Αναζήτηση

Σελίδες: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 20   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Παρτούζες - Οργια...  (Αναγνώστηκε 38452 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
sexoxotatos
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: 16/10/06, 13:01 »

Αγαπητοι κυριοι σημερα εχω κεφια και οσοι με ''ακολουθησουν'' θα δουνε οτι θα περασουν καλα..
Κανω τσατ χρονια σε διαφορα σαιτ.
Εχω γνωρισει καποια 35 ετων ελληνιδα κατα τα δικα μου γουστα καλο μουνι αδυνατη ωραιο στηθος μακρια μαλλια κτλ η οποια ειναι πολυ μα παρα πολυ βιτσιοζα και ανωμαλη.
Μαζι της θελω να κανω μια φαση που εχω χρονια στο μυαλο μου ως φαντασιωση.Το οποιο της το εχω προτεινει και ειναι μεσα.
Μια παρτουζα με οσους το δυνατον περισσοτερους αντρες και εκεινη.
Γινεται να μαζευτουμε 50 - 60 να κανουμε το χαβαλε μας μαζι της?
Υποψιν δε κανω πλακα------------------------------------------
Το μονο προβλημα μου ειναι ο χωρος.Εχει καποιος απο εσας συνδιοργανωτης χωρο ?καποιο εξοχικο εκτος αθηνων?καποιο υπογειο εστω?Οτιδηποτε...
Επειδη ομως την ιδεα και τη γκομενα τα εχω εγω θα βαλω καποιους κανονες μαζι μ αυτον που θα παραχωρησει το χωρο.
Το σκηνικο αυτο θελω να το καταγραψω στη καμερα μου.Ισως και οποιος αλλος θελει απο εσας να κανει το ιδιο.Οποτε οσοι  θελετε θα φορατε μασκες.....
Τετοια γκομενα να βρεθει ειναι μια στο ενα εκατομμυριο σε πιθανοτητες ετσι πιστευω.Μακαρι να βρουμε και αλλες αλλά χλωμο.
Σκηνικο εχει ως εξης.....50-60 αντρες ...εκεινη....και αμα θελουμε βαζουμε για το χαβαλε μας και 2-3 τρανσεξουαλ (οι οποιες βρισκονται ευκολα και ειναι μεσα σε τετοιες φασεις) να μας ''προετοιμαζουν'' να μας παιρνουν πιπα δηλαδη πριν γαμησουμε τη γκομενα που σας λεω.
Θα φοραμε ολοι φυσικα καποτες.
Το σκηνικο αυτο δεν ειναι παρανομο αφου ολοι θα ειμαστε ενηλικες.
Αναμενω προτασεις σας συμμετοχες σας σκεψεις...και γιατι οχι το βιντεο υστερα απο συννενοηση με το σαιτ εδω να προβληθει κιολας....

« Τελευταία τροποποίηση: 16/10/06, 14:02 από antisthenis » Καταγράφηκε
andreasdelta705
Επισκέπτης
« Απάντηση #1 στις: 16/10/06, 13:01 »

EEEEEE ρε τρελααααααααααααααααααα.Ορματε πατριωτες!!!!! Uglystupid Uglystupid
homan
Ειδήμων

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #2 στις: 16/10/06, 14:02 »

Πιστευω η τσοντα που θα γυρισετε να την ανεβασετε καπου να δουμε τι χασαμε εμεις που δεν θα ερθουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καταγράφηκε
Duracell
Τιμημένος

ΣΕΞΟΜΑΝΗΣ εργένης ;)

« Απάντηση #3 στις: 16/10/06, 14:02 »

Mέσα κι εγώ όσον αφορά την βιντεο-φωτογραφική κάλυψη του event!  2funny
Καταγράφηκε

το μουνί θέλει παιχνίδια με τον πούτσο και τ' αρχίδια Grin
Excalibur
Τιμημένος

ΓΑΜΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ

« Απάντηση #4 στις: 16/10/06, 14:02 »

sexoxotate γιατι δεν αλάζεις το ονομά σου σε fideboras ?
Καλη δεν λέω η, Jerking Off Jerking Off Jerking Off αλλα με λιγο μέτρο ρε φίλε βαράει στο κεφάλι  Uglystupid Uglystupid Uglystupid ξέρεις

Οι μεγαλυτερες πουτανες δεν ειναι στα μπορδελα και οι μεγαλυτεροι πουστηδες δεν ειναι ομοφυλοφυλοι....
rodman
Μάλαμα

« Απάντηση #5 στις: 16/10/06, 14:02 »

γαμάτε γιατί χανόμαστε !!! Knockin' Boots Knockin' Boots ( που λέει και ο πανούσης )
Καταγράφηκε

''Αν νιώθεις ανήμπορος και καταβεβλημένος μη στενοχωριέσαι ,θυμήσου ότι κάποτε ήσουν το πιο γρήγορο σπερματοζωάριο''
andreasdelta705
Επισκέπτης
« Απάντηση #6 στις: 16/10/06, 14:02 »

ρε αισθηση μπορω να ρθω και γω???Αμα θες κανω και τον σκηνοθετη Cheesy
Καταγράφηκε
sexoxotatos
Νέος
*

« Απάντηση #7 στις: 16/10/06, 14:02 »

επειδη βαση λογικης θα υπαρξουν ατομα....που θα πουνε οποιαδηποτε αλλη μαλακια εκτος απο το να σχολιασουν το συγκεκριμενο θεμα και να πουνε τη γνωμη-σκεψεις τους...καλο θα ηταν να μην απαντανε εδω.
Αυτο γουσταρω να κανω πιστευω θα υπαρξουν και αλλοι που θα γουσταρουν τετοια φαση....
Αφηστε μας στη μαλακια μας εμας....μην ασχολειστε αμα δε σας ενδιαφερει...

ευχαριστω
Καταγράφηκε
mpotofilos
Μάλαμα

μποτουλες φορεβερ!

« Απάντηση #8 στις: 16/10/06, 14:02 »

ρε συ sexotate δεν κανετε και καμια τουρνε στην επαρχια να δουμε κ εμεις καμια ασπρη μερα?  Jerking Off  Cry
Καταγράφηκε

τιμωρος ατακτων μποτοπορνιδιων....αρης ολε!
Nefilim
Ειδήμων

ΠΑΝΔΑΙΜΟΝΙΟ-ΠΟΡΦΥΡΗ-ΔΟΞΑ

« Απάντηση #9 στις: 16/10/06, 14:02 »

O sexoκλπ Θα έχει και sponsorship σουβλάκια από το άλλο post με τα μασάζ κατοίκον...σκέτη πρόκληση...!
Καταγράφηκε

Some thoughts have a certain sound, that being the equivalent to a form. Through sound and motion...you will be able to paralyze nerves, shatter bones, set fires, suffocate an enemy or burst his organs.
Altec40
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #10 στις: 16/10/06, 14:02 »

Κατι τετοιο αναμεσα σε 50-60 αγνωστους θα κατεληγε σε τραγωδια....δεν ειναι αστεια κολπα αυτα..θελει σοβαροτητα..Αστο για αλλη φορα.. Idiot Uglystupid
Καταγράφηκε
potemhnlespote
Νέος
*

« Απάντηση #11 στις: 16/10/06, 14:02 »

sexoxotate Εδώ που ηρθες και εκανες την προταση δεν προκειται να βρεις ανταποκριση. Εδω οι περισσοτεροι ειναι για να μιλανε και να σχολιαζουν και οχι για να κανουν πραξη αυτα που λενε. Μην παιδευεσαι αδικα. αν θες να καταλαβεις πραγματικα τι γινεται, διαβασε τα παλια thread που αφορουν την eva6969. Θα καταλαβεις οτι ολοι ειναι αδιαφοροι και μαλλον εχθρικοι θα ελεγα απεναντι σε τετοιες καταστασεις και οχι "συναγωνιστες".
Παντως η φαση που συζητας ειναι καλη. Επειδη ειμαι αυτης της σχολης σου λεω ομως οτι αν καταφερεις να βρεις 2-3 ατομα με αυτη την νοοτροπια θα εισαι τυχερος.
Καταγράφηκε
Nefilim
Ειδήμων

ΠΑΝΔΑΙΜΟΝΙΟ-ΠΟΡΦΥΡΗ-ΔΟΞΑ

« Απάντηση #12 στις: 16/10/06, 14:02 »

αντε θα φας κι εσύ σουβλάκια
Καταγράφηκε

Some thoughts have a certain sound, that being the equivalent to a form. Through sound and motion...you will be able to paralyze nerves, shatter bones, set fires, suffocate an enemy or burst his organs.
sexoxotatos
Νέος
*

« Απάντηση #13 στις: 16/10/06, 14:02 »

potemhlespote εχεις απολυτο δικιο ...αυτο βλεπω

Καταγράφηκε
duros
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #14 στις: 16/10/06, 14:02 »

Εγω που μαι Γαυρος πειραζει να παρω ενα συνδεσμο της Θυρας 7 και να ρθουμε? Το Μακη το Ροδελλα, το Μπαμπη το Σουγια και καμμια εκατοστη ακομα επιστημονες ? 
Καταγράφηκε

Οπου κι αν παω η Ταυλανδη με πληγωνει
Σελίδες: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 20   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: