Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 ... 28   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ντονατς ... ωραια και καθαρη μπιζνα!!!!  (Αναγνώστηκε 19471 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Odin
Προχωρημένος
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #165 στις: 07/12/12, 17:05 »

τι εννοεις παιζει και φθηνοτερο ντονατς με 0.30 συν το φπα???το πουλαει καποιος?

Εννοω σε χοντρικη φιλε μου για να το πουλησεις εσυ μετα στο μαγαζι σου,και μιλαμε για μεγαλη ποσοτητα αποκλειστικα,και εγω ειμουν αυτος που ειπα για τους υπαλληλους και σωστα ,δεν εχω περασει ειναι η αληθεια αλλα ακομα και 4 ατομα να εχεις μεσα ,πιστεψε με στη ελλαδα του σημερα με την ωρα θα πληρωνονται αφου το μαγαζι δουλευει τοσο λιγες ωρες οποτε μην το πας μακρια τα λεφτα πανω κατω τα ιδια θα ειναι σαν εξοδα του μαγαζιου
Καταγράφηκε
suncity
Μάλαμα

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #166 στις: 07/12/12, 17:05 »

δεν προσπαθεί κανείς να σου χαλάσει την ιδέα ρε παίκτη...απλά άκου και μια διαφορετική άποψη μπορεί να σε κάνει να δεις πράγματα που ίσως να μην έχει σκεφθεί και που ίσως τα βρεις μπροστά σου...επιπλέον να είσαι σίγουρος πως το πάρτυ θα λήξει σύντομα μόλις μεγάλες αλυσίδες φούρνων βάλουν το προιόν στη γκάμα τους με 0,50 και οι φουκαριάριδες που έλπιζαν να πλουτίσουν θα νιώσουν σαν το σκύλο που του πήραν το κόκκαλο από το πιάτο
συμφωνω σε αυτο που λες ..μολις περασει λιγο η τρελα και δει ο τυπος που το ξεκινησε οτι ξεφουσκωσε...θα αρχισει να δεινει φρανσαιζ....θα τρεξουν οσοι εχουν 5 δραχμες στην ακρη να παρουν και μετα απο λιγο ...μακαρι να βγω ψευτης..θα κλαινε....επισης ο τυπος θα κανει συμφωνια με φουρνους και αλυσιδες φουρνων να τους προμηθευει με φτηνα ντονατς ωστε και αυτοι να πουλανε φτηνα...δεν ξερω για την τιμη που λες αλλα καπου εκει θα ειναι λιγο παραπανω θεωρω κοντα στο 0.70-0.80..κια ο τυπος θα κονομαει παλι
ευχομαι σε οσους το τολμησουν καλη επιτυχια...
Καταγράφηκε

ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΘΕΩΡΙΑ ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ
Ypsolon
Μάλαμα

« Απάντηση #167 στις: 07/12/12, 18:06 »

Εχω παρατηρησει σε καποιες περιοχες της Αθηνας οτι σε καποιες συγκεκριμενες ωρες πουλανε ντονατς με 0.60 λεπτα του ευρω και σχηματιζονται ουρες.7 με 9 το απογευμα ανοιγουνε....Μου ειπαν οτι πουλανε 2500 τεμαχια την μερα.Πως σας φαινεται η Μπιζνα?την εχει δει κανεις?0.60 λεπτα δεν ειναι κακο καθολου μια πραγματικη τιμη της κρισης.Αντε καποιος εκανε την αρχη.Περιμενουμε πιτογυρα με μονοευρα.Τα χοτντογκ τον 0.70 εχουν αρχισει και αυτα......

τα μαγαζια με χοτ ντογκ εχουνε ντονατ με 60 λεπτα, τρελαινομαι ειναι γαματα, στη θεσσαλονικη τα μαλακιστηρια το ιδιο ντονατ το πουλανε 1,20 τι ειναι αυτα ρε μαλακες
Καταγράφηκε

ΑΛΗΤΕΣ, ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ, ΘΑ ΣΑΣ ΚΡΕΜΑΣΕΙ ΟΛΟΥΣ, Η ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
http://www.youtube.com/watch?v=1eARptfaUiQ
Simo Häyhä (AKA white death)
redmanftw
Στη φάση βετεράνος
Ο παλιός, είν' αλλιώς

In cult we trash

« Απάντηση #168 στις: 07/12/12, 18:06 »

Εχω παρατηρησει σε καποιες περιοχες της Αθηνας οτι σε καποιες συγκεκριμενες ωρες πουλανε ντονατς με 0.60 λεπτα του ευρω και σχηματιζονται ουρες.7 με 9 το απογευμα ανοιγουνε....Μου ειπαν οτι πουλανε 2500 τεμαχια την μερα.Πως σας φαινεται η Μπιζνα?την εχει δει κανεις?0.60 λεπτα δεν ειναι κακο καθολου μια πραγματικη τιμη της κρισης.Αντε καποιος εκανε την αρχη.Περιμενουμε πιτογυρα με μονοευρα.Τα χοτντογκ τον 0.70 εχουν αρχισει και αυτα......
τυπε ματζεστικ μην δημοσιευεις τετοιου τυπου ιδεες γιατι μπορει να στις κλεψουν ακομα να βρεις τι επιχειριση θα ανοιξεις τυπε μου?
Καταγράφηκε

Μην πιστεύεις πούστη λόγια και πουτάνας μοιρολόγια
SalonicaM
Μάλαμα

« Απάντηση #169 στις: 07/12/12, 18:06 »

τυπε ματζεστικ μην δημοσιευεις τετοιου τυπου ιδεες γιατι μπορει να στις κλεψουν ακομα να βρεις τι επιχειριση θα ανοιξεις τυπε μου?

Ωραία να την κάνουμε την μπίζνα στην Θεσσαλονίκη

Αλλά αυτό το 7-9¨30 ωράριο δεν το έχω καταλάβει...τι μαλακία είναι αυτή; Θα έχω ένα μαγαζί, θα πληρώνω το ενοίκιο για όλη την μέρα και θα το ανοίγω 2:30 ώρες? Υπάρχει κάποια λογική πάνω σε αυτό; κάποιο κόλπο του μάρκετινγκ;

χμμ τώρα που το λες..επειδή οι τύποι θέλουν να πουλήσουν franchise το ανοίγουν λίγο να δημιουργούντε ουρές να τρέχει ο κόσμος να αφήνει τα ωραία του λεφτά να ανοίξει το μαγαζάκι.

Επίσης αν είναι να πουλάω ντόνατς και να το έχω το ρημάδι το μαγαζί γιατί να μην προσφέρω κι ένα καφεδάκι που πάει με το νονατσάκι και να διπλασιάσω τον τζίρο μου;

Ο λογικός υπολογισμός που παρουσιάστηκε πιο πριν και καταλήγει ότι κανένα 1000αρικο θα βγάζεις την μέρα μου φαίνεται λογικός έως και λίγο αισιόδοξος. Ξέχασε να βάλει και κάτι τέλη επιτηδεύματος, κάτι περαιώσεις κτλ που είναι στανταρ.

Μεγάλη προσοχή μάγκες...μόνο με ενοίκιο έως 200 ευρώ και στην Πλατεία Αριστοτέλους και όλη μέρα ανοιχτά και μόνοι σας με την γυναίκα σας. Ούτε υπαλλήλους ούτε τίποτα.
Καταγράφηκε
geoMan
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

« Απάντηση #170 στις: 07/12/12, 18:06 »

ναι τυπε τρελη κονομα λεμε
ξερεις ποσος κοσμος καθεται στην σειρα για να αγορασει ντονατς? Grin
ολοι ντονατς τυπε, οι μισοι ν' ανοιξουμε μια τρυπα να πουλαμε και οι αλλοι μισοι να τρωνε. Τερμα η κριση Headbaning!
Καταγράφηκε
redmanftw
Στη φάση βετεράνος
Ο παλιός, είν' αλλιώς

In cult we trash

« Απάντηση #171 στις: 07/12/12, 18:06 »

ολοι ντονατς τυπε, οι μισοι ν' ανοιξουμε μια τρυπα να πουλαμε και οι αλλοι μισοι να τρωνε. Τερμα η κριση Headbaning!
τωρα που το σκεφτομαι θα γαμαει τυπε
Καταγράφηκε

Μην πιστεύεις πούστη λόγια και πουτάνας μοιρολόγια
Ypsolon
Μάλαμα

« Απάντηση #172 στις: 07/12/12, 18:06 »

τα μικρα αυτα τα ντονατ γαμανε, εχουν τρομερη υφη εγω τρωω τρια τεσσερα, αμαθες επειδη εχουν την τρυπα στη μεση βαζεις τη ψωλη σου και το γαμας κιολας!
Καταγράφηκε

master21
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

« Απάντηση #173 στις: 07/12/12, 18:06 »

Η καλυτερη επιχειρηματικη ιδεα που ειχε ο ματζεστικ ηταν να πηγαινει στα μπουρδελα να παιρνει τις χρησιμοποιημενες καποτες,να τις καθαριζει και να τις ξαναπουλαει.δουλεια με μηδενικο κοστος.
Καταγράφηκε

Χριστιδης για μοντ και λευτερια στον Βλακαρχο
Ypsolon
Μάλαμα

« Απάντηση #174 στις: 07/12/12, 18:06 »

Η καλυτερη επιχειρηματικη ιδεα που ειχε ο ματζεστικ ηταν να πηγαινει στα μπουρδελα να παιρνει τις χρησιμοποιημενες καποτες,να τις καθαριζει και να τις ξαναπουλαει.δουλεια με μηδενικο κοστος.
και ποιος θα αγοραζε μεταχειρισμενη καποτα?
Καταγράφηκε

CLOSER822
Ο παλιός, είν' αλλιώς

αζντου ντανιεσκου ζντου γκαζιανι...ΝΙΕΤ...

« Απάντηση #175 στις: 07/12/12, 18:06 »

τα μικρα αυτα τα ντονατ γαμανε, εχουν τρομερη υφη εγω τρωω τρια τεσσερα, αμαθες επειδη εχουν την τρυπα στη μεση βαζεις τη ψωλη σου και το γαμας κιολας!
-KAI OTAN TO ΧΥΝΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΤΡΩΣ ΜΕ ΚΡΕΜΑ! ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΕΣ ΡΕ ΑΒΓΑ,ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΕΛΙΚΑ!
Καταγράφηκε

ΟΛΑ ΜΑΣ ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΜΜΕΝΑ
CLOSER822
Ο παλιός, είν' αλλιώς

αζντου ντανιεσκου ζντου γκαζιανι...ΝΙΕΤ...

« Απάντηση #176 στις: 07/12/12, 18:06 »

και ποιος θα αγοραζε μεταχειρισμενη καποτα?

-ΑΥΤΟΣ που γαμει ντονατς με τρουπα στη μεση!!!!!ας πουμε  2funny 2funny 2funny
2 στα 2 εχεις μαστορα κολλητα,μιλαμε για μεγαλη ρεντα!  2funny 2funny
Καταγράφηκε

ΟΛΑ ΜΑΣ ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΜΜΕΝΑ
IANNAI
Sniper...
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #177 στις: 07/12/12, 19:07 »

Αν καποιοι νομιζουν οτι δουλευοντας καθημερινες  7 με 9 και μιση και κλεινοντας τα ΣΚ θα βγαζουν 3χιλιρα τον μηνα τους αζίζει να χασουν τα λεφτα τους .

ΥΓ Σε αυτο το site  εχουμε διαβασει μεχρι και οτι ο Βγενόπουλος ηταν καταλληλος για πρωθυπουργος οποτε μια μαλακια ακόμα δεν κανει διαφορά.
2funny 2funny 2funny..εγραψες...
Καταγράφηκε
visitor74
Ανώτερος

« Απάντηση #178 στις: 07/12/12, 19:07 »

Αν ανοίξεις μαγαζί δίπλα σε αστυνομικό τμήμα σίγουρα θα πιάσει !!!  2funny 2funny
Καταγράφηκε

troueno
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Vassilis Levedis for President

« Απάντηση #179 στις: 11/12/12, 11:11 »

Περασα επίτηδες χθες εξω απο ενα και όντως ειχε κόσμο . πήγα 7 και εφυγα 7:30 και ηταν συνεχεια 10 ατομα στην ουρα . Ο κοσμος εφευγε με σακουλίτσα , πολλα κοριτσακια και γυναικες (μάλλον μαμαδες) . Αρκετοι 30ρηδες που μαλλον τσεκάρουν την μπιζνα  Wink

Γυρω στην περιοχη 3 ερημοι από κοσμο φουρνοι . Και γιατι να μην βαλουν να πουλανε ντονατς και αυτοι ???

Τεσπα επιμενω οτι ειναι δουλεια φωτοβολιδα . Την κανεις ενα τετραμηνο και το που πέφτει η κινηση πουλάς ή κλεινεις.

Ιδανικη δολεια αν εχεις ενα αδειο μαγαζι που "καθεται" . Ανοιγεις με μαξιμουμ 5000€ κεφαλαιο και ο θεος βοηθός . 
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 ... 28   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: