Νέα

Renata Davilla

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης

:pipa1:
 

Συνημμένα

  • 14.jpg
    14.jpg
    89 KB · Εμφανίσεις: 15

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
πούσαι Αλέφαντε
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
ψηνομα φιλε αλέφαντε..φοβάμαι όμως μήπως πουλάει σταρηλίκι και αποδειχτεί ξεπέτα...
τζονι νομιζω οτι μονο και μονο απο το ονομα πρεπει να πας ρε φιλε ποτε θα ξαναβρεις νταβιλα στην ελλαδα?περνεις πολλους ποντους ρε φιλε αν πας μα αυτην αλλαζεις επιπεδο μετρας αλλιως εχεις αλλο βιογραφικο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τωρα για το κρεββατι λογικα μετρια πραγματα μην περιμενεις παπαδες πιστευω οτι αν θελεις κρεββατι ασχολισε χρονια με το θεμα ξερεις που θα το βρεις
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Ρε Παιχτες εχει συγγενια με τον Michael Jacson η Κυρια ( Κυριος ) ?
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
οχι ρε τζονι με τπτ ξεχασετο αυτη ειναι να παιζει εδω μεχρι β εθνικη κατηγορια ποια μελισσα και ιστοριες τωρα εχουμε καλητερες ελληνιδες απο δαυτην για 30 ευρω ειναι και παλι πολλα και σν δεν κανει αγγελους στο κρεββατι σχολασε με τπτ σου λεω μην ασχολησε
 

John_Holmes

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
σωστός ο μεγαλέφαντος
 

mike vs

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
15
Πόντοι
1
ψηνομα φιλε αλέφαντε..φοβάμαι όμως μήπως πουλάει σταρηλίκι και αποδειχτεί ξεπέτα...
Σαν Περιεργος που ειμαι πηγα αποψε, τα λογια ειναι περιτα που λεει και το τραγουδι, η γκομενα ειναι δυναμη, ηρθε καυλωμενη στο δωμματιο και εγινε το ελα να δεις.... κορμαρα/ πολυ ψηλη πρεπει γυρω στο 1,85 αδυνατη... ωραια βυζια ... σουπερ κωλος... πολυ τρυφερη... δεν βιαζοταν και καθε αλλο παρα ντιβα μου το επεξε... την προτεινω σαφως.... απο τις καλυτερες εμπειριες μου με τρανς νουμερο1.. Renata...n2 sasha η γνωστη τρανς..ν2 sabrina rios.. αυτα... χωρος Πακρατι... παρκαρα σχετικα αμεσως... θα μεινει 3 μερες ακομα μετα παρισι θα παει απ οτι μου ειπε....
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Σαν Περιεργος που ειμαι πηγα αποψε, τα λογια ειναι περιτα που λεει και το τραγουδι, η γκομενα ειναι δυναμη, ηρθε καυλωμενη στο δωμματιο και εγινε το ελα να δεις.... κορμαρα/ πολυ ψηλη πρεπει γυρω στο 1,85 αδυνατη... ωραια βυζια ... σουπερ κωλος... πολυ τρυφερη... δεν βιαζοταν και καθε αλλο παρα ντιβα μου το επεξε... την προτεινω σαφως.... απο τις καλυτερες εμπειριες μου με τρανς νουμερο1.. Renata...n2 sasha η γνωστη τρανς..ν2 sabrina rios.. αυτα... χωρος Πακρατι... παρκαρα σχετικα αμεσως... θα μεινει 3 μερες ακομα μετα παρισι θα παει απ οτι μου ειπε....
αξιος ο συναγωνιστης χαρακτηριζεται πλεον ως μεγαλος
τζονι η σειρα σου φιλε εχει ψωμι το θεμα
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
απαιτω συγχαρητηρια απο τους συναγωνιστες του φορουμ των τρανς δικαιωση αλεφαντο για ακομη μια φορα μεγαλος σαν κοουτς στο ποδοσφαιρο αλλα και στις τρανς τι να λεμε τωρα :2funny: :2funny:
κυριοι των αθηνων εχετε στα ποδια σας την ποιο ολοκηρωμενη τρανς στον κοσμο προλαβετε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom