Νέα

Καναδάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα homan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Επειδη θα παω ενα επαγγελματικο ταξιδι στο Μοντρεαλ μηπως εχουμε καμμια πληροφορια απο κανενα συναγωνιστη τι παιζει εκει?
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Ειχα παει αλλά πολυ παλια (Παει 20ετια) καπου στην "Καθριν στριτ" η καπως ετσι, ειχε μπολικες καλτεριμιτζουδες. Πηγα ξανα πριν 3 χρονια αλλα ημουν με τη γυναικα μου οποτε δεν... Γενικα ομως οι Καναδες ειναι πολυ απελευθερωμενες ειδικα οι Γαλλοφωνες, και γινεται παιχνιδι. Αν σε παιρνει τραβα Ανατολικα προς Quebek, or Three Rivers και στις περιξ περιοχες. Το βραδυ στις ντισκο γινεται το ελα να δεις, ειναι γεματες μουνι@. (οι αντρες εκει οι περισοτεροι ειναι ξυλοκοποι και λειπουν τον πιο πολυ χρονο). τλπ στειλε νεα σου οταν γυρισεις.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Εγώ νομίζω πως δεν πρέπει να μιλάμε για Καναδέζες γιατί ο Καναδάς είναι ένα μείγμα από φυλές και εθνικότητες. Προσοχή παίδες στις Γαλλίδες στο Μόντρεαλ. Είναι πολύ καργιόλες και μπορείς να βρεις τον μπελλά σου. Εκεί υποστηρίζουν πολύ τις γυναίκες να το ξέρετε. Αν πας να τους κάνεις καμάκι δεν μιλάω για τίποτα ακραίο και δεν σε γουστάρουν παίρνουν την αστυνομία και έρχονται σε χρόνο ρεκόρ. Για τις ελληνοκαναδέζες τι να πει κανείς. Για μένα πανηλίθιες κάθε σάββατο βράδυ πάνε σε ένα μπουζουκτσίδικο μύθος λέγετε στο Μοντ Ρόγιαλ και λυκνίζονται. Δύσκολη κλίκα. Μιλάω πάντα για Μόντρεαλ περιοχή. Γενικά πάντως για στριπτιτζάδικα θα βρείτε στην περιχή κοντά στο Μοντ Ρόγιαλ. Ντίσκο είναι φουλ στο κέντρο στην Σαιντ Κάθριν
 
OP
OP
H

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6

auta

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
128
Κριτικές
60
Like
2.161
Πόντοι
7.111
To πρωτο εχει αρκετες που μιλουν Ελληνικα ,ειναι Ελληνιδες ?εχεις τιποτα πληροφοριες για το ποια ειναι καλη? Ευχαριστω

Μάλλον εννοεί ότι κάνουν πρωκτικό
(greek = anal) σε πολλές χώρες
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Ε, ρε, μέχρι και στην άκρη του κόσμου φτάνει ο Έλληνας για να γαμήσει!!! :rockon:
 

mdanton

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Ναι, εννοεεί "πρωκτικό". Αυτές που έχω δοκιμάσει τώρα δεν βρίσκονται εκεί, αλλά το σημαντικό είναι ότι οι φωτογραφίες είναι πραγματικές και το γραφείο αξιόπιστο.

Η καλύτερη γκόμενα που έχω πάει είναι η "Κίκι":
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Ε, ρε, μέχρι και στην άκρη του κόσμου φτάνει ο Έλληνας για να γαμήσει!!! :rockon:
η Ελληνικη γλωσσα αποκτα την παλια της αιγλη γινεται παλι διεθνης γλωσσα(τουλαχιστον των μπουρδελων.κατι ειναι και αυτο).
 

ASIARULES

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Πληροφοριες για call girls στο vancouver εχει κανεις?
Εχω βρει αλλα λεω μηπως υπαρχει κατι δοκιμασμενο.
Σε κιτρινιαρικο εννοειται.
 

yannis

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα και απο εμενα φιλε.
ειχα βρεθει στο montreal το 2008 απο τα αυτα που ειδα ευχαριστως να μοιραστω μερικα μαζι σου.
ολο το παιχνιδι γινεται στην οδο saint cathrine οπως προανεφερε καποιος φιλος.
δεν παιζουν μπουρδελα φανερα τουλαχιστον, αλλα γινονται διαφορα σε μαγαζια τυπου sex show-live sex(προσοχη οχι strip clubs).
αν σε ενδιαφερει ευχαριστως να σου πω παραπανω σε p.m

p.s τωρα ειδα πως το αρχικο post ηταν αρχαιο anyway το αφηνω μπας και βοηθηθει καποιος αλλος
 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
Μου εχει πει φιλος που εχει ζησει στον Καναδα οτι οι γκομενες εκει [στις μεγαλες πολεις παντα] ειναι γενικα πολυ απελευθερωμενες,μεχρι που ερχονται εκεινες πρωτες να σου μιλησουν στο club η στην pub!  :think: Και γενικοτερα ειναι ευκολες για γαμησι[αν σε κανουν κεφι βεβαια]...Συμφωνειται???  :think:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Μου εχει πει φιλος που εχει ζησει στον Καναδα οτι οι γκομενες εκει [στις μεγαλες πολεις παντα] ειναι γενικα πολυ απελευθερωμενες,μεχρι που ερχονται εκεινες πρωτες να σου μιλησουν στο club η στην pub!  :think: Και γενικοτερα ειναι ευκολες για γαμησι[αν σε κανουν κεφι βεβαια]...Συμφωνειται???  :think:
χλωμό γιατί έχει πολλούς άντρες εκεί.Ειναι κάτι σαν της Η.Π.Α τα παίζεις απο την αγαμία  :2funny:
 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
Παντως εκανα λογο για την νοοτροπια των γυναικων του Καναδα  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom