Νέα

PROSEXETO

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ducker13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 43K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
329
Κριτικές
8
Like
324
Πόντοι
21
καλησπερα παιδες. στην ιστοσελιδα του prosexeto ειδα εβαλε 2 καινουργιες κοπελες, χωρις ομως φωτογραφιες. η μια ειναι μια Αντζελα και η αλλη μια Σαντρα. Γνωριζει κανεις για τι προκειται? Η Αντζελα ειναι η γνωστη που εχει περασει απο οθωνος και στο monicas ή συνωνυμια? εχει παει κανεις να δει? για δωστε καμια λεπτομερεια μην κατεβουμε τζαμπα.
 
Εγγρ.
2 Φεβ 2012
Μηνύματα
131
Like
0
Πόντοι
1
Σημερα πρεπει να εγινε η ενημερωση του site..Μαλιστα τελευταια ημερομηνια με ωραρια/κοπελες ηταν στις 4/11(ενα μηνα δηλαδη πριν)Για να δουμε..Η Αντζελα παντως νομιζω δουλευε στο διπλα καταστημα και οχι στο προσεξετο
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
329
Κριτικές
8
Like
324
Πόντοι
21
ναι η Αντζελα στο διπλα δουλευε, την ειχα παρει εκει 2 φορες  :tits:  τωρα απλα διερωτομαι αν μετεγκατασταθηκε στο prosexeto η ειναι απλη συνωνυμια. Δεν εχουν βαλει και φωτο οπως τις αλλες κοπελες να καταλαβουμε τι γινεται.... :fuck2:
 

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Παίδες σωστά τα λέτε, η Άντζελα είναι δίπλα στο 120, χθες πήγα. Πριν ήταν στο 106 το οποίο ξανάνοιξε τώρα.
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
329
Κριτικές
8
Like
324
Πόντοι
21
xωρις να θελω να υποβιβασω το monicas, θεωρω πως τωρα, οι παροχες θα ειναι κλασης ανωτερες στο prosexeto μιας ακομα και τα δωματια ειναι πολυ καλυτερα
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
329
Κριτικές
8
Like
324
Πόντοι
21
καλησπερα. καταρχας, να πουμε πως μιας κι εβαλε τελικα φωτογραφιες στη σελιδα του το εν λογω μαγαζι, μας λυθηκε και η απορια. στα του αγωνα τωρα, επισκεφθηκα το εν λογω μαγαζι τη περασμενη βδομαδα. πηγα στο δευτερο κατα σειρα, αλλα ηταν κλειστο. πηγα στο πρωτο, οπου και δουλευε η IZABELLA εκεινη την ωρα. μια μελαχροινη, με καλο βυζι, αν και θα το ηθελα λιγο πιο μεγαλο και μαυρα μαλλια, καλο κορμι.
περασα σε απλο προγραμμα με 30 ευρω. η κοπελα δεν αργησε να ερθει στο δωματιο, δαχτυλο δεν αφησε να βαλω, μιας και υπαρχουν μικροβια και μπορει να κολλησει τιποτα μου ειπε, αν και με δυσαρεστησε λιγακι, απο την αλλη λεω μεσα μου, σκεφτεται τηην υγιεια της, καλο αυτο. τσιμπουκι καλο, δυνατο θα ελεγα, χωρις χερια και μαλιστα σφιχτο να το περιγραψω? ουτε κι εγω ξερω πως.....παντως τη σταματησα γιατι θα με εφερνε στο τελος. την εβαλα κι ανεβηκε αυτη απο πανω οπου και τα πηγαμε καλα. μετα την εβαλα απο κατω με ανοιχτα τα ποδια οπου και τη σφυροκοπησα για τα καλα και της αρεσε ενω συνεχισαμε στα 4 αυτη, οπου εξελιχτηκε στα ορθια και αυτη να ακουμπαει στον τοιχο. οσο της πιεζα τα βυζια, τοσο αυτη μου τραβαγε τα @@ και μου λεει μην με πιεζεις γιατι θα στο κανω κι εγω, ενω εδειχνε να το γουσταρει!!!
τελος παντων, μετα απο καμποση ωρα, ηρθε και το τελος. πραγματικα μπορω να πω πως ηταν απο τα πιο δυνατα γαμ.... που εχω κανει ενω εδειχνε να το ευχαριστιεται επαναλαμβανω και η κοπελια. σιγουρα ειναι ξενη και οχι ελληνιδα, αλλα δε την ρωτησα απο ποιο κρατιδιο. της ειπα πως θα γραψω και κριτικη θετικη βεβαια, και εδειξε πως της αρεσε κι αυτο!!! ισως ξαναδοκιμασω οταν ξανακαταβεω πατρα, ισως και να παρω και κατι αλλο, αναλογα τα κεφια εκεινη τη στιγμη!!! αυτα.....
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
329
Κριτικές
8
Like
324
Πόντοι
21
πριν κανα μηνα πηγα και πηρα την Izabella στο prosexeto η οποια ειδα σταματησε. θελω ομως να ξανακατεβω να δοκιμασω τι γινεται. εχει κανεις υποψην του τιποτα? η Morena στο prosexeto λεει τιποτα? στις φωτο καλη δειχνει. αν εχει κανεις δοκιμασει ας μου πει γιατι λεω να κατεβω αυριο Πατρα, μην κανω τζαμπα δρομο...
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
329
Κριτικές
8
Like
324
Πόντοι
21
αυτη τη Selina την πηρε κανεις? η εστω την εχει δει κανεις να μας πει εντυπωσεις?
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
329
Κριτικές
8
Like
324
Πόντοι
21
anna sandal selina, φωτο δε παιζει καμια στο site οποτε ειναι λιγο ρισκο να κατεβουμε Πατρα χωρις να ξερουμε τι παιζει. εστω και απο φωτο. κανεις συναδελφος εκανε μηπως καμια επισκεψη εκει να μας πει???
 

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Στο γνωστό site της τριγγετοαλυσίδας βρήκα φώτος για την Σαντάλ, καλή φαίνεται. Η Άννα είναι επίσης εκεί αλλά δεν έχει φώτος. Η Σελίνα ήταν και από πιο παλιά στο prosexeto νομίζω, έχει δύο με αυτό το όνομα στο site αλλά φώτος μόνο για την μία.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πατρινα καρντασια γεια σας  :grin:
Στην αρχη νομιζα ανοιξε νεο μαγαζι στην πολη αλλα μετα ειδα οτι μετακομισε Η Σανταλ που ηταν Θεσσαλονικη τελευταια
και εχει φωτογραφιες εδω με ολιγον γυαλισματακι βεβαιος βεβαιος .  :rolleyes:
Την ειχα δει και απο κοντα μια φορα , εχει ωραιο γλυκο προσωπο και φανηκε ευγενικη  ειναι ομως αρκετα μπουλα και δεν θα αρεσει σε λατρεις των πετιτ .
Εχει και λιγες κριτικες στα στουντιο της Θεσσαλονικης , οποιος θελει ας ψαξει Κοροβαγκου 5 και Α.Γεωργιου 24 ή 30 ( μαλλον 30)
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
329
Κριτικές
8
Like
324
Πόντοι
21
Καλησπερα το prosexeto ειδα στο site του οτι εφερε την Γαληνη. Διαβασα αρκετες και καλες κριτικες. Τη δοκιμασε κανεις? εγω παντως αυριο λεω να δοκιμασω!!!
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
329
Κριτικές
8
Like
324
Πόντοι
21
τι εγινε ρε μαγκες κανα νεο απο το μετωπο? παιζει τιποτα καλο? κανα καινουργιο κοριτσι τιποτα?
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
329
Κριτικές
8
Like
324
Πόντοι
21
μπορει να μας πει καποιος αν εχει παρει Την ΝΤΑΝΑ στο Γλαυκο? και αν μπορει να κανει και μια περιγραφη της κοπελας, εστω και σε πριβε μυνημα. ευχαριστω
 

kavliarismanos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, έχει πάρει κάποιος τη Τζανίνα; Καλό κομμάτι φαίνεται στις φωτογραφίες! Εάν κάποιος την έχει πάρει, ας μας πει και τί προγράμματα κάνει και αν αξίζει γιατί η κρίση δεν επιτρέπει ρίσκα (μετρημένα λεφτά χαχα!).
 

rossi123

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα, θα ενδιαφερομουν και γω για την Τζανινα εφοσον υπαρχει καποια κριτικη..
Επισης ξερουμε τι παιζει απο τιμες??
 

ricco

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ναι περιμένουμε :)
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
329
Κριτικές
8
Like
324
Πόντοι
21
Παίδες έχει να μας πει κανεις τίποτα για την Μαίρη στο prosexeto? Δεν έχει και καμια φωτο της να την δουμε στο *****
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
Παίδες έχει να μας πει κανεις τίποτα για την Μαίρη στο prosexeto? Δεν έχει και καμια φωτο της να την δουμε στο *******
πολυ καλη η μαιρη φιλε! την πηρα χθες για 2η φορα. ουτε παραπονιεται ουτε τπτ. της εβαζα δαχτυλο, καλη πιπα κ καλο στησιμο. τελειωσα στο στηθος της! παρα πολυ καλη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom