Νέα

Εμπειριες με Ελληνιδες trans εδω,χωρις περιττες κουβεντες postαρετε και εικονα !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα parr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Συναγωνιστες ανοιγω αυτο το θρεντ γιατι με τοσα που εχει, εχουμε μπερδευτει ολοι πιο απ'ολα να διαβαζουμε και πως να διαλεξουμε την επομενη εμπειρια...νομιζω να βοηθησει αυτο το θρεντ...
κι αν ειναι ευκολο να γραφουμε και τιμη γιατι πλεον ειναι και κατι ακομη που πρεπει να αναφερουμε,ζουμε σε δυσκολες εποχες...
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Οπότε επειδή ζούμε σε δύσκολες εποχές να ξεχωρίζουμε με σαφήνεια τις πουτάνες από τους πούστηδες. SERAPIS.
 

trelakias121

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2012
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
με την ευα που εχει στο adoos εχω παει και ηταν πολυ καλη 50ε ηταν το μαρουλι που κατεθεσα ειναι μια καλη επιλογη...(μιλαω για ενεργητικους για παθητικους δεν ξερω καθολου)
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.332
Κριτικές
2
Like
2.368
Πόντοι
456

LanciaRallye037

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
773
Κριτικές
42
Like
2.605
Πόντοι
5.196
Θυμάμαι πριν χρόνια, στο τέρμα της Ασκληπιού, λίγο πριν την Αλεξάνδρας, σε ένα διαμέρισμα συναντούσα μια ψηλή μελαχρινή, εγχειρισμένη με απίστευτα πόδια και τρομερή ενέργεια και πολλές αντοχές, ειδικά στο παθητικό κομμάτι. Ήταν φορές που δεν μπορούσα να σταθώ στα πόδια μου μετά. Αν δεν κάνω λάθος, την έλεγαν Μίνα και νομίζω πως ήταν από Βόλο.

Περίπου στην ίδια εποχή, είχα πετύχει σε ντελο  στην Θήρας και Φυλής (δε θυμάμαι νούμερο) την Άντζελα Γιάννου. Τη πρώτη φορά που την είδα, δεν ήξερα τι ήταν. Ήταν χωρίς 2τσα στο μαγαζί, κλείδωσε τη πόρτα και μου άλλαξε τα φώτα. Την ξαναπέτυχα κάποιες φορές ακόμα, αλλά μετά την έχασα.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
4.072
Πόντοι
606
Θυμάμαι πριν χρόνια, στο τέρμα της Ασκληπιού, λίγο πριν την Αλεξάνδρας, σε ένα διαμέρισμα συναντούσα μια ψηλή μελαχρινή, εγχειρισμένη με απίστευτα πόδια και τρομερή ενέργεια και πολλές αντοχές, ειδικά στο παθητικό κομμάτι. Ήταν φορές που δεν μπορούσα να σταθώ στα πόδια μου μετά. Αν δεν κάνω λάθος, την έλεγαν Μίνα και νομίζω πως ήταν από Βόλο.

Περίπου στην ίδια εποχή, είχα πετύχει σε ντελο  στην Θήρας και Φυλής (δε θυμάμαι νούμερο) την Άντζελα Γιάννου. Τη πρώτη φορά που την είδα, δεν ήξερα τι ήταν. Ήταν χωρίς 2τσα στο μαγαζί, κλείδωσε τη πόρτα και μου άλλαξε τα φώτα. Την ξαναπέτυχα κάποιες φορές ακόμα, αλλά μετά την έχασα.

[/quot ....κ ουτε θα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom