Νέα

Οξεία μουνοδουλίαση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ghostrider
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 707
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
Ο οξεία μουνοδουλίαση αποτελεί σοβαρότατη ασθένεια που προσβάλλει άντρες όλων των ηλικιών. Κάθε άντρας πρέπει να ελέγχει ανά δύο μήνες τον εαυτό του για συμπτώματα. Όσο πιο σύντομα διαγνωσθεί η ασθένεια τόσο καλύτερες οι πιθανότητες να θεραπευτεί και να συνεχίσει την ζωή του κανονικά χωρίς σημαντικές επιπτώσεις. Τα πιο συνηθισμένα συμπτώματα είναι:

1) Αντικοινωνικότητα. Κόψιμο επαφών με όλους τους κοντινούς φίλους και συγγενείς, στο ελάχιστο δυνατό, η και εντελώς σε ορισμένες πολύ σοβαρές περιπτώσεις.
2) Μεταβίβαση της ικανότητας του να παίρνει αποφάσεις στην γυναίκα. Δεν κάνει τίποτα χωρίς την έγκριση, η χωρίς την διακριτική αποδοχή της γυναίκας.
3) Ψυχαναγκαστική συμπεριφορά με στόχο την ικανοποίηση της γυναίκας που πηγάζει από τον φόβο του μην τον αφήσει. Το συγκεκριμένο σύμπτωμα είναι ιδιαίτερα σοβαρό καθώς μπορεί να οδηγήσει τον άντρα στο να κάνει κυριολεκτικά οτιδήποτε για να πάει με τα νερά της γυναίκας, ακόμη και όταν οι απαιτήσεις αυτές είναι καταστροφικές η και αντικρουόμενες. Σε αυτό το σημείο η μουνοδουλίαση θυμίζει την πλύση εγκεφάλου που δέχονται μέλη σε αιρέσεις καθώς ο ασθενής δέχεται οποιαδήποτε κριτική στην προσωπικότητα του και προσπαθεί να την αλλάξει.
4) Δραστική αλλαγή προσωπικότητας, αλλαγή συμπεριφοράς και αλλαγή πιστεύω. Αρχικά οι αλλαγές είναι περισσότερο επιφανειακές, με στόχο να ικανοποιήσει την γυναίκα αλλά όσο περνάει ο χρόνος οι αλλαγές γίνονται μόνιμες. Ένα παρακλάδι αυτού του συμπτώματος είναι η τάση υιοθέτησης θηλυκών πιστεύω και συμπεριφορών. Μπορεί να αρχίσει να μοιράζεται τις ακραίες φεμινιστικές απόψεις της γυναίκας η να επαναλαμβάνει γυναικουλίστικες ατάκες.

Άντρες που έχουν πολύ σοβαρές πιθανότητες να προσβληθούν είναι αυτοί με υψηλά σκορ στους συντελεστές α) Βαθμός Απειρίας β) Βαθμός Αγαμίας γ) Έλλειψη Ζωής

Εάν γνωρίζετε κάποιον ασθενή δυστυχώς δεν μπορείτε να κάνετε κάτι για να τον βοηθήσετε αν δεν θέλει ο ίδιος. Συνήθως οι ασθενείς δεν γνωρίζουν ότι έχουν πρόβλημα και αντιμετωπίζουν οποιαδήποτε αναφορά σε αυτό ως ζήλεια η κακία από την πλευρά των φίλων που το αναφέρουν. Η καλύτερη λύση είναι να απομακρυνθείτε διακριτικά και να μην αναλωθείτε σε καυγάδες. Το καλύτερο που έχετε να κάνετε είναι να βρείτε νέους φίλους, κατά προτίμηση που να πηδάνε πολύ για να μην έχουν τέτοια θέματα. Σε περίπτωση ειδικά που παντρευτεί την γυναίκα μπορείτε να θεωρήσετε τον φίλο σας επίσημα άγνωστο προς εσάς άτομο.
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Βεβαια απορω παντοτε με τετοια θεματα..."τι τον επιασε τωρα και εγραψε ολο αυτο το κατεβατο...."
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Εσύ καλά τα λες αλλά ποιος σ'ακούει,
από την άλλη όμως επειδή ΟΛΟΙ περνάμε κάποια στιγμή
ΚΑΙ τις ΔΥΟ φάσεις, καλό είναι να μην βιαστείς να
στείλεις τον φίλο σου στο πυρ το εξώτερον,
κράτα αποστάσεις διακριτικά όπως λες αλλά αν κάποια στιγμή σου χτυπήσει την πόρτα
μην διστάσεις να την ανοίξεις, οι αντρικές φιλίες μένουν συνάδελφε,
οι "πουτανίτσες" πάνε κι έρχονται...........

 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Ήταν η αυτό η να πάρω μία καραμπίνα και να εκφραστώ διαφορετικά :cheesy:

τυπε μου,ας μην καταφευγουμε σε ακραιες λυσεις,αλλα ας πραξουμε οπως προσταζει η επιστημη!!!  :woldman: οι ειδικες σεξολογοι-ανδρολογοι της οδου φυλης,με παλλαπλα μεταπτυχιακα στην λαίκη μουσικη  :pipa1: :pipa1: :pipa1:  ειναι ανα πασα ωρα και στιγμη ετοιμες,και να αφουγκραστουν τις αγωνιες σου,και να τις ρουφηξουν,και να τις καταπιουν καμια φορα  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:

η οξεια μουνοδουλιαση ειναι μια παθησις,η οποια εις τον αιωνα μας εχει θεραπευθει πληρως    :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 
OP
OP
G

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
τυπε μου,ας μην καταφευγουμε σε ακραιες λυσεις,αλλα ας πραξουμε οπως προσταζει η επιστημη!!!  :woldman: οι ειδικες σεξολογοι-ανδρολογοι της οδου φυλης,με παλλαπλα μεταπτυχιακα στην λαίκη μουσικη  :pipa1: :pipa1: :pipa1:  ειναι ανα πασα ωρα και στιγμη ετοιμες,και να αφουγκραστουν τις αγωνιες σου,και να τις ρουφηξουν,και να τις καταπιουν καμια φορα  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:

η οξεια μουνοδουλιαση ειναι μια παθησις,η οποια εις τον αιωνα μας εχει θεραπευθει πληρως    :knockinb: :knockinb: :knockinb:

Το θέμα είναι πως να πάω τον μουνόδουλο φίλο μου εκεί :cheesy:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16

  Εγώ έχω πάθει οξεία πουτανοδουλίαση. Είναι κακό γιατρέ μου αυτό;


  Όποτε μου σηκώνεται τρέχω στις πουτάνες.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
G

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Τουλάχιστον γιατρεύτηκες από τη μουνοδουλίαση. :grin:


 Εγώ μουνόδουλος; Jamais!


Οι γυναίκες που με κυνηγούν είναι πουτσόδουλες.... Είμαι και γλυκοτσούτσουνος... κάθε μέρα τον βουτάω μέσα στο βάζο με το μέλι!


  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Οι γυναίκες που με κυνηγούν είναι πουτσόδουλες.... Είμαι και γλυκοτσούτσουνος... κάθε μέρα τον βουτάω μέσα στο βάζο με το μέλι!

Άρα προσπαθείς να γιατρευτείς από τη γλυκοτσουτσουνίαση που σε παιδεύει, με τον πλέον σίγουρο, ενδεδειγμένο και σωστό τρόπο:  :fuck2:

:cheesy: :cheesy: :cheesy:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Άρα προσπαθείς να γιατρευτείς από τη γλυκοτσουτσουνίαση που σε παιδεύει, με τον πλέον σίγουρο, ενδεδειγμένο και σωστό τρόπο:  :fuck2:

:cheesy: :cheesy: :cheesy:


  Το μόνο μου πρόβλημα είναι πως δεν μου σηκώνεται πλέον τακτικά... Κάποτε ήθελα να πηδάω κάθε μέρα.... Τώρα μια φορά την εβδομάδα και αν...

  Γι αυτό έχει πέσει και η καταναλωση του μελιού...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

  Ο μελισσοπαραγωγός μου ανησυχεί....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom