Νέα

Ξενοδοχειο στο λιμανι του Πειραια?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kavlasyros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kavlasyros

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά

Ξέρει κανείς κάποιο ξενοδοχείο-γαμιστρώνα κοντά στο λιμάνι? Και λέγοντας κοντά, εννοώ κανα 5λεπτο-10λεπτο με τα πόδια

Ευχαριστώ!
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
Δεν πιστεύω να είσαι ο γνωστός δροσερός με άλλο nick;
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Καλησπέρα παιδιά

Ξέρει κανείς κάποιο ξενοδοχείο-γαμιστρώνα κοντά στο λιμάνι? Και λέγοντας κοντά, εννοώ κανα 5λεπτο-10λεπτο με τα πόδια

Ευχαριστώ!

στο Μικρολίμανο έχει τύπε...............
 

sadragino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2010
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
207
Πόντοι
511
Έχει το φιλοξένια προς τη μεριά της Αγίας Τριάδας,αλλά είναι καλό ξενοδοχείο δεν είναι γαμιστρώνας...από την άλλη μεριά όλο και θα βρεις κανένα παρακμιακό γαμιστρώνα αλλα δε θυμάμαι όνομα...

ΥΓ:έχει και ένα πέναντι από τη πλατεία τερψιθέας
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Έχει το φιλοξένιαtheoxenia προς τη μεριά της Αγίας Τριάδας,αλλά είναι καλό ξενοδοχείο δεν είναι γαμιστρώνας...από την άλλη μεριά όλο και θα βρεις κανένα παρακμιακό γαμιστρώνα αλλα δε θυμάμαι όνομα...

ΥΓ:έχει και ένα πέναντι από τη πλατεία τερψιθέας

με τέτοιες τιμές πως να είναι γαμιστρώνας  :2funny:


300e το βράδυ εκτός αν έχεις προπληρώσει οπότε πας στα 82 (πήγαν γνωστοί μου)

αν του περισσεύουν του τύπου να πάει  :)
 

sadragino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2010
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
207
Πόντοι
511
με τέτοιες τιμές πως να είναι γαμιστρώνας  :2funny:


300e το βράδυ εκτός αν έχεις προπληρώσει οπότε πας στα 82 (πήγαν γνωστοί μου)

αν του περισσεύουν του τύπου να πάει  :)

Σωστή thanks για τη διόρθωση!
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Δεν ξέρω αν βοηθάει. Γκούγκλαρε το Mistral, Παπαναστασίου 104, 5 λεπτά από το μικρολίμανο. Δεν είναι γαμιστρώνας και είναι αρκετά οικονομικό (70 διανυκτέρευση), όχι τίποτα σούπερ λουξ, αλλά καθαρό, roof garden, 24ωρο room service, ωραία θέα, αξιοπρεπές.
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Προσοχή, δεν είναι ξενοδοχείο πο θα εντυπωσιάσει την όποια πας εκεί, αλλά δεν θα έχεικαι την αίσθηση της ξεπέτας. Επίσης, είναι αρκετά μεγάλο και με λίγο κόσμο, ήσυχο, και παρά το ότι είναι κοντά στο λιμάνι δεν είναι σε πολυσύχναστο σημείο. έχει και μπαλκονάκια με θέα στη θάλασσα.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.423
Πόντοι
25.846
Προσοχή, δεν είναι ξενοδοχείο πο θα εντυπωσιάσει την όποια πας εκεί, αλλά δεν θα έχεικαι την αίσθηση της ξεπέτας. Επίσης, είναι αρκετά μεγάλο και με λίγο κόσμο, ήσυχο, και παρά το ότι είναι κοντά στο λιμάνι δεν είναι σε πολυσύχναστο σημείο. έχει και μπαλκονάκια με θέα στη θάλασσα.
παααααααρα πολύ καλό ξενοδοχείο!!!! ήσυχο και με θέα...γαμάς και αγναντεύεις τον αργοσαρωνικό!!! :grin:
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
741
Κριτικές
2
Like
170
Πόντοι
6
Καλησπέρα παιδιά

Ξέρει κανείς κάποιο ξενοδοχείο-γαμιστρώνα κοντά στο λιμάνι? Και λέγοντας κοντά, εννοώ κανα 5λεπτο-10λεπτο με τα πόδια

Ευχαριστώ!
" EVA " τερμα Νοταρα , 10 λεπτα με τα ποδια απο το λιμανι , πολυ καλο και καθαρο και ευγενεστατους ρεσεψιονιστ.
 

giannis_peir

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
273
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Το τραγικό για τους παλιούς πειραιώτες είναι ότι έκλεισε ο Ζαχαράτος...Παλιά γαμιστρώνα που την έχουν τιμήσει ολοι στον πειραιά πιτσιρικάδες...
 

xronistiktak

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.509
Like
0
Πόντοι
16
Το τραγικό για τους παλιούς πειραιώτες είναι ότι έκλεισε ο Ζαχαράτος...Παλιά γαμιστρώνα που την έχουν τιμήσει ολοι στον πειραιά πιτσιρικάδες...
αν και πειραιωτης δν τον ξερω τον ζαχαρατο.που ηταν?
εγω προτιμουσα στο ν.φαληρο το καρολ..στη καστελα δν θυμαμαι ονομα.διπλα στο παλιο το σειλ ιν. κ στην πειραικη το σκορπιο αν θυμαμαι καλα.τωρα ειναι 3χχχ.με θεα τη θαλασσα.
 

geogoku

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
εχω δει ξενοδοχειο αλλα μου ξεφευγει το ονομα σε παραλληλη της 2ας μεραρχειας.ειναι σχεδον διπλα στο λιμανι και τον παραλιακο δρομο.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
αν και πειραιωτης δν τον ξερω τον ζαχαρατο.που ηταν?
εγω προτιμουσα στο ν.φαληρο το καρολ..στη καστελα δν θυμαμαι ονομα.διπλα στο παλιο το σειλ ιν. κ στην πειραικη το σκορπιο αν θυμαμαι καλα.τωρα ειναι 3χχχ.με θεα τη θαλασσα.

o skorpios εγινε 3χχχ;;;
 

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16
αν και παλιό το θέμα ας γράψω μήπως ξαναψάξει κάποιος.
η οδός νοταρά έχει κανα δυό παρακμιακά κοντά στο πειραιάς ντριμ(και το πειραιάς ντριμ είναι ημιδιαμονής απλά δεν είναι παρακμιακό)
το ανίτα αργώ πίσω από την γαλλική σχολή
το δελιφίνι,τα νούφαρα,το σαβόι,το τρίτων,το παρκ
και άλλα που δεν τα θυμάμαι. :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom