Νέα

TRANS!!!APOLITI TRANS.SUPER

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα peterblack069
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 95
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
λασπη στον μαστρο-στελιο εφτιαχνε!
 

CROSSLOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Ρε παιδιά την συγκεκριμένη δεν τη ξέρω (εργάζεται και λίγο βόρεια για μένα).Αλλά κοιτώντας την φωτό δεν μου φαίνεται να φτιάχνει λάσπη και στο μαστρο Στέλιο.Μάλλον πολύ θηλυκή θα την χαρακτήριζα.
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
82
Πόντοι
6
ναι πολυ θυλικη θα ειναι ...με ενα παπαρι ναααααααα
ρε θα μας τρελανετε εδω μεσα :headbang: :headbang: :headbang:
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
82
Πόντοι
6
σοβαρα τωρα,σου πηρε δεκαπεντε ωρες για να γραψεις αυτη την μαλακια;  :rolleyes:
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
πραγματικα μερικοι εδω μεσα κανετε μπαμ απο μακρια οτι εχετε ψυχολογικα προβληματα και πολυ ελευθερο χρονο σαν αργοσχολοι για να spamarete χωρις χιουμορ. αλλιως ποσο βλακας πρεπει να σαι για να μπαινεις σε μια κατηγορια πο δε σε ενδιαφερει "τρανς" για να πεις τι ? την εξυπναδα του στιλ "εχει παπαρι" .. για λυπηση και το θεμα ειναι οτι το ξερετε και οι ιδιοι. περαστικα σας.
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
είναι γνωστό ότι οι gays ζηλεύουν τις trans και τις κράζουν σε κάθε ευκαιρία  :grin:
 

Lamborghina

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2012
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
μη τους παίρνεις σοβαρά είναι επειδή σε κάτι υστερούν οπότε η κακία πάει σύννεφο, το καθημερινό παυσίπονο τους που δε γιατρεύει την αιτία αλλά μόνο τα συμπτώματα του αποτυχημένου ανδρισμού τους
πραγματικα μερικοι εδω μεσα κανετε μπαμ απο μακρια οτι εχετε ψυχολογικα προβληματα και πολυ ελευθερο χρονο σαν αργοσχολοι για να spamarete χωρις χιουμορ. αλλιως ποσο βλακας πρεπει να σαι για να μπαινεις σε μια κατηγορια πο δε σε ενδιαφερει "τρανς" για να πεις τι ? την εξυπναδα του στιλ "εχει παπαρι" .. για λυπηση και το θεμα ειναι οτι το ξερετε και οι ιδιοι. περαστικα σας.
 

TOTTI

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
71
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
συμφ
μη τους παίρνεις σοβαρά είναι επειδή σε κάτι υστερούν οπότε η κακία πάει σύννεφο, το καθημερινό παυσίπονο τους που δε γιατρεύει την αιτία αλλά μόνο τα συμπτώματα του αποτυχημένου ανδρισμού τους
συμφωνω και με τουσ δυο σασ.εγω εχω και απορια τοσοσ ελευθερο χρονο εχουν να μπαινουν σε θεματα που δεν ειναι του γουστου τουσ μονο και μονο να πουν μια εξυπναδα....που λεει ο λογοσ εξυπναδα.
 

CROSSLOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
ναι πολυ θυλικη θα ειναι ...με ενα παπαρι ναααααααα
ρε θα μας τρελανετε εδω μεσα :headbang: :headbang: :headbang:
Ρε φίλε maldi....
Μιλάμε για trans,επομένως ή που θα το έχει το παπάρι ή που θα το έχει κόψει.Τώρα αν θέλεις συγκρίσεις μπορώ να σου πω (και επαναλαμβάνω δεν τη ξέρω τη κοπέλα,μόνο από ότι βλέπω από τις φωτογραφίες) ότι είναι ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΘΥΛΗΚΉ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΗ από πολλές πραγματικές γυναίκες που βλέπω καθημερινά στη ζωή μου.Τώρα αν σε φοβίζει ή σε αηδιάζει το γεγονός ότι μπορεί να έχει ή να είχε παπάρι είναι δικό σου θέμα.Για αυτό το λόγο πίστεψέ με δεν θα σε βάλει κανένας να της γλείψεις το παπάρι αν δεν το θέλεις.Λόγω του ότι όμως υπάρχουνε αρκετοί εδώ μέσα (και του εαυτού μου συμπεριλμβανομένου) που όχι απλώς δεν θα φοβόντουσαν ή θα αηδιάζανε αλλά θα γουστάρανε τρελλά να της πάρουν μία πίπα ή να κάτσουν να τους γαμήσει χαλάρωσε και άφησε τους άλλους να κάνουν ή ν ασυζητάνε αυτό που τους αρέσει και όχι απαραίτητα αυτο που αρέσει σε εσένα.
Φιλικά πάντα
 

nikos45

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φίλε maldi....
Μιλάμε για trans,επομένως ή που θα το έχει το παπάρι ή που θα το έχει κόψει.Τώρα αν θέλεις συγκρίσεις μπορώ να σου πω (και επαναλαμβάνω δεν τη ξέρω τη κοπέλα,μόνο από ότι βλέπω από τις φωτογραφίες) ότι είναι ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΘΥΛΗΚΉ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΗ από πολλές πραγματικές γυναίκες που βλέπω καθημερινά στη ζωή μου.Τώρα αν σε φοβίζει ή σε αηδιάζει το γεγονός ότι μπορεί να έχει ή να είχε παπάρι είναι δικό σου θέμα.Για αυτό το λόγο πίστεψέ με δεν θα σε βάλει κανένας να της γλείψεις το παπάρι αν δεν το θέλεις.Λόγω του ότι όμως υπάρχουνε αρκετοί εδώ μέσα (και του εαυτού μου συμπεριλμβανομένου) που όχι απλώς δεν θα φοβόντουσαν ή θα αηδιάζανε αλλά θα γουστάρανε τρελλά να της πάρουν μία πίπα ή να κάτσουν να τους γαμήσει χαλάρωσε και άφησε τους άλλους να κάνουν ή ν ασυζητάνε αυτό που τους αρέσει και όχι απαραίτητα αυτο που αρέσει σε εσένα.
Φιλικά πάντα

+1000 :cool2:
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
Ρε φίλε maldi....
Μιλάμε για trans,επομένως ή που θα το έχει το παπάρι ή που θα το έχει κόψει.Τώρα αν θέλεις συγκρίσεις μπορώ να σου πω (και επαναλαμβάνω δεν τη ξέρω τη κοπέλα,μόνο από ότι βλέπω από τις φωτογραφίες) ότι είναι ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΘΥΛΗΚΉ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΗ από πολλές πραγματικές γυναίκες που βλέπω καθημερινά στη ζωή μου.Τώρα αν σε φοβίζει ή σε αηδιάζει το γεγονός ότι μπορεί να έχει ή να είχε παπάρι είναι δικό σου θέμα.Για αυτό το λόγο πίστεψέ με δεν θα σε βάλει κανένας να της γλείψεις το παπάρι αν δεν το θέλεις.Λόγω του ότι όμως υπάρχουνε αρκετοί εδώ μέσα (και του εαυτού μου συμπεριλμβανομένου) που όχι απλώς δεν θα φοβόντουσαν ή θα αηδιάζανε αλλά θα γουστάρανε τρελλά να της πάρουν μία πίπα ή να κάτσουν να τους γαμήσει χαλάρωσε και άφησε τους άλλους να κάνουν ή ν ασυζητάνε αυτό που τους αρέσει και όχι απαραίτητα αυτο που αρέσει σε εσένα.
Φιλικά πάντα

Σωστος ο παιχτης. στην τελικη κανενας δεν βαζει τους και καλα γαμιαδες-αντρες να παρουν πιπες και να γαμηθουν. και απο την στιγμη που ουτε καν ειναι στο μυαλο τους αυτο και δεν μπορουν να το καταλαβουν τι στον πουτσο κανουν εδω μεσα σε ενα φορουμ που αντικείμενο εχει τις τρανς? τωρα οσο για την συγκεκριμενη να σε ενημερωσω φιλε μου οτι οντως εχει ενα παπαρι κατσε καλα. χοντρο πολυ σκληρο και αρκετα μεγαλο. εμενα παντως καποτε πριν πολυ πολυ καιρο με σινιαρισε πολυ καλα. περασα υπεροχα τοσο σε παθητικο οσο και σε ενεργετικο ρολο. ειναι απιθανη . αυτα οεο.
 

CROSSLOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Σωστος ο παιχτης. στην τελικη κανενας δεν βαζει τους και καλα γαμιαδες-αντρες να παρουν πιπες και να γαμηθουν. και απο την στιγμη που ουτε καν ειναι στο μυαλο τους αυτο και δεν μπορουν να το καταλαβουν τι στον πουτσο κανουν εδω μεσα σε ενα φορουμ που αντικείμενο εχει τις τρανς? τωρα οσο για την συγκεκριμενη να σε ενημερωσω φιλε μου οτι οντως εχει ενα παπαρι κατσε καλα. χοντρο πολυ σκληρο και αρκετα μεγαλο. εμενα παντως καποτε πριν πολυ πολυ καιρο με σινιαρισε πολυ καλα. περασα υπεροχα τοσο σε παθητικο οσο και σε ενεργετικο ρολο. ειναι απιθανη . αυτα οεο.

Φίλε σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία που μοιράστηκες μαζί μας από την εμπειρία σου.Και πίστεψέ με θα μου ήταν πάρα πολύ χρήσιμη για να επισκεφτώ χωρίς φόβο αλλά με πολύ πάθος την εν λόγω κορασίδα αλλά δυστυχώς  :headbang: :headbang: :headbang: βρίσκομαι Αθήνα και πέφτει πού μακριά για μένα.
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
εγω δε καταλαβαινω γιατι ολες εσεις οι πουστρες αν πουμε καμια μαλακια εμεις οι στρειτ δε τπ περνετε για χαβαλε και χαλαρα και κραζετε μηπως γιατι εχετε καιρο να φατε κρεας στο κολο σας
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
πραγματικα μερικοι εδω μεσα κανετε μπαμ απο μακρια οτι εχετε ψυχολογικα προβληματα και πολυ ελευθερο χρονο σαν αργοσχολοι για να spamarete χωρις χιουμορ. αλλιως ποσο βλακας πρεπει να σαι για να μπαινεις σε μια κατηγορια πο δε σε ενδιαφερει "τρανς" για να πεις τι ? την εξυπναδα του στιλ "εχει παπαρι" .. για λυπηση και το θεμα ειναι οτι το ξερετε και οι ιδιοι. περαστικα σας.
Σωστος ο φιλτατος συναγωνιστης..... ετσι ακριβως ειναι αλλα μη δινεις και πολυ σημασια,εσυ εγω και οι περισσοτεροι εδω εχουμε κι αλλα να ασχοληθουμε εκτος απο εδω,και ειναι και καποια κομματια ανθρωπων που η δουλεια τους ειναι εδω και να εισαι σιγουρος αλλοι τα περνουν για να γραφουν πισω απο καθε εναν...... ετσι γιατι δεν εγκρινανε και δε προτιμησαν τη δικια τους  :pipa2: !
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
Σωστος ο φιλτατος συναγωνιστης..... ετσι ακριβως ειναι αλλα μη δινεις και πολυ σημασια,εσυ εγω και οι περισσοτεροι εδω εχουμε κι αλλα να ασχοληθουμε εκτος απο εδω,και ειναι και καποια κομματια ανθρωπων που η δουλεια τους ειναι εδω και να εισαι σιγουρος αλλοι τα περνουν για να γραφουν πισω απο καθε εναν...... ετσι γιατι δεν εγκρινανε και δε προτιμησαν τη δικια τους  :pipa2: !
το μονο σιγουρο ειναι οτι μονο οι πουστηδες εχουν δουλεια τη σημερον ημερα και περνουν και καλα φραγκα
 

CROSSLOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
εγω δε καταλαβαινω γιατι ολες εσεις οι πουστρες αν πουμε καμια μαλακια εμεις οι στρειτ δε τπ περνετε για χαβαλε και χαλαρα και κραζετε μηπως γιατι εχετε καιρο να φατε κρεας στο κολο σας

Το γεγονός "όλες εμείς οι πούστρες" ,όπως αναφέρεις , να είμαστε αλλεργικοί στις μαλακίες που πετάτε εσείς οι καρα-straight φαντάζομαι ότι δεν έχει περάσει καθόλου από τον άδειο χώρο,που σε φυσιολογικές περιπτώσεις θα καταλάμβανε ο εγκέφαλός σου.
Και για να κλείσω ,γιατί ήδη και που αποφάσισα να σου απαντήσω πέταξα λίγα λεπτά από τη ζωή μου στα σκουπίδια,εφόσον το πήρες χαμπάρι ότι οι πούστηδες κονομάνε (και από ότι καταλαβαίνω από την πικρία που βγάζεις πρέπει να ανήκεις στην κατηγορία των ανθρώπων  που δεν κονομάνε),ιδού πεδίο δόξης λαμπρό.Φόρα μία περούκα και ξεχύσου στη λεωφόρο της ηδονής για μεροκάματο μικρέ μου..

Το να είσαι φτωχός δεν είναι κακό.
Το να είσαι φτωχός στο μυαλό και μίζερος στη ζωή σου είναι κακό.
Φιλικά πάντα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom