Νέα

Αφήνετε τα τραβέλια να σας χύνουν στο στόμα ή σιχαίνεστε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
βαση τα αυξανομενα κρουσματα, αφροδισια νοσηματα και αυξιση της συφιλης ,αν και εχω μεγαλη εμπειρια με τρανς (18 χρονια) εχω σταματισει να δεχομαι τελειωμα απο την κοπελα στο στωμα μου και το δεχομαι πανω στο σωμα.
Μονο με τις τρανς που ξερω χρονια κανω ελευθερο στοματικο και τελειωμα στο στωμα μου, εσεις ποσο ευκολα δεχεστε τελειωμα απο μια τρανς μεσα στο στωμα σας?  :pipa2: :pipa2: :pipa2:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.369
Πόντοι
456
τελικά θα απαντήσει κανείς αν του αρέσει να τον χύνουν στο στόμα τα τραβέλια;;;
 

Επισκέπτης
ρε λουγκρες και κρυφες ολες σας! μου  :fuck1: :fuck1: :fuck1: το τοπικ που ανοιξα! το θεμα ειναι ξεκαθαρο ρε λουλιδες...  καραγουσταρουμε να πινουμε τα χυσακια απο τα τραβελακια και να γεμιζουμε το στομα μας με κρεατακι! ποσο ομως καθαρο ειναι αυτο???
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
ρε λουγκρες και κρυφες ολες σας! μου  :fuck1: :fuck1: :fuck1: το τοπικ που ανοιξα! το θεμα ειναι ξεκαθαρο ρε λουλιδες...  καραγουσταρουμε να πινουμε τα χυσακια απο τα τραβελακια και να γεμιζουμε το στομα μας με κρεατακι! ποσο ομως καθαρο ειναι αυτο???

πάρε νάχεις και μη μας ζαλίζεις τ αρχίδια. τουλάχιστον εμάς που τα χρησιμοποιούμε όπως πρέπει.


Chlamydia, human papillomavirus (HPV), gonorrhea, herpes, hepatitis (multiple strains), and other sexually transmitted diseases (STDs), can be transmitted through oral sex.

Any kind of sexual contact with bodily fluids of a person infected with HIV, the virus that causes AIDS, poses a risk of infection. The risk from most of these types of infection, however, is generally considered far lower than that associated with vaginal or anal sex.

If the receiving partner has wounds on his genitals, or if the giving partner has wounds or open sores on or in his or her mouth, or bleeding gums, this poses an increased risk of STD transmission. Brushing the teeth, flossing, undergoing dental work, or eating crunchy foods such as potato chips relatively soon before or after giving fellatio can also increase the risk of transmission, because all of these activities can cause small scratches in the lining of the mouth.

These wounds, even when they are microscopic, increase the chances of contracting STDs that can be transmitted orally under these conditions. Such contact can also lead to more mundane infections from common bacteria and viruses found in, around and secreted from the genital regions. Because of this, some medical professionals advise the use of condoms when performing or receiving fellatio with a partner whose STD status is unknown. Flavored condoms may be used for this purpose.

HPV and oral cancer link

In 2006, a research study at Malmö University's Faculty of Odontology suggested that performing unprotected oral sex on a person infected with HPV might increase the risk of oral cancer. The study found that 36 percent of the cancer patients had HPV compared to only 1 percent of the healthy control group.

Another recent study suggests a correlation between oral sex and throat cancer. It is believed that this is due to the transmission of human papillomavirus (HPV).

The study concludes that people who had one to five oral-sex partners in their lifetime had approximately a doubled risk of throat cancer compared with those who never engaged in this activity and those with more than five oral-sex partners had a 250 percent increased risk.
 

Επισκέπτης
μου κανει εντυπωση που τα περισσοτερα τρανσακια δεν εχουνε προβλημα να σε χυσουνε μεσα στο στομα αλλα να τα χυσεις στο στομα τους δεν θελουνε! ειδικα οι βραζιλιανες πορνο σταρ που ερχονται εδω!
 

Επισκέπτης
ρε λουγκρες και κρυφες ολες σας! μου  :fuck1: :fuck1: :fuck1: το τοπικ που ανοιξα! το θεμα ειναι ξεκαθαρο ρε λουλιδες...  καραγουσταρουμε να πινουμε τα χυσακια απο τα τραβελακια και να γεμιζουμε το στομα μας με κρεατακι! ποσο ομως καθαρο ειναι αυτο???

ρε φιλε τι νημα εβαλες;;; χαχαχα, οσο επικυνδινο ειναι να τα πινει μια σιτυ τουρ γκομενα ή μια βιζιτα ή μια απλη γκομενα, αλλα τοσο ειναι να τα πινεις κι εσυ απο τραβελι....υπαρχει κινδυνος αλλα απειροελαχιστοε!
Ετσι απλα!εκτος απο λουγκρα εισαι και χαζουλης! εκτος αν θες να μαθεις αν εισαι ο μονος που τα πινεις οποτε αλλο καπελο
Αμα το γουσταρεις πινε τα
Μαγκια σου που εισαι λουγκρα, αλλα μην αποκαλεις τον κοσμο ομοιο σου, δεν ειμαστε
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
τελικά θα απαντήσει κανείς αν του αρέσει να τον χύνουν στο στόμα τα τραβέλια;;;

Δεν ξέρω βρε παιδί μου....

Μια φορά είπα κι εγώ να δοκιμάσω, να δω αν θα μ' αρέσει, αλλά δεν τα βρήκαμε στα λεφτά!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.732
Κριτικές
183
Like
3.071
Πόντοι
7.305
να μετανομαστει το θρεντ σε:
αφηνετε τα τραβελια να σας χυνουνεεζουνε στο στωμα η σιχαίνεστε?

:shit: :shit:
 

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.064
Like
1.258
Πόντοι
216
Εγώ τις αφήνω να με χύνουν στο στόμα, αλλά δεν καταπίνω, τα φτύνω.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.369
Πόντοι
456
σωστα... παμε στο θεμα μας τωρα... σας αρεσει να σς χυνουν τα τραβελια στο στομα ???
 

Επισκέπτης
σωστα... παμε στο θεμα μας τωρα... σας αρεσει να σς χυνουν τα τραβελια στο στομα ???

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ετσι δεν θα περασει στις σκατουλες εδω μεσα αντε ποια! ναι ειναι τελειο να κανεις πιππα και να τελειωνουνε μεσα στο στομα σου! εγω το κανω με καποια τρανς που τα ξερω καιρο δεν ξερεις τι παρασημα κουβαλαει η καθε βρωμιαρα! εσυ?
 

jozef

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2012
Μηνύματα
45
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Για πολλα γελια ο τιτλος
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.512
Κριτικές
37
Like
1.432
Πόντοι
1.096
όχι, δεν μου γουστάρει

όσο για μερικούς μαλάκες :

Nemo malus felix.
Γιουβενάλης, 1ος-2ος αιών μ.Χ.
μτφρ: κανένας κακός δεν είναι ευτυχισμένος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom