Νέα

Amanda Padalecki (Amanda1985)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα whiskeysour
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

whiskeysour

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Γνωριζει κανεις πληροφορίες για τη συγκεκριμενη?
Οσο έψαξα βρήκα πως παλαιοτερα λεγοτανε amandasuzuki. Έχει κανεις εμπειρίες ή επιπλεον πληροφορίες?
Γενικα δεν προτιμω τις ξένες, και δεν έχω επισκεφτει καμια ξενη κι ετσι δεν ξέρω τι παιζει με αυτο το σπιτι στο Παγκρατι για το οποιο λετε πολλοι εδω μεσα.
Καθε βοήθεια αποδεκτη.

 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
495
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
1
Γνωριζει κανεις πληροφορίες για τη συγκεκριμενη?
Οσο έψαξα βρήκα πως παλαιοτερα λεγοτανε amandasuzuki. Έχει κανεις εμπειρίες ή επιπλεον πληροφορίες?
Γενικα δεν προτιμω τις ξένες, και δεν έχω επισκεφτει καμια ξενη κι ετσι δεν ξέρω τι παιζει με αυτο το σπιτι στο Παγκρατι για το οποιο λετε πολλοι εδω μεσα.
Καθε βοήθεια αποδεκτη.

καμία σχέση η μία με την άλλη, μην τις μπερδεύεις. Η padalecki είναι τρανς αλλά κυρίως δουλεύει φέρνοντας βραζιλιάνες από έξω σε συγκεκριμένο σπίτι, κατά τα λεγόμενα άλλων εδώ μέσα είναι αρκετά παχουλή για σεξ. Η suzuki είναι πολύ όμορφο τρανς κορίτσι με προυπηρεσία στη νυχτερινή αθήνα σαν χορεύτρια, δεν ξέρω αν είναι ακόμα εδώ, ήταν πάντως για πολύ μεγάλο χρονικό διάστημα...
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
φιλε vagabond οι ιδιες ειναι
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Γνωριζει κανεις πληροφορίες για τη συγκεκριμενη?
Οσο έψαξα βρήκα πως παλαιοτερα λεγοτανε amandasuzuki. Έχει κανεις εμπειρίες ή επιπλεον πληροφορίες?
Γενικα δεν προτιμω τις ξένες, και δεν έχω επισκεφτει καμια ξενη κι ετσι δεν ξέρω τι παιζει με αυτο το σπιτι στο Παγκρατι για το οποιο λετε πολλοι εδω μεσα.
Καθε βοήθεια αποδεκτη.


την μπερδευεις μαλλον με αυτην ε?
 
OP
OP
W

whiskeysour

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Οχι, το εψαξα το θεμα. Η amanda padalekci ειναι η amanda suzuki. Αυτη που λες εσύ mike strats ειναι η andrianna suzuki.
Κανεις δεν εχει εμπειρία με την padalecki λοιπον ε?
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Οχι, το εψαξα το θεμα. Η amanda padalekci ειναι η amanda suzuki. Αυτη που λες εσύ mike strats ειναι η andrianna suzuki.
Κανεις δεν εχει εμπειρία με την padalecki λοιπον ε?

ειπαμε πριν.δεν το καταλαβες.  amanda suzuki.και amanda padalekci ενα και το αυτο. διαβασε πολυ προσεκτικα.παρα πολυ προσεκτικα και κρινε. διαβασε και τα σχολια της κριτικης.                                                                :think: :think:

φιλικα. mike
 
OP
OP
W

whiskeysour

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Τώρα το προσεξα mike. Κάθησε αυτή να την γαμήσουν χωρίς καποτα.. Κατάλαβα, καληνυχτα. Παει κι αυτή.
Καμια αξιόλογη υπάρχει τώρα που λείπει και η Νταιζυ?
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Τώρα το προσεξα mike. Κάθησε αυτή να την γαμήσουν χωρίς καποτα.. Κατάλαβα, καληνυχτα. Παει κι αυτή.
Καμια αξιόλογη υπάρχει τώρα που λείπει και η Νταιζυ?

αμε στη τζουλη να σε φτιαξει οπως πρεπει........ τζουλη ορμα του :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom