Αναζήτηση

Σελίδες: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 ... 12   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Call-girls στην Πάτρα  (Αναγνώστηκε 41872 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Paralimnios
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #15 στις: 08/06/07, 21:09 »

Θα την τσεκαρω απο βδομαδα που θα κατεβω Πατρα και θα σας πω εντυπωσεις. Ελπιζω μονο να ισχυει η αγγελια ως τοτε γιατι συνηθως στην Πατρα και γενικοτερα στην Αχαια τετοιες φασεις δεν κρατανε πολυ. Επισης πληροφοριες για ξενοδοχεια ημιπαραμονης στην Πατρα ειναι καλοδεχουμενες, αν και πιστευω οτι η τυπισα κατι θα εχει υπ' οψην της.
Καταγράφηκε

On the road again.
giannis_peir
Ανώτερος

« Απάντηση #16 στις: 13/06/07, 17:05 »

Αν μπορεί ο φίλος που έχει το τηλέφωνο ας το στείλει με μήνυμα. Το μόνο πρόβλημα είναι οτι πάτρα θα περάσω σε κανά 2 μήνες λόγω δουλειάς. Στο μεταξύ θα παρακολουθώ το θέμα μήπως υπάρχει τίποτα νεότερο αναφορικά με την κοπέλα αυτή.Γενικά πάντως η Πάτρα έχει πρόβλημα με τις πουτάνες καθώς είναι δύσκολο να πετύχεις γραφείο με cgs
Καταγράφηκε
guard22
Νέος
*

« Απάντηση #17 στις: 30/06/07, 12:12 »

παιδια καλημερα,σε χθεσινη εφημεριδα...."ΚΟΣΜΟΣ"της πατρας...εγραφε οτι συνεληφθη απο αστυνομικο μι αcallgirlονοματι Ελενη...που ειχε αγγελια σε τοπικη εφημεριδα μετα απο ραντεβου που ειχε κλειστει σε ξενοδοχειο της πατρας...αυτα...παει και αυτή
Καταγράφηκε
scooby
Banned
Ειδήμων

« Απάντηση #18 στις: 30/06/07, 12:12 »

τι κακο εχουνε κανει οι πουτανιτσες και τις κυνηγανε ετσι?Ενταξει αν ειναι πουτανες εκβιαστικα ειναι πολυ κακο φαινομενο και πρεπει να εξαλειφθει,αλλα αυτες που το κανουν συνειδητα δε νομιζω οτι κανουν κακο σε κανενα.Μαλλον για διαφυγοντα κερδη τις κυνηγαει το κρατος.Δεν πανε να πιασουν κανενα εγκληματια λεω εγω.
Καταγράφηκε

Υπήρξα τιμημένος-πορνορεπόρτερ αλλά οι "συναγωνιστές" με μίσησαν,καλύτερα "αφανής"! 2funny
guard22
Νέος
*

« Απάντηση #19 στις: 30/06/07, 12:12 »

τι να πω και εγω....αυτη δεν πρεπει να δουλεψε ουτε 2 εβδομαδες...ελεος....η πατρα δεν εχει και τιποτ αλλο
Καταγράφηκε
scooby
Banned
Ειδήμων

« Απάντηση #20 στις: 30/06/07, 12:12 »

αλλα πρεπει να κυνηγησουν και αλλα κυνηγανε.σε λιγο θα πουλανε ναρκωτικα και στις καντινες των σχολειων και τους ενοχλουν οι πουτανιτσες.
Καταγράφηκε

Υπήρξα τιμημένος-πορνορεπόρτερ αλλά οι "συναγωνιστές" με μίσησαν,καλύτερα "αφανής"! 2funny
supermanakios
Νέος
*

« Απάντηση #21 στις: 18/07/07, 13:01 »

θα ηθελα να πει κανει γενικα τι παιζει στη πατρα απο cg  και αν εχει κανα τηλεφωνο ευκαιρο να στειλει σε pm θα το εκτιμουσα  Help Me Please
« Τελευταία τροποποίηση: 19/07/07, 21:09 από antisthenis » Καταγράφηκε
giannis_peir
Ανώτερος

« Απάντηση #22 στις: 19/07/07, 13:01 »

Εχθες γύρισα από Πάτρα. Γενικά αν και ειναι μια μεγάλη πόλη σαν τον Πειραιά το να βρείς CG είναι σαν να ψάχνεις για πεύκα στο φεγγάρι.Πρέπει να είσαι πολυ δικτυωμένος για να βρείς κάτι.Εγώ πάω συχνά αλλά δεν έχω βρεί τίποτα μέχρι τώρα. Ειδικά στις τοπικές εφημερίδες δεν υπάρχει ίχνος αγγελίας που να σου δίνει την εντύπωση ότι ειναι cg.
Ασε που για να φέρεις απο Αθήνα θα σου κοστίσει ο Κούκος αηδόνι
Αν ωστόσο βρείς τίποτα ειδοποιησε μιας και μήνα παρά μήνα ειμαι εκεί για επαγγελματικούς λόγους.
Πάντως θα το ακούσεις και από άλλους εδώ ότι η Πάτρα έχει μεγάλο πρόβλημα για όποιον θέλει να βρεί κάτι να περάσει καλά
« Τελευταία τροποποίηση: 19/07/07, 21:09 από antisthenis » Καταγράφηκε
Arxarios
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #23 στις: 26/09/07, 16:04 »

Ρε σεις,

καταρχας καλώς σας βρήκα!

Επείδη μόλις άρχισε και μένα να με ενδιαφέρει το θέμα, ξέρετε αν τώρα Σεπτέμβριο του 2007!!!! έχει αρχίσει να παίζει τίποτα με call girl στην Πάτρα?

ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!:)
Καταγράφηκε
megatroll
Νέος
*

« Απάντηση #24 στις: 26/09/07, 20:08 »

Τελικά πολλοί ξέρουν ή έχουν ακούσει για 'καποιον' που γαμάει φοιτήτριες στην Πάτρα, αλλα κανείς απο αυτούς δεν γαμάει ο ίδιος.

Δεν βλέπω το νόημα να αναφέρουμε κάποιο κλειστό κύκλωμά που δεν είναι προσβάσιμο στον κάθε Πατρινό. Ειδικά όταν κανένας εδώ δεν γνωρίζει (ή δεν έχει σκοπό να δώσει) τηλέφωνα/πληροφορίες.

(Εδώ δεν έχει μπουρδέλα η Πάτρα... CG θα έχει... :p)
Καταγράφηκε
efimouna
Νέος
*

« Απάντηση #25 στις: 27/09/07, 10:10 »

Από Αγρίνιο θέλετε ;;;
Καταγράφηκε
PROFONDO
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #26 στις: 27/09/07, 12:12 »

Φίλε τι ξέρεις από Αγρίνιο; Και κει δεν υπάρχει τίποτα.
Καταγράφηκε
giorgospapa
Τιμημένος

λα λα λα....

« Απάντηση #27 στις: 27/09/07, 12:12 »

Φίλε τι ξέρεις από Αγρίνιο; Και κει δεν υπάρχει τίποτα.

ξανακοιτα το νικ του/της.. Grin
Καταγράφηκε

Εδώ παπάς.. εκεί παπάς....!!!! Tooth Tooth Tooth
loli
Νέος
*

« Απάντηση #28 στις: 27/09/07, 12:12 »

Φίλε Πατρινέ
Πέμπτη Παρασκευή ήμουν Πάτρα για δουλεία.
Συγκριμένα Παρασκευή κατά τις 6.00 μμ περίμενα στα ΚΤΕΛ ( τα κεντρικά ) κάποιο άτομο . Απέναντι από τα ΚΤΕΛ , μετάξι του ιδιωτικού parking και ενός ξενοδοχείου (δεν θυμάμαι όνομα ) ήταν στο περίμενε ένα αρκετά καλό καυλί. Έμεινα περίπου 40 λεπτά εκεί ( με στήσανε ). Αυτό που μου τράβηξε την προσοχή ήταν ότι δεν είχε αποσκευές, δεν περίμενε taxi (περάσανε πολλά) ήταν ντυμένο και βαμμένο ανάλογα  και όταν σκάσανε δύο Ζ-αδες (όχι για αυτήν απλός περιπολία) την έκανε ανεχόμενο. Δεν ξέρω αν ήταν βίζιτα αλλά το θεωρό μάλλον βέβαιο. Από εμφάνιση άξιζε πολύ να το αναζητήσεις.
Καλό βόλι
Καταγράφηκε
Paralimnios
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #29 στις: 27/09/07, 13:01 »

Μαγκες λυπαμε που θα σας το χαλασω, αλλα στην Πατρα και γενικοτερα στην Αχαια δεν παιζει τιποτα, εκτος απο τα 2 παρακμιακα μπουρδελα στον παραλιακο δρομο της Πατρας. Κατα καιρους εμφανιζονται αγγελιες σε τοπικες εφημεριδες του στυλ : κοπελα ζητα γνωριμια κυριου ευκαταστατου και οι οποιες ειναι βιζιτες αλλα πολυ γρηγορα εξαφανιζονται. Εχει γραφτει και εδω για αγγελια σε εφημεριδα, την οποια ομως δεν προλαβα. Μαλλον η ασφαλεια της Πατρας κανει καλα τη δουλεια της. Παλαιοτερα υπηρχαν μεχρι και 10 μπουρδελα αλλα τα τελευταια χρονια ο δημος ανακαλεσε τις αδειες με αποτελεσμα να μεινουν 2 ισως 3. Τωρα τα περι φοιτητριων που κατα καιρους ακουγονται, οτι κανουν βιζιτες, ειναι παραμυθια της Χαλιμας. Αλλα και αν συμβαινουν ειναι τοσο πολυ κλειστο το κυκλωμα που σιγουρα δεν θα το μαθουμε απο εδω μεσα.
Υπαρχουν βεβαια και τα κωλο-μπαρα αλλα εκει δεν ξερω τι και που παιζει γιατι τα εχω κοψει εδω και πολλα χρονια.
Καταγράφηκε

On the road again.
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 ... 12   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: