Αναζήτηση

Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 ... 20   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Παρτούζες - Οργια...  (Αναγνώστηκε 37053 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
latinos73
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #90 στις: 27/02/07, 01:01 »

Εχει χαθει...μπορει να εχει καποιος το τηλ τις εδω μεσα...αλλα δεν νομιζω...μαλλον τα παρατησε...παει ενας χρονος πια  Roll Eyes Roll Eyes
[/quoteξερεις τι γινετε? εχω ενα ξεκολιαρακι που γουσταρει πολλους μαζι και θελω καποια μεγαλη ψωλα μπασμενη στα κολπα να τη κανει τελεια ψωλα...
Καταγράφηκε
giorgospapa
Τιμημένος

Φύλο: Άντρας

λα λα λα....

« Απάντηση #91 στις: 27/02/07, 01:01 »

..κι εμας, ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ, τι μας εχεις αγαπητε ????

..οι φιλοι στα δυσκολα φαινονται....
Καταγράφηκε

Εδώ παπάς.. εκεί παπάς....!!!! Tooth Tooth Tooth
Altec40
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #92 στις: 27/02/07, 01:01 »

Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

ειλικρινα δεν μπορω να σε βοηθησω επι του θεματος.. Cheesy
Καταγράφηκε
TASOULHSKAL
Ανώτερος

« Απάντηση #93 στις: 12/03/07, 22:10 »

Τι γνωμη εχετε για τις παρτουζες και ποιος νομιζετε ειναι ο καλυτερος συνδυασμος?
Καταγράφηκε

Μπορει να κοψουν ολα τα λουλουδια
αλλα δεν θα αιχμαλωτισουν την ανοιξη.
                                                       Τσε.
Mastoras69
Επισκέπτης
« Απάντηση #94 στις: 12/03/07, 23:11 »

Οπωσδήποτε η καλύτερη φάση ειδικά αν δεν πληρώσεις και γίνουν όλα σαν τις ιστορίες των περιοδικών ( Ναι καλά !!!!!! ) .
Καλύτερος συνδυασμός : δύο γυναίκες , εσύ (και μια κάμερα δεν βλάπτει ...) . Πληρώνεις ,  δίνεις οδηγίες , συμμετέχεις όταν κουραστείς τις αφήνεις μόνες τους και ξαναμπαίνεις .
Για παρτούζα με φίλο μόνο αν αντέχεις το γέλιο ( εγώ πάντως όχι )
Καταγράφηκε
aspirin
Ειδήμων

« Απάντηση #95 στις: 12/03/07, 23:11 »

ο καλύτερος συνδυασμός γίνεται όταν οι γυναίκες είναι περισσότερες από τους άντρες για να αποφευχθεί ο κίνδυνος να "φας" καμιά αδέσποτή!
Καταγράφηκε
user25
Επισκέπτης
« Απάντηση #96 στις: 12/03/07, 23:11 »

Σε μια καλή παρτούζα με δυο καλά μουνιά δεν θα έλεγα όχι. It's a must!
Καταγράφηκε
KOSTASF16
Τιμημένος
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

9 trips - 7 stars

« Απάντηση #97 στις: 13/03/07, 00:12 »

η παρτουζα θελει 3 αντρες και ενα ξεκωλο τσουλακι να τα κανει ολα
Καταγράφηκε
liomas
Επισκέπτης
« Απάντηση #98 στις: 13/03/07, 00:12 »

O κάθε συνδιασμός έχει την φάση του. Εγώ έχω κάνει παρτούζα  2 φορές μόνο (δυστυχώς!).

Μία φορά με 2 κοπέλες και μία άλλη φορά είχαμε πάρει μια παλιά μας συμμαθήτρια με τον κολλητό μου. Στόχος μου είναι να κάνω πάλι με 2 κοπέλες αλλά να είναι λεσβιάκια κιόλας.
Καταγράφηκε
Presvis
Προχωρημένος
**

Μας κακομαθαίνετε κύριε Πρέσβη?

« Απάντηση #99 στις: 13/03/07, 00:12 »

Εξαρτάτε εν είσαι της παρέας η όχι. Αν ναί τότε βάζεις όσους άντρες και όσες γυναίκες θές. Αν όχι βάζεις προταγωνιστή εσένα με όσες γυναίκες αντέχεις.... 2funny
Καταγράφηκε

ο Πρέσβης του σωστού Strip Show
panourgos
Ειδήμων

δεν τελειωνουν ποτε οι μαλακες σε αυτο τον τοπο ??

« Απάντηση #100 στις: 13/03/07, 00:12 »

να εισαι εσυ...η κοπελα σου να παιρνει ματι και οι φιλες της να κανουν παιχνιδι ,,,,, καλο αλλα για φαντασιωση μονο
Καταγράφηκε

δεν τελειωνουν ποτε οι μαλακες σε αυτο τον τοπο ???
mailro
Νέος
*

« Απάντηση #101 στις: 13/03/07, 01:01 »

Μια καλη φαση ειναι η παρτουζα ταβλακι. Η γκομενα στα τεσσερα το ταβλι στην πλατη της και γινεται παιχνιδι. Στην αρχη παει καλα αλλα μολις αρχιζει να καυλωνει κουνιεται πολυ και χαλαει τα πουλια. Εκει εχεις ενα τραπεζακι που να χωραει η γκομενα να μπει απο κατω παντα στα τεσσερα οποτε συνεχιζεις ξανα το παρτουζο ταβλι. Ο κερδισμενος διαλεγει τρυπα (στομα ή μουνι). Το ασχημο ειναι οτι αν καταλαβει η γκομενα οτι ειχε ρολο τραπεζιου στην ολη φαση και δεν ικανοποιηθει μπορει να σας κανει καμμια μυνηση για βιασμο και να τρεχεις μετα να αποδειξεις τα αναποδεικτα.  The Birdman Οποτε παντα κρυφη καμερα στην παρτουζα γιατι ειναι περιεργα οντα οι γυναικες. Dancing Smiley
Η φαση 2φιλες και εσυ μονος δεν λεει διοτι συνηθως η γκομενα σου ζηλευει και δεν σε αφηνει ουτε την φιλη της αφηνει να πηδηχτει μαζι σου. Αυτη τριβεται με την φιλη της η φιλη της μπορει να σου γλυφει τα ουμπαλα οσο γαμας την γκομενα σου μπορεις να παιζεις με τα βυζια της φιλης αλλα ουτε για αστειο να τον μπιξεις στην φιλη της η να σου κανει κανονικη πιπα η φιλη της.
Οποτε κατεληξα στο συμπερασμα την επομενη φορα μονο με επαγγελματια - επαγγελματιες τα θυληκα για να αποφυγω ολων των λογιων τα παρατραγουδα (ουκ ολιγα μετα την 1πρωτη εβδομαδα της πραξης).
Καλο αλλα αν ειναι να στο βγαλει απο την μυτη μετα γαματα 2funny
Καταγράφηκε
veos
Νέος
*

« Απάντηση #102 στις: 13/03/07, 03:03 »

Φέτος το καλοκαίρι σε ενα hotel στην παραλιακη ειχαμε ερ8ει αθήνα για το γάμο ενός φίλου...
4 άντρες και 2 cg τις ψήσαμε όταν 'ηρθαν και έγινε το σώσε...
Καταγράφηκε
Varvaros
Νέος
*

« Απάντηση #103 στις: 13/03/07, 04:04 »

Εγώ πάντως που έχω δοκιμάσει το 2 γυναίκες και εγώ μερικές φορές, μπορώ να πω οτι είναι ιδιαίτερα κουραστικό. Ιδίως μια φορά που δε μου έβγαινε να τελειώσω και μου πήρε κάνα 45λεπτο, μιλάμε όταν σηκώθηκα από το κρεβάτι παρ ολίγο να πάθω blackout.
 Πολύ κούραση γιατί πρέπει να είσαι εργάτης και για τις δύο. Αλλά το ξανακάνω ευχαρίστως
Καταγράφηκε
allen221
Ανώτερος

« Απάντηση #104 στις: 13/03/07, 09:09 »

Τι είναι ο πονος μπρος τα καλη.
Για παρτουζα τι καλυτερο ενας αντρας με δυο γυναικες οι οποίες να κανουν και λεσβιακο.  Thumbsup
Ωραια παρτουζα είναι 2 αντρες και 2 γυναικες νε εναλλαγη παρτενερ.  Dancing Smiley
Παρτουζα με 2 αντες και 1 γυναίκα, η γυναικα πρεπει να είναι πολυ ξεκωλο.  Wink Cheesy
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 ... 20   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: