Νέα

Κόρινθος - Κωλόμπαρα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ρε παλουκαρια ξερεις κανενας ντοπιος κανενα καλο κωλομπαρο στην περιοχη της Κορινθου - Κιατου ??? / εχω μπει χωρις να καθησω  σε διαφορα / απο αυτα που μου εκαναν καλη εντυπωση ηταν το Ελενα στο Κιατο και το Safari / επισης και το Stork λιγο εξω απο τη Κορινθο μου φανηκε ψιλοκαλο / τιποτε αλλο ξερεις κανεις ....
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Πρεπει να υπαρχει ενα, (δε ξερω γιατι δε παω σε κωλομπαρα αν και το θελω για να μπω στο πετσι του λουμπεν προλεταριατου αν επιζει ακομα σε αυτα τα μαγαζια) στην αρχη τις Κορινθου απο Πατρα, στη παλια εθνικη, κρυμενο, που γινεται παιχνιδι αναξιου γουστου.
Αυτη η παρακμη τελικα σε αυτα τα μαγαζια εχει κατι το μαγικο.
 
OP
OP
Υπουργός

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Φιλε μου Ιπταμενε Ολλανδε μαλλον αναφερεσαι στο Stork ή στα Χαραματα / οσο για το μαγικο της παρακμης σου συνιστω να το γευτεις και μαλιστα και μονος σου - γιατι οπως ειχε  πει και ο δασκαλος studian το σπορ των κωλομπαρων+στριπ ειναι μοναχικο ....
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Τωρα παει. Πεταξε το πουλακι. Μπορει να μη πηγαινα, αλλα μετα απο τοσα χρονια συμπαθειας σε αυτα τα ατομα, και επαφης απο τα επαγγελματα τους, ειναι σα να ξερω.
Και προτεινω να δουν ολοι το τριτο μερος της τριλογιας του Παντελη Βουλγαρη ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ, με τιτλο ΒΙΕΤΝΑΜ. Εκει γινεται μια αναπαρασταση του ολου σκηνικου (ο τιτλος ειναι απο το μαγαζι του σκυλαδικου). Ειναι τελετουργικο ολοκληρο και ο Βουλγαρης το εχει σεβαστει πολυ καλα.
Τι να πρωτοπει κανεις. Για τους μπιντεδες που σπανε στη σκηνη, για το καψιμο ολοκληρου του μαγαζιου, ή για τη στιγμη που δινει το γκαρσονι τη σαμπανια στην τραγουδιαρα και τις λεει: Απο το μαλακα στο πρωτο τραπεζι?

Α! δε λεω για το Στορκ. Κοπου εκει αλλα απεναντι και μεσα χαμενο πρεπει να ειναι.
 

munch

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2006
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
το κωλομπαρο που λεει ο gobr ειναι οι ψιψινες, πριν μπεις στην κορινθο απεναντι απο ενα βενζιναδικο ετεκα στο βαθος ενος τεραστιου οικοπεδου. πριν το στορκ καμμια 500αρια μετρα υπουργε. μη με ρωτησεις τι γινεται εκει μεσα, δεν ξερω.
 
OP
OP
Υπουργός

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
την εχω δει την ταμπελα που λεει Ψιψινες αλλα μπηκα μεσα στο οικοπεδο και δεν υπηρχε κανενα κωλομπαρο / μαλλον περασμενα μεγαλεια και διηγωντας τα να κλαις ....
 

xaotikos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2007
Μηνύματα
306
Like
1
Πόντοι
1
Υπάρχει το Ψιψίνες απέναντι από το βενζινάδικο δίπλα στην ψαροταβέρνα,είναι και βαμένο πορτοκαλί-ρόζ!!!! Απορώ πως δεν το είδες!!Κάνει μπάμ από την σωληνουργία το μαγαζί-μέσα όμως δεν ξέρω,δεν έχω πάει.
 
OP
OP
Υπουργός

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ειχα περασει πριν απο καμποσο καιρο και δεν ειδα τιποτα / εν πασει περιπτωσει - πολυτιμη η πληροφρια σου φιλε / thanx !!!!
 

xaotikos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2007
Μηνύματα
306
Like
1
Πόντοι
1
Στο sexyland έχει πάει κανείς τελευταία? Είχα πάει και σε ένα μπάρ δίπλα στην εκκλησία στην ΔΕΗ στο λιμάνι-δεν θυμάμαι όνομα όμως.
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Ρε παιδια, αν ειναι ελατε για ψαρακι καλυτερα στη Κορινθια. Εχει μια καλη ψαροταβερνα στο Βραχατι. Αν ειστε καυλωμενοι, ριχτε ενα στην Αθηνα καλυτερα και μετα κατεβειτε.
 
OP
OP
Υπουργός

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Στο sexyland έχει πάει κανείς τελευταία? Είχα πάει και σε ένα μπάρ δίπλα στην εκκλησία στην ΔΕΗ στο λιμάνι-δεν θυμάμαι όνομα όμως.

το τεως sexyland,babel νυν ειναι για τον πουτσο / καλυτερα να τραβηξω καμια παχια με καμια τσοντα στη TV / οσο για τα ψαρακια σου gobr δεν μου αρεσουν, αν και καλη ιδεα ειναι, γιατι εγω ειμαι κρεατοφαγος και μου αρεσουν τα κρεατα .... 
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Απο οτι ξερω ομως, στις στριπτιζουδες αρεσουν πολυ τα ψαρακια. Αντε, θα σου πω και ξενοδοχειο για μετα.
 
OP
OP
Υπουργός

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ναι τους αρεσουν οι λουτσοι ....  / εγω θελω κρεας να κρεμεται απο το τσιγκελι και να βρομαει κωλομπαριλα και τσιγαρα / κατι κωλομπαρα μεσα στην Κορινθο Fuego και ενα απεναντι απο το Fuego λενε τιποτα ????
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Αν θελεις κρεας, θα πας στη πλατεια στο Ζευγολατειο και θα ρωτησεις που εχει το μαγαζι του ο Κομματιας. Το εχει μεταφερει απο την πλατεια, χωρις να ξερω που ακριβως. Μεχρι και μπιφτεκι προβατινας μουρλια εχει.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Στο sexyland έχει πάει κανείς τελευταία? Είχα πάει και σε ένα μπάρ δίπλα στην εκκλησία στην ΔΕΗ στο λιμάνι-δεν θυμάμαι όνομα όμως.

Πήγα περί το τέλος Αυγούστου...Όχι πολλές κοπέλλες, λιγότερες από 10, όλες Ουγγαρέζες, και οι χοροί απλά διεκπεραιωτικοί (ούτε υποψία φραπέ!!!)
Τελικά, αν δεν έχει Ρωσσίδα το κωλόμπαρο, είναι μισό πράγμα ρε παιδί μου :rockon:
 

petcross

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
παντως αυτη την εποχη οι ψιψινες ειναι το Νο 1 μπαρακι στην κορινθία. Ιδιοκτησία: Γιώργος ********* Απο τους μεγαλύτερους μαστροπους του νομου μεχρι που τον βουτηξαν πριν 7 χρονια περιπου. Απο τοτε προσπαθει να ορθοποδησει και φετος ειδα οτι εφτασε σε καλο επίπεδο. Δεν ξερω αν οι κοπελες βγαινουν εξω........φανταζομαι πως ναι απλως θα πρεπει να σε ξερουν καλά....... Κατα τα λοιπα μαγκες χάλια.


edit giorgospapa: μα τι κανεις ????  :new_shocked: :new_shocked: βαζεις επωνυμο, εστω και το μισο ????
 
OP
OP
Υπουργός

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Παιδια επαναφερω το συγκεκριμενο thread μηπως και καποιος δεν το εχει δει ωστε να μας πει κατι .... / βεβαιως οσα παιδια εχουν ποσταρει μεχρι τωρα μου εχουν πει αρκετα χρησιμα πραγματα - να ειναι καλα / για παμε παλικαρια μου για μια πιο δυνατη περιφερεια .....
 

petcross

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Μαγκες μην τρελλαινεστε με την Ελενα. Μεγαλυτερη απάτη μπαρακι δεν υπάρχει. Εχω φαει πολυ χρημα εκει μεσα και το ξερω καλα. Οι περισσοτερες γυναικες που εχει η Ελενα ειναι ζευγαρωμενες με ντόπιους αφου δουλευουν πολλα χρονια οι ιδιες. Το καλοκαιρι αν κατεβαινατε για ποτακι νωρις κατα τις 10:00 σε καφε στο Κιατο θα τις βλέπατε με τους γκόμενους (ή χορηγούς που λεει και ενας φιλος) να πινουν το ποτακι τους πριν πανε για δουλειά. Εν τω μεταξύ το αστειο ειναι οτι εχουν περισσοτερους απο εναν χορηγούς η κάθε μία και ο ένας κοροιδεύει τον αλλον συνηθως. Ξέχασα να σας πω ότι ειμαι απο το Κιάτο και γνωριζω καποιους που κανουν τους.........  χορηγούς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom