Νέα

Κρυφα σημεια για σεξ στο αμαξι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα daltonsbrothers
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

daltonsbrothers

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
274
Like
30
Πόντοι
1
Χαιρετω.Μια βοηθεια στους γνωριζοντες κατι παραπανω,αναζητω μερικα αποκρυφα μερη που μπορεις να πας το προσωπο για...φασωμα και      :fuck1: στο αυτοκινητο.Κυριως ενδιαφερομαι για περιοχες Αιγαλεω-Περιστερι,προς τα εκει.Καποια απομακρα δασακια,χωρις κινηση και πολυκοσμια,καμια απομονωμενη περιοχη με κανενα οικοπεδακι,πιο ερημια.Οποιος εχει τιποτα υποψην ας ριξει μια ιδεα.Ευχαριστω ρε σεις
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Χαιρετω.Μια βοηθεια στους γνωριζοντες κατι παραπανω,αναζητω μερικα αποκρυφα μερη που μπορεις να πας το προσωπο για...φασωμα και       :fuck1: στο αυτοκινητο.Κυριως ενδιαφερομαι για περιοχες Αιγαλεω-Περιστερι,προς τα εκει.Καποια απομακρα δασακια,χωρις κινηση και πολυκοσμια,καμια απομονωμενη περιοχη με κανενα οικοπεδακι,πιο ερημια.Οποιος εχει τιποτα υποψην ας ριξει μια ιδεα.Ευχαριστω ρε σεις
Εσυ πας φιρι-φιρι να σε πηδηξουνε
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Οι περιοχες που λες και δασακι το λιγοτερο που θα παθεις ειναι να γεμισεις ματακηδες
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
OP
OP
D

daltonsbrothers

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
274
Like
30
Πόντοι
1
τυπε γιατι δεν πας σε κανα χοτελι στην ομονοια
5 ευρω εχει δικε μου
να εχεις το κεφαλι σου ησυχο

Συμφωνω φιλε apolyto_arseniko και δε διαφωνω εντελως με τον φιλο seminole,προκειται για μια φαση που τελος παντων δεν υπαρχει η πολυτελεια χρονου για ξενοδοχειο,αλλιως δε το συζηταμε.Φιλε seminole να κοιταξουν τη δουλεια τους το καλο που τους θελω.Τωρα,αν ο αλλος με εχει παρει χαμπαρι 6-7 ωρα το απογευμα και ειναι ματακιας ε τι να πω μαγκια του.Ενταξει δε μιλαμε και ξεκαρφωτα τελειως.Με μια καλυψη στα τζαμια πχ..



 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Χαιρετω.Μια βοηθεια στους γνωριζοντες κατι παραπανω,αναζητω μερικα αποκρυφα μερη που μπορεις να πας το προσωπο για...φασωμα και       :fuck1: στο αυτοκινητο.Κυριως ενδιαφερομαι για περιοχες Αιγαλεω-Περιστερι,προς τα εκει.Καποια απομακρα δασακια,χωρις κινηση και πολυκοσμια,καμια απομονωμενη περιοχη με κανενα οικοπεδακι,πιο ερημια.Οποιος εχει τιποτα υποψην ας ριξει μια ιδεα.Ευχαριστω ρε σεις
στο νεκροταφειο τυπε!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Χαιρετω.Μια βοηθεια στους γνωριζοντες κατι παραπανω,αναζητω μερικα αποκρυφα μερη που μπορεις να πας το προσωπο για...φασωμα και       :fuck1: στο αυτοκινητο.Κυριως ενδιαφερομαι για περιοχες Αιγαλεω-Περιστερι,προς τα εκει.Καποια απομακρα δασακια,χωρις κινηση και πολυκοσμια,καμια απομονωμενη περιοχη με κανενα οικοπεδακι,πιο ερημια.Οποιος εχει τιποτα υποψην ας ριξει μια ιδεα.Ευχαριστω ρε σεις
Πιτσιρικας στο Καβουρι τις πηγαινα.αλλα μιλαω για τα 17 που απεκτησα το πρωτο μου αυτοκινητο,ενα autobianci  :grin: .Εκει ειναι το καλυτερο διπλα στην παραλια.Τωρα αν δεν εχεις λεφτα για να πας μεχρι εκει την γκομενα αστο το σπορ δικε μου.
 
OP
OP
D

daltonsbrothers

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
274
Like
30
Πόντοι
1
Πιτσιρικας στο Καβουρι τις πηγαινα.αλλα μιλαω για τα 17 που απεκτησα το πρωτο μου αυτοκινητο,ενα autobianci  :grin: .Εκει ειναι το καλυτερο διπλα στην παραλια.Τωρα αν δεν εχεις λεφτα για να πας μεχρι εκει την γκομενα αστο το σπορ δικε μου.

Χαχαχα..για να τη παω στο Καβουρι φιλε μου εχω λεφτα..μη σου πω και να τη φερω πισω και να μη την αφησω εκει..
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Πιτσιρικας στο Καβουρι τις πηγαινα.αλλα μιλαω για τα 17 που απεκτησα το πρωτο μου αυτοκινητο,ενα autobianci  :grin: .Εκει ειναι το καλυτερο διπλα στην παραλια.Τωρα αν δεν εχεις λεφτα για να πας μεχρι εκει την γκομενα αστο το σπορ δικε μου.
Αμπαρθ η το Ελεγκαντ.Το Αμπαρθ ηταν το δυνατο.Νομιζω οτι ηταν και το πρωτο αυτοκινητο με μπροστινη κινηση
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
τυπε αν δεν εχεις γαμησει σε autobianchi δεν ξερεις τι θα πει στενεμα.
φαινεται τυπε :grin:
Autobianchi_Y10_red.JPG
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
αυτο ειναι μεγαλο,εγω ειχα αυτο.
images

κ γω ειχα autobianchi abarth...δεν υπηρχε το αμαξακι,απιστευτο...κ στο φασωμα εφιαλτης,οπως στο τραγουδι...κ δεν ειμαι κ πρωτο μποι...αμα ημουν θα ταν χειροτερα.
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.965
Κριτικές
2
Like
297
Πόντοι
36
τυπε νομιζω εδω ειναι πιο ανετα :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • imagesmm.jpg
    imagesmm.jpg
    9,8 KB · Εμφανίσεις: 21

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
τυπε σε κασα πιο ανετα θα γαμουσες :grin:
Τυπε η αποκορυφωση ηταν οταν γαμουσα μια πιτσιρικα και το ενα της ποδι ηταν εξω απο το παραθυρο,και εκει που το καναμε ερχεται ενας μουλωχτος και της εγλυψε την πατουσα.Αρχιζε να τσιριζει σαν ιστερικια.απο τοτε με αναγκασε να πηγαινουμε σε χοτελια  :-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom