα πολλά πολλά γυρνάω τραπέζι, ανεβαίνει πίστα (καληνύχτα σας) χαβαλεδιάζουμε με παρέα (όσοι υπήρχαν), γυρνάει τραπέζι. -Ήσουν καταπληκτική. -Σε ευχαριστώ πολύ. Το τηλέφωνο μου είναι 69*@&#@$. Πάρε με μέσα στην εβδομάδα να πάμε για καφέ.

Και φεύγει... Μένω κάγκελο... Μετά απο 30λεπτά φύγαμε γιατί οι άλλοι θέλαν χορούς εγώ άραξα στην θολούρα του αλκοόλ...

Περιμένω εντυπώσεις από έμπειρους αν αξίζει να πάρω τηλέφωνο να βρεθούμε...

Αυτά...

ΥΓ: Έπαθα πλάκα με το κορίτσι, αλλά από την άλλη δεν το γνωρίζω το άθλημα.. Αυτά... Περιμένω εντυπώσεις...
 

Επισκέπτης
4 η ωρα και γεματο το μαγαζι ε ? Κι εμεις σκεφτομαστε να παμε μεχρι το καφενειο να πιουμε 1 κιλο κρασι με μεζε :headbang: :headbang:

Παρτην τηλεφωνο αγορι μου. Σπονσορα ψαχνει η κοπελα. Αν σου περισευουν το πιθανοτερο ειναι πως θα περασεις καλα.
 

nest35

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
pare tin tilefono kai rotise tin ean thelei na pate gia kafe kai genika psaretin na deis tin thelei.
eisai kai 38 eton.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Λοιπόν, μην ακούς τις παπαριές του καθενός, έχω ασχοληθεί πολλές φορές έμπρακτα και ξέρω.
99,99999999999% κατάλαβε ότι είσαι άπειρος στο άθλημα ότι έχεις μια α ηλικία και μια παρέα β και θέλει να σε δέσει
να σε μοντάρει να πηγαίνεις απο κει να τ' ακουμπάς.
Ότι απομένει είναι να σε γουστάρει σε αυτή την περίπτωση όλα καλά.
Δεν έχεις να φοβήθείς τίποτα. Θα περάσεις πολύ καλά και όλα ωραία, απλά να μην είσαι ζηλιάρης ΠΡΟΦΑΝΩΣ.

ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ συνεπώς, παίρνεις τα τηλέφωνά σου. Αν θέλει ανταποκρίνεται άμμεσα και το μοντάρεται.
Αν αρχίσει δικαιολογίες λογικοφανείς ή μη και πέρνα απο δω και δεν έχω ρεπά κτλ ΚΟΒΕΙΣ ΛΑΣΠΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ.
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
φιλε στειλε  μας τον αριθμο να τη δοκιμασουμε εμεις πρωτα  :fuck1:
και θα σου πουμε μετα αν αξιζει η οχι...  :grin:
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
3
Like
1.379
Πόντοι
496
Λοιπόν, μην ακούς τις παπαριές του καθενός, έχω ασχοληθεί πολλές φορές έμπρακτα και ξέρω.
99,99999999999% κατάλαβε ότι είσαι άπειρος στο άθλημα ότι έχεις μια α ηλικία και μια παρέα β και θέλει να σε δέσει
να σε μοντάρει να πηγαίνεις απο κει να τ' ακουμπάς.
Ότι απομένει είναι να σε γουστάρει σε αυτή την περίπτωση όλα καλά.
Δεν έχεις να φοβήθείς τίποτα. Θα περάσεις πολύ καλά και όλα ωραία, απλά να μην είσαι ζηλιάρης ΠΡΟΦΑΝΩΣ.

ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ συνεπώς, παίρνεις τα τηλέφωνά σου. Αν θέλει ανταποκρίνεται άμμεσα και το μοντάρεται.
Αν αρχίσει δικαιολογίες λογικοφανείς ή μη και πέρνα απο δω και δεν έχω ρεπά κτλ ΚΟΒΕΙΣ ΛΑΣΠΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ.

:thumbsup:
Εγω θα ελεγα 100% :rolleyes:
Ωστοσο ενα τηλ. το κανεις...για την τιμη των οπλων :grin:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Καλημέρα παιδιά και καλή Χρονιά...

Είμαι σχετικά νέος στο site και έχω διαβάσει με μεγάλη προσοχή τα comments, αλλά θα ήθελα να επανέλθω σε ένα παλιότερο θέμα που είχε συζητηθεί.

Μια εισαγωγή να κάνω, σε strip έχω πάει 10φορές στη ζωή μου (38 γάρ), τις 6 από αυτές στο εξωτερικό (μέσω δουλειάς) και 3 σε bachelor στην Ελλάδα... Πρίν 10μέρες έτυχα και πήγα στην Αθήνα λόγο ειδικής περίπτωσης φίλου (όνομα μαγαζιού δεν λέω για προφανείς λόγους)και είχαμε το εξής σκηνικό...

Μπαίνουμε κατά τις 4 στο μαγαζί το οποίο είναι φίσκα. Καθόμαστε σε ένα κεντρικό τραπέζι με 3 φίλους. Παιρνάει η ώρα τα κορίτσια παρέλασαν οι φίλοι φούλ στο χωρό. Μετά από 5-6 που ήρθαν και ζήταγαν επίμονα χορό και αρνειόμουνα ευγενικότατα σκάει παίδες ένα μωρό και παθαίνω ζημιά. Αρχίζει κουβέντα του τύπου πως σε λένε, έχεις ξανα έρθει, τι μουσική σου αρέσει και γενικά άσχετη με το αντικείμενο. Μιλάμε για κανά 10λεπτο (γεμάτο μαγαζί), τις λέω για χορό δεν έχεις έρθει? Μου λέει εντάξει μόνο 2 κάρτες μου λείπουν (μετά έμαθα από το site τι σημαίνει αυτό)... Της λέω λοιπόν, κοίτα έχω έρθει λόγο παρέας αλλά αν θέλεις εσύ ΟΚ. Ανοίγει τσαντάκι και με ρωτάει αν θέλω τσίχλα... Μου δίνει 1 και άλλη 1 αυτή...

Να μην τα πολυλογώ, γίνεται ο χορός εγώ μούγκα. - Τι έχεις μου λέει? Μην με κοιτάς έτσι... -Τι να έχω έχω πάθει πλάκα και δεν θα έπρεπε. -Θέλεις να σου δώσω το τηλέφωνο να βγούμε για καφέ μέσα στην εβδομάδα? -Ξέρω και εγώ, αν θέλεις γράψτο σε ένα χαρτί και δώστο μου. -Δεν πειράζει φέρε το κινητό σου να στο δώσω...

Με τα πολλά πολλά γυρνάω τραπέζι, ανεβαίνει πίστα (καληνύχτα σας) χαβαλεδιάζουμε με παρέα (όσοι υπήρχαν), γυρνάει τραπέζι. -Ήσουν καταπληκτική. -Σε ευχαριστώ πολύ. Το τηλέφωνο μου είναι 69*@&#@$. Πάρε με μέσα στην εβδομάδα να πάμε για καφέ.

Και φεύγει... Μένω κάγκελο... Μετά απο 30λεπτά φύγαμε γιατί οι άλλοι θέλαν χορούς εγώ άραξα στην θολούρα του αλκοόλ...

Περιμένω εντυπώσεις από έμπειρους αν αξίζει να πάρω τηλέφωνο να βρεθούμε...

Αυτά...

ΥΓ: Έπαθα πλάκα με το κορίτσι, αλλά από την άλλη δεν το γνωρίζω το άθλημα.. Αυτά... Περιμένω εντυπώσεις...

Kαλη τυχη!
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Καλημέρα παιδιά και καλή Χρονιά...

Είμαι σχετικά νέος στο site και έχω διαβάσει με μεγάλη προσοχή τα comments, αλλά θα ήθελα να επανέλθω σε ένα παλιότερο θέμα που είχε συζητηθεί.

Μια εισαγωγή να κάνω, σε strip έχω πάει 10φορές στη ζωή μου (38 γάρ), τις 6 από αυτές στο εξωτερικό (μέσω δουλειάς) και 3 σε bachelor στην Ελλάδα... Πρίν 10μέρες έτυχα και πήγα στην Αθήνα λόγο ειδικής περίπτωσης φίλου (όνομα μαγαζιού δεν λέω για προφανείς λόγους)και είχαμε το εξής σκηνικό...

Μπαίνουμε κατά τις 4 στο μαγαζί το οποίο είναι φίσκα. Καθόμαστε σε ένα κεντρικό τραπέζι με 3 φίλους. Παιρνάει η ώρα τα κορίτσια παρέλασαν οι φίλοι φούλ στο χωρό. Μετά από 5-6 που ήρθαν και ζήταγαν επίμονα χορό και αρνειόμουνα ευγενικότατα σκάει παίδες ένα μωρό και παθαίνω ζημιά. Αρχίζει κουβέντα του τύπου πως σε λένε, έχεις ξανα έρθει, τι μουσική σου αρέσει και γενικά άσχετη με το αντικείμενο. Μιλάμε για κανά 10λεπτο (γεμάτο μαγαζί), τις λέω για χορό δεν έχεις έρθει? Μου λέει εντάξει μόνο 2 κάρτες μου λείπουν (μετά έμαθα από το site τι σημαίνει αυτό)... Της λέω λοιπόν, κοίτα έχω έρθει λόγο παρέας αλλά αν θέλεις εσύ ΟΚ. Ανοίγει τσαντάκι και με ρωτάει αν θέλω τσίχλα... Μου δίνει 1 και άλλη 1 αυτή...

Να μην τα πολυλογώ, γίνεται ο χορός εγώ μούγκα. - Τι έχεις μου λέει? Μην με κοιτάς έτσι... -Τι να έχω έχω πάθει πλάκα και δεν θα έπρεπε. -Θέλεις να σου δώσω το τηλέφωνο να βγούμε για καφέ μέσα στην εβδομάδα? -Ξέρω και εγώ, αν θέλεις γράψτο σε ένα χαρτί και δώστο μου. -Δεν πειράζει φέρε το κινητό σου να στο δώσω...

Με τα πολλά πολλά γυρνάω τραπέζι, ανεβαίνει πίστα (καληνύχτα σας) χαβαλεδιάζουμε με παρέα (όσοι υπήρχαν), γυρνάει τραπέζι. -Ήσουν καταπληκτική. -Σε ευχαριστώ πολύ. Το τηλέφωνο μου είναι 69*@&#@$. Πάρε με μέσα στην εβδομάδα να πάμε για καφέ.

Και φεύγει... Μένω κάγκελο... Μετά απο 30λεπτά φύγαμε γιατί οι άλλοι θέλαν χορούς εγώ άραξα στην θολούρα του αλκοόλ...

Περιμένω εντυπώσεις από έμπειρους αν αξίζει να πάρω τηλέφωνο να βρεθούμε...

Αυτά...

ΥΓ: Έπαθα πλάκα με το κορίτσι, αλλά από την άλλη δεν το γνωρίζω το άθλημα.. Αυτά... Περιμένω εντυπώσεις...



άκου φιλαράκι από προσωπική πείρα επειδή μου έχει συμβεί παρόμοια φάση η κοπέλα ψάξει για σπόνσορα
στην περίπτωση μου
μου ζήταγε κάποιο ποσο για γαμήσι εκτος μαγαζιού
 

stevesteve2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
106
Πόντοι
280
Φιλαρακι κανα ευρω ψαχνει.παρε τηλ δωσε κανα 100αρικο και γαμα τη.αυτο ειχα κανει και εγω πριν χρονια με τυπισσα απο το princess στον αλιμο.μην τρελενεσαι κι καλα γαμησια!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Περιμένω εντυπώσεις από έμπειρους αν αξίζει να πάρω τηλέφωνο να βρεθούμε...
Το ότι θα πάρεις, θα πάρεις.
Υπάρχει όμως μια ΜΕΓΑΛΗ πιθανότητα να μην απαντάει, να είναι κλειστό, τέτοια.
Επειδή καταλαβαίνουν ότι χωρίς να δίνουν τηλέφωνο δεν μας ψήνουν εύκολα να πηγαίνουμε να τους τα ακουμπάμε, έχουν ένα δεύτερο κινητό, υπάρχει το νούμερο, αλλά ούτε καν το κουβαλάνε μαζί τους.
Όταν ξαναπάς απ' το μαγαζί για να πεις "Σε έπαιρνα αλλά δεν..." θα σου φάει ακόμα μερικές μάρκες μέχρι να σου πει "Το είχα ξεχάσει, δεν είχε μπαταρία, δεν το άκουγα, έλλειπα στην πατρίδα μου, ήταν το παιδί μου στο νοσοκομείο" κλπ.
Παραμύθια.
Στόχος είναι ΠΑΝΤΑ να πας εκεί και να ακουμπάς κεράσματα (για να πάρεις τις εξηγήσεις που νομίζεις ότι θα πάρεις), και όσο πιο πολλές φορές πας, τόσο πιο πολλές μάρκες θα πληρώσεις.

Δεν αποκλείω και τις εξαιρέσεις. Αλλά αυτό που σου γράφω είναι Ο ΚΑΝΟΝΑΣ.

Προφανώς και δεν χάνεις τίποτα να πάρεις, αλλά πάρε ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ και σε πολλές ώρες της ημέρας πριν ξαναπάς να ρωτήσεις "τί έγινε?".
Και όταν αρχίσεις να ακούς τις δικαιολογίες που σου είπα, σκέψου ότι μπορεί να είναι όπως στα λέω.

Καλή επιτυχία.
 

paiDithauma

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Βλεπει καθημερινα η τυπισσα 30-40 πελατες το λιγοτερο, σαβατοκυριακο μπορει και τους διπλασιους. Απο ολους αυτους τοσο καιρο σε ερωτευτηκε με την πρωτη ματια, σε κερασε και τσιχλα (γτ πιθανως να βρωμουσε η αναπνοη σου) και σου εδωσε το τηλεφωνο της. Το ποσοστο αληθειας σε αυτα που λες αγγιζει το 0.000000045%!
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.120
Πόντοι
216
Με λιγα λογια...
Πελατη και χορηγο για εξω θελει...
Προσεχε...
Πες της στα ισα οτι θελεις να την γαμησεις χωρις λεφτα...να δεις δικαιολογιες που θα σου πει... :2funny:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.312
Πόντοι
28.786
Φιλαράκο οι προλαλήσαντες σου έδωσαν όλες τις εκδοχές. Το πιθανότερο είναι να αναζητεί εξωτερικό σπόνσορα, η να προσπαθεί να σε κάνει να γίνεις ταχτικός της πελάτης στο μαγαζί. Να προσθέσω και ένα σημείο των καιρών. Η νύχτα δεν δίνει πια σε αυτές τις κοπέλες τα λεφτά που κάποτε έδινε. Αποτέλεσμα κάποιες από αυτές συμπληρώνουν εισόδημα με απογευματινές βίζιτες. Κάποιες άλλες οι πλεον νέες και όμορφες τη κάνανε για άλλα μέρη ( εκτός κρίσης ). Είναι όμως και κάποιες ( και εδώ θέλω να καταλήξω ) που ψάχνουν τρόπο να φύγουν απο τη νύχτα ( μια και δεν πληρώνει πια τόσο καλά ), ιδίως βλέποντας ότι η μπογιά τους αρχίζει να ξεθωριάζει και οχρόνος τους τελειώνει. Για αυτή τη τρίτη κατηγορία το καλύτερο εισητήριο για έξοδο από τη νύχτα είναι ένας συμπαθητικός και ευκατάστατος άνθρωπος. Αν δε αυτός ο άνθρωπος δίχνει και έξω από τα νερά του σε τέτοιους χώρους ακόμη καλύτερα. μαι και τους ανθρώπους της πιάτσας τους τους έχουν σιχαθεί. Πάιζει και αυτό κράτα το στο πίσω μέρος του κεφαλιού σου σα πιθανότητα. Τηλέφωνο πάρε η εμπειρία αξίζει. Η συμβουλή μου πήγαινε πολύ αργά και διερευνητικά. Πάνω από όλα μη δείξεις ούτε λιγούρης σεξουαλικά, ούτε large από οικονομικής πλευράς. Φέρσου σαν να βγαίνεις ραντεβού με γκόμενα, και αυτή θα σου δείξει σε κάποια στιγμή που το πάει. Η απόφαση δική σου. Ελπίζω να βοήθησα.
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Φιλαράκο οι προλαλήσαντες σου έδωσαν όλες τις εκδοχές. Το πιθανότερο είναι να αναζητεί εξωτερικό σπόνσορα, η να προσπαθεί να σε κάνει να γίνεις ταχτικός της πελάτης στο μαγαζί. Να προσθέσω και ένα σημείο των καιρών. Η νύχτα δεν δίνει πια σε αυτές τις κοπέλες τα λεφτά που κάποτε έδινε. Αποτέλεσμα κάποιες από αυτές συμπληρώνουν εισόδημα με απογευματινές βίζιτες. Κάποιες άλλες οι πλεον νέες και όμορφες τη κάνανε για άλλα μέρη ( εκτός κρίσης ). Είναι όμως και κάποιες ( και εδώ θέλω να καταλήξω ) που ψάχνουν τρόπο να φύγουν απο τη νύχτα ( μια και δεν πληρώνει πια τόσο καλά ), ιδίως βλέποντας ότι η μπογιά τους αρχίζει να ξεθωριάζει και οχρόνος τους τελειώνει. Για αυτή τη τρίτη κατηγορία το καλύτερο εισητήριο για έξοδο από τη νύχτα είναι ένας συμπαθητικός και ευκατάστατος άνθρωπος. Αν δε αυτός ο άνθρωπος δίχνει και έξω από τα νερά του σε τέτοιους χώρους ακόμη καλύτερα. μαι και τους ανθρώπους της πιάτσας τους τους έχουν σιχαθεί. Πάιζει και αυτό κράτα το στο πίσω μέρος του κεφαλιού σου σα πιθανότητα. Τηλέφωνο πάρε η εμπειρία αξίζει. Η συμβουλή μου πήγαινε πολύ αργά και διερευνητικά. Πάνω από όλα μη δείξεις ούτε λιγούρης σεξουαλικά, ούτε large από οικονομικής πλευράς. Φέρσου σαν να βγαίνεις ραντεβού με γκόμενα, και αυτή θα σου δείξει σε κάποια στιγμή που το πάει. Η απόφαση δική σου. Ελπίζω να βοήθησα.

Ρε τύπε, ο άνθρωπος ρώτησε πριν 13 μήνες! Λες να περιμένει ακόμα απάντηση για να αποφασίσει τι θα κάνει;
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.312
Πόντοι
28.786
Φίλε PGP74 εχεις δίκιο. Δεν το πρόσεξα. Γράψε λάθος.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

Εγω εχασα λιγο το σημειο οπου λεει για "καρτες"...

Τι παιζει ρε μαγκες?
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366


εντελώς φιλολογικά μιλώντας, υπάρχει περίπτωση αν μια γκόμενα σε τέτοιο κύκλο (στριπ, μασατζίδικα, μπουρδέλα κλπ) σε δει μαγκωμένο, "καλό παιδί" κλπ πάντως πολύ διαφορετικό από τους συνήθεις πελάτες που συναντάει να της κάνεις κλικ, οκ το χρήμα είναι ο θεός τους αλλά είναι και γυναίκες μην το ξεχνάτε ;)

τώρα για τον φίλο ελπίζω να μην τις μάζεψε από κανάν νταβά :grin:
 

Επισκέπτης
Αἱ ἐργαζόμεναι εἰς τὰς ὑπηρεσίας ἐκδυσιασμοῦ γνωστοποιοῦσιν σήμερον τὸν ἀριθμὸν τηλεφώνου των εἰς οἱονδήποτε πραγματοποιήσῃ ἀγορὰς ἄνω τῶν 40€.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.911
Like
30.116
Πόντοι
5.006
εντελώς φιλολογικά μιλώντας, υπάρχει περίπτωση αν μια γκόμενα σε τέτοιο κύκλο (στριπ, μασατζίδικα, μπουρδέλα κλπ) σε δει μαγκωμένο, "καλό παιδί" κλπ πάντως πολύ διαφορετικό από τους συνήθεις πελάτες που συναντάει να της κάνεις κλικ, οκ το χρήμα είναι ο θεός τους αλλά είναι και γυναίκες μην το ξεχνάτε ;)

τώρα για τον φίλο ελπίζω να μην τις μάζεψε από κανάν νταβά :grin:
9bed56ede8e876cc9ad44a9dbe3ad8bc.gif

Mια φορά να φανείς γενναίος και τί στον κόσμο!!!  :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom