Νέα

γνωριμια με τρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpanos1986
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gpanos1986

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
γεια σε ολους τους φιλους!!!
παιδια προσωπικα εχω φαει φρικη και θελω οπωσδηποτε να ερθω σε επαφη με τρανσεξουαλ/shemale, να γνωριστουμε και οπου βγει...
δεν ξερω που να βρω μια καλη, εμφανισημη τρανς. εψαξα στο ιντερνετ αλλα ολα τα chat και ολα τα σχετικα ειναι επι πληρωμης.
ξερει καποιος κατι για αυτο το θεμα?
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
γεια σε ολους τους φιλους!!!
παιδια προσωπικα εχω φαει φρικη και θελω οπωσδηποτε να ερθω σε επαφη με τρανσεξουαλ/shemale, να γνωριστουμε και οπου βγει...
δεν ξερω που να βρω μια καλη, εμφανισημη τρανς. εψαξα στο ιντερνετ αλλα ολα τα chat και ολα τα σχετικα ειναι επι πληρωμης.
ξερει καποιος κατι για αυτο το θεμα?


Για αυτό που ρωτάς δεν ξέρω τύπε! Αλλά όταν έρθει η στιγμή στείλε π.μ. να σου προτείνω τούρτα! :grin:

gay_wedding.jpg
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
66
γεια σε ολους τους φιλους!!!
παιδια προσωπικα εχω φαει φρικη και θελω οπωσδηποτε να ερθω σε επαφη με τρανσεξουαλ/shemale, να γνωριστουμε και οπου βγει...
δεν ξερω που να βρω μια καλη, εμφανισημη τρανς. εψαξα στο ιντερνετ αλλα ολα τα chat και ολα τα σχετικα ειναι επι πληρωμης.
ξερει καποιος κατι για αυτο το θεμα?
Μπες Ζοο να γνωρισεις τον ερωτα της ζωης σου... και καλους απογονους να εχετε.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
γεια σε ολους τους φιλους!!!
παιδια προσωπικα εχω φαει φρικη και θελω οπωσδηποτε να ερθω σε επαφη με τρανσεξουαλ/shemale, να γνωριστουμε και οπου βγει...
δεν ξερω που να βρω μια καλη, εμφανισημη τρανς. εψαξα στο ιντερνετ αλλα ολα τα chat και ολα τα σχετικα ειναι επι πληρωμης.
ξερει καποιος κατι για αυτο το θεμα?
ηρθες στο καταλληλο μερος,το λιλακι το ξερεις;ειναι μονο αυτο τον καιρο
 
OP
OP
G

gpanos1986

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΛΑΚΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ....
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.115
Like
1.894
Πόντοι
216
Αντε σου φεξε παλι θα περασεις καλα :rockon:
 
OP
OP
G

gpanos1986

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
xaxaxa ρε παιδες οχι και ετσι, ειπαμε... ηθελα κατι να ειναι ρε παιδι μου πολυ θυληπρεπες, μην παρεξηγητε αδερφια...
Εφαγα σκαλωμα αλλα σας ακουσα, μπηκα στο zoo και βρηκα πραγματικα ενα υπεροχο μωρο!!!
Νομιζω οτι ερωτευτηκα!!!!!!!!!!!
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
66
xaxaxa ρε παιδες οχι και ετσι, ειπαμε... ηθελα κατι να ειναι ρε παιδι μου πολυ θυληπρεπες, μην παρεξηγητε αδερφια...
Εφαγα σκαλωμα αλλα σας ακουσα, μπηκα στο zoo και βρηκα πραγματικα ενα υπεροχο μωρο!!!
Νομιζω οτι ερωτευτηκα!!!!!!!!!!!
Μπραβο. Το Ζοο ειναι παζαρι απο διψασμενα για πουτσο και σπερμα κρος.
Εκει ξεπερασα τον χωρισμο μου με τον Αντζελα, και βρηκα αξιολογα "κοριτσια"...
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Παρε να ξεροχυσεις καβλιαρη...


πω ρε φιλε δεν την ειχα δει την φωτο του λιλα που ειναι ντυμενος τσαρλεστον

εχεις καμια κ απο το καρναβαλι της βενετιας η εστω απο τα μπουρμπουλια στην πατρα
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
66
πω ρε φιλε δεν την ειχα δει την φωτο του λιλα που ειναι ντυμενος τσαρλεστον

εχεις καμια κ απο το καρναβαλι της βενετιας η εστω απο τα μπουρμπουλια στην πατρα
Εχω μια τον Λιλα ντυμενο πριγκηπισσα της νυχτας, και μια αλλη ντυμενο Action Man. Καβλα ειναι το Λιλακι μας... :cum:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Εχω μια τον Λιλα ντυμενο πριγκηπισσα της νυχτας, και μια αλλη ντυμενο Action Man. Καβλα ειναι το Λιλακι μας... :cum:

φιλε εγω θα ξεροχυνα αν τον εβλεπα πιεροτο να βαζω στον πατο του τη μαυροδαφνη σε αποκριατικο φοιτητικο παρτυ
 

ProikismenosOmorfos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε προφανώς σε ενδιαφέρει ακόμα και σχέση. Να ξέρεις ότι θα φας το κέρατο της αρκούδας μόνο.... Όσο καλή και να είναι και ό,τι και να σου λέει. Μόλις της στείλουν καμιά φωτό με καμιά ψωλάρα, τρέχοντας θα πάει να τη φάει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom