Αναζήτηση

Σελίδες: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 ... 14   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Αρέσει σε όλες τις γυναικές να τους κάνουν γλυφομούνι?  (Αναγνώστηκε 12146 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
dirty lover
Μάλαμα
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #75 στις: 26/10/12, 12:12 »

Προσεχο τυπε μου οσο μπωρο..και εγω ετσι ελεγα για το 8εμα περιοδος.κτλ..αλλα μολις τοκανα μια φορα..μετα μολις μου δοθηκε η ευκαιρια με κοπελα που ειχε περιοδο της τον εβαλα μεσα εκεινη φοβοταν..εγω τιποτα την δαχτυλιασα κιολας να δω αν εχει πολυ αιμα..εκηνη ετρεμε πριν δει το δαχτυλο μου..χα χα χα τελικα δεν ηταν κια πλημυρα οκ..και της τοκανα..και μαλιστα ακαποτα...ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΝΤΙΡΤΙ ΒΡΕ ΝΤΙΡΤΙ ΛΟΒΕΡ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ.... Grin
...εκτος απο αηδιαστικο ειναι και ανθυγιεινο για τη γυναικα να το κανει με περιοδο...
Καταγράφηκε

DEEP DOWN AND DIRTY
FORMET
Μάλαμα
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

« Απάντηση #76 στις: 26/10/12, 12:12 »

Κανεις λαθος ειναι οτι πιο ομορφο και καυλοτικο...την ιδια αποψη με σενα ειχα πριν χρονια..δοκιμασε το και θα δεις.. Wink
Καταγράφηκε
dirty lover
Μάλαμα

« Απάντηση #77 στις: 26/10/12, 12:12 »

Κανεις λαθος ειναι οτι πιο ομορφο και καυλοτικο...την ιδια αποψη με σενα ειχα πριν χρονια..δοκιμασε το και θα δεις.. Wink
...ασε φιλε ,μιλας σε λαθος ατομο...
Καταγράφηκε

DEEP DOWN AND DIRTY
FORMET
Μάλαμα
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

« Απάντηση #78 στις: 26/10/12, 12:12 »

...ασε φιλε ,μιλας σε λαθος ατομο...
                                                                                      Τοτε αλαξε το ναμε σου ...φιλικα παντα  Grin
Καταγράφηκε
Thessalon
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #79 στις: 26/10/12, 12:12 »

Φιλε συγνωμη αλλα εισαι απλα απαισιος...
Μια φορα ετυχε να το κανω και ενω φορουσα προφυλακτικο, μολις πηγα να κανω ντουζ και το ειδα μου ηρθε να κανω εμετο, σιχαθηκα ειλικρινα...
Καταγράφηκε

Γαμαω με το μικροτερο κοστος
Απλα τα πραγματα
gusmx5
Ειμαι μες στην καύλα
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Δυνατος πεοφορος...

« Απάντηση #80 στις: 26/10/12, 12:12 »

ψοφιος θα ησουν τυπε και το ξενερωσες το μωρο.ακου δεν εκανες κατι διαφορετικο.τρελη προσβολα.
Ρε σου λεω ζωγραφισα!αλλα τι να το κανεις,,αφου η γκομενα ηταν σαν το αγαλμα της ελευθεριας στο γαμησι.Τη συνεχεια δεν την ειπα γιατι ηταν περιττη αλλα μιας κ μου τη λετε θα σας την πω...
Την ημερα που την χωρισα ημουν σπιτι της κ μετα με κλειδωσε μεσα και δε με αφηνε να φυγω.
Αφου με τα πολλα με αφησε να φυγω,μετα κατεβηκε στο αυτοκινητο και δεν εβγαινε κ μου λεγε παρε με μαζι σου...
Ε,μετα,καποια στιγμη βγηκε κ εφυγα και μετα απο λιγες μερες με ξαναπηρε τηλεφωνο για να μου πει οτι ηθελε να γαμηθουμε αλλα εφαγε πορτα...απο τοτε εχω να ακουσω νεα της,πανω απο 14 χρονια...
Κατοπιν ολων αυτων,βγαινει το συμπερασμα οτι δεν εφταιγα εγω αλλα αυτη που ηταν ανοργασμικια...
Καταγράφηκε

Σας γαμάω όλους
dirty lover
Μάλαμα

« Απάντηση #81 στις: 26/10/12, 12:12 »

Φιλε συγνωμη αλλα εισαι απλα απαισιος...
Μια φορα ετυχε να το κανω και ενω φορουσα προφυλακτικο, μολις πηγα να κανω ντουζ και το ειδα μου ηρθε να κανω εμετο, σιχαθηκα ειλικρινα...
[/quote...εμ πεστου τα να πουμε που θα μας την πει για βρωμικο-προστυχο σεξ ,αν δε μας δουλευει δηλαδη...
Καταγράφηκε

DEEP DOWN AND DIRTY
gusmx5
Ειμαι μες στην καύλα
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Δυνατος πεοφορος...

« Απάντηση #82 στις: 26/10/12, 12:12 »

Εγω,με περιοδο δεν γαμαω καν την γκομενα μου,καμια πιπουλα η κωλο αμα θελει,οχι να της κανω και γλειφομουνι!!!Ποσο βρωμιαρης μπορει να εισαι για να το κανεις?Ελλεεινος το λιγοτερο!!!
Καταγράφηκε

Σας γαμάω όλους
dirty lover
Μάλαμα

« Απάντηση #83 στις: 26/10/12, 13:01 »

Εγω,με περιοδο δεν γαμαω καν την γκομενα μου,καμια πιπουλα η κωλο αμα θελει,οχι να της κανω και γλειφομουνι!!!Ποσο βρωμιαρης μπορει να εισαι για να το κανεις?Ελλεεινος το λιγοτερο!!!
...φρικαλεος...
Καταγράφηκε

DEEP DOWN AND DIRTY
LION7
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #84 στις: 26/10/12, 13:01 »

Βαμπίρ είναι
Καταγράφηκε

Βαριέμαι τους ανθρώπους που...βαριούνται εύκολα...
gusmx5
Ειμαι μες στην καύλα
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Δυνατος πεοφορος...

« Απάντηση #85 στις: 26/10/12, 13:01 »

Βαμπίρ είναι
Ε τοτε να παιρνει τις σερβιετες για γλυφιτζουρι!!!
Καταγράφηκε

Σας γαμάω όλους
billy13
Τιμημένος

"Σου'πε τίποτα ο άλλος";

« Απάντηση #86 στις: 26/10/12, 13:01 »

εμενα παλι μου εχει τυχει κ γκομενα που να μην γουσταρει...επισης η ιδια δεν γουσταρε ουτε πιπα...γουστα ειναι αυτα.
Κάτι τέτοιες "αρχιδιές",μου τις έχουν πει και εμένα................... Boff
Καταγράφηκε

*"χύσιμο δέχτηκε στο στόμα στο τελείωμα,με καπότα φυσικά"
by gl®
gusmx5
Ειμαι μες στην καύλα
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Δυνατος πεοφορος...

« Απάντηση #87 στις: 26/10/12, 13:01 »

Κάτι τέτοιες "αρχιδιές",μου τις έχουν πει και εμένα................... Boff
ναι μωρε οι ξεκωλιαρες...Αμα ομως βρεθουν με κανενα που τον καβλαντιζουν πραγματικα,δε θα βγαζουν το καυλι απο το στομα τους...καριολες ολες ρεεεεεε!!!
Καταγράφηκε

Σας γαμάω όλους
billy13
Τιμημένος

"Σου'πε τίποτα ο άλλος";

« Απάντηση #88 στις: 26/10/12, 13:01 »

ναι μωρε οι ξεκωλιαρες...Αμα ομως βρεθουν με κανενα που τον καβλαντιζουν πραγματικα,δε θα βγαζουν το καυλι απο το στομα τους...καριολες ολες ρεεεεεε!!!
Δεν έχει σχέση....είναι κολλημένες,μερικές..... Μια δεν ήθελε γλυφομούνι,γιατί συχαινόταν............... Uglystupid Idiot
Καταγράφηκε

*"χύσιμο δέχτηκε στο στόμα στο τελείωμα,με καπότα φυσικά"
by gl®
vaglis
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #89 στις: 26/10/12, 13:01 »

Δεν έχει σχέση....είναι κολλημένες,μερικές..... Μια δεν ήθελε γλυφομούνι,γιατί συχαινόταν............... Uglystupid Idiot
Αμα ξεπερασουν τις αναστολες ομως... pipa1 2on1
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 ... 14   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: