Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Πατησίων 112 (πρώην Πατησίων 286 )

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα proedros46
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 273
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Η ημερομηνια ειναι ενδικτικη

Περαζμα απο το λαδομαγαζο.Ειχα ξαναπερασει πριν απο 2 βδομαδες και δεν ελεγε κατι....

Στα το μαγαζιου....τιποτα το σπουδαιο.....

Μπανιο οχι στο δωματιο(κοινο)

Οι κοπελες ...Αλεξια μελαχρινο πιπινι καλο ,Μαρια η μαρινα καστανη πιπινι αρκετα καλο και λαουρα ξανθο πιπινι πολλη καλο!!!!!

Πολλη γλυκο προσωπακι βυζι 1,5 και απο κορμη.....κορμαρα!!!!!!!!!!!!

Στα του αγωνα το μασαζ ηταν περισσοτερο καυλοτικο παρα χαλαρωτικο.

Κατα την διαρκια του ...μασαζ εκανε φωνουλες καυλοτικες σηκωνε την φουστιτσα της και εβλεπα το τελοιο κωλαρακι της

Στα του αγωνα...ηταν πολλη καλη και στην πιπα και στο γαμηση μα πολλη συμετοχη!!!!!

Αν και εχω δηλωσει αμετανοητος μιλφαρας τα πιπινια εκει ηταν καλα!!!!

ΑΥΤΑ
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
να συμπληρώσω...

Κουδούνι "VELVET"
1oς Οροφος
Κιν.: 6989675626
καθημερινά 10.30 π.μ. - 8.30 μ.μ.

:rolleyes: :sunglasses:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Η ημερομηνια ειναι ενδικτικη

Περαζμα απο το λαδομαγαζο.Ειχα ξαναπερασει πριν απο 2 βδομαδες και δεν ελεγε κατι....

Στα το μαγαζιου....τιποτα το σπουδαιο.....

Μπανιο οχι στο δωματιο(κοινο)

Οι κοπελες ...Αλεξια μελαχρινο πιπινι καλο ,Μαρια η μαρινα καστανη πιπινι αρκετα καλο και λαουρα ξανθο πιπινι πολλη καλο!!!!!

Πολλη γλυκο προσωπακι βυζι 1,5 και απο κορμη.....κορμαρα!!!!!!!!!!!!

Στα του αγωνα το μασαζ ηταν περισσοτερο καυλοτικο παρα χαλαρωτικο.

Κατα την διαρκια του ...μασαζ εκανε φωνουλες καυλοτικες σηκωνε την φουστιτσα της και εβλεπα το τελοιο κωλαρακι της

Στα του αγωνα...ηταν πολλη καλη και στην πιπα και στο γαμηση μα πολλη συμετοχη!!!!!

Αν και εχω δηλωσει αμετανοητος μιλφαρας τα πιπινια εκει ηταν καλα!!!!

ΑΥΤΑ
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:....αντε να δουμε ποτε θα εμφανιστει καμια φορτωμενη... :tits: :tits:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
22.990
Κριτικές
1.245
Like
189.810
Πόντοι
45.465
Οι κοπελες ...Αλεξια μελαχρινο πιπινι καλο ,Μαρια η μαρινα καστανη πιπινι αρκετα καλο και λαουρα ξανθο πιπινι πολλη καλο!!!!!

Πολλη γλυκο προσωπακι βυζι 1,5 και απο κορμη.....κορμαρα!!!!!!!!!!!!
επιτέλους ένα πιπινομάγαζό....
για να κάνουμε ένα πέρασμα.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.216
Κριτικές
255
Like
10.810
Πόντοι
19.505
Επισκέφθηκα κι εγώ τον πιπινοχώρο. Κουδούνι velvet, 1ος όροφος.  Την πόρτα μου άνοιξε η ξανθιά Λάουρα, συμπαθητική κοπέλα, μοιάζει λίγο με αγγλιδούλα. Φορούσε κοντή φουστίτσα καρό schoolgirl φάση. Μου παρουσίασε και την Αλεξία, μελαχρινή με μακρύ μαλλί και έκφυλο προσωπάκι και τη Μαρίνα, καστανόξανθη με μέτρια φάτσα. Από ντύσιμο ήταν όλες καύλα. Δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα κατά τα άλλα, αλλά τη Λάουρα την έβαλα στα υπ 'όψιν. 60 ευραίοι για 45 λεπτά μου είπαν. Νομίζω ότι το test drive του έμπειρου Κου n. smirni θα καθορίσει και τη δική μου πορεία.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
22.990
Κριτικές
1.245
Like
189.810
Πόντοι
45.465
κινεζόπληκτε  :grin: :grin: :grin: λογικά την Πέμπτη θα τεστάρω...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
22.990
Κριτικές
1.245
Like
189.810
Πόντοι
45.465
επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι παλιά πολυκατοικία με χαρακτηριστικό μεγάλο διάδρομο , ανέβηκα τα σκαλιά μέχρι τον πρώτο όροφο , το διαμέρισμα παλιό , το δωμάτιο που μπήκα χωρίς ντουζιέρα μέσα , σχετικά
μεγάλο , λιτό , μασαζοκρέβατο και στην άκρη ένας παλιός καναπές , θα διαφωνήσω με τον κινεζόφιλο , δεν είναι πιπινομάγαζο....ρόστερ Αλεξία μιλφ μελαχρινή με μαλλί μακρύ κανονικό σώμα και μεσαίο βυζί ,
Λάουρα πιτσιρίκα γύρω στα 25 ξανθιά με τα μαλλιά πιασμένα πίσω , με πιασηματάκια και μεσαίο βυζί και Μαριάννα όπου ήρθε να με χαιρετήσει δια χειραψίας , 30άρα με καστανό μαλλί μέχρι τους ώμους , πρόγραμμα
45 λεπτά φούλ στα 60 ευρώ.

0495_001.jpg
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
[size=10pt][/size]
επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι παλιά πολυκατοικία με χαρακτηριστικό μεγάλο διάδρομο , ανέβηκα τα σκαλιά μέχρι τον πρώτο όροφο , το διαμέρισμα παλιό , το δωμάτιο που μπήκα χωρίς ντουζιέρα μέσα , σχετικά
μεγάλο , λιτό , μασαζοκρέβατο και στην άκρη ένας παλιός καναπές , θα διαφωνήσω με τον κινεζόφιλο , δεν είναι πιπινομάγαζο....ρόστερ Αλεξία μιλφ μελαχρινή με μαλλί μακρύ κανονικό σώμα και μεσαίο βυζί ,
Λάουρα πιτσιρίκα γύρω στα 25 ξανθιά με τα μαλλιά πιασμένα πίσω , με πιασηματάκια και μεσαίο βυζί και Μαριάννα όπου ήρθε να με χαιρετήσει δια χειραψίας , 30άρα με καστανό μαλλί μέχρι τους ώμους , πρόγραμμα
45 λεπτά φούλ στα 60 ευρώ.

[img width=500 ]
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Η ημερομηνια ειναι ενδικτικη

Περαζμα απο το λαδομαγαζο.Ειχα ξαναπερασει πριν απο 2 βδομαδες και δεν ελεγε κατι....

Στα το μαγαζιου....τιποτα το σπουδαιο.....

Μπανιο οχι στο δωματιο(κοινο)

Οι κοπελες ...Αλεξια μελαχρινο πιπινι καλο ,Μαρια η μαρινα καστανη πιπινι αρκετα καλο και λαουρα ξανθο πιπινι πολλη καλο!!!!!

Πολλη γλυκο προσωπακι βυζι 1,5 και απο κορμη.....κορμαρα!!!!!!!!!!!!

Στα του αγωνα το μασαζ ηταν περισσοτερο καυλοτικο παρα χαλαρωτικο.

Κατα την διαρκια του ...μασαζ εκανε φωνουλες καυλοτικες σηκωνε την φουστιτσα της και εβλεπα το τελοιο κωλαρακι της

Στα του αγωνα...ηταν πολλη καλη και στην πιπα και στο γαμηση μα πολλη συμετοχη!!!!!

Αν και εχω δηλωσει αμετανοητος μιλφαρας τα πιπινια εκει ηταν καλα!!!!

ΑΥΤΑ

Πο
Η ημερομηνια ειναι ενδικτικη

Περαζμα απο το λαδομαγαζο.Ειχα ξαναπερασει πριν απο 2 βδομαδες και δεν ελεγε κατι....

Στα το μαγαζιου....τιποτα το σπουδαιο.....

Μπανιο οχι στο δωματιο(κοινο)

Οι κοπελες ...Αλεξια μελαχρινο πιπινι καλο ,Μαρια η μαρινα καστανη πιπινι αρκετα καλο και λαουρα ξανθο πιπινι πολλη καλο!!!!!

Πολλη γλυκο προσωπακι βυζι 1,5 και απο κορμη.....κορμαρα!!!!!!!!!!!!

Στα του αγωνα το μασαζ ηταν περισσοτερο καυλοτικο παρα χαλαρωτικο.

Κατα την διαρκια του ...μασαζ εκανε φωνουλες καυλοτικες σηκωνε την φουστιτσα της και εβλεπα το τελοιο κωλαρακι της

Στα του αγωνα...ηταν πολλη καλη και στην πιπα και στο γαμηση μα πολλη συμετοχη!!!!!

Αν και εχω δηλωσει αμετανοητος μιλφαρας τα πιπινια εκει ηταν καλα!!!!

ΑΥΤΑ


Ποια πήρες ρε πρόεδρε δεν κατάλαβα
 

s0meb0dyKn0ws

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2013
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Πρώτη ξενέρα τρώω με την Φ.Νεγρη που τσάμπα τα 60 που μου το έπαιζαν επαγγελματίες, μετά λέω κάτσε να περάσω και απο 286 να δω τι γίνεται αλλά μην κλαίω τα λεφτά μου, μπαίνω διαλέγω μια που δεν θυμάμαι το ονομά της με μικρό βυζί καστανη με καρέ μαλλι αρχίζω το λαδωμα με γυρνάει να μου κάνει και απο μπροστά και σε κάποια φάση μου λέει τελειώσαμε, της λέω αυτό ήταν μόνο; μου λέει γιατί άλλο θες; της λέω δεν ήεθα έτσι το είδα απο το ιντερνετ και μου λέει ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΑΛΑΚΙΕΣ και ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ, πήγα να την διαολοστείλω τη πατσαβούρα αλλά είπα να κρατήσω χαρακτήρα.
Ηθελα να ξερα την έχω πατήσει 2 φορές, για μπάτσο με περνάνε; Παίζει κανα συνθηματικό να τους λέω να καταλαβαίνουν ή να κάνω ξύγα απο την αρχή; Στα μόνα που έχω κάνει δουλειά είναι στη Γαλατσίου 1 όταν ήταν ανοιχτό και τις προάλες στο Πατησιων 131. Βοηθήστε το νέο
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.289
Κριτικές
1
Like
758
Πόντοι
96
με γυρνάει να μου κάνει και απο μπροστά και σε κάποια φάση μου λέει τελειώσαμε, της λέω αυτό ήταν μόνο; ....... ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΑΛΑΚΙΕΣ και ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ, πήγα να την διαολοστείλω τη πατσαβούρα αλλά είπα να κρατήσω χαρακτήρα.
.............Στα μόνα που έχω κάνει δουλειά είναι στη Γαλατσίου 1 όταν ήταν ανοιχτό και τις προάλες στο Πατησιων 131. Βοηθήστε το νέο

  Με πετσέτα εκανες μασαζ ????  Δεν σου ειχε σηκωθει???

  Είπαμε μην λέτε για το σάιτ στις κοπέλες .

  Το Γαλατσίου 1 απο που το ήξερες ????

  Γιατι δεν ξαναπας στο 131 ??????
 

s0meb0dyKn0ws

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2013
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Μου είχε βάλει πετσέτα, τι και αν σηκώθηκε το θέμα ήταν πως δουλειά δεν έγινε, δεν της είπα για το site αλλά της ανέφερα γενικά στο ιντερνετ. Γαλατσίου το ήξερα απο εδώ πάλι
 

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
Πρώτη ξενέρα τρώω με την Φ.Νεγρη που τσάμπα τα 60 που μου το έπαιζαν επαγγελματίες, μετά λέω κάτσε να περάσω και απο 286 να δω τι γίνεται αλλά μην κλαίω τα λεφτά μου, μπαίνω διαλέγω μια που δεν θυμάμαι το ονομά της με μικρό βυζί καστανη με καρέ μαλλι αρχίζω το λαδωμα με γυρνάει να μου κάνει και απο μπροστά και σε κάποια φάση μου λέει τελειώσαμε, της λέω αυτό ήταν μόνο; μου λέει γιατί άλλο θες; της λέω δεν ήεθα έτσι το είδα απο το ιντερνετ και μου λέει ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΑΛΑΚΙΕΣ και ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ, πήγα να την διαολοστείλω τη πατσαβούρα αλλά είπα να κρατήσω χαρακτήρα.
Ηθελα να ξερα την έχω πατήσει 2 φορές, για μπάτσο με περνάνε; Παίζει κανα συνθηματικό να τους λέω να καταλαβαίνουν ή να κάνω ξύγα απο την αρχή; Στα μόνα που έχω κάνει δουλειά είναι στη Γαλατσίου 1 όταν ήταν ανοιχτό και τις προάλες στο Πατησιων 131. Βοηθήστε το νέο

Φίλε μου το πρόβλημα αν έχεις μπατσόφατσα δεν λύνεται. Εκείνο που λύνεται είναι το να μην χάνεις τα 60άρια. Οταν πηγαίνεις σε ένα μαγαζί και μετά αφού δεις τις κοπέλες πάντα να ρωτάς αυτή που σου άνοιξε την πόρτα: ΤΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ? ακούς και λες: ΕΓΩ ΘΈΛΩ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ. Εκεί λοιπόν ή τα βρίσκεται ή σηκώνεται και φεύγεις. (Και τα βάζεις με τη φάτσα σου γιατι σε όλα αυτά κάνουν φουλ). Ούτε συνθηματικά ούτε παρασυνθηματικα. Τέλος
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Φίλε μου το πρόβλημα αν έχεις μπατσόφατσα δεν λύνεται. Εκείνο που λύνεται είναι το να μην χάνεις τα 60άρια. Οταν πηγαίνεις σε ένα μαγαζί και μετά αφού δεις τις κοπέλες πάντα να ρωτάς αυτή που σου άνοιξε την πόρτα: ΤΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ? ακούς και λες: ΕΓΩ ΘΈΛΩ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ. Εκεί λοιπόν ή τα βρίσκεται ή σηκώνεται και φεύγεις. (Και τα βάζεις με τη φάτσα σου γιατι σε όλα αυτά κάνουν φουλ). Ούτε συνθηματικά ούτε παρασυνθηματικα. Τέλος

Σωστος  ο  παικτης.Μονο  αν  πεις  απο  την αρχη  τι  θελεις  δε  θα  ξαναχασεις  τα  λεφτα  σου ,γιατι  αν  δε  σε  ξερουν  ΦΟΒΟΝΤΑΙ  και  δεν  κανουν  πληρες  προγραμμα.....
Αυτο  γινεται  σχεδον  σε ολα  τα  θεραπευτηρια ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom