Αναζήτηση

Ψηφοφορία
Ερώτηση: Σας αρέσει το thread ?
Ναι η κοπέλα ειναι τέλεια - 7 (63.6%)
Λίγο - 2 (18.2%)
Όχι - 2 (18.2%)
Σύνολο ψηφοφόρων: 11

Σελίδες: 1 [2] 3 4  Όλοι   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: WWE Diva: Aj Lee  (Αναγνώστηκε 1182 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
stevegr
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #15 στις: 06/08/12, 13:01 »

Kiss Kiss Kiss

* AJtout73012-488x315.png (162.25 KB, 488x315 - εμφανίστηκε 14 φορές.)
Καταγράφηκε

NAZI RULES !!!
stevegr
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #16 στις: 06/08/12, 13:01 »

στην πρωτη βραδια της σαν GM του RAW κανει καψωνια στον WWE Champion, Cm Punk επειδη αρνηθηκε να την παντρευτη λιγες εμβδομαδες πριν και του ανακοινωνει οτι θα αντιμετωπισει τους Jonh Cena και Big Show σε αγωνα triple threat στο summerslam 2012 της 19 αυγουστου στο los angeles !!!

* vlcsnap-2012-08-06-13h21m00s182.png (343.58 KB, 640x360 - εμφανίστηκε 13 φορές.)

* vlcsnap-2012-08-06-13h20m33s156.png (336.76 KB, 640x360 - εμφανίστηκε 12 φορές.)
Καταγράφηκε

NAZI RULES !!!
teonyms
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #17 στις: 06/08/12, 13:01 »

στο οποιο φιλε stevegr θαμαι μεσα!!! θα προσπαθησω να στειλω υλικο κ απο εκει αφου βλεπω οτι υπαρχει καποιος εδω που παρακολουθει!
Καταγράφηκε
stevegr
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #18 στις: 06/08/12, 13:01 »

στο οποιο φιλε stevegr θαμαι μεσα!!! θα προσπαθησω να στειλω υλικο κ απο εκει αφου βλεπω οτι υπαρχει καποιος εδω που παρακολουθει!
μου κανεις πλακα ??? θα εισαι μεσα???
Καταγράφηκε

NAZI RULES !!!
teonyms
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #19 στις: 06/08/12, 13:01 »

οχι φιλε μου.δεν σου κανω πλακα!!! ξερεισ τι μαχη εδωσα με την κοπελα μου για να την πεισω να παμε??????
αστα..κλεισμενο εισιτηριο 2 μηνες περιπου πριν! δεν το πιστευω ουτε εγω ακομα... once in a lifetime ευκαρια για ελληνα!
Καταγράφηκε
stevegr
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #20 στις: 06/08/12, 13:01 »

οχι φιλε μου.δεν σου κανω πλακα!!! ξερεισ τι μαχη εδωσα με την κοπελα μου για να την πεισω να παμε??????
αστα..κλεισμενο εισιτηριο 2 μηνες περιπου πριν! δεν το πιστευω ουτε εγω ακομα... once in a lifetime ευκαρια για ελληνα!
πρωτη φορα πας να δεις wwe ζωντανα στην αμερικη ??? απο που εκλεισες εισητηριο??? τιμη ?  Hmmm....
θα εισαι σιγουρα ενας απο τους λιγους ελληνες που θα πηγενουν να δουν ppv του wwe απο κοντα ! εγω τα βλεπω ζωντανα απο την οθονη του pc μου.  Sad
ισως στην wrestlemania του 2013 παω εαν δεν δουλευω εκεινη την εποχη
Καταγράφηκε

NAZI RULES !!!
teonyms
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #21 στις: 06/08/12, 14:02 »

κοιτα ειμαι τυχερος γιατι η δικια μου ειναι ελληνοαμερικανα. κ κανονισαμε 2 εβδομαδες διακοπες στο...χωριο της! εγω το πρωτο πραγμα που εκανα μολισ κλεισαμε τα εισιτηρια κοιταξα στο site κ ειδα τα events. κ η απιστευτη τυχη μου εφερε το summerslam το σαββατο που θα ειμαι εκει. της το πεταξα για πλακα στην αρχη μιας που οταν το βλεπω εγω στο σπιτι εκεινη ξυνιζει λιγο την μουρη της. ομως της εξηγησα οτι ειναι μια ευκαιρια που δεν παρουσιαζεται σε εναν ελληνα και επισης οτι θα το κανουμε σαν μονοημερη εκδρομη στο la. εισιτηρια εκλεισα απο site που με οδηγησε το επισημο site. 150 $  μου κοστισε σε στην πρωτη σειρα ή δευτερη σειρα κερκιδας. σκεψου οτι αυτους που βλεπεις κοντα στο ρινγκ τους κοστιζει περιπου 400$!!!!  ανυπομονω φιλε. ξερω τι βλεπω ξερω τι ειναι αλλα οταν παρακολουθεις απο hogan κ σου παρουσιαζεται αυτη η ευκαιρια κ πας, νιωθω οτι ειναι ονειρο...(σε εισαγωγικα παιδια μην ορμηξετε...)
Καταγράφηκε
Le_Roi 1982
Ανώτερος

Συμπολεμιστης

« Απάντηση #22 στις: 06/08/12, 14:02 »

Μπραβο ρε τυπε,καλα να περασεις και περιμενουμε υλικο!!!  AJ MARRY ME!!!
Καταγράφηκε

Σ.Π.Ε. (Σεξουαλλικα Πεινασμενος Επαρχιωτης)
teonyms
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #23 στις: 06/08/12, 15:03 »

ευχαριστω leroi. θα τραβηξω φωτο ασταματητα και θα τις ανεβασω μολις γυρισω γιατι εκει δεν θα εχω tablet εκτος κ αν με το tablet prospauhsv apo ekei... το κακο ειναι οτι το δουλευει κ η κοπελα μου...
σκεφτομουν μηπως φτιαξω κανενα πλακατ μπας κ το δειξει... να εφτιαχνα ενα πλακατ bourdela.com?????? η δικια μου λετε να το εκτιμησει???????
Καταγράφηκε
stevegr
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #24 στις: 06/08/12, 16:04 »

οντως εισαι πολυ τυχερος φιλε ! οταν γυρισεις ελλαδα,φτιαξε ενα θεμα στα αθλητικα για το summerslam 2012 και βαλε εκει τις φωτογραφιες σου !!! Grin Cheesy Wink
Καταγράφηκε

NAZI RULES !!!
Ric Flair
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #25 στις: 06/08/12, 18:06 »

στο οποιο φιλε stevegr θαμαι μεσα!!!

Lucky bastard .  Grin

Καλα να περάσεις .

Να πω την αλήθεια την wrestle mania 30 την καλοβλεπω και γω . Τεσπα , θα δούμε μέχρι τότε .
Καταγράφηκε

styling and profiling
teonyms
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #26 στις: 06/08/12, 19:07 »

ευχαριστω παιδια. ειμαι σιγουρος οτι θα περασω καλα. καταρχην τα εισιτηρια εχουν σχεδον ολα διατεθει.αλλα εχω μεγαλη περιεργεια να δω το κλιμα της ολης φασης. εννοειται οτι θα φτιαξω θεμα με το summerslam 2012. you cant see me....
Καταγράφηκε
Ric Flair
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #27 στις: 06/08/12, 19:07 »

κατσε περιμενε , μη φευγεις . να σε ρωτηξω .

μπορεις να μας δωσεις λιγο το κοστος αεροπορικα, εισητηρια, ξενοδοχειο .

ναχουμε μια ιδεα.

ευχαριστω.
Καταγράφηκε

styling and profiling
teonyms
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #28 στις: 06/08/12, 19:07 »

δυστυχως φιλε μου δεν μπορω να σε καλυψω απολυτα σε αυτα που μου ζητας. διοτι η κοπελα μου ειναι απο εκει οποτε υπαρχει σπιτι.αρα ενα εξοδο μεγαλο μειον...
τωρα αεροπορικα αστα..φαρμακειο. 1240Ε για los angeles πηγαινε ελα.
υπαρχουν κ φτηνοτερες λυσεις κατα 100 εως και 150 ευρω αλλα πρεπει να το κυνηγας κ ειναι απο εταιρειες με επι το πλειστον αρνητικα reviews. εμεισ κλεισαμε με swiss. ισως το μη χειρον βελτιστον...
τωρα τα εισιτηρια για το event ειναι περιπου 150$ με την απαραιτητη προυποθεση ομως να υπαρχει διευθυνση αμερικης γιατι ή υπαρχει εξτρα κοστος αποστολης εδω ή δεν γινεται. συγγνωμη αλλα δεν το θυμαμαι καλα αυτο.
το ταξιδι δεν γινεται αποκλειστικα για το wwe. ε αλοιμονο κιολας... απλως οταν κλεισαμε εισιτηρια περιπου 3 μηνες πριν, το θυμαμαι σαν τωρα, ειπα δεν κοιταω να δω που θα βρισκεται το event εκεινη την εβδομαδα...ε καταλαβαινεις οταν ειδα οτι ειναι στο la αρχισα το ψηστηρι! δεν μπορεισ να φανταστεις πως εκανα. η δικια μου με κοιταγε σαν χαζη...

προσπαθουσα να της εξηγησω πως το παρακολουθω απο μικρος απο wwf κ πως το να το πετυχω την μια και ισως μοναδικη φορα που θα βρεθω στην αμερικη ειναι κατι που δεν υπαρχει...καλα θα πηγαινα μονος μου αν δεν ηθελε αλλα ηθελα να την τραβηξω μπας και την κολλησω! ασε που θα δω κ το staples center που ειναι απιστευτο γηπεδο...

οτι θελεις και αν μπορω ευχαριστων να βοηθησω.
Καταγράφηκε
Ric Flair
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #29 στις: 06/08/12, 19:07 »

ok . μια χαρα. το κοβω κανα τριχιλιαρο. τεσπα . θα δουμε μεχρι τοτε.

ευχαριστω, νασαι καλα και τα λεμε , αματην επιστροφη.
Καταγράφηκε

styling and profiling
Σελίδες: 1 [2] 3 4  Όλοι   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: