Νέα

Εγχειρισμένες τρασέξουαλ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gmakro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 109
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Καλησπέρα!Ενδιαφέρομαι για σεξ ΜΟΝΟ με εγχειρισμένη τρανσέξουαλ!
Θέλω να το ζήσω σαν εμπειρία και να δω τις όποιες διαφορές με μια εκ γεννετής γυναίκα. Περιμένω προτάσεις.Ευχαριστώ
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Θα πας στο θησείο, στην οδό Λουκά Νίκα 1 και θα ζητήσεις την Αλίκη!!!Δεν ξέρω αν δουλεύει ακόμα εκεί, πάντος θα πάθεις πλάκα με την γκόμενα :tits:
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.200
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
Καλησπέρα!Ενδιαφέρομαι για σεξ ΜΟΝΟ με εγχειρισμένη τρανσέξουαλ!
Θέλω να το ζήσω σαν εμπειρία και να δω τις όποιες διαφορές με μια εκ γεννετής γυναίκα. Περιμένω προτάσεις.Ευχαριστώ

Τρεις είναι οι θεές... Βίκυ, Χαρά και Μυρτώ. Η πρώτη δεν δουλεύει πλέον, οπότε ψάχνεις τις άλλες δύο που είναι πάρα, πολύ καλές.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
Αγκυρας 1
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.810
Like
4.549
Πόντοι
606

Εκεί ήταν η προηγούμενη γενιά. Εύα-Μαριάννα. Θεές!! Αλλα η Μαριάννα π.χ. θα τα έχει καβατζάρει τα 50! :(

Η νέα γενιά είναι αυτή που ανέφερε ο Άντυ.
Για την Χαρά θα ψιλοδιαφωνήσω, αλλά τα έχω ξαναπεί και δεν χρειάζεται να (ξανα)γίνω και κακός.


Α, Ξέχασα! Εσένα σου αρέσουν οι πενηντάρες. Σόρρυ!
 

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
Και η Αγνη ειναι σκετη καυλα απο εγχειρισμενες!!Δουλευε στο Δροσοπουλου..Τωρα δεν ξερω που βρισκεται!!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
Εκεί ήταν η προηγούμενη γενιά. Εύα-Μαριάννα. Θεές!! Αλλα η Μαριάννα π.χ. θα τα έχει καβατζάρει τα 50! :(

Η νέα γενιά είναι αυτή που ανέφερε ο Άντυ.
Για την Χαρά θα ψιλοδιαφωνήσω, αλλά τα έχω ξαναπεί και δεν χρειάζεται να (ξανα)γίνω και κακός.


Α, Ξέχασα! Εσένα σου αρέσουν οι πενηντάρες. Σόρρυ!

:grin:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Λουκα νικα 1,αν δουλευει ακομη η αλικη,πρεπει να ειναι πολυ μεγαλη πια,,παγκοσμια πρωτοτυπια να τη βλεπεις μονο οταν μπεις στο δωματιο και οχι στο σαλονι..
Αγκυρας 1,ολες πολυ καλες
Φυλης 99
Εφεσου 1
Εφεσου 11,πισω απο αγαθουπολεως στον αγιο μελετιο
Καλλιφρονα 12 ,καθετη στη δροσοπουλου
Στο φυλης 104 αντζελα,εξαιρετικα σχολια
Παντως ρωτα αν ειναι εγχειρισμενες ,μη παθεις καμια πλακα
Πολυ παλια,εικοσι πεντε χρονια πριν στο μεταξουργειο,στην οδο μυλερου,στην αγησιλαου και στη περιοχη του ψυρρη υπηρχαν πολλες εγχειρισμενες κοπελες,οπως και στη φυλης 214 οπου δουλευε η αντζελα γιανου,που ηταν στην ιδια φουρνια μ αυτη της τζενης χειλουδακη.Σ αυτο το σπιτι της γιανου ειλικρινα γινοταν παρελαση απο τρανσεξουαλ,οι οποιες εχουν ενα μεγαλο ατου..Γνωριζουν τη ψυχολογια του αντρα..ετσι ποτε δεν ξεκινουσαν με προφυλακτικο κατ ευθειαν στο πουλι,αλλα με τριψιμο του κορμιου της κατω η' πανω απο το δικο σου κορμι,και στη συνεχεια αφου τα προστυχολογα εδιναν και επαιρναν,στοματικο και σεξ σ ολες τις στασεις και μ ολες των ειδων τις εντασεις(λουκα νικα,φυλης 99,εφεσου 11,κτλ)
 

crazy boy

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2012
Μηνύματα
64
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Αλίκη δαγκωτό αν δουλεύει ακόμα στην Λουκά Νίκα.
Το μόνο εγχειρισμένο που έχω γαμήσει γιατί απλούστατα δεν το ήξερα οταν μπήκα!
Κ είχα αρρωστήσει κιόλας,πήγαινα το συνέχεια το 2006 να γαμήσω πριν πάω στο luv κ να κάνω τις ασωτείες μου.
'Οταν το έμαθα δεν πολυταράχθηκα γιατί λεω αν είναι έτσι οι εγχειρισμένες,τύφλα να χουν οι κανονικές γυναίκες.
Πραγματικά επειδή υπήρξαν άντρες ξέρουν πολύ καλα την ψυχολογία μας...
Δεν το έχω ξαναδοκιμάσει με άλλην όμως.  :2funny:
 
OP
OP
gmakro

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Καλημέρα!!Ευχαριστώ πολύ όλα τα παλικάρια για τις προτάσεις τους..Ειλικρινά δεν περίμενα τόσο γρήγορη ανταπόκριση στο ερώτημά μου!
Με κόβω για καμιά Μυρτώ,σε ένα σιγουράκι,σύμφωνα με τα λεγόμενά σας,γιατί δεν λέει να πέσω σε κανένα ντερέκι τρασέξουαλ και μετά  :headbang:  Καλύτερα σε κάτι όσο το δυνατόν πιο "θηλυκό" για να γουστάρω κιόλας!
Για γριές δεν ψήνομαι καθόλου...Καλή η εμπειρία και το τσιμπούκι που θα με στείλει,αλλά κι η φάτσα,ΦΑΤΣΑ και το κορμί,ΚΟΡΜΙ!
Περιμένω κι άλλες απαντήσεις και προτάσεις,σχόλια ίσως για τη Μαριάννα!
Θα ήταν καλό επίσης να μου λέγατε λίγο τις τιμές τους!Είναι τιμές στούντιο;
 
OP
OP
gmakro

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16

Φίλε ό,τι εγχείρηση κι αν έχει κάνει αυτή στη φάτσα είναι σαν τον Βαγγέλα τον μπετατζή!Σέβομαι απεριόριστα όλα τα επαγγέλματα,αλλά μπετατζή δε θα γαμούσα ποτέ!
Άσε που την είδα στη φωτο με το εργαλείο.Πάει αυτή!!!
 
OP
OP
gmakro

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Αλίκη δαγκωτό αν δουλεύει ακόμα στην Λουκά Νίκα.
Το μόνο εγχειρισμένο που έχω γαμήσει γιατί απλούστατα δεν το ήξερα οταν μπήκα!
Κ είχα αρρωστήσει κιόλας,πήγαινα το συνέχεια το 2006 να γαμήσω πριν πάω στο luv κ να κάνω τις ασωτείες μου.
'Οταν το έμαθα δεν πολυταράχθηκα γιατί λεω αν είναι έτσι οι εγχειρισμένες,τύφλα να χουν οι κανονικές γυναίκες.
Πραγματικά επειδή υπήρξαν άντρες ξέρουν πολύ καλα την ψυχολογία μας...
Δεν το έχω ξαναδοκιμάσει με άλλην όμως.  :2funny:

Κανένας φίλος που να έχει πάει λίγο πιο πρόσφατα με την κοπέλα για να μας πει την άποψή του;
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
:thumbsup:Από της ΤΡΑΝΣΕΞΟΥΑΛ που έχουν μήνη, είναι λίγες η καλές. Όλες, η παλιές έχουν αποσυρθεί.Η είναι επαρχία. Μια και μοναδική, άσχετα πόσο είναι. Η Μαριάννα Άγκυρας 1. Το ΑΣΤΕΡΙ! :crazy: και το ΑΛΙΚΑΚΙ! Και η ΖΩΗ επίσης Άγκυρας 1. Τώρα ΑΝΝΟΥΛΑ! ΜΑΡΑΚΙ! ΧΕΛΟΥΔΑΚΙ! ΡΑΝΙΑ! ΚΑΡΜΕΝ! ΝΤΙΑ! ΜΑΡΙΝΑ! ΖΩΖΩ !ΕΦΗ! και τόσες άλλες. Πάνε, εξαφανίστηκαν!Μεγαλες Δοξες!!!Τότε 90-2006! :smitten:
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.810
Like
4.549
Πόντοι
606
:thumbsup:Από της ΤΡΑΝΣΕΞΟΥΑΛ που έχουν μήνη, είναι λίγες η καλές. Όλες, η παλιές έχουν αποσυρθεί.Η είναι επαρχία. Μια και μοναδική, άσχετα πόσο είναι. Η Μαριάννα Άγκυρας 1. Το ΑΣΤΕΡΙ! :crazy:

H Mαριάννα εξαιρετική, αλλά προσωπικά θα έλεγα νούμερο 1 και απόλυτη ΘΕΑ η Εύα, από το ίδιο ίδρυμα.
Δουλεύουν ακόμα. Η Μαριάννα στο Αγκύρας 1 η Εύα μόνη της, αλλά πολύ επειλεκτικά
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
H Mαριάννα εξαιρετική, αλλά προσωπικά θα έλεγα νούμερο 1 και απόλυτη ΘΕΑ η Εύα, από το ίδιο ίδρυμα.
Δουλεύουν ακόμα. Η Μαριάννα στο Αγκύρας 1 η Εύα μόνη της, αλλά πολύ επειλεκτικά
Συμφωνώ απόλυτα. Και η ΕΥΑ από της καινούργιες, πολλή καλή!! :dancing:
 
OP
OP
gmakro

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Για μια Μυρτώ ξέρουμε τίποτα; :fuck2:
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.200
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom