Νέα

elina cross apo to adoos?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trelakias121
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
4.072
Πόντοι
606

submale28

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
140
Like
4
Πόντοι
1
εγω δεν ξερω αν ειναι οροθετικη η οχι αλλα επειδη εκανα την μαλακια και πηγα οταν ηρθε μια φορα θεσσαλονικη εφυγα με ελαφρα πηδηματακια.λεπτη,αγορι με περουκα βασικα,βρωμικη και οντως μου φανηκε για αρρωστη.ειπα μια δικαιολογια και εφυγα απευθειας.αλλα φανηκε οτι ειχε προβλημα.αν οντως παντως ειναι και οροθετικη ρε σεις ειναι πολυ επικινδυνο.οποιος γνωριζει πραγματικα καλα ειναι να το πει.
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
εγω δεν ξερω αν ειναι οροθετικη η οχι αλλα επειδη εκανα την μαλακια και πηγα οταν ηρθε μια φορα θεσσαλονικη εφυγα με ελαφρα πηδηματακια.λεπτη,αγορι με περουκα βασικα,βρωμικη και οντως μου φανηκε για αρρωστη.ειπα μια δικαιολογια και εφυγα απευθειας.αλλα φανηκε οτι ειχε προβλημα.αν οντως παντως ειναι και οροθετικη ρε σεις ειναι πολυ επικινδυνο.οποιος γνωριζει πραγματικα καλα ειναι να το πει.

αφου το'χε δηλωσει στο φατσα μπουκ του και εχει ξανααναφερθει και εδω. ντουντουκα να βγει?
 

submale28

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
140
Like
4
Πόντοι
1
Ναι φιλε μαικ και ντουντουκα επρεπε να βγαλουμε.στο φατσαμπουκ που λες δεν το εχει να φαινεται οποτε αν το ανεφερε παλια λιγοι θα το ξερουν και εδω ειλικρινα σε παλιοτερη αναφορα δεν το ειδα.δεν με ενδιαφερει γιατι εγω δεν εκανα κατι μαζι της.αλλα το θεμα ειναι οτι οποια εχει προβλημα πρεπει να αναφερεται γιατι βασικα δεν ειναι κατι που εχει σχεση με την ιδιωτικη της ζωη και μονο.απο την στιγμη που εκδιδεται και εν γνωσει της ειναι αρρωστη πρεπει να σταματησει αν οχι πρεπει να ειδοποιουντε ολοι.ασχετο με το αν ειναι καλο ατομο η οχι ετσι ειναι τα πραγματα.τουλαχιστον αν γνωριζεις και πας με δικια σου βλακεια η ρισκο ειναι πια καθαρα δικο σου θεμα.αλλα μην μπερδευουμε τα πραγματα.
 

marineroloco

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
1
δεν με ενδιαφερει γιατι εγω δεν εκανα κατι μαζι της.


Δεν έχει σημασία αν έκανες κάτι μαζί της, μπορεί να έκανε κάποιος άλλος και μετά να πήγε και με κάποια άλλη που έχεις κάνει κάτι...! και κάπως έτσι τσιμπουκονόμαστε όλοι...! καταλαβαίνεις πως το λέω φαντάζομαι... το να είναι οροθετική και να εκδίδεται είναι έγκλημα! Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου... ΝΤΟΥΝΤΟΥΚΑ..!!!
 

submale28

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
140
Like
4
Πόντοι
1
βασικα αυτο ηταν και το δικο μου σκεπτικο απο την αρχη.Για μενα ειναι αδιανοητο.συν το οτι μπορουμε να κανουμε και καταγγελια για κατι τετοιο και μην ακουσω καμια μαλακια οτι δεν πρεπει.
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Ναι φιλε μαικ και ντουντουκα επρεπε να βγαλουμε.στο φατσαμπουκ που λες δεν το εχει να φαινεται οποτε αν το ανεφερε παλια λιγοι θα το ξερουν και εδω ειλικρινα σε παλιοτερη αναφορα δεν το ειδα.δεν με ενδιαφερει γιατι εγω δεν εκανα κατι μαζι της.αλλα το θεμα ειναι οτι οποια εχει προβλημα πρεπει να αναφερεται γιατι βασικα δεν ειναι κατι που εχει σχεση με την ιδιωτικη της ζωη και μονο.απο την στιγμη που εκδιδεται και εν γνωσει της ειναι αρρωστη πρεπει να σταματησει αν οχι πρεπει να ειδοποιουντε ολοι.ασχετο με το αν ειναι καλο ατομο η οχι ετσι ειναι τα πραγματα.τουλαχιστον αν γνωριζεις και πας με δικια σου βλακεια η ρισκο ειναι πια καθαρα δικο σου θεμα.αλλα μην μπερδευουμε τα πραγματα.

το ηξερα το ποσταρα ετσι γινεται. τομαθες? θα χρειαστει σε αλλους
 
OP
OP
T

trelakias121

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2012
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
σας ευχαριστω για τις πληροφοριες
να εισαστε ολοι καλα !!παιδια ευτυχως που δεν πηγα ...λεω δεν ειμαστε για τσαμπα λεφτα και ειπα να παρω γνωμες...
και οντως πρεπει να βγει ντουντουκα να προφυλαχτουν οσο το δυνατον περισσοτεροι!μακρυααα λοιπον ολοι
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
σας ευχαριστω για τις πληροφοριες
να εισαστε ολοι καλα !!παιδια ευτυχως που δεν πηγα ...λεω δεν ειμαστε για τσαμπα λεφτα και ειπα να παρω γνωμες...
και οντως πρεπει να βγει ντουντουκα να προφυλαχτουν οσο το δυνατον περισσοτεροι!μακρυααα λοιπον ολοι

:thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom