Νέα

EROTICA HOUSE (νεο στουντιο στην Χαλκιδα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ozzy13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
Επιτελους η χαλκιδα απεκτησε το δικο της στουντιο, καιρος ηταν κ αργησε.Περασα απο κει την Κυριακη αλλα ηταν κλειστα.Ενας φιλος μου ειπε καλα λογια για τον χωρο.Κ τιμες 35...οποιος ξερει κατι παραπανω....
 

aeroporosa

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
31
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
τυχαία πέρασα κι εγώ απαίξω εχθες πηγαίνωντας σε μια και δουλειά και το παρατήρησα.
Παρατήρησα επίσης πως απέξω στην ταμπέλα έχει και ενα κινητο τηλέφωνο.
Αν κάποιος έχει παραπάνω πληρπφοριές ας πει.
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Πού ακριβώς στην Χαλκίδα ;  :think:
 
OP
OP
O

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
λιγο πριν την στροφη της galenica στο αριστερο σου χερι οπως πας για μιστ φαντασου
 

poutse

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα φιλοι λοιπον το καινουργιο στουντιακι στην χαλκιδα ειναι πολυ καλο αξιζει πολυ αυτη την στιγμη υπαρχουν 2 κοπελες που πανε εναλαξ μια μερα η μια μια η αλλη ο χωρος απιθανος πεντακαθαρος ξεκιναει το απλο προγραμματακι με 30 ευρω 40, 50, 80, 100 και 150 ευρω
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
4
Like
147
Πόντοι
16
τι λέει η Σάντα;
 

Burning23

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα forum!

Καταρχάς συγγνώμη αν το γράφω σε λάθος μέρος του forum, αν είναι μετακινείστε το.

Είμαι 20 χρονών και ψαχνόμουν γενικά για μπουρδελοκατάσταση ή για call-girl - studio .Κάτι τέλος πάντων να ξεπαρθενιαστώ.
Μένω στην Χαλκίδα και εντάξει δεν γούσταρα να πάω Αθήνα (ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΜΑΛΑΚΙΑ ΙΣΩΣ) οπότε έψαχνα κάτι εδώ γύρω.

Τελικά σήμερα πήρα την απόφαση να πάω στο EROTICA SEX HOUSE λίγο πιο έξω από την Χαλκίδα να δώσω λίγο πόνο.Παίρνω λοιπόν το ποδήλατο μου , ψάχνω ψάχνω ψάχνω και το βρίσκω.
Έκανα 4-5 πάνω κάτω γιατί το σκεφτόμουν και τελικά μπαίνω στο πάρκινγκ, αφήνω την ποδηλατάρα μπροστά απο ένα αυτοκίνητο μη μου το βουτήξουνε και χτυπάω κουδούνι.
Ανοίγει η τσατσά
-Γειά σου αγόρι μου
-Γειά σου
-Κάτσε να δεις την Ρωξάνη μας
.......
Έρχεται λοιπόν ένα εντάξει καλό μωρό, ψηλή - προς αδύνατη , χαμογελαστή
-Τί μωρό είσαι εσύ της λέω
-Πέρασε από εδώ και έρχομαι σε λίγο
Μπαίνει η τσατσα μου ζητάει 30 για απλό-40 για extra χρόνο (αχαχαχ το καλύτερο ήταν αυτό)

Κοιτάω μέσα (πρώτη μου φορά σε μπουρδέλο ξαναλέω) τι να κάνω , βγάζω μπλούζα, βγάζω παπούτσια , βγάζω κάλτσες, βγάζω το αθλητικο το σορτς και μένω με το
μποξεράκι..
Βλέπω σεντόνια κομπλέ,ντους και νιπτήρας πεντακάθαρα , ε, πλένω τα χέρια μου και περιμένω κοιτάζοντας την τσοντο-τιβι και σκέφτομαι μαλακίες..

Μπαίνει μέσα η Ρωξάνη, κάβλωσα.
-Πρώτη μου φορά της λέω (σαστίζει λίγο και..)
-Πρώτη σου φορά? Αλήθεια?Πρώτη σου φορά γενικά?
-Ναι της λέω περιποιήσουμε.
-Βγάλτα όλα μου λέει και χαλάρωσε.

Κάθεται στο κρεβάτι , πηγαίνω και εγώ , ψιλοξαπλώνω, πιάνει το εργαλείο μου και το παίζει για λίγη ώρα .
Εγώ της έγλειφα τα βυζιά και της έλεγα καύλα μου και κάτι άλλα τέτοια και της έτριβα το μουνάκι της.

Μετά απο κανα δίλεπτο μου βάζει την καπότα , αρχίζει να δίνει πάνω κάτω το στοματάκι της , υπεργούσταρα , μου φάνηκε πως προσπαθούσε,με κοιτούσε και στα μάτια.Συνέχιζα να παίζω με το μουνάκι της και ξαφνικά μου λέει :
-Όχι μέσα , αυτό είναι extra 30 ευρώ.

Δεν γαμιέται λέω , συνεχίζουμε για κανα δίλεπτο  ακόμα την πίπα.Σταματά και με ρωτάει:
-Πώς θες?
-Ανέβα πάνω

λέω εγώ και ανεβαίνει με την μία και το βάζει μέσα της.
Αρχίζει να κουνιέται και να ψιλοφωνάζει, καλα ώς τώρα , εγώ τούρμπο και αρχίζω να χτυπιέμαι και να την ζορίζω μπαμ μπαμ μπαμ για κανα λεπτό.
Δεν άντεξα ο μαλάκας και τελείωσα εκεί και με γαμωπανάγιζα μέσα μου.
-Τελείωσα ρε γαμώτο
της λέω
-Το ξέρω αγόρι μου
μου απαντάει.

Ε σηκώνεται πλένεται κτλπ και της λέω "Τσάμπα τα 10 extra για τον χαλαρότερο χρόνο"
-Την επόμενη φορά (απαντάει).

Έφυγα , την χαιρέτησα και αυτή και την τσατσά , πήρα το ποδηλατάκι μου και ήρθα να σας τα γράψω εδώ.
Ανάμοικτα τα συναισθήματα,κράτησε λίγο ρε γαμώτο μου, αλλά μου έδωσε λίγο αυτοπεποίθηση ή τουλάχιστον έτσι νομίζω..

Νάστε καλά παιδιά γιατί χωρίς το forum θα ήμουν σε κανα τσοντο-site...

Δεν γαμιέται?ΠΗΔΗΞΑ!!!

 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
ωραίος τύπε σε κόβω να ξαναπηγαίνεις συντομα  :rockon:
 

Centr1no_Duo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
175
Like
4
Πόντοι
1
αξιος φιλε μου !! παρε τα μπουρδελα με την σειρα τωρα και δινε πονο  :fuck2:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
373
Πόντοι
366
καλή πορνο-σταδιοδρομία, λεβέντη μου!
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Φίλε υπάρχει τεχνική που αν την κάνεις μετά θα μπορείς να ελέγξεις εσύ το ποτέ θα χύσεις !

Θέλει απλά να προπονηθείς κανένα τρίμηνο - τετράμηνο και θα δείς ότι βδομάδα με βδομάδα όλο και θα μεγαλώνει
ο χρόνος που θα κάνεις να εκσπερματώσεις και στο τέλος (δωδέκατη έως το πολύ δέκατη έκτη εβδομάδα) θα είσαι
σε θέση να το ελέγξεις πλήρως εγκεφαλικά και όταν απλά το επιθυμείς .... θα χύνεις.

Ψάξε το και στο ίντερνετ.
για πες τύπε το έχεις τεστάρει;
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.297
Κριτικές
165
Like
24.727
Πόντοι
34.168
Η γαμιολα ζητησε εξτρα 30 ευρω για να τη βαλεις δαχτυλο?
Παλι καλα που δε σε χρεωσε κανα 20ρικο που τη χαιδευες το κωλο.
 

Burning23

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ φίλοι μου για τα ενθαρυντικά σχόλια!!!!!!!!!!!!! :grin:
 

dieyoung

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
74
Like
4
Πόντοι
0
καμια ενημερωση για αυτο το studio den yparxei ?


 

pitsirikos70

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
πιγα τρις φορες φετο. καθαριωτιτα πολι εχει. ωρεα μου...κια εχει. κοριφη η Σιλβια...γαμο τα babies!! και μια μαρινα καλι..δε λεω...αλλα Σιλβια τρομερη καβλα
 

john123456789

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ΠΟλυ καλος και καθαρος χωρος. Θα ξαναπαω.
Πηγα με τηην Λαουρα , μια γλυκια Ρωσιδουλα, 24-30 χρ. ψηλη αδυνατουλα σφιχτο κορμι, ευγενικη και προθυμη.
Τιμη 30 ευρω , ρωτησα για ποσο χρονο, μου ειπε η κυρια που εκει το studio για 10-40 λεπτα.
 

Pastoras13

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
3
Κριτικές
3
Like
60
Πόντοι
0
Καινούργια κορασσιδα στο τσαρδί ERORTICA HOUSE .Η Εμμανουελα ψηλο ξανθο με δυνατή κολάρα και βυζάρες τούμπανο.με το που την είδα έπαθα κοκομπλοκο ειναι φοβερό μωρό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom