Νέα

Εχω προβλημα με τα ωραια μουνια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 538
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Γεια σας οτι λεει ο τιτλος

Οταν ειμαι κοντα σε μουνια στο δρομο σε καφετεριες σε γυμναστηρια θελω ολες να τις γαμησω μονο αυτο σκεφτομαι αλλες μου πιανουν κουβεντα και εγω σκεφτομαι πως να τη γαμησω την ωρα να με ρωτησουν αυτο σκεφτομαι εχει κολησει ο εγκεφαλος δε μπορω να κανω μια συζητηση με γυναικα
και μετα επειδη δεν εχω τι να πω αν δε μιλανε αυτες φευγω γιατι δεν εχω τι να πω αυτα ποθ σκεφτομαι αν πω θα με κυνηγανε τι να κανω πειτε τιποτα μονο οταν γαμαω καμια πουτανα τις γραφω στ αρχιδια μου τις αλλες γιατι ξεκαυλωνω λιγο αλλα και παλι αν με πιασει συζητηση καμια παλι μαλακιες λεω δε μπορει να λειτουργησει ο εγκεφαλος κανονικα γιατι σκεφτομαι πως να τη γαμησω μονο με καμια τρελη μιλαω κανονικα η με κανα πολι μπαζο γιατι αυτες δε θελω να τις γαμησω
πως θα γινει ρε πουστη να γαμησω καμια ωραια γκομενα γιατι ειμαι και εμφανισιμος μπαζο δε θελω να γαμησω αυτες ευκολα γαμιουντε
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
396
Πόντοι
36

κυριακη αυτα  :s&m_1:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Αυτό νομίζω ότι λέγεται αγαμία
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
396
Πόντοι
36
και τι να κανω ρε φιλε γαμαω πουτανες αλλα δε μου φτανουν δε μπορω να γαμαω συνεχεια γιατι δε θα μου φτανουν 500 ευρω τη βδομαδα

με 500 ευρω παιρνεις κουκλα μαν

sex_doll.jpg


και τη γαμας και μια ζωη  ;)
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Γεια σας οτι λεει ο τιτλος

Οταν ειμαι κοντα σε μουνια στο δρομο σε καφετεριες σε γυμναστηρια θελω ολες να τις γαμησω μονο αυτο σκεφτομαι αλλες μου πιανουν κουβεντα και εγω σκεφτομαι πως να τη γαμησω την ωρα να με ρωτησουν αυτο σκεφτομαι εχει κολησει ο εγκεφαλος δε μπορω να κανω μια συζητηση με γυναικα
και μετα επειδη δεν εχω τι να πω αν δε μιλανε αυτες φευγω γιατι δεν εχω τι να πω αυτα ποθ σκεφτομαι αν πω θα με κυνηγανε τι να κανω πειτε τιποτα μονο οταν γαμαω καμια πουτανα τις γραφω στ αρχιδια μου τις αλλες γιατι ξεκαυλωνω λιγο αλλα και παλι αν με πιασει συζητηση καμια παλι μαλακιες λεω δε μπορει να λειτουργησει ο εγκεφαλος κανονικα γιατι σκεφτομαι πως να τη γαμησω μονο με καμια τρελη μιλαω κανονικα η με κανα πολι μπαζο γιατι αυτες δε θελω να τις γαμησω
πως θα γινει ρε πουστη να γαμησω καμια ωραια γκομενα γιατι ειμαι και εμφανισιμος μπαζο δε θελω να γαμησω αυτες ευκολα γαμιουντε

Φυσιολογικο. Και (μαλλον) εισαι και νεαρος. Εδω εμεις 40+ και η εικονα με το μουνι εχει κολλησει για μια 25ετια :2funny: :2funny: και δεν λεει να φυγει.

Μαθε να μιλας ομως. Αλλιως δεν γινεται. Υποκρισου οτι τις ακους. Βεβαια, απο οτι σε κοβω απο τα γραφομενα θα υπαρχει ενα θεματακι αλλα δουλεψε το  :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Φυσιολογικο. Και (μαλλον) εισαι και νεαρος. Εδω εμεις 40+ και η εικονα με το μουνι εχει κολλησει για μια 25ετια :2funny: :2funny: και δεν λεει να φυγει.

Μαθε να μιλας ομως. Αλλιως δεν γινεται. Υποκρισου οτι τις ακους. Βεβαια, απο οτι σε κοβω απο τα γραφομενα θα υπαρχει ενα θεματακι αλλα δουλεψε το  :rockon: :rockon:

μεγαλο θεμα εχω δε μπορω να υποκρινομαι οπως λες τρελενομαι θελω να ταλεω ολα οπως τα σκεφτομαι αλλα δε τολμαω γιατι τοτε ειναι που δε θα γαμησω και μετα επειδη δε λεω αυτα που θελω και τα κραταω μεσα  και επειδη δε θελω να λεω μαλακιες και να ακουω τις παπαριες τησ γκομενας δε μιλαω καθολου καναδυο φορες που ειπα αυτα που ηθελα σε μερικα μουνια με ειπανε μαλακα και φυγανε
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
εγω με της ωραιες γυναικεις πατουσες.. και ποδια..  :2on1:


αφηστε παιδες.. δραμα η κατασταση
 

HAMSUND7

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2012
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
εγω με της ωραιες γυναικεις πατουσες.. και ποδια..  :2on1:


αφηστε παιδες.. δραμα η κατασταση
η απάντηση βρίσκεται πάνω παιδιά... με εγγύηση, ασφάλεια, άμα είσαι επίμονος, δίνουν κι απόδειξη
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Αυτό νομίζω ότι λέγεται αγαμία

Το προσβαλλεις το παιδι.... εισαι παντα ετσι ωμος ρε φΙλε ΛΙΟΝ?  :P

σου ειπε ειναι και εμφανισημος....... απλα ετυχε και δεν βρισκει....
 

HAMSUND7

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2012
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
ρε φίλε;
μπας και αντί για μπάζο είσαι απένταρος;;
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Γεια σας οτι λεει ο τιτλος

Οταν ειμαι κοντα σε μουνια στο δρομο σε καφετεριες σε γυμναστηρια θελω ολες να τις γαμησω μονο αυτο σκεφτομαι αλλες μου πιανουν κουβεντα και εγω σκεφτομαι πως να τη γαμησω την ωρα να με ρωτησουν αυτο σκεφτομαι εχει κολησει ο εγκεφαλος δε μπορω να κανω μια συζητηση με γυναικα
και μετα επειδη δεν εχω τι να πω αν δε μιλανε αυτες φευγω γιατι δεν εχω τι να πω αυτα ποθ σκεφτομαι αν πω θα με κυνηγανε τι να κανω πειτε τιποτα μονο οταν γαμαω καμια πουτανα τις γραφω στ αρχιδια μου τις αλλες γιατι ξεκαυλωνω λιγο αλλα και παλι αν με πιασει συζητηση καμια παλι μαλακιες λεω δε μπορει να λειτουργησει ο εγκεφαλος κανονικα γιατι σκεφτομαι πως να τη γαμησω μονο με καμια τρελη μιλαω κανονικα η με κανα πολι μπαζο γιατι αυτες δε θελω να τις γαμησω
πως θα γινει ρε πουστη να γαμησω καμια ωραια γκομενα γιατι ειμαι και εμφανισιμος μπαζο δε θελω να γαμησω αυτες ευκολα γαμιουντε

Κατ' αρχάς να ξέρεις ότι δεν είσαι ο μόνος όλοι οι άντρες ακόμα και οι πιο όμορφοι έχουν αυτό το πρόβλημα...Φίλε όμως πριν φτάσεις στο ρετιρέ δηλαδή τα τέλεια μουνιά πρέπει να αρχίσεις με τα θεμέλια δηλαδή τα μπάζα...'Ετσι όχι μόνο θα γαμάς χωρίς να χαλάς μια περιουσία στις πουτάνες αλλά έχεις πιθανότητες τα μπάζα να σε γνωρίσουν σε φίλες τους μουνάρες. Κάθε μουνοπαρέα έχει το μπάζο και τη μουνάρα...τι θες να γίνεις κατευθείαν Brad Pitt? τώρα αυτό για τη συζήτηση πιστεύω πρέπει να είσαι απλά ο εαυτός σου και χίμα...απέβαλλε ταχυπαλμίες άγχη και μαλακίες...αυτό πρέπει να κάνουμε όλοι..τώρα άλλοι το πετυχαίνουν άλλοι όχι
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Κατ' αρχάς να ξέρεις ότι δεν είσαι ο μόνος όλοι οι άντρες ακόμα και οι πιο όμορφοι έχουν αυτό το πρόβλημα...Φίλε όμως πριν φτάσεις στο ρετιρέ δηλαδή τα τέλεια μουνιά πρέπει να αρχίσεις με τα θεμέλια δηλαδή τα μπάζα...'Ετσι όχι μόνο θα γαμάς χωρίς να χαλάς μια περιουσία στις πουτάνες αλλά έχεις πιθανότητες τα μπάζα να σε γνωρίσουν σε φίλες τους μουνάρες. Κάθε μουνοπαρέα έχει το μπάζο και τη μουνάρα...τι θες να γίνεις κατευθείαν Brad Pitt? τώρα αυτό για τη συζήτηση πιστεύω πρέπει να είσαι απλά ο εαυτός σου και χίμα...απέβαλλε ταχυπαλμίες άγχη και μαλακίες...αυτό πρέπει να κάνουμε όλοι..τώρα άλλοι το πετυχαίνουν άλλοι όχι

έτσι. αν δε μπαζώσεις, δε χτίζεις  :2funny:
 

Επισκέπτης
Κατ' αρχάς να ξέρεις ότι δεν είσαι ο μόνος όλοι οι άντρες ακόμα και οι πιο όμορφοι έχουν αυτό το πρόβλημα...Φίλε όμως πριν φτάσεις στο ρετιρέ δηλαδή τα τέλεια μουνιά πρέπει να αρχίσεις με τα θεμέλια δηλαδή τα μπάζα...'Ετσι όχι μόνο θα γαμάς χωρίς να χαλάς μια περιουσία στις πουτάνες αλλά έχεις πιθανότητες τα μπάζα να σε γνωρίσουν σε φίλες τους μουνάρες. Κάθε μουνοπαρέα έχει το μπάζο και τη μουνάρα...τι θες να γίνεις κατευθείαν Brad Pitt? τώρα αυτό για τη συζήτηση πιστεύω πρέπει να είσαι απλά ο εαυτός σου και χίμα...απέβαλλε ταχυπαλμίες άγχη και μαλακίες...αυτό πρέπει να κάνουμε όλοι..τώρα άλλοι το πετυχαίνουν άλλοι όχι

καλα τα λες φιλε αλλα εγω εχω αλλο προβλημα οι γκομενες ολες με καταλαβαινουν οτι θελω να τις γαμησω
μονο αφου δε μιλαω καθολου και σκεφτομαι οτι τις γαμαω οταν μιλαω θα ειναι μονο με υπονοουμενα ακομα και μπαζα γμομενες δεν μου κατσανε
 

Επισκέπτης
καταρχας να ξεκαθαρισω για μενα μπαζα θεωρουντε οσες ειναι υπερβολικα χοντρες οχι πανω απο 100 κιλα και οχι πανω απο 60 χρονων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom