Νέα

Vanessa trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα translove84
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

translove84

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2010
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλημέρα σας, υπάρχει καμία πληροφορία για την συγκεκριμένη "κυρία"
Μπορεί να μην είναι και ότι πιο θυληκό κυκλοφορεί αλλά γούστα είναι αυτά.
 

XMATTER

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2012
Μηνύματα
67
Like
2
Πόντοι
0
Φιλε καλημερα τη βανεσα την εχω παρει απο περιεργεια γουστου και μονο!! τσαμπα το 50ρικο.ευγενικη και καλοσυνατη μεν αλλα καμια σχεση με το θεμα.τησ βαζω επιοικα μηδεν στο ενεργητικο και μηδεν στο παθητικο!!!για κουβεντουλα καλη ειναι να βγεισ για κανα καφε και μονο.φιλικοσ χαρακτηρασ αλλα τιποτα αλλο
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Φιλε καλημερα τη βανεσα την εχω παρει απο περιεργεια γουστου και μονο!! τσαμπα το 50ρικο.ευγενικη και καλοσυνατη μεν αλλα καμια σχεση με το θεμα.τησ βαζω επιοικα μηδεν στο ενεργητικο και μηδεν στο παθητικο!!!για κουβεντουλα καλη ειναι να βγεισ για κανα καφε και μονο.φιλικοσ χαρακτηρασ αλλα τιποτα αλλο

To πενηντάρι όμως δεν ήταν μηδέν!!!  :2funny:

 
OP
OP
T

translove84

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2010
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε καλημερα τη βανεσα την εχω παρει απο περιεργεια γουστου και μονο!! τσαμπα το 50ρικο.ευγενικη και καλοσυνατη μεν αλλα καμια σχεση με το θεμα.τησ βαζω επιοικα μηδεν στο ενεργητικο και μηδεν στο παθητικο!!!για κουβεντουλα καλη ειναι να βγεισ για κανα καφε και μονο.φιλικοσ χαρακτηρασ αλλα τιποτα αλλο
Γεια σου φίλε, η συγκεκριμένη μου βγάζει κάτι το έκφυλο και γι' αυτό ψήνομαι να δοκιμάσω, το ενεργητικό της άλλωστε δεν με ενδιαφέρει. Για δώσε περισσότερες λεπτομέρειες αν μπορείς, γιατί μηδέν στο παθητικό? Από καθαριότητα?
 

XMATTER

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2012
Μηνύματα
67
Like
2
Πόντοι
0
Καλημερα και παλι!φιλαρακια ξαναλεω η αρχοντοκοπελα καλη σαν χαρακτηρασ και συμπεριφορα.τωρα; στισ διευκρινησεισ...στοματικο με καποτα χωρισ να εχει σηκωθει πρωτα καλα....μετρια πιπα και προσπαθεια τησ να τελειωσεισ ετσι...απο στασεισ μονο πισωκολητο και παλι χωρισ προσπαθεια τησ για πληρη διεισδηση...μου θυμησε τα παλια κλασσικα κολπα αλλων εποχων που σφιγκανε τα μπουτια και στον πιανανε....οχι οτι εκανε αυτο αλλα απλα μου το θυμησε..χωρισ παρεξηγηση προσ την κοπελα αν τυχει και διαβαζει.....
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
256
Κριτικές
5
Like
202
Πόντοι
1
Γεια σου φίλε, η συγκεκριμένη μου βγάζει κάτι το έκφυλο και γι' αυτό ψήνομαι να δοκιμάσω, το ενεργητικό της άλλωστε δεν με ενδιαφέρει. Για δώσε περισσότερες λεπτομέρειες αν μπορείς, γιατί μηδέν στο παθητικό? Από καθαριότητα?
και εμενα μου εβγαζαν κατι εκφυλο η φωτο αλλα δεν ηταν οπως περιμενα. απο καθαριοτητα αψογη, απο συμπεριφορα αφογη, δεν βιαζεται για να την χαρακτηρισω ξεπετα, ακομα και ποτο κερναει και σε κανει να αισθανεσαι ανετα. αλλα στο σεξουαλικο κομματι δεν μου εβγαλε τιποτα, σαν να μη το εχει το θεμα... δεν ξερω αν την αδικω αλλα αυτα εζησα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom