Νέα

Χασκοβο !!!Ψαχνω ΤΟ ΔΕΞΙ ΑΡΧΙΔΙ ΜΟΥ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.298
Κριτικές
178
Like
38.649
Πόντοι
21.896
ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΓΥΡΙΣΑ απο βουλγ μιας και διαμενω εκει και ειμαι ελλαδα αλα κατεβαινωντας απο ελλαδα περναω παντα απο την πολη του χασκοβου μια πολη 90000 κατοικων καλη για πορνοτουρισμο αφου εφαγα τον παραδοσιακο πατσα για να στρωσω και φωναξα τον γνωστο αρχχιτελωνη που γνωριζει κοριτσακια μου συστησε την ΙΝΑ ουκρανοιδα απο οδησσο που δουλευει και ως προγραματιστρια σε ουκρανοβουλγαρικη εταιρεια τους τελευταιους 3 μηνες!! οταν ετρωγα σε ρεστοραντ οτ πατσα λεω στον δικο μου τον τελωνη για εκεινη την κοπελα και μου λεει κανει βιζιτες!στην αρχη νομιζα οτι μου κανει πλακα αλλα μολις πηγε και της μιλησε αμεσως καταλαβα οτι λεει αληθεια! και κλεινουμε ραντεβου σε χοτελ τρακια καλο με 7,5 ευρω ζεστο με κλιματισμο τηλεοραση πεντακαθαρα και παρκινγκ αφου χαιρετισα τον δικο μου και του εδωσα πληροφοριες για μια πρωην ερωμενη του που τον παρατησε για να κανει βιζιτες στην ελλαδα και για τον λογω οτι ειμαι πληφοριοδοτης του μου κανονιζει ντανες ανεξαρτητες με 25 εως 40 ευρω κι ακα
λοιπον οταν παρκαρα ειδα την ινα να με περιμενει στο χιονισμενο χοτελ και ανεβηκαμε πανω  ηξερε λιγα βουλγαρικα αλλα ξερω και ρωσικα οποτε ειχαμε αριστη επικοινωνια δουλευει 3 μηνες στην εταιρια και μετα παει στην οδησσο αλλα παραλληλα εξασκει και το αρχαιοτερο επαγγελμα
οταν ξεντυθηκε ειδα ενα μωρο 1,75 με καταγαλανα ματια δυο τεραστια στηθια και απιστευτο κορμι αφου οταν μπηκα στο μπανιο απο μονη της ηρθε και μου εκανε και φιλακια χωρισ να ξερω οτι ηταν στο προγραμμα!
το προγραμμα ηταν 40 ευρω  μιακαι μιση ωρα με 2 εκτονωσεις
αφου με κατακαυλωσε στο μπανιο πηηγαμει στο κυριως πιατο φου με ξαπλωσε μου εκανε μια πιπα που μπηκε το σεντονι στον κωλο μου και πραγματιακα μου γυρισαν τα ματια !!!την βαζω στα 4 και αυτη να κανει παλι το κομμαντο μετα στα ιεραποστολικα και μετα τοπαξιμαδοτο οπου και τελειωσα!!!πειτα με ρωταει αν καπνιζω και της λεω οχι και γιααυτο το σεβαστηκε και δεν καπ[νισε και αυτη μολις βγηκα απο τον μπανιο με ρχισε διχως να παρω ανασα ξανα στην πιπα και να μου γλειφει το δεξι αρχιδε και να το ρουφα αφου καποια στιγμη νομιζα οτι το εχασα ακι επιανα να δω αν ειναι στη θεση του 
μετα ανεβαινει και κανει την καουμποισα και μετα στα 4 και μετα απο πολυ σφυροκοπημα τελειωσα μετα απο 20 λεπτα πραγματικης δρασης που με ειχε ξεπατωσει
συνπερασμα τοσα χρονια στις βιζιτουδες πρωτη φορα ενιωσα ετσι πραγματικα την συστηνω αν και φεβρουαριο παει οδησσο!!!!!
α και κατι ακομα!!!ακομη ψαχνω να βρω το δεξι μου αρχιδι αν και ειμαι ηδη ελλαδα μαλλον φοβηθηκε απο τοθεικο τσιμπουκι και κρυφτικα
αυτα τα ολιγα και οποιος θελει πληροφοριες για χασκοβο εχω κατι καλα 4-5 κομματια που ειναι αξια
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.298
Κριτικές
178
Like
38.649
Πόντοι
21.896
δεν γραφτηκε η συνεχεια και συνεχιζω μετα οταν εκανα μπανιο μοιλις βγηκα δεν προλαβα νμα παρω ανασα και μου αρχιζει μια πιπα ακι ενα γλειψιμο τα αρχιδι που το καημενο κρυφτικε απο το φοβο του μη το ρουφηξει η χουβερ!!1 ετσι μολις ξανακαυλωσα με σκαρφαλωνει και αρχιζει και γινεται καουγκερλ και να ουρλιαζει επειτα τν βαζω στα τεσσερα και στο ιεραποστολικο οπου μετα απο 1 εικοσαλεπρο σφυροκοπημα τεελιωσα και μαλιστα μολις τελειωσα εκανε σαν να δισανασχετισε που τελειωσε εστω και λογω επαγγελματισμου αλλα πραγματικα τοσα χρονια στις βιζιτεσ πρωτη φορα μενω τοσο ικανοποιημενος απο μια κοπελα  ιτιδηποτε θελετε για χασκοβο εχω κατι κομματια 4-5 που εινια αξιεπαινα!
α και κατι ακομα αν και εφτασα ελλαδα ακομα να βρω το αρχιδι μου! εχει χεστει πανω του και κρυβεται μηπως και δεν το ρουφηξει η αλλη :grin: :grin: :grin:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.885
Πόντοι
266
Εδω και πολυ καιρο εχουν εξαφανιστει οι ρωσοουκρανες απο Βουλγαρια.Στειλε κανενα τηλεφωνο σε ΠΜ αν δεν σου κανει κοπο γιατι ανεβαινω συχνα πανω
 

Επισκέπτης
δεν γραφτηκε η συνεχεια και συνεχιζω μετα οταν εκανα μπανιο μοιλις βγηκα δεν προλαβα νμα παρω ανασα και μου αρχιζει μια πιπα ακι ενα γλειψιμο τα αρχιδι που το καημενο κρυφτικε απο το φοβο του μη το ρουφηξει η χουβερ!!1 ετσι μολις ξανακαυλωσα με σκαρφαλωνει και αρχιζει και γινεται καουγκερλ και να ουρλιαζει επειτα τν βαζω στα τεσσερα και στο ιεραποστολικο οπου μετα απο 1 εικοσαλεπρο σφυροκοπημα τεελιωσα και μαλιστα μολις τελειωσα εκανε σαν να δισανασχετισε που τελειωσε εστω και λογω επαγγελματισμου αλλα πραγματικα τοσα χρονια στις βιζιτεσ πρωτη φορα μενω τοσο ικανοποιημενος απο μια κοπελα  ιτιδηποτε θελετε για χασκοβο εχω κατι κομματια 4-5 που εινια αξιεπαινα!
α και κατι ακομα αν και εφτασα ελλαδα ακομα να βρω το αρχιδι μου! εχει χεστει πανω του και κρυβεται μηπως και δεν το ρουφηξει η αλλη :grin: :grin: :grin:

Μάλλον για να κατέβει το δεξί αρχίδι σου θέλει άλλο ένα ταξιδάκι προς Χάσκοβο μεριά, για να πάψει να είναι αγοραφοβικό! ;)
Το αριστερό αρχίδι όμως, ως αναμενόμενο, είναι στην θέση του! :grin:
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
δεν γραφτηκε η συνεχεια και συνεχιζω μετα οταν εκανα μπανιο μοιλις βγηκα δεν προλαβα νμα παρω ανασα και μου αρχιζει μια πιπα ακι ενα γλειψιμο τα αρχιδι που το καημενο κρυφτικε απο το φοβο του μη το ρουφηξει η χουβερ!!1 ετσι μολις ξανακαυλωσα με σκαρφαλωνει και αρχιζει και γινεται καουγκερλ και να ουρλιαζει επειτα τν βαζω στα τεσσερα και στο ιεραποστολικο οπου μετα απο 1 εικοσαλεπρο σφυροκοπημα τεελιωσα και μαλιστα μολις τελειωσα εκανε σαν να δισανασχετισε που τελειωσε εστω και λογω επαγγελματισμου αλλα πραγματικα τοσα χρονια στις βιζιτεσ πρωτη φορα μενω τοσο ικανοποιημενος απο μια κοπελα  ιτιδηποτε θελετε για χασκοβο εχω κατι κομματια 4-5 που εινια αξιεπαινα!
α και κατι ακομα αν και εφτασα ελλαδα ακομα να βρω το αρχιδι μου! εχει χεστει πανω του και κρυβεται μηπως και δεν το ρουφηξει η αλλη :grin: :grin: :grin:

ειδα ενα αρχιδι σημερα στο λεωφορειο αλλα δεν ηξεραα αμα ηταν το δικο σου, λιγο ζαρωμενο ηταν
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.298
Κριτικές
178
Like
38.649
Πόντοι
21.896
ξυπνησα και ακομη να το βρω!!!!!!επαθε σοκ το καημενο!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:
αλλη φορα θα πηγαινω με αρχιδοκρανο
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Εδω και πολυ καιρο εχουν εξαφανιστει οι ρωσοουκρανες απο Βουλγαρια.Στειλε κανενα τηλεφωνο σε ΠΜ αν δεν σου κανει κοπο γιατι ανεβαινω συχνα πανω

καλη εμπειρεια αλα μονο αν ταξιδεψης απο Εβρο πλευρα αλιως δεν λεει......... πολλααααααααα τα χιλιομετρα Αρηηηηηηηηηηηηηη.

Και αν ο φιλος ειναι αληθινος στα λεγομενα του ειναι τυχερος διοτι το παιδι ειναι Ουκρανια πλευρα....
δεν μας λεει κατι και για τις Βουλγάρες που το κανουν σαν αγγαρεια λες και το κανουν τζαμπα;;;;;;;;;
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
ξυπνησα και ακομη να το βρω!!!!!!επαθε σοκ το καημενο!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:
αλλη φορα θα πηγαινω με αρχιδοκρανο

καλα καπου θα το βρης δεν υπαρχει περιπτωση εντος εδρας χαθηκε.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

κανε  και μια συγκριση αναμεσα στις Βουλγαρες και στην Ουκρανη ως προς την συμετοχη
ως προς το κοστος σχεδον ιδια με Σοφια ειναι 50 ευρω 1 ωρα  αν κατση 1  και 1/2 της ωρας σε παει για διωρη χρεωση.
οποτε ασε το κοστος  .
 

collateral

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Οκτ 2008
Μηνύματα
339
Κριτικές
93
Like
442
Πόντοι
3.280
είδες η Ευρώπη....................ξυπνήσανε και οι Βουλγάρες και παίρνουν για έναν πούτσο όσο παίρνει κάποιος για εναν μήνα δουλειά  :think:
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.298
Κριτικές
178
Like
38.649
Πόντοι
21.896
εχω πει αν και ζω βουλγ οι βουλγαρες ειναι κατα το πλειστον μαπα σαν επαγγελματιες παρα μονο για μουχαμπεντι κανουν :2funny: :2funny: :2funny:
τωρα σιγουρα στις πολες υπαρχουν και καποιες καλες αλλα βασικο ειναι να μιλας την σκατογλωσσα τους και να αρχισεις σκληρες διαπραγματευσεις πριν πας για :knockinb: :knockinb: :knockinb:
καθως και να το ξεαθαρισεις και με τον προαγωγο τους τι θελεις και αν δεν εισαι ικανοποιημενος να το πεις στεγνα
προσφατα ημουν βερολινι και πηγα σε ενα all inlusive μπαρ με 100 ευρω γαμας οποια θελεις οσο θελεις     εκει ο φιλος μου φωναξε 3 φορες μια μαυρουδα αλλα εκεινη αμελουσε το καλεσμα του ενω ηταν ελευθερη  μετα πηρε μια βουλγαρα που ηταν καλη την ειχα δοκιμασει και εγω και αυτος μεσα στο δωματιο ειπε το παραπονο του στην βουλγαρα και αυτη του συστησε να παει αμεσως στην υπευθηνη του μαγαζιου και να το αναφερει οπως και εγινε και θυμαμαι η δομικανα ιδιοκτητρια μετα εβαλε πισω απο ενα παραβαν τις φωνες στην μαυρουδα στα ισπανικα
το χομπι δεν θελει ντροπες και παντα σκληρες διαπραγματευσεις για να εχουμε παντα καλυτερες υπηρεσιες
 

Επισκέπτης
είδες η Ευρώπη....................ξυπνήσανε και οι Βουλγάρες και παίρνουν για έναν πούτσο όσο παίρνει κάποιος για εναν μήνα δουλειά  :think:

90 λεπτά, 2 εκτονώσεις με 40 Ε, έγραψε ο sex volcano-s, ρε collateral ...
Εμένα μου κάνει value for money :thumbsup:, που λένε και οι πισωγλεντζέδες φίλοι μας οι Άγγλοι ...  :grin:
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

giorgos doul

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Όποιος ψάχνει βρίσκει καλά μουνιά, το κόστος είναι λογικό και αφού έμεινες ευχαριστημένος κάνε πάσα το τηλέφωνο να ρίξουμε και εμείς ένα πούτσο στο βουλγαράκι
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Εχασες το αριστερο σου αρχιδι???
για δες γελαει το δεξι?????  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Όποιος ψάχνει βρίσκει καλά μουνιά, το κόστος είναι λογικό και αφού έμεινες ευχαριστημένος κάνε πάσα το τηλέφωνο να ρίξουμε και εμείς ένα πούτσο στο βουλγαράκι

Ουκρανή έγραψε ότι ήταν ...
Υπάρχει μεγάλη διαφορά ...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Το καλο που εχουν αυτα τα κρατη ειναι οτι αν ξερεις γλωσσα ή εχεις κονε θα γαμησεις πολυ φτηνα!
Αλλιως φιλος που πηγε Μπουργκας-Βαρνα κλπ οταν ρωτησε και πηγε να κανει ντιλ του παν 80-100 κλπ !!! (στα αγγλικα)
Ενω αν εχεις κονε (ή ξερεις γλώσσα) κανονιζεις και με 25 εως 40 Ε !!!

(μ ' ενα μικρο ρισκο σ αυτα τα κωλοκρατη) !
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.298
Κριτικές
178
Like
38.649
Πόντοι
21.896
Εχασες το αριστερο σου αρχιδι???
για δες γελαει το δεξι?????  :2funny: :2funny: :2funny:
σημερα το κακομοιρο ξεπροβαλε φοβισμενο !χεσμενο μην δει το στομα της αλλινης!!!!
αυτη δεν ηταν γυναικα ηταν hoover!!!!!!!!!
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.298
Κριτικές
178
Like
38.649
Πόντοι
21.896
οταν σπουδαζα βουλγαρια και μοσχα ημουν τσατισμενος που δεν ειχα μαθει ακμια σοβαρη γλωσσα αλλα τελικα αυτα τα σλαβικα ειναι πιο χρησιμ στην μπουρδελοζωη μας
προτεινω επισιμη δευτερη γλωσσα στο μπου να γινουν τα ρωσσικα ουκρανικα κλπ
ας κανουμε ολοι μας εντατικα μαθηματα τοσες ντανες εχει εδω μεσα :grin: :grin:


А а A a A a /a/ or /ɐ/ a a as in "adorable"
Б б B b B b /b/ or /p/ бъ b as in "bug"
В в V v V v /v/ or /f/ въ v as in "vet"
Г г G g G g /ɡ/ or /k/ гъ g as in "god"
Д д D d D d /d/ or /t/ дъ d as in "dog"
Е е E e E e /ɛ/ е e as in "best"
Ж ж Ž ž Zh zh /ʒ/ or /ʃ/ жъ s as in "treasure"
З з Z z Z z /z/ or /s/ зъ z as in "zoo"
И и I i I i /i/ и i as in "igloo"
Й й J j Y y /j/ и кратко y as in "yes" or "yoyo"
К к K k K k /k/ or /g/ къ

c as in "cat"
Л л L l L l /l/ or /ɫ/ лъ

l as in "call" or "lend"
М м M m M m /m/ мъ m as in "man"
Н н N n N n /n/ нъ n as in "normal"
О о O o O o /ɔ/ or /o/ о o as in "order"
П п P p P p /p/ пъ p as in "pet"
Р р R r R r /r/ ръ r as in "restaurant"
С с S s S s /s/ or /z/ съ s as in "sound"
Т т T t T t /t/ or /d/ тъ t as in "top"
У у U u U u /u/ or /o/ y оо as in "tool"
Ф ф F f F f /f/ фъ f as in "food"
Х х H h H h /x/ хъ ch as in Scottish "loch"
Ц ц C c Ts ts /t͡s/ цъ ts as in "fits"
Ч ч Č č Ch ch /t͡ʃ/ чъ ch as in "chip"
Ш ш Š š Sh sh /ʃ/ шъ sh as in "shot"
Щ щ Št št1 Sht sht /ʃt/ щъ sht as in "shtick"
Ъ ъ Ă ă1 A a /ɤ/ or /ɐ/ ер голям u as in "turn"
Ь ь J j1 Y y /j/ or not pronounced ер малък soft sign: y as in canyon
Ю ю Ju ju1 Yu yu /ju/, /jo/, /u/ or /o/ ю u as in "menu"
Я я Ja ja1 Ya ya /ja/, /jɐ/, /a/ or /ɐ/ я ya as in "yarn"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom