Νέα

Tι σας εξιτάρει στο σεξ με μία τράνς ή CD

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmakis19868686
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
Ας μας πουν τα αγορια μας αν θελουν ποια ειναι η φαντασιωση που πληρει μια τρανς η μια κρος για αυτους και τους οδηγει στην επιθυμια να θελουν να κανουν σεξ μαζι τους?το στυλ?η εμφανιση?η ιδεα του να βλεπουν ενα αγορι ντυμενο γυναικα να τους κανει τα σεξουαλικα κεφια?δωστε αποψεις και γουστα!!
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Ας μας πουν τα αγορια μας αν θελουν ποια ειναι η φαντασιωση που πληρει μια τρανς η μια κρος για αυτους και τους οδηγει στην επιθυμια να θελουν να κανουν σεξ μαζι τους?το στυλ?η εμφανιση?η ιδεα του να βλεπουν ενα αγορι ντυμενο γυναικα να τους κανει τα σεξουαλικα κεφια?δωστε αποψεις και γουστα!!

μακαρε επειδη νυσταζω  :tired:  συνοπτικα τα λεμε..... η τρανς πρεπει να διαθετει γλυκια και πονηρη φατσουλα ομορφα βυζακια περιποιημενα ακρα  και βουτυροκωλαρα. το εργαλειο δεν με ενδιαφερει γιατι ειμαι ενεργητικος αλλα αν εχει αξιοπρεπες ακομη καλυτερα...καποιοι απο εμας γουσταρουνε να πηδανε και γκομενες και γκομενες με πουτσο.....απλα πραγματα.γουστα ειναι αυτα  ;)
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
μακαρε επειδη νυσταζω  :tired:  συνοπτικα τα λεμε..... η τρανς πρεπει να διαθετει γλυκια και πονηρη φατσουλα ομορφα βυζακια περιποιημενα ακρα  και βουτυροκωλαρα. το εργαλειο δεν με ενδιαφερει γιατι ειμαι ενεργητικος αλλα αν εχει αξιοπρεπες ακομη καλυτερα...καποιοι απο εμας γουσταρουνε να πηδανε και γκομενες και γκομενες με πουτσο.....απλα πραγματα.γουστα ειναι αυτα  ;)

μια πρωτη απαντηση στο θεμα και ευχαριστω γι αυτο..περιμενω κι αλλες και δωστε εμφαση στο τι σας εξιταρει...εμενα για παραδειγμα σε εναν αντρα με εξιταρει να ειναι τοπ δυναμικος..να μου δειχνει οτι κανει κουμαντο και να μου επιβαλεται..να νιωθω υπο του πεους..να εξεφτιλιζει το πουλακι μου κατα μια εννοια...προφανως αντιστοιχα αυτα θα αρεσουν και σε πολλους αντρες που προτιμουν κροσ και τρανς..καποιυς θα σας εξιταρει αυτο το να ειστε απο πανω...αυτες τις αποψεις θελω να δω ανοιγωντας αυτο το θεμα
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
μακαρε επειδη νυσταζω  :tired:  συνοπτικα τα λεμε..... η τρανς πρεπει να διαθετει γλυκια και πονηρη φατσουλα ομορφα βυζακια περιποιημενα ακρα  και βουτυροκωλαρα. το εργαλειο δεν με ενδιαφερει γιατι ειμαι ενεργητικος αλλα αν εχει αξιοπρεπες ακομη καλυτερα...καποιοι απο εμας γουσταρουνε να πηδανε και γκομενες και γκομενες με πουτσο.....απλα πραγματα.γουστα ειναι αυτα  ;)

Εδώ όλα τα μολογούμε!!  :cheesy:
Πές την αλήθεια Μικέ και μην ντρέπεσαι. :happy: :bounce-glasses:
 

XMATTER

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2012
Μηνύματα
67
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα παιδεσ και καλη χρονια..προσεξα οτι εχει πεσει λιγο η κουβεντα απο περσυ στα σχετικα μασ τραβελοθρεντ..πανε και οι εντασεισ...αλλα βλεπω οτι ο νεαροσ μακησ προσπαθει για την αναταση του ηθικου τησ παλιοπαρεασ...μακη η δικια μου αποψη επι του θεματοσ αφου πρωτα αποκλεισω τουσ ανωμαλουσ κολομπαραδεσ που κυνηγανε πιτσιρικαδεσ και δυστυχωσ στην ελλαδα τησ βλακειασ οπου ολοι κοιταζουν τον εαυτο τουσ το καταφερνουν..μιλαμε οπωσ ειπεσ για κροσ και τρανσ και τραβεστι και transsexuals και shemales και οτι αλλη λεξη κυκλοφορει...λοιπον εχεισ μεγαλεσ πιθανοτητεσ να δοκιμασεισ ομοφυλοφιλικο ερωτα σε μικρη ηλικια που ειναι και οι σεξουαλικεσ ορμεσ στο επακρο...γυρω στα 18 δηλαδη..παιζει μεγαλο ρολο η φαντασια..η περιεργεια..η αποφασιστικοτητα ..η τολμη..και τα βιωματα του καθενοσ..εννοω και για τουσ δυο ρολουσ..εγω πηγα πρωτη φορα με τρανσ στο βασιλικο στην αθηνα οπου ειχα περασει βολτα και τισ μπανισα και ειπα γιατι οχι..μου δωθηκαν τοτε και πολλεσ ευκαιριεσ και για σχεση με τρανσ..αλλα ποτε δεν τολμησα..με την ιδια ευκολια που πηγαινα με κανονικεσ γυναικεσ πηγαινα και παω και με τρανσ...παλια μονο ωσ ενεργητικοσ αλλα τελευταια και αλιωσ..η εμφανιση φιλε μακη ειναι το πρωτο που βοηθαει οποτε οταν βλεπεισ κατι που να σε τραβαει στη καθε περιπτωση ξεχωριστα αυτοματωσ δουλευει και η φαντασια του τι μπορεισ να κανεισ μαζι τησ..και το πωσ να ενεργησεισ παθητικα η ενεργητικα..τωρα εαν καποιοσ εχει καποια φετιχ και θελει να κανει και αλλα πραγματα απο αυτα που ειναι στη μοδα ..οπωσ σαδομαζοκατουροχιστικομαλακιεσ τετοιεσ.δε σημαινει οτι παει μονο με τρανσ κροσσ για να τα κανει...οπωσ βλεπεισ μακη στην εποχη μασ προσφαιρονται πολλα που μπορεισ να κανεισ..και το να γουσταρεισ το πεοσ και να νιωθεισ δουλοσ του κτλ ειναι ενα ακρο και αυτο..οι λογοι εν κατακλειδι του να πασ με εναν αντρα βαφτισμενο γυναικα ειναι απειροι ειτε απλα επιδη γουσταρεισ και μπορεισ ειτε οτι αλλο παει στο μυαλο σου..τωρα το οτι εχει πεοσ εκει κατω ειναι απλα εν μεροσ του σωματοσ του εκαθωστε ερωτικου παρτενερ.και ερχεται δευτερο..γιατι σε μια συνουσια {μυστικη}ενωνεται και το πνευμα και οι ψυχεσ των ανθρωπων..καπωσ ετσι ξεκηνανε αρχικα και οι τρανσ να ψωνιζονται στην αρχη ανθρωπινα μετα καθαρα επαγγελματικα..με πολλεσ εξαιρεσεισ ευτυχωσ..συμπερασμα μακη ειναι κανε οτι γουσταρεισ με σεβασμο παντα στον εαυτο σου και στον συνανθρωπο σου...αυτα παιδεσ..και αντε γραφτε καμια καινουργεια εμπειρια...
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
καλησπερα παιδεσ και καλη χρονια..προσεξα οτι εχει πεσει λιγο η κουβεντα απο περσυ στα σχετικα μασ τραβελοθρεντ..πανε και οι εντασεισ...αλλα βλεπω οτι ο νεαροσ μακησ προσπαθει για την αναταση του ηθικου τησ παλιοπαρεασ...μακη η δικια μου αποψη επι του θεματοσ αφου πρωτα αποκλεισω τουσ ανωμαλουσ κολομπαραδεσ που κυνηγανε πιτσιρικαδεσ και δυστυχωσ στην ελλαδα τησ βλακειασ οπου ολοι κοιταζουν τον εαυτο τουσ το καταφερνουν..μιλαμε οπωσ ειπεσ για κροσ και τρανσ και τραβεστι και transsexuals και shemales και οτι αλλη λεξη κυκλοφορει...λοιπον εχεισ μεγαλεσ πιθανοτητεσ να δοκιμασεισ ομοφυλοφιλικο ερωτα σε μικρη ηλικια που ειναι και οι σεξουαλικεσ ορμεσ στο επακρο...γυρω στα 18 δηλαδη..παιζει μεγαλο ρολο η φαντασια..η περιεργεια..η αποφασιστικοτητα ..η τολμη..και τα βιωματα του καθενοσ..εννοω και για τουσ δυο ρολουσ..εγω πηγα πρωτη φορα με τρανσ στο βασιλικο στην αθηνα οπου ειχα περασει βολτα και τισ μπανισα και ειπα γιατι οχι..μου δωθηκαν τοτε και πολλεσ ευκαιριεσ και για σχεση με τρανσ..αλλα ποτε δεν τολμησα..με την ιδια ευκολια που πηγαινα με κανονικεσ γυναικεσ πηγαινα και παω και με τρανσ...παλια μονο ωσ ενεργητικοσ αλλα τελευταια και αλιωσ..η εμφανιση φιλε μακη ειναι το πρωτο που βοηθαει οποτε οταν βλεπεισ κατι που να σε τραβαει στη καθε περιπτωση ξεχωριστα αυτοματωσ δουλευει και η φαντασια του τι μπορεισ να κανεισ μαζι τησ..και το πωσ να ενεργησεισ παθητικα η ενεργητικα..τωρα εαν καποιοσ εχει καποια φετιχ και θελει να κανει και αλλα πραγματα απο αυτα που ειναι στη μοδα ..οπωσ σαδομαζοκατουροχιστικομαλακιεσ τετοιεσ.δε σημαινει οτι παει μονο με τρανσ κροσσ για να τα κανει...οπωσ βλεπεισ μακη στην εποχη μασ προσφαιρονται πολλα που μπορεισ να κανεισ..και το να γουσταρεισ το πεοσ και να νιωθεισ δουλοσ του κτλ ειναι ενα ακρο και αυτο..οι λογοι εν κατακλειδι του να πασ με εναν αντρα βαφτισμενο γυναικα ειναι απειροι ειτε απλα επιδη γουσταρεισ και μπορεισ ειτε οτι αλλο παει στο μυαλο σου..τωρα το οτι εχει πεοσ εκει κατω ειναι απλα εν μεροσ του σωματοσ του εκαθωστε ερωτικου παρτενερ.και ερχεται δευτερο..γιατι σε μια συνουσια {μυστικη}ενωνεται και το πνευμα και οι ψυχεσ των ανθρωπων..καπωσ ετσι ξεκηνανε αρχικα και οι τρανσ να ψωνιζονται στην αρχη ανθρωπινα μετα καθαρα επαγγελματικα..με πολλεσ εξαιρεσεισ ευτυχωσ..συμπερασμα μακη ειναι κανε οτι γουσταρεισ με σεβασμο παντα στον εαυτο σου και στον συνανθρωπο σου...αυτα παιδεσ..και αντε γραφτε καμια καινουργεια εμπειρια...

αρκετα εμπεριστατωμενη και τεκμηριωμενη αποψη η καλυτερα η πλευρα μιας σεξουαλικης φιλοσοφιας...πολυ καλος!!μπραβο!!!! :rockon: :rockon:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.305
Κριτικές
5
Like
3.945
Πόντοι
606
εγω θα συμφωνησω με το ξα για να μην αναλυω  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.965
Κριτικές
2
Like
297
Πόντοι
36
καλησπερα παιδεσ και καλη χρονια..προσεξα οτι εχει πεσει λιγο η κουβεντα απο περσυ στα σχετικα μασ τραβελοθρεντ..πανε και οι εντασεισ...αλλα βλεπω οτι ο νεαροσ μακησ προσπαθει για την αναταση του ηθικου τησ παλιοπαρεασ...μακη η δικια μου αποψη επι του θεματοσ αφου πρωτα αποκλεισω τουσ ανωμαλουσ κολομπαραδεσ που κυνηγανε πιτσιρικαδεσ και δυστυχωσ στην ελλαδα τησ βλακειασ οπου ολοι κοιταζουν τον εαυτο τουσ το καταφερνουν..μιλαμε οπωσ ειπεσ για κροσ και τρανσ και τραβεστι και transsexuals και shemales και οτι αλλη λεξη κυκλοφορει...λοιπον εχεισ μεγαλεσ πιθανοτητεσ να δοκιμασεισ ομοφυλοφιλικο ερωτα σε μικρη ηλικια που ειναι και οι σεξουαλικεσ ορμεσ στο επακρο...γυρω στα 18 δηλαδη..παιζει μεγαλο ρολο η φαντασια..η περιεργεια..η αποφασιστικοτητα ..η τολμη..και τα βιωματα του καθενοσ..εννοω και για τουσ δυο ρολουσ..εγω πηγα πρωτη φορα με τρανσ στο βασιλικο στην αθηνα οπου ειχα περασει βολτα και τισ μπανισα και ειπα γιατι οχι..μου δωθηκαν τοτε και πολλεσ ευκαιριεσ και για σχεση με τρανσ..αλλα ποτε δεν τολμησα..με την ιδια ευκολια που πηγαινα με κανονικεσ γυναικεσ πηγαινα και παω και με τρανσ...παλια μονο ωσ ενεργητικοσ αλλα τελευταια και αλιωσ..η εμφανιση φιλε μακη ειναι το πρωτο που βοηθαει οποτε οταν βλεπεισ κατι που να σε τραβαει στη καθε περιπτωση ξεχωριστα αυτοματωσ δουλευει και η φαντασια του τι μπορεισ να κανεισ μαζι τησ..και το πωσ να ενεργησεισ παθητικα η ενεργητικα..τωρα εαν καποιοσ εχει καποια φετιχ και θελει να κανει και αλλα πραγματα απο αυτα που ειναι στη μοδα ..οπωσ σαδομαζοκατουροχιστικομαλακιεσ τετοιεσ.δε σημαινει οτι παει μονο με τρανσ κροσσ για να τα κανει...οπωσ βλεπεισ μακη στην εποχη μασ προσφαιρονται πολλα που μπορεισ να κανεισ..και το να γουσταρεισ το πεοσ και να νιωθεισ δουλοσ του κτλ ειναι ενα ακρο και αυτο..οι λογοι εν κατακλειδι του να πασ με εναν αντρα βαφτισμενο γυναικα ειναι απειροι ειτε απλα επιδη γουσταρεισ και μπορεισ ειτε οτι αλλο παει στο μυαλο σου..τωρα το οτι εχει πεοσ εκει κατω ειναι απλα εν μεροσ του σωματοσ του εκαθωστε ερωτικου παρτενερ.και ερχεται δευτερο..γιατι σε μια συνουσια {μυστικη}ενωνεται και το πνευμα και οι ψυχεσ των ανθρωπων..καπωσ ετσι ξεκηνανε αρχικα και οι τρανσ να ψωνιζονται στην αρχη ανθρωπινα μετα καθαρα επαγγελματικα..με πολλεσ εξαιρεσεισ ευτυχωσ..συμπερασμα μακη ειναι κανε οτι γουσταρεισ με σεβασμο παντα στον εαυτο σου και στον συνανθρωπο σου...αυτα παιδεσ..και αντε γραφτε καμια καινουργεια εμπειρια...
γιατρε μας πεταξες τα ματια εξω ρε δικε μου :new_shocked:
αντι σ πατα ρε συ το w στραβωθηκα για να το διαβασω και νοημα δεν εβγαλα ρε γιατρε :think: :think:
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
γιατρε μας πεταξες τα ματια εξω ρε δικε μου :new_shocked:
αντι σ πατα ρε συ το w στραβωθηκα για να το διαβασω και νοημα δεν εβγαλα ρε γιατρε :think: :think:

εισαι ενα απο τα ατομα που με ενδιαφερει να ακουσω την τοποθετηση σου επι του θεματος..αν παντα βρισκεις οτι εχει καποιο νοημα να γραψεις κατι!
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
20
Like
1.728
Πόντοι
5.015
εισαι ενα απο τα ατομα που με ενδιαφερει να ακουσω την τοποθετηση σου επι του θεματος..αν παντα βρισκεις οτι εχει καποιο νοημα να γραψεις κατι!

Αν δεν είσαι gay γιατί να πας με μια τρανς; Αυτό είναι το ερώτημα...
Γιατι αν σε πηδάει μια trans εχει διαφορά από το να σε πηδάει ένας άντρας; :think:



 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.369
Πόντοι
456
Αν δεν είσαι gay γιατί να πας με μια τρανς; Αυτό είναι το ερώτημα...
Γιατι αν σε πηδάει μια trans εχει διαφορά από το να σε πηδάει ένας άντρας; :think:
τοχουμε πει τοσες φορες... ναι υπαρχει μεγαλη διαφορα.. αλλιως δεν θα μας πειραζε να μας πηδαει ο κυρ Βαγγελης με το μαναβικο.. κι οσο κι αν σου φαινεται παραξενο η παραδοξο οχι δεν ειναι (ολοι) γκει που πανε με τρανς.. μη σου πω οτι οι περισσοτεροι γκει μισουν τις τρανς κι αυτους που πανε μαζι τους... ενω αυτοι γουσταρουν αντριλα και τριχα καγκελο, εμεις γουσταρουμε "γυναικες" με πουτσο.. αυτη ειναι η διαφορα
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
Αν δεν είσαι gay γιατί να πας με μια τρανς; Αυτό είναι το ερώτημα...
Γιατι αν σε πηδάει μια trans εχει διαφορά από το να σε πηδάει ένας άντρας; :think:

με καλυπτει η απαντηση του γλυκομουτσουνου..οσοι πανε με τρανς δεν ειναι απαραιτητο να πηγαινουν και με αντρες απλα υπαρχει μια μεριδα  που ισως εν μερη ανοικω κι εγω που πολλες φορες μπορει να βλεπουν μια τρανς σαν υποκαταστατο(ας το πουμε ετσι αν και δεν ειναι ακριβως σωστη η εννοια που χρησιμοποιω)αντρα..ακριβως γιαυτο ομως ανοιξα το θρεντ για να ακουσουμε και να δουμε αποψεις γιατι στο σεξ ο καθενας νομιζω οτι εχει τη δικη του φιλοσοφια και ξερει αποκλειστικα μονο αυτος γιατι το κανει και ισως καμια φορα να μην μπορει καν να το περιγραψει με λογια αυτο που πραγματικα τον εξιταρει σε μια ερωτικη συνευρεση
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.965
Κριτικές
2
Like
297
Πόντοι
36
εισαι ενα απο τα ατομα που με ενδιαφερει να ακουσω την τοποθετηση σου επι του θεματος..αν παντα βρισκεις οτι εχει καποιο νοημα να γραψεις κατι!
δεν ξερω γιατρε δεν μπορω να το εξηγησω
οταν ειδα πριν πολλα πολλα χρονια πρωτη φορα τρανς ηταν μια συνεντευξη που εκανε ο μαστορακης σε 3 τρανς εστιασα στην μια και επαθα σοκ το προσωπο της το κορμι της με καναν να χτυπησω κοκκινο οταν δε ειδα την πρωτη shemale φωτο που κατεβασα απο το θρυλικο kazaa ηταν μια βραζιλιανα τις πλακας(για τα σημερινα δεδομενα) ελιωσα για μερες :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny:
αλλα γενικα δεν μπορω να το εξηγησω και στο λεει ενας αθρωπος που εχει παθολογικη λατρεια στις τρανς σε βαθμο παρεξηγησεις
το ιδιο ισχυει και για τις κροςς αλλα σε επιλεκτικες περιπτωσεις
το σιγουρο ειναι οτι καποιον δεν προκειτε ποτε να τον εξιταρει ο χαρακτηρας μια τρανς αφου μιλαμε για εξερετικα δυσκολους ανθρωπους απο ολες τις αποψεις
φυσικα δεν εχω παει ποτε με αντρα και ουτε ποτε με τραβηξε το σπορ
οπως επισης τελος να ξερετε οτι οι τρανς συχενονται τις λουγκρες οσο τπτ αλλο
προ κρισης πολλες δεν πηγεναν με αδερφες, τωρα τα πραγματα ειναι αλλιως αν θελουν μπορουν να μας το πουν και οι ιδιες
θελουν αρρενωπους αντρες ειτε κανουν παθητικο ειτε ενεργητικο
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
δεν ξερω γιατρε δεν μπορω να το εξηγησω
οταν ειδα πριν πολλα πολλα χρονια πρωτη φορα τρανς ηταν μια συνεντευξη που εκανε ο μαστορακης σε 3 τρανς εστιασα στην μια και επαθα σοκ το προσωπο της το κορμι της με καναν να χτυπησω κοκκινο οταν δε ειδα την πρωτη shemale φωτο που κατεβασα απο το θρυλικο kazaa ηταν μια βραζιλιανα τις πλακας(για τα σημερινα δεδομενα) ελιωσα για μερες :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny:
αλλα γενικα δεν μπορω να το εξηγησω και στο λεει ενας αθρωπος που εχει παθολογικη λατρεια στις τρανς σε βαθμο παρεξηγησεις
το ιδιο ισχυει και για τις κροςς αλλα σε επιλεκτικες περιπτωσεις
το σιγουρο ειναι οτι καποιον δεν προκειτε ποτε να τον εξιταρει ο χαρακτηρας μια τρανς αφου μιλαμε για εξερετικα δυσκολους ανθρωπους απο ολες τις αποψεις
φυσικα δεν εχω παει ποτε με αντρα και ουτε ποτε με τραβηξε το σπορ
οπως επισης τελος να ξερετε οτι οι τρανς συχενονται τις λουγκρες οσο τπτ αλλο
προ κρισης πολλες δεν πηγεναν με αδερφες, τωρα τα πραγματα ειναι αλλιως αν θελουν μπορουν να μας το πουν και οι ιδιες
θελουν αρρενωπους αντρες ειτε κανουν παθητικο ειτε ενεργητικο

καταρχην ευχαριστω που απαντησες και τοποθετηθηκες..το μονο που θα ηθελα να προσθεσω ειναι οτι απο τις σχετικα με αλλους λιγες συζητησεις που εχω κανει με τρανς ειναι οτι κατα 90% προτιμουν τον παθητικο ρολο τουλαχιστον σαν προσωπικη τους ευχαριστηση και ασφαλως τους αρρενωπους αντρες οπως ειπες και εσυ.το ενεργητικο δεν ειναι καθαρα προτιμηση τους και αν το κανουν ειναι σε μεγαλο μερος για επαγγελματικους λογους και δεν το ευχαριστιουνται οσο το παθητικο...πραγμα για μενα,οταν το βλεπω απο την πλευρα τους λογικο...αν μπεις σε μια διαδικασια να ντυθεις,να βαφτεις κτλ δεν σε εξιταρει το να εισαι σε ενεργητικο ρολο και κατα ποσο μια τρανς που εχει μπει σε μια διαδικασια ορμονοθεραπειας και επεμβασεων(πχ στηθος)για να γινει θηλυκο
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
βεβαια υπαρχουν και οι εξαιρεσεις που δεν ειναι λιγες ως προς το θεμα αν προτιμουν να ειναι παθητικες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom