Νέα

gang bang swing fkk artemis σε 3 μερες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 20
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.541
Κριτικές
178
Like
38.958
Πόντοι
21.896
καλησπερα παο πατριδα παιδια !4 μερες απουσιαζα διοτι πηγα για να κλεισω μια δουλεια στο βερολινο απο εναν γερμανο μποτακτση-ναι υπαρχουν και γερμανοι μπατακτσηδες για να μην κατηγορουν μονο εμας και μετα κετεηξα αφου σιγουρευσα τα χρηματα σε γκανγκ μπανγκ σε γκαλα του fashion week της ιρινα σροιτερ και φυσικα σε swinh party kai sto artemis!!!
λοιπον αφου εφτασα με φιλαρακι εκει για να διεθετησω το επαγγελματικο μου προβλημα την επομενη μερα ειχα προσκληση στο φασιον γουικ της ιρινας σροιτερ που ειχε απιστευτα μουνια στην πασαρελα οπως παντα και στο μελλον θα σας στειλω και υλικο απο δικες μου φωτο
πρωτη και δευτερη μερα ηθελα να δω με τα τουριστικα λεωφορεια την πολη που ομως ειχε κρυο και δεν μπορεσα να την περπατησω οπως ηθελα!
παρασκευη σκαω μυτη στο κινγ τζωρτζ σχετικα στο κεντρο που ειναι ολ ινκλουσιωε μπαρ με οσο ποτο θελεις και οσους χυμους κια με καμια 10 κοριτσια εκει πηρα τρια απο 1500-2300 με 100 ευρω εισοδο και οσο θες γαμας και οποια θελεις εκει γαμησα μια τουρκαλα μια βουλγαρα και μια ισπανιδα . με την βουλγαρα περασα καλυτερα αφου οπως γνωριζετε αρκετοι εδω μεσα ζω στην βουλγαρια!
μετα το σαββατο ειπα θα κανω πρματα που δεν προκειται ποτε να κανω στη ζωη μου πηγα σε γκανγκ μπανγκ και αν και το μελος ο παλερμο μμου ειχε συμβουλευσει οτι ειναι σκληρο για εμας τους ελληνες εγω ειπα να το δοκιμασω-εισοδος εκατο ευρω ο ιδιοκτηης που τον γνωρισα ειναι ο μουσταφα τουρκος απο την ατταλεια και την κομοτηνη ο παππους τους καθισα μελιστα και μιλησα μαζι του διοτι ειμαι απο θρακη και εχει φιλους τουρκους απο την πολη μου !
λοιπον ειναι ενα μαγαζι που νομοθετικα λενε οτι γινονται πορτυ και οι κοπελες ειναι και καλα πελατησες αλλα φυσικα ειναι υπαλληλοι !ολοι ειμμαστε με πετσετα εχει τρια δωματια καμια 15 γερμαναραδες ντερεκαι και εγω και 4 κοριτσια που βλεπεις αλλος να την γαμα αλλος νατην δινει πιπα και σε αλλους δυο να τραβαει μαλακια με απολυτο συγχρονισμο :grin: :grin: :grin:
εγω αν και εχω κανει σε κανονικη μιλφα πριν 12 χρονοα στην βουλγαρια γκανγκ μπανγκ με κολητους αυτο ηταν αλλη εμεπιρια διοτι ολοι η σχεδον ολοι ημασταν αγνωστοι!!!
εγω εριξα ενα μανικη σε μια στα γρηγορα ενω παραλληλα η γκομενα εκανε πιπα σε εναν γερμαναρα και εχυσα στον κωλο της που μολις ειδα να γυρναει η γκομενα και να παιρνει τα χυσιαα απο τον κωλο της και να τα βαζει  στο στομα της μπου κοπηκαν τα ποδια!μετα εκατσα εφαγα λαχανοντολμαδες και συζητουσα με το αφεντικο τον μουσταφα που του εκανα πλακα γιατι δεν εχει κεμπαμπ! :grin:
μετα απο μια ωρα πηγα στο αλλο δωματιο και ηταν μια κοπελα που τηνς ξεσκιζαν 9 ατομα-ναι καλα ακουσατε η μαλλον διαβασατε 9 ατομα και :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: αυτη μονο μου πηρε τσιμπουκι διοτι σαβ ψαρακας ενιωθα εκει μεσα δεν ειχα θαρος να σπρωξω και να γαμησω :'( :'( :'(   ενιωθα κουταβι μπροστα σε αυτα τα θηρια και κατα της 22 εφυγα απο το μαγαζι χαιρετωντας το ιδιοκτητη του μαγαζιου και φυεγωντας καθως ηταν σε κακοφημη γειτονια στην καρλ μαρξ στρασε
αργα πηγα για μπουρδελοτσαρκα στο βανκοπμεν στρασε και πηγα σε στουντιο που με εστειλέ φιλος απο το μπου αλλα ειχε 5 κομματια και τετοια στουντιο πιστευω οτι εχει ακι η αθηνα   ειχε 5 γυναικες και μια βουλγαρα αλλα μετα το γκανγκ μπανγκ ημουν πτωμα και ειπα να παω χοτελ με τον φιλο μου!!αλλα εμενα με εκαιγε κατι μεσα μου και ηθελα να κλεισω την σεξουαλικη μου καριερα σε αυτην την εκδρομη και ετσι και εγινε 01 00 πηγα στο σςινγκ στην ομπερλαντ στρασσε αλλα δεν ηξερα τπτ για αυτο αφου πηρα το μετρο και περπατησα παλι δεκα λεπτα σταθμο χερμανστρασε μια παλι τουρκικη γειτονια βρισκω το μαγαζι που ειναι το πιο διασημο για swings
οταν εφτασα ηθελα να δω τι πελατες θα εμπειναν και πραγματι εβλεπα φυσιολογικες κοπελες με τους συζηγους τους! χτυπαω κουδουνι βγαινει η τσατσα και μου λειει αν ξερω τι παρτυ ειναι αυτο και ειπα ναι αφου φωναζει εναν ακομη με εγκρινουν σσ ειμαι ομορφοπαιδο χα χα χα χα και μπαινω μαζεμενος ! εκει ποαιδια τι να σας λω ενω νομιζα οτι θα εχει λιγουρια αντρες ειχε  μπαρ στρογγυλο και 4 ανδρες και 8 γυναικες μεσα που ηταν κανονικες αφου παρηγγειλα μια μπυρα σσ εχει και φαι η εισοδος ηταν 50 ευρω!! ενω καθομουν ερχεται ενας αντρας κοντα στα 45 πεντε και με ρωτα απο που ειμαι ακι γενικα καταλαβα οτι ηταν bisexual και χεστηκα πανω μου αλλα μολις του ειπα οτι ηρθα γερμανια για δουλεια και για να δω και καλα την γκομενα μου εφυγε και φωναξε την γυναικα του μια 45 με παραπανω κιλα ακι εμ πιανει κουβεντα ανω διπλα της ηταν ο συζηγοε της!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
εγω ντρεπομουν και το καταλαβε και μου λειε για να unlockod να παμε πισω που εχει δωματια και αν και στρεσσαρισμενος πηγα αφου μου το ζητησε 2 φορες επιμονα αφου πηγα πισω εχει δωματια ημουν αμηχανος ωσπου μου κατεβασε το παντελονι και παει ναξεκινησει πιαπα και της λεω only safe sex τοτε βγαινει εξω και λεω μαλλον εκανα μαλακια και ερχεται με μια καποτα μου την φορα και μου καενιε πιπα!!!!!!!!!1 :pipa2: :pipa2: :pipa2:
τρεελλαθηακ και επειτα την εστησα στα 4 και την πηδουσα αν και μετρια και κατω της βασης θα ελεγα με καυλωνε η ιδεα οτι πηδουσα την γυναικα καποιου αλλου!!!μετα απο 3 λεπτα μπαιβνει και ο ανδρας ακι τρομαξα και θυμωσα αλλα μου ειπε μονο θα βλεπει!!παγωσα και δεν μπορουσα να πω οχι ετσι την πηδουσα και εβλεπε o bisexual ανδρας της αλλα δεν μπορεσα να χυσω λογω αμηχανιας και μετα απο 10 λεπτα σταματησα ενω αυτη η προσποπιηθηκε η ετσι ενιωθε ολοκληρωσε!!!!!!!!! :think: :think: :think: :think:
μετα πηγα με στο μπαρ και ειπια χυμοκια με ρωτησε αν κανουμε swinGS party sthw ellada kai ειπα οτι στην ελλαδα απλα ολοι πηδιομαστε μεταξυ μας ο καθε ελληνας πηδαει την κουμπαρα την συγχωριανη του ειμαστε ολοκληρη χωρα swing!!!!!!!!!!!!!!!!! :grin: :grin: :grin:
afoy eyxarhssthsa efyga  και πηγα στην viktoria luise platza mono gia na dv ti einai to all inclusive cligula alla μου ειπαν να μπω αφου πληρωσω και τους ειπα μονο να δω ακι αν μου αρεσει θα μπω αλλα δεν με αφησαν και φυσικα χωρις να δω πως θα εμπαινα σσ αν και ηθελα μονο να τω δω και ετσι γυρισα χοτελ μονος 04 00
την επομενη μερα πηγα στην rathauw strase που εχει μασαζ γαμηση με μιλφς στην οδο erlangerstrasse 10 που με 50 εθρος σου κανουν κατι καλουτσικες 50 αρες μασαζ και μετα γαμηση για μια εκτονωση οπως και πηρα μιοα αλογα θειτσα που μετα απο ενα πολυ τελειο μασαζ με γαμησε αφου ανεβηκε πανω μου κια μιλωντας γερμανικα που δεν καταλαβαινα λεξη!!!!!!!! και αμεσως εφυγα και περπατησα την δαμε στρασσε που ειναι η πιο ακτιβη οδος στην γερμανια και κοιμηθηκα νωρις διοτι χτες επρεπε να παω στο αρτεμις!!!!!!
κυριακη παω με τον φιλο μου στο αρευκολη προσβαση απο το σταθμος westkreuz moliw βγεις αριστερα και μπαινω μεσα κλασσικα κλειδακι ακι οπως εχουν περιγραψει και αλλοι συναθλητες αλλα εμενα με ετρωγε οτι ο τυπος εχει στησει τετοια ιστορια και μιλις ειδα να σκαει μυτη μια bendley me pinakiδes edirne+αδριανουπολις σκεφτηκα οτι ανατολικη θρακη σκεφτηκα οτι αυτος ειναι ο διοκτητης κια τον ρωταω πρωτου μπει μεσα αριστερα στο γραφει αν ειναι απο σαραντα εκκλησιες=πινακιδες και μου λειε ναι !!που το καταλαβες εισαι τουρκος πμε ρωτα και του λεω οχι αλλα απο iskece ειναι η καταγωγη μου και αμεσως με πηρε με τον φιλο και μας επιασε στο μουχαμπεντι ! λοιπον ο ισμαηλ ειναι τουκος που ο παππους του ηταν απο ελλαδα απο iskece=ξανθη και με την ανταλλαγη πλυθησμων το '22 πηγε τουρκια!!!!!!!επειτα μου ειπε  να του στειλω κατι απο την ξανθη και μου εδωσε μια διευθηνση!!!
ο τυπος εχει στησει μια δουλει 4 εκατομυρριων ευρω και πως λειτουργει το εμαθα και θα το αναλυσω αργοτερα αν μου το επιτρεψει ο αντισθενης αλλα δεν μπορω αν εποικοινωνησω μαζι του!
αυτα για τωρα το ξερω σας κουρασα αλλα ηταν ενα τετραημερα που ισως εκανα πραματα που ποτε δεν θα ξανακανω στη ζωη μου!!!!!!!!!

 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.541
Κριτικές
178
Like
38.958
Πόντοι
21.896
exei milfs Neukölln Erlangerstrasse10 
1 gia gang bang 
8    11-04 wres   
6    στουδιο
8    11-04 wres
      Martin Luther Straße 18
                               
7      king george
    Grunewaldstrasse 23        16-03 wres

      πρωτου παω ειχα κανει και τη μελετη μου :grin: :grin: :grin:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
εντάξει, πολύ καλά τα πήγες αλλά είχες και καλή βοήθεια από γερμανολόγους!  ;)

το περιβάλλον ενός gangbang τύπου erlebniswohnung θα ήταν πολύ σκληρό για μένα αλλά αφού τα βρήκατε με τον τούρκο μπράβο.

εκεί θα μου άρεζε μία Lea, δες την φωτό της, έχει κάτι στο βλέμμα που μ αρέσει.


είναι σκυλί χωρίς να είναι σκυλί
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
αν ναι, σου αξίζει αυτό!

 

Συνημμένα

  • Purpleheart.jpg
    Purpleheart.jpg
    25,9 KB · Εμφανίσεις: 51
  • Purpleh_back.jpg
    Purpleh_back.jpg
    25,1 KB · Εμφανίσεις: 53
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.541
Κριτικές
178
Like
38.958
Πόντοι
21.896
ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΣΑΙΤ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΚΑΤΙ ΒΡΩΜΟΘΕΙΤΣΕς ΓΙΑ ΑΝΩΜΑΛΟΥς ΗΤΑΝ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σας ειπα πηγα γερμανια για να τα κανω ολα για ολα!!!!!!!!!
στου μουσταφα το μαγαζι ητνα και αυτη και μαλιστα τρωγαμε μαζι στο μπουφε αλλα δεν την πηδηξα γιατι ηταν στο πρωτο δωματιο και ημουν σγυγμενος και καλα  που ο μουσταφα μειπε στους αλλους οτι ειμαι νεος =και τνα ευγενικος!!!!αλα ενιωθα σαν κουταβι στα λιονταρια αυτα μεσα
τι ειναι αυτες η φωτογραφιες???????????????????????????
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
τι ειναι αυτες η φωτογραφιες???????????????????????????

το μετάλλιο σου ήρωα, αν είχες πηδήξει αυτή στο erlanger10/

αφού πέρασες καλά, αυτό μετράει.

γενικά δηλαδή στο erlebniswohnung τηρείται το πρόγραμμα τψν γυναικών που έχουν? τι ώρα πήγες εσυ?
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.541
Κριτικές
178
Like
38.958
Πόντοι
21.896
meshmerh prow apogeyma και μετα οταν εφευγα ισως ηρθαν αλλες 3!!!!!!!!!
ηθελα να παω και ινσομνια αλλα ο κολητος μου δεν τραβουσε γα αυτο λεω να μαζεψω αλλα νια απο εδω μεσα μια μερα και να παμε πανω βερολινα για 3-4 μερες εξαλλου πανε ελα εισητηρια ειχα κλαεισει με 63 ευρω απο σαλονικι και το ξενοδοχειο καλο στην βαρσαγιερ στρασσε μονο 18 ευρω την ημερα και καθαροτατο ξενοδοχειο
 

Neymar

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.332
Like
0
Πόντοι
16
Tύπε είναι εύκολο να εξηγήσεις τι φάση είναι το "king george"?ενδιαφερον ακουγεται!! :fuck2: :fuck2:
 

cloudrider

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
195
Κριτικές
12
Like
103
Πόντοι
11
αν ναι, σου αξίζει αυτό!
Αυτό δίνεται σε όσους τραυματίστηκαν στη μάχη - Εν προκειμένω, αν ο φίλος Ηφαίστειος δεν κόλλησε STD, που μπορεί να θεωρηθεί τραυματισμός της συγκεκριμένης μάχης, δεν το δικαιούται.
Παρακαλώ, αλλάξετε την Διάκριση
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.541
Κριτικές
178
Like
38.958
Πόντοι
21.896
Tύπε είναι εύκολο να εξηγήσεις τι φάση είναι το "king george"?ενδιαφερον ακουγεται!! :fuck2: :fuck2:
το κινγκ τζωρτζ οπως και το καλιγουλα ειναι ολ ινκλουσιβε δλδ σκεψου οτι πας σε ενα στριπτιτζαδικο πληρωνεις μια γενικη εισοδο απο 70 εως 100 ευρω και πινεις οσο θελεις αλκοολ οσους χυμους τσαι καφεδες και ερχονται γκομενες και τις γαμας οσο θες οποια θες  κια οποτε θελεις !
εχει πισω καμια 10 δωματια που την φορτωνεις και την γαμας αλλα το ακαποτο το χρεωνεσει εξτρα
τωρα απο γκομενες εχει απο 7-10 γκομενες ποιοτητας οπω σε ενα στριπτιτζαδικο βεβαια το δυσκολο ειναι οτι δενν εχει σπα οπως στο αρτεμις που χαλαρωνεις και ξαναγινεσαι ντουρος απλα εκει δεν πρεπει να πιεις αλκοολ γιατι μπορει να σε χαλασει και να μην σου σηκωνετε θελει 1-2 ποτα και μετα πολλους καφεδες και χυμους
τωρα απο υπηρεσιες εγω επεσα σε καλα κομματια και ειμαι ικανιποιημενος πηα μια μανα τουρκαλορουμανα μια βουλγαρα και μια ισπανιδα που ηταν οντως ισπανιδα αφου με μια μαυρη και με μια ρουμανα μιλουσαν ισπανικα
θα το πρωτεινα για αν καποιος θελει να παει βερολινο
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.512
Κριτικές
37
Like
1.436
Πόντοι
1.096
το κινγκ τζωρτζ οπως και το καλιγουλα ειναι ολ ινκλουσιβε δλδ σκεψου οτι πας σε ενα στριπτιτζαδικο πληρωνεις μια γενικη εισοδο απο 70 εως 100 ευρω και πινεις οσο θελεις αλκοολ οσους χυμους τσαι καφεδες και ερχονται γκομενες και τις γαμας οσο θες οποια θες  κια οποτε θελεις !
εχει πισω καμια 10 δωματια που την φορτωνεις και την γαμας αλλα το ακαποτο το χρεωνεσει εξτρα
τωρα απο γκομενες εχει απο 7-10 γκομενες ποιοτητας οπω σε ενα στριπτιτζαδικο βεβαια το δυσκολο ειναι οτι δενν εχει σπα οπως στο αρτεμις που χαλαρωνεις και ξαναγινεσαι ντουρος απλα εκει δεν πρεπει να πιεις αλκοολ γιατι μπορει να σε χαλασει και να μην σου σηκωνετε θελει 1-2 ποτα και μετα πολλους καφεδες και χυμους
τωρα απο υπηρεσιες εγω επεσα σε καλα κομματια και ειμαι ικανιποιημενος πηα μια μανα τουρκαλορουμανα μια βουλγαρα και μια ισπανιδα που ηταν οντως ισπανιδα αφου με μια μαυρη και με μια ρουμανα μιλουσαν ισπανικα
θα το πρωτεινα για αν καποιος θελει να παει βερολινο

εύγε νέε μου και πάντα τέτοια

κράτησες ψηλά την σημαία μας !

σε τιμούμε και σε θαυμάζουμε όλοι
 

ntatskos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
145
Like
32
Πόντοι
1
φοβερη αναλυση ο φιλος! προτεινω να μεταφερθει για ευκολια στο thread για βερολινο ομως
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986
Άξιος παίχτη!!!

Εμένα μου άρεσε το σημείο με τους λαχανοντολμάδες... και φυσικά  :headbang: απαράδεκτο να μην έχει kebab!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
ρε σεξοηφαίστειε μιάς και ζείς μπουλγκαρυ δις τάιμ οβ γιουρ λάιφ και επειδής έχω τελευταία επιχειρηματικές βλέψεις προς τα βαλκάνια φρέντια μας,ήθελα να μου πείς αν έχει κομμωτήρια για μουνιά στη σόφια και στο πλόντβιβ καθώς ώς γνωστόν οι βουλγάρες είναι κατά το πλείστον αξύριστες εκεί στο κάτω μαχαλά.Επίσης πές μου αν έχουν μουνόψειρες κάργα γιατί σκέφτομαι να εισάγω ένα μουνοψειροψεκαστήρι από το κατμαντού που πιστεύω θα βαρέσει τρελλά τζίρια. Τί προτείνεις?
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.541
Κριτικές
178
Like
38.958
Πόντοι
21.896
ρε σεξοηφαίστειε μιάς και ζείς μπουλγκαρυ δις τάιμ οβ γιουρ λάιφ και επειδής έχω τελευταία επιχειρηματικές βλέψεις προς τα βαλκάνια φρέντια μας,ήθελα να μου πείς αν έχει κομμωτήρια για μουνιά στη σόφια και στο πλόντβιβ καθώς ώς γνωστόν οι βουλγάρες είναι κατά το πλείστον αξύριστες εκεί στο κάτω μαχαλά.Επίσης πές μου αν έχουν μουνόψειρες κάργα γιατί σκέφτομαι να εισάγω ένα μουνοψειροψεκαστήρι από το κατμαντού που πιστεύω θα βαρέσει τρελλά τζίρια. Τί προτείνεις?
να γινει διαχωρισμος με τσιγγανοβουλγαρες που αντιπροσωπευοθν το 80%τν κωλομπαρων και το 50-56 % των νυελων με τις κανονικες βουλγαρες=σλαυες που ειναι καθαρες και ξυρισμενες!!!!!!!
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom