Νέα

Ofelia trans απο Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
P

Panos4567

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2011
Μηνύματα
25
Like
8
Πόντοι
0
Ρε παιδια είναι εντελώς άγνωστη?
 

madrilenos

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.488
Like
0
Πόντοι
16
νομίζω εχει αναφερθει ως λαουρα
 
OP
OP
P

Panos4567

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2011
Μηνύματα
25
Like
8
Πόντοι
0
Η καμία πληροφορία κανένας;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.158
Κριτικές
293
Like
9.194
Πόντοι
12.525
Η καμία πληροφορία κανένας;
καθε βραδυ Γιαννιτσων-Μαζαρακη γωνια πεζη.Πολυ σεξυ απο κοντα συνηθως φοραει πολυ κοντα μινι και παιζει στα 30ε αμαξι και 60ε σπιτι.Τα σχολια περι αυτης μαλλον προς το μετριο κινουνται να ξερεις
 
OP
OP
P

Panos4567

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2011
Μηνύματα
25
Like
8
Πόντοι
0
Απο καθαριότητα γνωρίζεις;
 

19cm_top

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
83
Κριτικές
3
Like
258
Πόντοι
0
Λένε ότι δεν πλένει τα πόδια της...
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Γεια σας αρχηγοι του αθλήματος.. τώρα τελευταία πετυχαίνω στο ίντερνετ ένα τραβεστί Ofelia απο θεσσαλονίκη.. έχει κανένας καμια πληροφορία για του λόγου της??



LAOYRA πιο πολυ ενεργητικη με καλο εργαλειο. καλα λογια εχω ακουσει.εαν ειναι θεσσαλονικη ας πει ο αλεφαντος. κοουτς ξερεις κατι σχετικο? :think: :think: :think: :think:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.965
Κριτικές
2
Like
297
Πόντοι
36
LAOYRA πιο πολυ ενεργητικη με καλο εργαλειο. καλα λογια εχω ακουσει.εαν ειναι θεσσαλονικη ας πει ο αλεφαντος. κοουτς ξερεις κατι σχετικο? :think: :think: :think: :think:
για την καθαραριοτητα ειναι εγγυηση νιωθεις σαν να εισαι σε χειρουργειο μαντιλακια γαντια ψαλιδια και δεν συμαζευεται
εργαλειο ανυπαρκτο ουτε συζητηση για παθητικους και οταν το τιμισαμε το μωρο πριν αρκετο καιρο μονο στο αυτοκινητο δεν υπηρχε χορος
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
για την καθαραριοτητα ειναι εγγυηση νιωθεις σαν να εισαι σε χειρουργειο μαντιλακια γαντια ψαλιδια και δεν συμαζευεται
εργαλειο ανυπαρκτο ουτε συζητηση για παθητικους και οταν το τιμισαμε το μωρο πριν αρκετο καιρο μονο στο αυτοκινητο δεν υπηρχε χορος

και ποιος μαλακας ειχε πει οτι ητανε και ενεργητικη? :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: να που βγαινει η καλη η πληροφορηση απο ολους.αλε RESPECT
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
για την καθαραριοτητα ειναι εγγυηση νιωθεις σαν να εισαι σε χειρουργειο μαντιλακια γαντια ψαλιδια και δεν συμαζευεται
εργαλειο ανυπαρκτο ουτε συζητηση για παθητικους και οταν το τιμισαμε το μωρο πριν αρκετο καιρο μονο στο αυτοκινητο δεν υπηρχε χορος

κοουτς για δες και εδω  ;) ;) θα πεθαααααααανω



 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.965
Κριτικές
2
Like
297
Πόντοι
36
ρε μπαγλαμα αν και ειπα μετα απο τα προχθεσινα γεγονοτα στο facebook με κορασιδα της πολεως μας οτι θα γραφω πολυ σπανια και σε εξερετικες περιπτωσεις. με παρασηρεις
ακου να στα πει αλεφαντος για το κορμι τις φωτο:
ναι ειναι μεγαλο και ειναι κουκλακι αλλα αν κανει σεχ με τον αλεφαντο τωρα χριστουγεννα ετσι που ειναι ενα μηλο και ενα μετρο θα συνεθλει μετα το πασχα και βλεπουμε
ο αλεφαντος να σου δωσω να καταλαβεις ειναι για μπραζιλ καταστασεις οχι για μινιον κινεζακι γελα ο κοσμος μ αυτα τωρα

 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
ρε μπαγλαμα αν και ειπα μετα απο τα προχθεσινα γεγονοτα στο facebook με κορασιδα της πολεως μας οτι θα γραφω πολυ σπανια και σε εξερετικες περιπτωσεις. με παρασηρεις
ακου να στα πει αλεφαντος για το κορμι τις φωτο:
ναι ειναι μεγαλο και ειναι κουκλακι αλλα αν κανει σεχ με τον αλεφαντο τωρα χριστουγεννα ετσι που ειναι ενα μηλο και ενα μετρο θα συνεθλει μετα το πασχα και βλεπουμε
ο αλεφαντος να σου δωσω να καταλαβεις ειναι για μπραζιλ καταστασεις οχι για μινιον κινεζακι γελα ο κοσμος μ αυτα τωρα

το πανω ειναι μπραζιλ κοουτς και το κινεζακι μπιμπελο ;) εχω την εντυπωση οτι θα αντεχει
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.965
Κριτικές
2
Like
297
Πόντοι
36
το πανω ειναι μπραζιλ κοουτς και το κινεζακι μπιμπελο ;) εχω την εντυπωση οτι θα αντεχει
μπραβο γιγαντας το πανω μαλιστα δικε μου αυτο θεμα
δεν ειπα οτι το κινεζακι δεν ειναι μπιμπελο αλλα θα κολωσει μολις φαει την πρωτη μπουκα
αλεφαντος στο λεει τωρα
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
μπραβο γιγαντας το πανω μαλιστα δικε μου αυτο θεμα
δεν ειπα οτι το κινεζακι δεν ειναι μπιμπελο αλλα θα κολωσει μολις φαει την πρωτη μπουκα
αλεφαντος στο λεει τωρα

τεραστιε μην παιρνεις και ορκο......τα τιμαει σε συντομο χρονο συναγωνιστης φοιτητης εκει. ειπε θα ανεβασει  ποστ  μετα το εγκλημα.την καλησπερα μου στην πανεμορφη θεσσαλονικη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom