Νέα

Παρτούζες - Οργια...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoxotatos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sexoxotatos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
26
Like
118
Πόντοι
0
Αγαπητοι κυριοι σημερα εχω κεφια και οσοι με ''ακολουθησουν'' θα δουνε οτι θα περασουν καλα..
Κανω τσατ χρονια σε διαφορα σαιτ.
Εχω γνωρισει καποια 35 ετων ελληνιδα κατα τα δικα μου γουστα καλο μουνι αδυνατη ωραιο στηθος μακρια μαλλια κτλ η οποια ειναι πολυ μα παρα πολυ βιτσιοζα και ανωμαλη.
Μαζι της θελω να κανω μια φαση που εχω χρονια στο μυαλο μου ως φαντασιωση.Το οποιο της το εχω προτεινει και ειναι μεσα.
Μια παρτουζα με οσους το δυνατον περισσοτερους αντρες και εκεινη.
Γινεται να μαζευτουμε 50 - 60 να κανουμε το χαβαλε μας μαζι της?
Υποψιν δε κανω πλακα------------------------------------------
Το μονο προβλημα μου ειναι ο χωρος.Εχει καποιος απο εσας συνδιοργανωτης χωρο ?καποιο εξοχικο εκτος αθηνων?καποιο υπογειο εστω?Οτιδηποτε...
Επειδη ομως την ιδεα και τη γκομενα τα εχω εγω θα βαλω καποιους κανονες μαζι μ αυτον που θα παραχωρησει το χωρο.
Το σκηνικο αυτο θελω να το καταγραψω στη καμερα μου.Ισως και οποιος αλλος θελει απο εσας να κανει το ιδιο.Οποτε οσοι  θελετε θα φορατε μασκες.....
Τετοια γκομενα να βρεθει ειναι μια στο ενα εκατομμυριο σε πιθανοτητες ετσι πιστευω.Μακαρι να βρουμε και αλλες αλλά χλωμο.
Σκηνικο εχει ως εξης.....50-60 αντρες ...εκεινη....και αμα θελουμε βαζουμε για το χαβαλε μας και 2-3 τρανσεξουαλ (οι οποιες βρισκονται ευκολα και ειναι μεσα σε τετοιες φασεις) να μας ''προετοιμαζουν'' να μας παιρνουν πιπα δηλαδη πριν γαμησουμε τη γκομενα που σας λεω.
Θα φοραμε ολοι φυσικα καποτες.
Το σκηνικο αυτο δεν ειναι παρανομο αφου ολοι θα ειμαστε ενηλικες.
Αναμενω προτασεις σας συμμετοχες σας σκεψεις...και γιατι οχι το βιντεο υστερα απο συννενοηση με το σαιτ εδω να προβληθει κιολας....







 

Επισκέπτης
EEEEEE ρε τρελααααααααααααααααααα.Ορματε πατριωτες!!!!! :uglystupid: :uglystupid:
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Πιστευω η τσοντα που θα γυρισετε να την ανεβασετε καπου να δουμε τι χασαμε εμεις που δεν θα ερθουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Mέσα κι εγώ όσον αφορά την βιντεο-φωτογραφική κάλυψη του event!  :2funny:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
sexoxotate γιατι δεν αλάζεις το ονομά σου σε fideboras ?
Καλη δεν λέω η, :jerking: :jerking: :jerking: αλλα με λιγο μέτρο ρε φίλε βαράει στο κεφάλι  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: ξέρεις
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
γαμάτε γιατί χανόμαστε !!! :knockinb: :knockinb: ( που λέει και ο πανούσης )
 

Επισκέπτης
ρε αισθηση μπορω να ρθω και γω???Αμα θες κανω και τον σκηνοθετη :cheesy:
 
OP
OP
S

sexoxotatos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
26
Like
118
Πόντοι
0
επειδη βαση λογικης θα υπαρξουν ατομα....που θα πουνε οποιαδηποτε αλλη μαλακια εκτος απο το να σχολιασουν το συγκεκριμενο θεμα και να πουνε τη γνωμη-σκεψεις τους...καλο θα ηταν να μην απαντανε εδω.
Αυτο γουσταρω να κανω πιστευω θα υπαρξουν και αλλοι που θα γουσταρουν τετοια φαση....
Αφηστε μας στη μαλακια μας εμας....μην ασχολειστε αμα δε σας ενδιαφερει...

ευχαριστω
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
ρε συ sexotate δεν κανετε και καμια τουρνε στην επαρχια να δουμε κ εμεις καμια ασπρη μερα?  :jerking:  :'(
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
O sexoκλπ Θα έχει και sponsorship σουβλάκια από το άλλο post με τα μασάζ κατοίκον...σκέτη πρόκληση...!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
5
Like
56.886
Πόντοι
12.056
Κατι τετοιο αναμεσα σε 50-60 αγνωστους θα κατεληγε σε τραγωδια....δεν ειναι αστεια κολπα αυτα..θελει σοβαροτητα..Αστο για αλλη φορα.. :idiot: :uglystupid:
 

potemhnlespote

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
sexoxotate Εδώ που ηρθες και εκανες την προταση δεν προκειται να βρεις ανταποκριση. Εδω οι περισσοτεροι ειναι για να μιλανε και να σχολιαζουν και οχι για να κανουν πραξη αυτα που λενε. Μην παιδευεσαι αδικα. αν θες να καταλαβεις πραγματικα τι γινεται, διαβασε τα παλια thread που αφορουν την eva6969. Θα καταλαβεις οτι ολοι ειναι αδιαφοροι και μαλλον εχθρικοι θα ελεγα απεναντι σε τετοιες καταστασεις και οχι "συναγωνιστες".
Παντως η φαση που συζητας ειναι καλη. Επειδη ειμαι αυτης της σχολης σου λεω ομως οτι αν καταφερεις να βρεις 2-3 ατομα με αυτη την νοοτροπια θα εισαι τυχερος.
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
αντε θα φας κι εσύ σουβλάκια
 
OP
OP
S

sexoxotatos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
26
Like
118
Πόντοι
0
potemhlespote εχεις απολυτο δικιο ...αυτο βλεπω

 

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
171
Like
42
Πόντοι
1
Εγω που μαι Γαυρος πειραζει να παρω ενα συνδεσμο της Θυρας 7 και να ρθουμε? Το Μακη το Ροδελλα, το Μπαμπη το Σουγια και καμμια εκατοστη ακομα επιστημονες ? 
 
OP
OP
S

sexoxotatos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
26
Like
118
Πόντοι
0
Εγω που μαι Γαυρος πειραζει να παρω ενα συνδεσμο της Θυρας 7 και να ρθουμε? Το Μακη το Ροδελλα, το Μπαμπη το Σουγια και καμμια εκατοστη ακομα επιστημονες ? 

αγαπητε φιλε η κοπελα δε θελει γαυρους - μικροτσουτσουνους...επιθυμει απο ξιφια και πανω....
:idiot:
 

Επισκέπτης
Ρε παιδες ενταξει με τη πλακα.Μπορει ο συναγωνιστης να λεει αληθεια αν και χλωμο μου φαινεται γκομενα να γουσταρει να τη μαμησουν 60 μαντραχαλαδες.Μην ασχολειστε και μην αρχισετε να τσακωνεστε με πμ και τετοιες παπατζες.
 

profecy1973

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
μαλλον σε λαθος ποστ εγραψες φιλε andreasdelta

edit_antisthenis: Όντως, γι' αυτό και το μετέφερα.
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Ωραία, μετά την ʼναμπελ Τσονγκ, τώρα θα γυριστεί gang bang και στο Ελλάντα. Αγαπητέ μου sexoxotate θα ήθελα να έλθω, αλλά φοβάμαι ότι θα λιώσω κάτω από τα γέλια. Σκέφτεσαι πενήντα μαλάκες με τα τσουτσούνια όξω να περιμένουν να γαμήσουν λες και περιμένουν στο ταμείο παροχών του ΙΚΑ ; (Για σιγά κύριε εγώ ήλθα πρώτος ....)
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
καλεσε ομως και αλλες γυναικες,γιατι ενω αυτη θα απασχολει τρεις , οι υπολοιποι θα τραβανε μαλακια :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom