Νέα

Χειροδύναμες Ιερόδουλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blflyer00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

blflyer00

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2012
Μηνύματα
58
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.. Νέος στο site, αλλά αναγνώστης ως επισκέπτης εδώ και 2-3 μήνες.
Ο καθένας μας την βρίσκει με κάτι διαφορετικό.. Εγώ την βρίσκω με τις δυνατές γυναίκες. Θα παρακαλούσα θερμά, όσοι έχουν τον χρόνο και την διάθεση, να μοιραστούν εμπειρίες με κοπέλες που ήταν ιδιαίτερα δυνατές στο σώμα και ιδίως στα χέρια και στα πόδια. Από οποιοδήποτε χώρο.. μασάζ, στούντιο, στριπ, κλπ.. Έτυχε ποτέ να βρεθείτε με κάποια κοπέλα που σας εξέπληξε με την δύναμή της? Υπήρξε ποτέ κάποια που ίσως ήταν και δυνατότερη από εσάς? Και αν ναι, θα μπορούσατε να προτείνετε κάποια/ες να συναντήσω?
Καταλαβαίνω πως ίσως κάποιοι το πάρουν στον χαβαλέ και θα κράξουν.. Δεκτός ο χαβαλές, αλλά θα εκτιμούσα αν έστω και ελάχιστα μέλη έχουν απάντηση στην ερώτησή μου.
Αν νομίζει η διαχείριση πως μπορώ να κάνω μια παρόμοια ερώτηση σε μια ακόμα κατηγορία (μασάζ πχ, που ίσως έχω πιθανότητες να πετύχω αυτό που ψάχνω) αν είναι εύκολο ας μου πει κάποιος πως επιτρέπεται, για να μην γεμίζω αυθαίρετα το site με το ίδιο θέμα σε πολλά σημεία.

Ευχαριστώ.
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Εγώ την βρίσκω με τις δυνατές γυναίκες.
Κάτι τέτοιο θα σου 'κανε δουλειά ας πούμε?
3253931834_66e8312ee4.jpg
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
16
Το επομενο θρεντ θα ειναι ιεροδουλες μπετατζηδες
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
66
Γκέλα (από το Βαγκέλα) - Κολωνού 44 στο κάτω

URL]]
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Καλησπέρα σε όλους.. Νέος στο site, αλλά αναγνώστης ως επισκέπτης εδώ και 2-3 μήνες.
Ο καθένας μας την βρίσκει με κάτι διαφορετικό.. Εγώ την βρίσκω με τις δυνατές γυναίκες. Θα παρακαλούσα θερμά, όσοι έχουν τον χρόνο και την διάθεση, να μοιραστούν εμπειρίες με κοπέλες που ήταν ιδιαίτερα δυνατές στο σώμα και ιδίως στα χέρια και στα πόδια. Από οποιοδήποτε χώρο.. μασάζ, στούντιο, στριπ, κλπ.. Έτυχε ποτέ να βρεθείτε με κάποια κοπέλα που σας εξέπληξε με την δύναμή της? Υπήρξε ποτέ κάποια που ίσως ήταν και δυνατότερη από εσάς? Και αν ναι, θα μπορούσατε να προτείνετε κάποια/ες να συναντήσω?
Καταλαβαίνω πως ίσως κάποιοι το πάρουν στον χαβαλέ και θα κράξουν.. Δεκτός ο χαβαλές, αλλά θα εκτιμούσα αν έστω και ελάχιστα μέλη έχουν απάντηση στην ερώτησή μου.
Αν νομίζει η διαχείριση πως μπορώ να κάνω μια παρόμοια ερώτηση σε μια ακόμα κατηγορία (μασάζ πχ, που ίσως έχω πιθανότητες να πετύχω αυτό που ψάχνω) αν είναι εύκολο ας μου πει κάποιος πως επιτρέπεται, για να μην γεμίζω αυθαίρετα το site με το ίδιο θέμα σε πολλά σημεία.

Ευχαριστώ.
τυπε αμα γουσταρεις σηκωματακια να μιλησεις με το μελος πουστικη κιθαρα που τα κατεχει αυτα καλα  :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Καλησπέρα σε όλους.. Νέος στο site, αλλά αναγνώστης ως επισκέπτης εδώ και 2-3 μήνες.
Ο καθένας μας την βρίσκει με κάτι διαφορετικό.. Εγώ την βρίσκω με τις δυνατές γυναίκες. Θα παρακαλούσα θερμά, όσοι έχουν τον χρόνο και την διάθεση, να μοιραστούν εμπειρίες με κοπέλες που ήταν ιδιαίτερα δυνατές στο σώμα και ιδίως στα χέρια και στα πόδια. Από οποιοδήποτε χώρο.. μασάζ, στούντιο, στριπ, κλπ.. Έτυχε ποτέ να βρεθείτε με κάποια κοπέλα που σας εξέπληξε με την δύναμή της? Υπήρξε ποτέ κάποια που ίσως ήταν και δυνατότερη από εσάς? Και αν ναι, θα μπορούσατε να προτείνετε κάποια/ες να συναντήσω?
Καταλαβαίνω πως ίσως κάποιοι το πάρουν στον χαβαλέ και θα κράξουν.. Δεκτός ο χαβαλές, αλλά θα εκτιμούσα αν έστω και ελάχιστα μέλη έχουν απάντηση στην ερώτησή μου.
Αν νομίζει η διαχείριση πως μπορώ να κάνω μια παρόμοια ερώτηση σε μια ακόμα κατηγορία (μασάζ πχ, που ίσως έχω πιθανότητες να πετύχω αυτό που ψάχνω) αν είναι εύκολο ας μου πει κάποιος πως επιτρέπεται, για να μην γεμίζω αυθαίρετα το site με το ίδιο θέμα σε πολλά σημεία.

Ευχαριστώ.
τυπε τις θες χειροδυναμες για να σε δειρουν ή απλα να σε σηκωσουν;λειπει κι ο χαστουρας που ασχολειται με το δευτερο σπορ.....
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Φίλε γιατί δεν πας σε γυμναστήρια να ρωτήσεις αν καμιά από αυτές είναι πουτάνα σε μπουρδέλο; Το ξύλο πάντως, είναι δεν είναι, θα το φας.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
23
Πόντοι
1.246
στο φυλης 99 τσεκαρε
 

sadragino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2010
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
207
Πόντοι
511
Κάτι τέτοιο θες απ΄ότι κατάλαβα!!

 

VaggelisWestSide

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
8
Like
5
Πόντοι
1
να την γαμήσεις θες φίλος ή να σε βοηθήσει στη μετακόμιση?  :think:
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Καλησπέρα σε όλους.. Νέος στο site, αλλά αναγνώστης ως επισκέπτης εδώ και 2-3 μήνες.
Ο καθένας μας την βρίσκει με κάτι διαφορετικό.. Εγώ την βρίσκω με τις δυνατές γυναίκες. Θα παρακαλούσα θερμά, όσοι έχουν τον χρόνο και την διάθεση, να μοιραστούν εμπειρίες με κοπέλες που ήταν ιδιαίτερα δυνατές στο σώμα και ιδίως στα χέρια και στα πόδια. Από οποιοδήποτε χώρο.. μασάζ, στούντιο, στριπ, κλπ.. Έτυχε ποτέ να βρεθείτε με κάποια κοπέλα που σας εξέπληξε με την δύναμή της? Υπήρξε ποτέ κάποια που ίσως ήταν και δυνατότερη από εσάς? Και αν ναι, θα μπορούσατε να προτείνετε κάποια/ες να συναντήσω?
Καταλαβαίνω πως ίσως κάποιοι το πάρουν στον χαβαλέ και θα κράξουν.. Δεκτός ο χαβαλές, αλλά θα εκτιμούσα αν έστω και ελάχιστα μέλη έχουν απάντηση στην ερώτησή μου.
Αν νομίζει η διαχείριση πως μπορώ να κάνω μια παρόμοια ερώτηση σε μια ακόμα κατηγορία (μασάζ πχ, που ίσως έχω πιθανότητες να πετύχω αυτό που ψάχνω) αν είναι εύκολο ας μου πει κάποιος πως επιτρέπεται, για να μην γεμίζω αυθαίρετα το site με το ίδιο θέμα σε πολλά σημεία.

Ευχαριστώ.

Και γαμω τα thread  :rockon:
Εγω προτιμω πιο petit φαση και μαλλον δεν μπορω να σε βοηθησω αλλα αν βρεθει καποιος να σου προτεινει καμια που να δερνει να πουμε(αντι να τις ριχνεις εσυ μπατσες στον κωλο πχ να σου ριχνει αυτη κανα βυζοσκαμπιλο οταν παρεκτρεπεσαι), ενημερωσε.  :rockon:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
91
Like
2.590
Πόντοι
4.257
όταν ήμουν 18-19 χρονών είχα πάρει την Χειλουδάκη χωρίς βέβαια να γνωρίζω τι και πως,
κάποια στιγμή όταν μπήκε μέσα έπιασε το κρεβάτι και το έσπρωξε με εμένα επάνω  :2funny:

μετά όταν τη βγάλανε στη τηλεόραση μου λύθηκε η απορία πως μπόρεσε να σπρώξει το κρεβάτι  :2funny: :2funny:
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
78
Πόντοι
306
όταν ήμουν 18-19 χρονών είχα πάρει την Χειλουδάκη χωρίς βέβαια να γνωρίζω τι και πως,
κάποια στιγμή όταν μπήκε μέσα έπιασε το κρεβάτι και το έσπρωξε με εμένα επάνω  :2funny:

μετά όταν τη βγάλανε στη τηλεόραση μου λύθηκε η απορία πως μπόρεσε να σπρώξει το κρεβάτι  :2funny: :2funny:

αδερφέ η Χειλουδάκη ήταν η Τζένη στην φυλής που λέγαμε τότε; θυμάμαι για μία Τζένη τραβεστί που συζητιόταν αλλά δεν την είχα δεί. Πάντως η Χειλουδάκη στα νιάτα της δεν ξεχώριζε από γυναίκα.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
91
Like
2.590
Πόντοι
4.257
αδερφέ η Χειλουδάκη ήταν η Τζένη στην φυλής που λέγαμε τότε;
ναι το Τζενάκι ήτανε...
όντως δεν ξεχώριζε, είχαμε μείνει μαλάκαες μόλις την πρωτοείδαμε  :new_shocked:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
91
Like
2.590
Πόντοι
4.257
Μη λέτε μαλακίες. Η Χειλουδάκη δε δούλεψε ποτέ Φυλής.
Στη Ρόδο είχε σπίτι.
δούλεψε φίλος, άστο το έχουμε τσεκάρει πολλοί συναγωνιστές, και να σου πω και χρονολογία 1992 - 1993
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
78
Πόντοι
306
δούλεψε φίλος, άστο το έχουμε τσεκάρει πολλοί συναγωνιστές, και να σου πω και χρονολογία 1992 - 1993

Ακριβώς τότε αναφέρομαι και εγώ. Τότε πρέπει να ήταν Αθήνα, στην Ρόδο έγινε το σκάνδαλο το 1997 με τον Σακελαρόπουλο ο οποίος ήταν αντεισαγγελέας Ρόδου. Μετά το σκάνδαλο τα κανάλια ανέφεραν ότι πριν δούλευε φυλής...
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
91
Like
2.590
Πόντοι
4.257
Ακριβώς τότε αναφέρομαι και εγώ. Τότε πρέπει να ήταν Αθήνα, στην Ρόδο έγινε το σκάνδαλο το 1997 με τον Σακελαρόπουλο ο οποίος ήταν αντεισαγγελέας Ρόδου. Μετά το σκάνδαλο τα κανάλια ανέφεραν ότι πριν δούλευε φυλής...
έτσι ακριβώς
Φυλής δούλευε όταν την είχε βγάλει ο Τράγκας στη τηλεόραση και στο καπάκι έβγαλε και την Αφροδίτη, άλλη τρανς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom