Νέα

veronicalost

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Drakos13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
214
Πόντοι
246
Πραγματικα ενδιαφερον.Πρεπει να ειναι η πιο ασχημη τραβεστουλα που κυκλοφορει!Καλοφαγωτη!
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
ΗΡΩΑΣ!!!!!
 
OP
OP
D

Drakos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Το ξερω οτι υπαρχουν πολυ καλυτερες αλλα μου φαινεται καλο σωματακι κ με προοπτικες. Αλλωστε πρεπει να ναι νεα στον χωρο, οποιος εχει εμπειρια ας μας πει...
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.315
Πόντοι
216
Το ξερω οτι υπαρχουν πολυ καλυτερες αλλα μου φαινεται καλο σωματακι κ με προοπτικες. Αλλωστε πρεπει να ναι νεα στον χωρο, οποιος εχει εμπειρια ας μας πει...
βάλε λιγο επιπεδο στην ζωη σου τυπε μου..
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Το ξερω οτι υπαρχουν πολυ καλυτερες αλλα μου φαινεται καλο σωματακι κ με προοπτικες. Αλλωστε πρεπει να ναι νεα στον χωρο, οποιος εχει εμπειρια ας μας πει...


Εμφανίστηκε ξαφνικά .
Κατ αρχας είναι εγχώρια ή εισαγωγής και απο πού;;;

Εχει και δευτερο προφίλ στο ts-dating με άλλο όνομα ΡΙΑ ΝΑ ΝΑ ΝΑ ΕΔΩ  :jerking:!!!

Κάτι δεν μου πάει καλά με τούτο το σιντί!  :tickedoff:
Έχει βιβλιάριο καλής υγείας η θα τρέχουν κάποιοι στο λοιμωδων και στους πρωκτολαρυγγολόγους;;;
Ασε που γυαλίζει και το μάτι της :2funny:
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.512
Κριτικές
37
Like
1.436
Πόντοι
1.096
οδός Σικίνου στην Κυψέλη, δίπλα στην δοξασμένη Φωκίωνος Νέγρη (το πάλαι ποτέ)

στα 40 ευρώπουλα, μικρά βυζάκια, κάνει ορμόνες, μόνον για ενεργητικούς παίχτες

βουλγαράκι, μιλά καλά τα ελληνικά και δεν πίνει καφέ !!! ΓΟΥΑΟΥ !!!
 
OP
OP
D

Drakos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε η τιμη ειναι καλη αλλα αξιζει μια συναντηση μαζι της? Δεν μας ειπες πως τα περασες
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Στα cd-tv πρέπει να πέσει στο 20άρι το πολύ τύπε. Αν ειναι για όλη τη νύχτα το συζητάμε για παραπάνω...  :grin:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Στα cd-tv πρέπει να πέσει στο 20άρι το πολύ τύπε. Αν ειναι για όλη τη νύχτα το συζητάμε για παραπάνω...  :grin:

Σιγά μην συζητάμε και όλη την νύχτα για το αν θα της δώσουμε παραπάνω.  :tickedoff:
 

marineroloco

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
1
Συνάντηση προ ολίγων ημερών σε δικό μου χώρο. Πρέπει να πω οτι είναι πιο γλυκιά από κοντά απ' ότι στις φωτό της αλλά όχι καμμιά τρελή διαφορά.
Είχε διάθεση παρά τη πολύ προχωρημένη ώρα και έκατσε περισσότερο απ ότι είχαμε συμφωνήσει χωρις διαμαρτυρία ούτε εξτρα χρήματα.
Κάνει και δέχεται πίπα σκουφάτη... κάτι μου λέει οτι αν το πιέσεις λίγο θα το παραβλέψει το σκουφί αλλά δεν το έκανα γιατί δεν με ενδιέφερε καθότι και καινούργιο φρούτο.
Ψηλή, λεπτούλα, πάνω κάτω όπως και στις φωτό απο σώμα... βυζάκι μικρό εως ανύπαρκτο, κάνει λέει ορμόνες. Σφιχτό στενό κωλαράκι, καθαρή με πολύ μικρό πουλάκι το οποίο παρατήρησα οτι καυλώνει αρκετά εύκολα αλλά πέφτει ακόμα πιο εύκολα οπότε δεν θα τη συνηστούσα σε ε/π ή π άσχετα αν αυτή δηλώνει ε/π.
Σαν overall εμπειρία ήταν καλή καθότι με καύλωνε πολύ και είχε αντοχές σε δυνατό σφυροκόπημα χωρίς όχι και μη, αρκετές εναλλαγές στάσεων και τέλειωμα στο πρόσωπο εις διπλούν.
Με λίγα λόγια εμένα με κάλυψε. Πιθανόν να τη τιμήσω πάλι κάποια στιγμή.
 
OP
OP
D

Drakos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Συνάντηση προ ολίγων ημερών σε δικό μου χώρο. Πρέπει να πω οτι είναι πιο γλυκιά από κοντά απ' ότι στις φωτό της αλλά όχι καμμιά τρελή διαφορά.
Είχε διάθεση παρά τη πολύ προχωρημένη ώρα και έκατσε περισσότερο απ ότι είχαμε συμφωνήσει χωρις διαμαρτυρία ούτε εξτρα χρήματα.
Κάνει και δέχεται πίπα σκουφάτη... κάτι μου λέει οτι αν το πιέσεις λίγο θα το παραβλέψει το σκουφί αλλά δεν το έκανα γιατί δεν με ενδιέφερε καθότι και καινούργιο φρούτο.
Ψηλή, λεπτούλα, πάνω κάτω όπως και στις φωτό απο σώμα... βυζάκι μικρό εως ανύπαρκτο, κάνει λέει ορμόνες. Σφιχτό στενό κωλαράκι, καθαρή με πολύ μικρό πουλάκι το οποίο παρατήρησα οτι καυλώνει αρκετά εύκολα αλλά πέφτει ακόμα πιο εύκολα οπότε δεν θα τη συνηστούσα σε ε/π ή π άσχετα αν αυτή δηλώνει ε/π.
Σαν overall εμπειρία ήταν καλή καθότι με καύλωνε πολύ και είχε αντοχές σε δυνατό σφυροκόπημα χωρίς όχι και μη, αρκετές εναλλαγές στάσεων και τέλειωμα στο πρόσωπο εις διπλούν.
Με λίγα λόγια εμένα με κάλυψε. Πιθανόν να τη τιμήσω πάλι κάποια στιγμή.

Ωραιος φιλε, αρα αξιζει μια επισκεψη στο ανερχομενο μωρο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom