Νέα

Στουντιο στην πολη του Αιγιου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takis79patra
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

takis79patra

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Νεο στουντιο στην πολη του Αιγιου...λειτουργει εδω και μια εβδομαδα!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
Ευχαριστουμε για την ακριβεστατη πληροφορηση!
Με διευθυνσεις, με φωτογραφιες, με τα ολα της!

Και παλι μπραβο!
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Στην Τεμενη ειναι?
 
OP
OP
takis79patra

takis79patra

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
ειναι στην ροδοδαφνη αιγιου....διπλα απο το εργοστασιο του κρινου........οσο για φωτογραφιες κ διευθ/σεις ειναι στο αιγιο....και οχι στην νεα υορκη!!!!χαλαρωσε......
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
εχει καλα τεμαχια φιλε? απο τιμες τι παιζει?
 

takisrock

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Όταν μάθει κάποιος τις τιμές, ας μας ενημερώσει... μεχρι να το επισκευτουμε...
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
ειναι στην ροδοδαφνη αιγιου....διπλα απο το εργοστασιο του κρινου........οσο για φωτογραφιες κ διευθ/σεις ειναι στο αιγιο....και οχι στην νεα υορκη!!!!χαλαρωσε......

:tooth: :tooth: :tooth:

τύπε μήπως επαναλειτούργησε το εργοστασίο του Κρίνου σαν στούντιο???

πάντως στο σημείο που είναι άντε να το βρείς να πούμε όπως έρχεσαι από Αίγιο......θα το προσπεράσεις και θα φτάσεις Σελιανίτικα :grin:

Υ.Γ σε κανά 2 μήνες που θα είμαι στην περιοχή του Αιγίου υπόσχομαι να κάνω μια βόλτα να δω τι ακριβώς παίζει ;)
 

Επισκέπτης
Ξεκίνησε από αυτή την εβδομάδα τη λειτουργία του το πρώτο ερωτικό Studio στο Αίγιο, με την επωνυμία "Studio Αίγιο".

Ο χώρος, που πληροί όλες τις νόμιμες προδιαγραφές, βρίσκεται στην οδό Αγ.Γεωργίου 1 στη Ροδοδάφνη, κοντά στη γέφυρα Μεγανίτη, ενώ οι διακριτικές πινακίδες σήμανσης οδηγούν εύκολα προς τα εκεί.

Οι ιδιοκτήτες του υπόσχονται στους πελάτες αξέχαστες στιγμές παρέα με πανέμορφες υπάρξεις. O χώρος λειτουργεί από τις 10 το πρωί μέχρι τις 2 μετά τα μεσάνυχτα.
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
47
Πόντοι
606
Επιτελους τους αφησε ο Αγιος καλαβρυτων....

Ο χωρος καλυπτει ολες τις νομιμες προδιαγραφες (δηλαδη βρισκεται στην μεση του πουθενα!) δεν εχω παει για να εχω αποψη αλλα απο οτι ειδα και στην διαφημιση ξεκινησε με 2 κοριτσια και αυτη την εβδομαδα θα εχει μονο ενα! Φενεται δεν εχει και πολυ δουλεια αλλα ειναι και παραξενη περιοχη το Αιγιο ποτε δεν ειχε μαγαζια τετοιου ειδους και θελει καλη δουλεια για να αποκτησει ικανοποιητικη πελατεια καθε αρχη και δυσκολη, την επομενη φορα που θα κατεβω μονος θα το επισκευτω οχι για κανενα αλλο λογο αλλα "για το καλο" και για να στηριξω την προσπαθεια!
 

desdin

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
124
Πόντοι
0
Κανένας με εμπειρία από το Studio Αιγιο ? Πήγα να το βρώ τις προάλλες και βρέθηκα σε κάτι γύφτικα ! Τί έγινε το πήρε ο καινούργιος δρόμος ?
 

Lykos21RRRR

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι ανοιχτο.Η παρακαμψη που εγινε αναμεσα Αιγιο-Σελιανιτικα απο τη Π.Ε.Ο για το καινουργιο δρομο σε φερνει ακριβως μπροστα του.Εχει και κινηση οπως το εκοψα μιας και περναγα αρκετες φορες μεσα στη μερα απο το σημειο.Με τη πρωτη ευκαιρια θα το τιμησω.
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
ξερουμε τπτ καινουργιο παιδες? υπαρχει κανα site? μην τραβιομαστε αδικα.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.290
Πόντοι
1.720
Επιτελους τους αφησε ο Αγιος καλαβρυτων....

Ο χωρος καλυπτει ολες τις νομιμες προδιαγραφες (δηλαδη βρισκεται στην μεση του πουθενα!) δεν εχω παει για να εχω αποψη αλλα απο οτι ειδα και στην διαφημιση ξεκινησε με 2 κοριτσια και αυτη την εβδομαδα θα εχει μονο ενα! Φενεται δεν εχει και πολυ δουλεια αλλα ειναι και παραξενη περιοχη το Αιγιο ποτε δεν ειχε μαγαζια τετοιου ειδους και θελει καλη δουλεια για να αποκτησει ικανοποιητικη πελατεια καθε αρχη και δυσκολη, την επομενη φορα που θα κατεβω μονος θα το επισκευτω οχι για κανενα αλλο λογο αλλα "για το καλο" και για να στηριξω την προσπαθεια!
όλοι πρέπει να στηρίξουμε την νέα προσπάθεια
εγώ θα το τιμήσω το καλοκαίρι
 

billstrongforce

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
36
Like
2
Πόντοι
0
συναγωνιστές ερχομαι τακτικά αιγιο, κ θα επισκέπτομαι συχνά το studio στην Ροδοδαφνη, δεν έχουμε πληροφορίες ? κριτικές ;;
 

born4sex

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2017
Μηνύματα
15
Κριτικές
2
Like
53
Πόντοι
0
Κανα νεότερο υπάρχει?
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
329
Κριτικές
8
Like
324
Πόντοι
21
Καλησπερα παιδες. Αυτη τη Μονικα στο Αιγιο, την εχει δοκιμασει κανεις?
Τι λεει?
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
To Aιγιο πάντα δυστυχώς δεν ηταν θεμα του επίσκοπου , ακομα και οταν υπηρχε και έλεγε τα δικά του, το Αιγιο ειχε ως φωλιά τα κωλόμπαρα στα περασματα των φορτηγατζηδων οπου δούλευαν με μια πολύ ακριβή ΚΑΒΑΤΖΑ που τις καλες εποχές δούλευε με 150-200ευρω συν το ψειρισμα που ετρωγες στη φαση "ποτο κερασι κατσι ποδια"..
Δεν ξερω κατα ποσο θα κυνηγηθει απο τους ντοπιους ενα στουντιακι που σιγουρα θαναι φτηνοτερο των κωλομπαρων εκει που ητο αυθονα τη δεκαετια του 90' και με τρελλα κερδη
 

takisrock

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Χαιρεται...
τελικα το μαγαζι δουλευει αυτη την περιοδο?
Ξερουμε κατι?
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.011
Πόντοι
2.836
Καλά τα κωλομπαρα κ τα στούντιο παιδιά αλλά από τσιγγάνες έχω ακούσει εκει στο Αίγιο ότι γίνεται παιχνίδι....
Οπως κ σε άλλες πόλεις της Πελοποννήσου...
Τι γνωρίζουμε ακριβώς;;;
 

takisrock

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλά τα κωλομπαρα κ τα στούντιο παιδιά αλλά από τσιγγάνες έχω ακούσει εκει στο Αίγιο ότι γίνεται παιχνίδι....
Οπως κ σε άλλες πόλεις της Πελοποννήσου...
Τι γνωρίζουμε ακριβώς;;;
Και να γινεται.. καλο ειναι απεχεις απο τσιγγανες/γυφτισες/ρομα, οπως θες πες τες.. μακρυα γιατι δεν ξερεις τι κρυβεται απο πισω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom