Νέα

Info raphaellats

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimwhoo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
171
Like
42
Πόντοι
1
Καλέ, η Ζέτα η Μακρυπούτσα !!!!!
 
OP
OP
dimwhoo

dimwhoo

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
255
Κριτικές
18
Like
485
Πόντοι
4.460
Δοκιμασα την τυχη μου και πετυχα διανα. Μου αρεσε πολυ. Κορμαρα ψηλη, αδυνατη, γυμνασμένη πολυ, συμπαθεστατη, δεν ξερει γρι αγγλικα αρα δυσκολη επικοινωνια, παρ' ολα αυτα προσπαθει να επικοινωνησει. Τιμη 100 το 1/2 και 150 η ώρα. Εργαλείο μετριο, πιο πολυ παθητική. Θα ξαναπηγαινα.
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Δοκιμασα την τυχη μου και πετυχα διανα. Μου αρεσε πολυ. Κορμαρα ψηλη, αδυνατη, γυμνασμένη πολυ, συμπαθεστατη, δεν ξερει γρι αγγλικα αρα δυσκολη επικοινωνια, παρ' ολα αυτα προσπαθει να επικοινωνησει. Τιμη 100 το 1/2 και 150 η ώρα. Εργαλείο μετριο, πιο πολυ παθητική. Θα ξαναπηγαινα.
θεωρω τον dimohoo το ποιο σοβαρο παιδι στο φορουμ απο θεσ/νικη ειναι καταπληκτικος θα κανει την κριτικη του θα δοση τις σωστες πληροφοριες και τελος ουτε μαλωματα ουτε κοντρες ουτε τπτ πραγματικα ειναι γιγαντας
εμας μας εχει παρει το συστημα απο κατω φιλε και δυστηχως δεν μπορουμε να παρουμε τα βηματα σου :headbang: :headbang:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
θεωρω τον dimohoo το ποιο σοβαρο παιδι στο φορουμ απο θεσ/νικη ειναι καταπληκτικος θα κανει την κριτικη του θα δοση τις σωστες πληροφοριες και τελος ουτε μαλωματα ουτε κοντρες ουτε τπτ πραγματικα ειναι γιγανταςεμας μας εχει παρει το συστημα απο κατω φιλε και δυστηχως δεν μπορουμε να παρουμε τα βηματα σου :headbang: :headbang:
:rockon: :fuck2:
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
χοτυ-ελενα...πες μας την εμπειρια σου για το εν λογο μωρο...η δε ξερεις????ελα πες μας...σε εσενα βασιζομαστε μωρη πουσταρα με την μαυρη κωλοτρυπιδα....πες μια εμπειρια σου επιτελους με μια τρανς εκτοσ της ελενας....εκτοα του εαυτου σου...ελα διαφημισε καμια αλλη εκτος απο εσενα την ελενα δηλαδη...ελα πες ρε παλιε του σαιτ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom