Νέα

Πληροφορίες για τη Ντόνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα naughtyted
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

naughtyted

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0

Αν είστε κάτω από 35 χρονών δε χρειάζεται να διαβάσετε.

Κατ' αρχάς καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους.
Μένω στο εξωτερικό.

Στο παρελθόν (αρκετά παρελθόν) - τέλη δεκαετίας 90- αρχές 2000 έβλεπα ένα "κορίτσι" που τη λέγανε Ντόνα (το καλλιτεχνικό της).

Σύχναζε στο Κολωνάκι, εκεί που κάποτε υπήρχαν Goodys.

Ξέρω ότι οι πιθανότητες είναι ελάχιστες, αλλά αναρωτιμέμαι αν ξέρει κανείς που βρίσκεται.

Γύρω στο 1.70, αδύνατη, μαύρα μαλιά. Είχε δικό της χώρο κάπου κοντά στην περιοχή της Ευελπίδων σε ένα πολύ ψηλό κτίριο.

Σας ευχαριστώ.

Τα καλύτερα έπονται
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
που έκανε πιάτσα φίλε μου ? Σόλωνος και Σίνα ?
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.966
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
που έκανε πιάτσα φίλε μου ? Σόλωνος και Σίνα ?
ποια λεει ρε μπιλι αυτος μια ψηλη μαυρομαλλα προς κροςς η κατασταση οχι τρανς 100%?με κωλαρα και μεγαλο εργαλειο??
αν λεει αυτη εδω θεσ/νικη ειναι τωρα
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
ποια λεει ρε μπιλι αυτος μια ψηλη μαυρομαλλα προς κροςς η κατασταση οχι τρανς 100%?με κωλαρα και μεγαλο εργαλειο??
αν λεει αυτη εδω θεσ/νικη ειναι τωρα

τα καλυτερα εχετε μαζεψει αλε .......
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
όχι κόουτς , αυτή που έχω εγώ στο μυαλό μου είναι μία παθητική ξεπετουά. Δεν μπορώ να βοηθήσω το ξενητεμένο παληκάρι μας, οι κοπέλες της Σόλωνος είναι μακρινή ανάμνηση. Καλύτερη όλων η Στέλλα αν θυμάται κανένας.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.380
Πόντοι
456
η 'αλλη η Ντονα που εχετε πανω στη Σαλονικη ειναι γαμω τις περιπτωσεις... την ειχες δοκιμασει Μπιλαρα;;
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.380
Πόντοι
456
ποια λεει ρε μπιλι αυτος μια ψηλη μαυρομαλλα προς κροςς η κατασταση οχι τρανς 100%?με κωλαρα και μεγαλο εργαλειο??
αν λεει αυτη εδω θεσ/νικη ειναι τωρα
εχει κανει κανείς απ τη συμπρωτευουσα καμμια κριτικη γι αυτη που λες;
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.380
Πόντοι
456
η θεσσαλονικιά Ντόνα έκανε τουρ και τη χάσαμε. όταν είχαμε χρήμα?
λεω γι αυτη που εμενε στη Κεφαλληνιας πριν φυγει για τη Σαλονικη.. που ειχε τη μανια με τις κουκλες και τη Μαντονα... εξ ου και το Ντονα... (ηταν και απο το Αντωνης)... χρονια της πολλα επι τη ευκαιρια... :P
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.966
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
λεω γι αυτη που εμενε στη Κεφαλληνιας πριν φυγει για τη Σαλονικη.. που ειχε τη μανια με τις κουκλες και τη Μαντονα... εξ ου και το Ντονα... (ηταν και απο το Αντωνης)... χρονια της πολλα επι τη ευκαιρια... :P
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
είσαι ζωντανή εγκυκλοπαίδια φίλε μου. Χμ, δεν ανοίγουμε ένα νήμα στυλ ευρετηρίου ξεκινώντας με τις παλιές ρε Γλυκομούτσουνε ?



λεω γι αυτη που εμενε στη Κεφαλληνιας πριν φυγει για τη Σαλονικη.. που ειχε τη μανια με τις κουκλες και τη Μαντονα... εξ ου και το Ντονα... (ηταν και απο το Αντωνης)... χρονια της πολλα επι τη ευκαιρια... :P
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.380
Πόντοι
456
Αν λέμε για Ντόνα από Κεφαλληνίας τώρα Ισαβέλα και είναι Αντιγονιδών Θεσσαλονίκη
αυτή λέμε... και τότε ήταν Ισαβέλλα.. ειχε και τα δυο ονοματα.. δεν βλεπω ομως καμμια κριτικη απο τους Σαλονικιους..
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.380
Πόντοι
456
είσαι ζωντανή εγκυκλοπαίδια φίλε μου. Χμ, δεν ανοίγουμε ένα νήμα στυλ ευρετηρίου ξεκινώντας με τις παλιές ρε Γλυκομούτσουνε ?
δεν τα παω καλα με τα ονοματα ρε Μπίλυ.. ειναι και πολλες οι ρημαδες... τι να πρωτοθυμηθω...
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
ελα ρε
μολις ανακαλυψα θρεντ χωρις τρολαρισμα και με ανταλλαγη πραγματικων πληροφοριων μετα απο εβδομαδες
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.380
Πόντοι
456
τα άλλα ταχουν κάνει σαν το ΦΒ... πλακιτσα, βιντεακια απ το Youtube και παπαρες μαντολες
 

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
τα άλλα ταχουν κάνει σαν το ΦΒ... πλακιτσα, βιντεακια απ το Youtube και παπαρες μαντολες

σωστοςςς...κι εγω βαζω καμια φορα βιντεακια αλλα απο το ashemaletube τουλαχιστον..πιο σχετικο νομιζω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom